Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Birmingham City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe
vs

23.4.'11. u 16.00h na Anfield Road-u

dolaze nam ovi sto dzokaju. ako se budemo naddzokivali sa njima - gubimo. ako budemo igrali - dobijamo. smile.gif
milos7
However, should City prevail against Stoke City in next month's Wembley final but fail to secure a top-four berth in the Barclays Premier League, the team finishing in sixth will be allocated a place in Europe.
Ovo pise na zvanicnom kao uvod u prici sa Karagerom.

"When people talk about next season, I'm surprised they don't give Alberto a mention," said the Liverpool boss. "Everyone seems to have forgotten about him.
Digital_Jesus
Lagano... Sa 2 gola razlike , Suarez daje gol!
milos7
Jel moze neko da mi pojasni sledece: ove godine niko nije imao suspneziju sem Dzerarda za onaj crveni, a na primer Lukas je tokom cele sezone dobio 8 zutih, Skrtel 7, Izdajnik 6. Niko od njih nije pauzuriao, a postoji pravilo za 5 sakupljenih kartona, pa me zanima kako tacno glasi to pravilo (mozda se gleda za poluzsezone ili ...)
Trunks
CITAT
7. PUNISHMENTS - Relating to First Team Competitive Matches.

(a) CAUTIONS ADMINISTERED ON THE FIELD OF PLAY

i) If a player accumulates 5 (five) recorded cautions in FTCM between the opening day of the Playing Season and the last day in February in the same Season, he will be suspended automatically for a period covering: -
One First Team Match

ii) If a player accumulates 5 (five) recorded cautions in FTCM between the opening day of the Playing Season and the last day of the same Season, he will be: -
"Warned as to his Future Conduct"

iii) A player who has already been subject to disciplinary action as a result of recording 5 (five) cautions and then goes on to record a further 5 (five) cautions during the same Season, will be subject to the following punishments: -

iv) If a player accumulates 10 (ten) recorded cautions in FTCM between the opening day of the Playing Season and the second Sunday of April in the same Season, he will be suspended automatically for a period covering: -
Two First Team matches

v) If a player accumulates 10 (ten) recorded cautions in FTCM between the opening day of the Playing Season and the last day of the same Season, he will be: -
"Severely Censured and Warned as to his future Conduct"

vi) If a player accumulates 15 (Fifteen) recorded cautions in FTCM between the opening date of the Playing Season and the last day of the same Season, he will be suspended automatically for a period covering: -
Three First Team matches

vii) A player who has already been subject to disciplinary action as a result of recording 5 (five), 10(ten) and 15 (fifteen) cautions, and who goes on to record 20 (twenty) cautions in FTCM in the same Season, shall be required to attend a meeting of a Disciplinary Commission, within 14 days of the date of the last caution. The Members of a Commission shall have the power to deal with the player in such manner as they deem fit. The same procedure will apply for every further 5(five) cautions recorded against a player.
milos7
Hvala za pojasnjenje...

Prvog meca se ni ne secam...videh da je bilo 0-0
collymore
U potpunosti se slazem sa Joe-om,jednostavno ukoliko se budemo sveli na njihov nivo igre dugim loptama necemo uraditi nista.Do sada se sa dugim loptama igralo na Carrola i nismo bili bas uspesni tako da kao i protiv City-a moramo da spustimo loptu na zemlju i da igramo od noge do noge bez preteranog smaranja i dobijamo.
matori lfc
1 ko kuca.Suarez 1 i Kerol 1 i to je to!
1jeAhonen
Prosle sezone kolko se secam bilo je dva dva s Birm...na domacem terenu i to posle njihovog vodjstva u prvom od 2>1 na prepad, jedva smo uspeli da izvucemo remi. Juce su progutali tri komada od bluzera...a mi nismo raspolozeni da kod kuce gubimo bodove, te pobeda ne bi smela biti dovedena u pitanje. Nemamo zaduzene strelce pa ko bude raspolozen neka uveca gol razliku. Go Reds!
All Red
Prenos je na SK 4. mad.gif
Sudi Howard Webb. vomit.gif
Jamaica
QUOTE (All Red @ Apr 22 2011, 04:40 PM) *
Sudi Howard Webb. vomit.gif

Long time no see dry.gif
Vanja Trotter
Верујем да ће бити тврд меч, са обзиром да Бирмингему гори под ногама, а и са обзиром какав стил игре преферирају...
dzoker
Да их накантамо лагано,па онда на миру да гледам дерби! biggrin.gif
sedplas
jeboteee jel moguce da nismo pobjedili ove indijance 7 godina!?! o.O
Take Two
Što da nije moguće, oni su više bili u drugoj ligi nego sa nama. To su one statistike kao kad izađe naslov "SENZACIJA: Liverpool prvi put pobedio Crewe Alexandria u poslednjih 48 GODINA!!! (tokom kojih su se sastali ukupno jednom)"

QUOTE (All Red @ Apr 22 2011, 04:40 PM) *
Prenos je na SK 4. mad.gif

Govnari govnjivi. Tačno se sećam još kad je objavljeno da su kupili prava za PL kako su se zaklinjali na forumu da prenosi neće biti gurnuti na neke posebne nove kanale van osnovnog paketa... yeah, right.

Ali dobro, bar daju snimak većine utakmica sledećih dana, što RTS praktično nikad nije radio... osim kad se igra neki top four meč, u kom slučaju bi ga reprizirali sutra u pola tri AM.
bocejan
CITAT (Take Two @ Apr 23 2011, 12:38 PM) *
Što da nije moguće, oni su više bili u drugoj ligi nego sa nama. To su one statistike kao kad izađe naslov "SENZACIJA: Liverpool prvi put pobedio Crewe Alexandria u poslednjih 48 GODINA!!! (tokom kojih su se sastali ukupno jednom)"

Govnari govnjivi. Tačno se sećam još kad je objavljeno da su kupili prava za PL kako su se zaklinjali na forumu da prenosi neće biti gurnuti na neke posebne nove kanale van osnovnog paketa... yeah, right.

Ali dobro, bar daju snimak većine utakmica sledećih dana, što RTS praktično nikad nije radio... osim kad se igra neki top four meč, u kom slučaju bi ga reprizirali sutra u pola tri AM.

Ovo je u osnovnom paketu digitalne televizije.
Saleo
igro sam iz 1 u 1.
crveni!
BoJaNNNNN
Reina, Flanagan, Carra, Skrtel, Robinson, Maxi, Lucas, Spearing, Meireles, Kuyt, Suarez
Subs: Gulacsi, Cole, Kyrgiakos, Ngog, Poulsen, Shelvey, Coady
All Red
Nema Carrolla zbog povrede, nadam se da nismo dali 35 miliona za Fabia u napadu. Ja sam mislio da je to neka bezvezna povreda. U svakom slučaju očekujem pobedu.
dzoker
Надам се да је ово 4-3-3 smile.gif
BoJaNNNNN
CITAT (dzoker @ Apr 23 2011, 03:10 PM) *
Надам се да је ово 4-3-3 smile.gif

Takođe...

Po meni,spotlight je na Maxiju da pokaže da li je vredan mesta u ekipi i sledeće sezone
dule_lfc
bilo bi lepo da coady udje na par minuta.....
All Red
CITAT (BoJaNNNNN @ Apr 23 2011, 03:21 PM) *
Po meni,spotlight je na Maxiju da pokaže da li je vredan mesta u ekipi i sledeće sezone

On je igrao dosta ove sezone i pokazao je da za njega nema mesta. Eventualno da sedi na klupi i uleće samo ako se svi ispovredjuju. A i mator je on...
Take Two
U ovoj i ovakvoj ekipi naravno da ima mesta za Maxija, iako je njanjav. Bolje krilo od njega jednostavno nemamo, osim ako neko računa Kuyta i Meirelesa u krila.

Danas Suarez MotM, odavno nije dao gol.
VuksaLFCCC
Ima neki normalan stream ??
Take Two
http://www.linkabstract.com/

Ne bih da zvučim kao Jamaica, ali Spearing za sada šta je pipnuo, to je zajebao.
VuksaLFCCC
CITAT (Take Two @ Apr 23 2011, 04:08 PM) *
http://www.linkabstract.com/

Ne bih da zvučim kao Jamaica, ali Spearing za sada šta je pipnuo, to je zajebao.

Hvala biggrin.gif

Btw - spearing se raspucao, da nije bilo njega ne bi bilo ni gola.
BoJaNNNNN
Maxi u Kuyt stilu! lfc.gif
All Red
Eto, tek što sam ga pljunuo on dade gol... smile.gif
Jebeni stream mi koči, jebem ti sport klub govnjivi.
Dee Jay
Vid' Mrtvaka. Mada nisam video. laugh.gif
Take Two
Carra pada kao da je Nani biggrin.gif
All Red
CITAT (Take Two @ Apr 23 2011, 04:13 PM) *
Carra pada kao da je Nani biggrin.gif

Hahah stvarno ga je loše odglumio. Nego, da li se samo ja userem svaki put kada Škrtl vraća loptu Reini da će da padne autogol?
dule_lfc
http://hulisports1.blogspot.com//

najbolje sto sam nasao....
All Red
Hahahahaha ala smo ga umuljali.
bokeli
deri drvoseče
Take Two
Kako nam poklanjaju golove, strašno laugh.gif Šteta za Suareza što ga nije on munuo.

Igra je daleko od kvalitetne, opet imamo problema sa pritiskom, a napred je sve improvizacija. I Suarez i Kuyt se dosta vraćaju da prime loptu. Bar je lepa široka formacija sa Kuytom i Maxijem po krilima...
Digital_Jesus
Kako se samo Spearing uziveo u ulogu Gerrarda sa tim sutevima iz daljine biggrin.gif
Take Two
Tako bre, šetajte ih... najboljih minut i po igre u napadu u poslednjih par meseci smile.gif
dule_lfc
gde je penal celavi.....
All Red
Kako ih bre ovako silujemo kada okupiramo šesnaesterac... Jedino što niko ne zna šta da uradi. Škrtel Hail.gif
sedplas
dajte neki stream ko boga vas molim, ocu da gledam dominaciju biggrin.gif
Kameni
http://hulisports1.blogspot.com//
dzoker
Суарез за сада очајан!
All Red
CITAT (dzoker @ Apr 23 2011, 04:59 PM) *
Суарез за сада очајан!

Šta mu fali? Odlično se kreće, zahvaljujući njemu je Kuyt i umuljao onaj drugi...
Take Two
Nije očajan, OK igra i otvara se, samo što je sjebao jedine dve šanse koje je imao. Biće bolje smile.gif

Lucas je dobar danas, kao i uvek kad ga ne pritiskaju mnogo, čak je par odličnih lopti dao napred.

Ne znam da li je do slabosti protivnika, ali meni se baš sviđa kad igramo da ovako pokretljivim napadom. Sva trojica iza Suareza se odlično kreću i konstantno menjaju mesta. Bilo bi super kad bi samo Spearing ispao Carrollovim povratkom.
LaCiKa
samo lagano dobro je za sad.....
lfc.gif lfc.gif lfc.gif
All Red
Sjajno. Video se gol još dok je letela lopta.
Take Two
Školski smile.gif
BoJaNNNNN
CITAT (All Red @ Apr 23 2011, 04:11 PM) *
Eto, tek što sam ga pljunuo on dade gol... smile.gif

Aj ti to malo češće smile.gif
Take Two
Ajmo još jedan, treba mi Suarezov gol za fantasy...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.