Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Newcastle
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vlada sa Chubure

Utakmica se igra u nedelju 1. maja sa pocetkom u 13h!

Polako ali sigurno se priblizavamo kraju ove jako cudne sezone za nas.
U odlicnoj smo seriji sa King K. a u preostala 4 kola moze mnogo toga da se izdesava i da nas dovede u situaciju da sezonu zavrsimo na mnogo visoj poziciji na tabeli nego sto smo mislili, pogotovo dok nas je onaj "kreten" mesecima vodio u propast.
Dr Stein
QUOTE (Vlada sa Chubure @ Apr 30 2011, 10:45 AM) *
na tabeli nego sto smo mislili, pogotovo dok nas je onaj "kreten" mesecima vodio u propast.

Navodnici nisu potrebni.
Vanja Trotter
Пренос на СК, одлично! smile.gif
Mario_T
QUOTE (Dr Stein @ Apr 30 2011, 03:02 PM) *
Navodnici nisu potrebni.

My thoughts exactly.
matori lfc
1 ko kuca...valjda ce ga Suarez metnuti!
sedplas
mozda padne jos neki het trik smile.gif
All Red
CSKA nam je sa dva neregularna gola obezbedio borbu za Evropu. Nadam se da nećemo prokockati šansu, posebno s obzirom da imamo daleko lakši raspored od rivala za 5. mesto. Već na ovoj utakmici očekujem da pokažemo svoju snagu.
collymore
cevapi,pleskavice,pileca krilca,file...
Take Two
Reina, Flanagan, Carragher, Skrtel, Johnson, Lucas, Spearing, Maxi, Meireles, Kuyt, Suarez

Nisam očekivao da se GJ vrati, niko to nije pominjao. Carroll na klupi.

Idemo, 4-1, dva komada Suarez!
Fred Kremenko
Reina, Johnson, Flanagan, Carragher, Skrtel, Lucas, Spearing, Maxi, Meireles, Kuyt, Suarez. Subs: Gulacsi, Kyrgiakos, Robinson, Shelvey, Cole, Ngog, Carroll.

Suarez 2 komada.
sedplas
ladno Glenjooo, ja sam mislio da je on out for the rest of the season.... ali nebitno, 5 mjesto je tu za nas
Take Two
Ne prepisuj, Kremenko!
Fred Kremenko
Ok, Kuyt 2 komada biggrin.gif
Take Two
Ne može Kuyt, treba mi Suarez za fantasy. Mislim čak da protivnik u H2H ima Kuyta u postavi...

Za one igraju Krul, Simpson, Williamson, Coloccini, Enrique, Barton, Nolan, Tiote, Gutierrez, Ameobi, Lovenkrands. Morali bismo da ih odvalimo, samo da ne zajebemo neke prekide...
dule_lfc
preporodjeni maxi....
vladx
Maxi kao pravi lukavi Juznoamerikanac obezbedjuje sad sebi ostanak u timu. tongue.gif Flano ima killer-touch.
Pizdim sto cemo ceo mec slusati prozivke Geordies-a sto ovi nasi ne mogu da se namole da nesto zapevaju...
Take Two
Sranje što smo potpuno stali posle 15 minuta, moglo bi to da nam se osveti - prepustili smo im potpuno posed lopte i kao čekamo neke kontre koje baš i ne dolaze. Pritom smo napravili desetak faulova od kojih bar 4-5 uopšte nismo morali, kao da ih pozivamo da zveknu jedan iz prekida dry.gif

Sad pritisnuti u prvih 10 minuta, pa ako se da još jedan, onda može opet ovako da se bleji pozadi... a ako ne, moraćemo da igramo fudbal.

Činilo mi se kad se Carroll zagrevao a kop mu pevao "There's only one Andy Carroll", da su gostujući odgovorili sa "One Stevie Harper, there's only one Stevie Harper", valjda im se zagrevao rezervni golman? biggrin.gif
Mario_T
Performance koji bi zadivio Woya. dry.gif Totalna apaticnost, igramo kao preko one stvari. Gledam od 10og minuta i mislim da nismo povezali vise od 3-4 pasa zaredom. Ne secam se da sam video Meirelesa kako igra ovako. Mada, da ne gresim dusu, ni saigraci mu nisu puno bolji.
A tek the best fans in the world ... Mislim da je bilo sahrana sa zivljom atmosferom od one danas na Anfieldu. Komentator na holandskoj TV zadnjih 4-5 minuta (s pravom) jednostavno cuti, a posle zvizduka koji je oznacio kraj prvog poluvremena je usledilo jedno "cccc ...", koje je bilo jedan od najtacnijih fudbalskih komentara koje sam cuo.

QUOTE (Take Two @ May 1 2011, 01:53 PM) *
Činilo mi se kad se Carroll zagrevao a kop mu pevao "There's only one Andy Carroll", da su gostujući odgovorili sa "One Stevie Harper, there's only one Stevie Harper", valjda im se zagrevao rezervni golman? biggrin.gif

Meni se ucinilo da su pevali "there's only one greedy bastard", ali moze biti i da gresim. smile.gif
Take Two
Ah, sad ipak čitam da su ovi skandirali "One greedy bastard" laugh.gif I da je Suarez već razmenio dres sa Coloccinijem blink.gif

Edit: Brži Mario. Meni je totalno zvučalo kao Stevie Harper, dao bih im bonus poene za originalnost...
Mario_T
QUOTE (Take Two @ May 1 2011, 01:53 PM) *
Pritom smo napravili desetak faulova od kojih bar 4-5 uopšte nismo morali, kao da ih pozivamo da zveknu jedan iz prekida dry.gif

Ja bih zamenio Flanagana za Robinsona. GJ na desnu stranu, a Robinson na levu. Flanagan danas ima isuvise problema sa Gutierezzom (ovaj je brzi i jaci) i bojim se da bi mogao da dobije i drugi zuti karton.
All Red
CITAT (Mario_T @ May 1 2011, 01:58 PM) *
Ja bih zamenio Flanagana za Robinsona. GJ na desnu stranu, a Robinson na levu. Flanagan danas ima isuvise problema sa Gutierezzom (ovaj je brzi i jaci) i bojim se da bi mogao da dobije i drugi zuti karton.

O ovome sam i ja razmišljao.

Vidi se da je Newcastle sranje, treba samo malo da pritisnemo, a ne da čekamo da nam umuljaju nešto iz prekida.

Jose Enrique se dobro pokazuje potencijalnom budućem klubu. smile.gif
Take Two
Eto, zamenio mu je mesta sa Johnsonom. Valjda neće imati istih problema sa Bartonom...

Mene i dalje brine što mi nemamo neku pozicionu igru, isključivo kontre/polukontre i presing da bi se do njih došlo. To će nam uvek biti problem protiv jačih bunkera... stari problem, dva zadnja vezna koja minimalno doprinose organizaciji. Da je jedan od njih Meireles ili (onaj stari) Gerrard, ko zna.

Suarez Hail.gif isuse.gif Hail.gif isuse.gif Hail.gif
vladx
Malo mi zao Williamson-a. biggrin.gif Kuyt goal machine! tongue.gif
All Red
Mučeni Williamson, prosto da ti bude žao. Suarez Hail.gif . Nit ga je ovaj mnogo povukao, nit je bilo u šesnaestercu. To se zove iskusno padanje.
Dr Stein
Ovaj Suarez k'o Denis Napast, carina.
Take Two
Lucasova brazilska magija! laugh.gif
All Red
NAPOKON SUAREZ! Jebote, pa na kraju ćemo da ih odvalimo, a ništa nismo igrali... biggrin.gif smile.gif
vladx
Bravo momci!!! Hail.gif lfc.gif
Digital_Jesus
Ma samo kada ga je Zubadao,sad ga gazi do lige sampiona!
Take Two
Opet Jonjo umesto levog beka, drugi put zaredom unsure.gif
All Red
Vid' ga šiptar igra na Anfieldu. Fuj.

CITAT
Opet Jonjo umesto levog beka, drugi put zaredom

Opet na levog beka, opet na kraju, meni se čini da ga ubacuje samo da bi zabeležio što više nastupa. Voleo bih da ga vidim umesto "mlade nade" Spearinga.
Take Two
Ne seri, života ti.
Joe
odigrali solidno i na kraju ubedljivo ubili svrake... Lucas i Spearo diminirali, ko bi rekao? tongue.gif Suarez je mnogo zajeban igrac!
Mario_T
QUOTE (Take Two @ May 1 2011, 02:41 PM) *
Opet Jonjo umesto levog beka, drugi put zaredom unsure.gif

Nije mi jasno sta je cilj ove zamene. Robinson, levi bek, nam je isto na klupi, a Joey Joe-Joe Junior Shabadoo je mogao da zameni i Raula.

Luis, konacno taj odavno zasluzeni gol! smile.gif Da li se ovaj penal racuna kao asistencija? Ako se racuna, kakvi su mu stats do sada; 3+5? 3+6?

Igrali smo dosta bolje u drugom poluvremenu, iako ima dosta prostora za napredak. Cak je i Lucas imao par atraktivnih poteza i driblinga. biggrin.gif
vladx
Lagana pobeda, a sad na rostilj da se polako pripremamo za cockney fenseraj iz Fulham-a...

clap clap & hail hail za Reds-e!!!
Mario_T
QUOTE (Joe @ May 1 2011, 02:56 PM) *
Suarez je mnogo zajeban igrac!

Boljeg igraca nismo mogli dovesti. Mislim da smo sa Luisom odradili jedan od najboljih transfera u fudbalu ove sezone.
Take Two
QUOTE (Joe @ May 1 2011, 02:56 PM) *
Lucas i Spearo diminirali, ko bi rekao? tongue.gif

Stvarno dobra utakmica za njih dvojicu. Opet nisu nešto započinjali, ali kad bi napad već krenuo preko krila ili preskakanjem sredine, dobro su se priključivali, jedan lep šut Spearinga i odličan pokušaj glavom Lucasa posle utrčavanja.

Ali bio je fenomenalan "classic Lucas" trenutak kad je krenula kontra, lopta došla kod njega, Maxi utrčavao u prostor, a ovaj ga pogledao i onda dodao prvom do sebe isuse.gif Akcija se nastavila polako, i 10 sekundi kasnije Lucas dodaje Maxiju na krilu, a ceo stadion se oglasi - YAAAAY! laugh.gif
sedplas
znaci odigras laganicu i zavuces 3 gola bez problema. E TAKO SE OSVAJAJU TITULE. opusteno, lagano, i jebi biggrin.gif

e da, mi smo zadnji gol iz igre primili protiv scuma, u 93. minutu onako kad su svi spavali.... sve ostalo su bili prekidi cini mi se. Odbrana nam je fantasticna.
Take Two
QUOTE (vladx @ May 1 2011, 02:59 PM) *
a sad na rostilj da se polako pripremamo za cockney fenseraj iz Fulham-a...

Šta, zar opet igramo sa Čelsijem?! wink.gif
dzoker
Ово волим да видим! Победа oд 3-0, а одиграли смо у ''трећој брзини''!
Trunks
Nego bre @TakeTwo - gde je assist za Suareza na fantaziju? :S
Take Two
Ma lopovi i licimuri, namerno mi miniraju kapitena mad.gif

Dobiće valjda neki bonus...
dule_lfc
jel gleda neko ove sataniste sugave.....oprostili im i penal i crveni.....
matori lfc
Odigrali smo taman koliko nam je trebalo(3 brzina) znaci protiv Fulama u 4 a za Totenhem 5brzina za 5 mesto! tongue.gif
LaCiKa
Odlicna igra....
lfc.gif lfc.gif lfc.gif
LFC - Prijepolje
Nista posebno nismo odigrali a lagano dobili. Cini mi se da je najvaznije da na vreme damo gol a posle toga igramo prilicno sigurno. Drago mi je zbog Luisa zasluzio je epitet igraca utakmice.
Jamaica
Kako mi preko kurca igramo u zadnje vreme i koliko golova dajemo, to je neverovatno biggrin.gif
dule_lfc
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/13254550.stm

"Liverpool manager Kenny Dalglish says striker Luis Suarez does a "fantastic job" for the side after the Uruguayan scores in the 3-0 win against Newcastle."
LaCiKa
CITAT
Nista posebno nismo odigrali a lagano dobili. Cini mi se da je najvaznije da na vreme damo gol a posle toga igramo prilicno sigurno. Drago mi je zbog Luisa zasluzio je epitet igraca utakmice.

Najvaznije je da u pocetku damo 2-3 gola i samo se zatvorimo posle tongue.gif
Trunks
KD: "Jonjo is also getting back to fitness. We keep throwing him on at left-back to see if he's like Roberto Carlos or not!"

Wat? biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.