Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Arsenal vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Joe
vs

Emirates Stadium
17.4.2011. u 17.00h

odavno ih nismo dobili, mogli bi u nedelju... smile.gif

All Red
Kao što smo pokazali u ponedeljak protiv Shity-ja, i pre protiv CSKA i Scuma, možemo protiv najboljih timova. Otežavajuća okolnost nam je što se ne igra na Anfieldu, ali igrači bi trebali da imaju dovoljan motiv s obzirom da ako otrse Arsenal onda nam ostaju još pevci i ostalo sve "slabi" timovi, dok Totenham ima težak raspored te bi mogli da preuzmemo peto mesto.
sedplas
http://www.youtube.com/watch?v=geRpB8JtQZo...nel_video_title

fenomenalan video
dzoker
Ауууу какав клип!!!Феноменално!Овде сви делују као да немају ману.Ал најјачи је СУАРЕЗ Hail.gif Hail.gif
dejabgb75
Odlično!!!
milos7
Pise na blic sajtu da Kajt produzio do 2013. Ocekivano..
F4LFC
Ovo je umetnost... Alal vera smile.gif)))))
1jeAhonen
.....Arsenikovi petlići imaju otežali raspored i već poodavno su u lovu na vetrenjače, pa ipak još uvek su rival dužan većeg broja postova. S obzirom da smo se istresli protiv Šitija, te da sa gostovanja dolazimo mršavi...očekujem da im uzvratimo jakom partijom za naraslu kamatu s početka sezone.

aj da vidimo...GO reds!
Digital_Jesus
Najezio sam se gledajuci onaj video gore... Zaista sjajno uradjeno.

Sto se tice utakmice, poprilicno sam pesimisticki raspolozen iz prostog razloga sto nikako ne igramo u gostima ove godine, cenim da ce u najboljem slucaju biti X.
Take Two
QUOTE (sedplas @ Apr 15 2011, 07:27 PM) *
fenomenalan video

QUOTE (dzoker @ Apr 15 2011, 07:50 PM) *
Ауууу какав клип!!!Феноменално!

QUOTE (dejabgb75 @ Apr 15 2011, 08:11 PM) *
Odlično!!!

QUOTE (F4LFC @ Apr 16 2011, 05:04 AM) *
Ovo je umetnost... Alal vera smile.gif)))))

QUOTE (Digital_Jesus @ Apr 16 2011, 03:36 PM) *
Najezio sam se gledajuci onaj video gore... Zaista sjajno uradjeno.

Video je lepo odrađen, ali 1) nema nikakve veze sa ovom utakmicom, i bitnije 2) muzika je ista ona iz prethodne verzije, klero-fašisoidno miltarističko izdrkavanje na temu odbrane hrišćanske Evrope od najezde zlih istočnjaka. Ja bih tu bagru slao u zatvor*, a ne pravio LFC klipove koristeći njihovu muziku kao podlogu dry.gif

*ili još bolje u Avganistan ili Irak, radi dodatne inspiracije
Digital_Jesus
CITAT (Take Two @ Apr 16 2011, 05:08 PM) *
Video je lepo odrađen, ali 1) nema nikakve veze sa ovom utakmicom, i bitnije 2) muzika je ista ona iz prethodne verzije, klero-fašisoidno miltarističko izdrkavanje na temu odbrane hrišćanske Evrope od najezde zlih istočnjaka. Ja bih tu bagru slao u zatvor*, a ne pravio LFC klipove koristeći njihovu muziku kao podlogu dry.gif

Sto si takav hipster biggrin.gif ?
Joe
TT je u pravu, pesma je shit... video je cool i dobro editovan, mada i malo patetican kad ubacuju one snimke sa Hilsbroa.

1jeAhonen
Astonishing momments....klip je samo na trenutke pravi sažetak jedne prazne sezone...porazi su valjda negde u pauzama. High class is still upon us!

Što se muzike tiče više bih voleo jednu klasično hard rok prangijanje...nego ovaj epic-gotic zonfa.

Ideologija ili politika u bilokakvom kontekstu s Liverpulom me ne zanimaju, štaviše ovaj klub, njegova istorija i značenje su mnooooogo više od toga i nisu za prljanje...(pola sveta mnogo rasa i boja voli ovaj klub ujedinjen u pod istom himnom YNWA i simbolima (štitom i kormoranom) koji nemaju jurišno značenje za osvajanjima i ratovanjima, krstašima, konkvistadorima i ostalim pošastima... )
F4LFC
CITAT (Take Two @ Apr 16 2011, 05:08 PM) *

To stoji al da je video odlican i to vala stoji! xD
Dr Stein
pesma je pravi poziv za krstaski rat u 21. veku, ali ne treba je tako dozivljavati u ovom klipu, meni se mnogo svidja ta kompilacija bez obzira na znacenje pesme, jer je u klipu dobila drugo tumacenje.

nazad na temu: na rawku su se raspisali da postoji mogucnost da pocnemo sa Grkom u sredini sa Karom na desnom beku
to je kao da smo pucali sebi u nogu pa krenuli u mec, Sotir ako igra neka igra protiv mesara i sumara a ne ekipe koja igra pas igru jer ce da poispada kao nezdrav, a Karino dzokanje na desnom beku nam jos manje treba...
F4LFC
Ja sam za istu postavu kao protiv Shitty-ja
bocejan
Sva sreca sto Robovi imaju kvalitet odbrane kao i mi, a mozda cak i gore.

Sva sreca sto Robovi imaju kvalitet odbrane kao i mi, a mozda cak i gore.
VuksaLFCCC
Hoce neko stavljati neke pare na Liverpul i koliko ? Jer sam jos u dilemi koliko da stavim.
Take Two
@Digital_Jesus: Izgleda da jedan od nas ne razume baš značenje reči "hipster", a prilično sam siguran da to nisam ja tongue.gif

QUOTE (F4LFC @ Apr 17 2011, 02:56 AM) *
Ja sam za istu postavu kao protiv Shitty-ja

Ja bih ipak nekog bržeg i krilnijeg umesto Spearinga, ostalo može isto. Arsenalu valjda možemo da umuvamo koji gol ni iz čega, kao što je Man City primio. Ipak, bojim se da će Dalglish opet da veže Kuyta i Meirelesa da trče za Klišijem i Sagnom (Eboueom?), pa će biti kontre dva na četiri i tako to.

Ko će njima da igra bočno kao podrška Van Perici, Nasri i Arshavin? Možda Walcott?
rape91
QUOTE (Take Two @ Apr 17 2011, 11:08 AM) *
Ja bih ipak nekog bržeg i krilnijeg umesto Spearinga, ostalo može isto. Arsenalu valjda možemo da umuvamo koji gol ni iz čega, kao što je Man City primio. Ipak, bojim se da će Dalglish opet da veže Kuyta i Meirelesa da trče za Klišijem i Sagnom (Eboueom?), pa će biti kontre dva na četiri i tako to.

Ko će njima da igra bočno kao podrška Van Perici, Nasri i Arshavin? Možda Walcott?

Navijam za Rosickog smile.gif
I ja bih da Raula vrati u sredinu ali nakon prosle partije gde je Spearo izdominirao siguran je u startnoj. Bice verovatno isto kao protiv Citija,mada mozda Sotir uskoci umesto Flanagana
MaPkO89
CITAT (VuksaLFCCC @ Apr 17 2011, 10:54 AM) *
Hoce neko stavljati neke pare na Liverpul i koliko ? Jer sam jos u dilemi koliko da stavim.

Ne smem ni da kazem kolko sam ulozio biggrin.gif

Take Two
QUOTE (rape91 @ Apr 17 2011, 11:29 AM) *
Bice verovatno isto kao protiv Citija,mada mozda Sotir uskoci umesto Flanagana

Ali zašto, pobogu? Zar je Arsenal spor u napadu i igra na duge lopte? Flanaganu je dao šansu na prošloj, on je dobro iskoristio, i šta sad, treba da se vrati u rezerve a nama da Carra izigrava desnog beka? To je onda mogao da radi i protiv Man City-a.

KD je od dolaska dao šansu Keliju na RB, i on je igrao svaku 90 minuta dok se nije povredio. Ne vidim zašto bi Flanagana sad uvodio na kašičicu.
dzoker
Реално квота 4.75 је безобразна!!Тако да треба ризиковати,јер може да се исплати!

П.С. ставите данас на данску 2 двојку на Скиве wink.gif
rape91
Smatram da ce biti ista postava kao u prosloj ali znajuci Kennyja moguce je da im sprema neko iznenadjence. I ja bih Flanagana od starta ali ne zna se dok ne pocne mec.
collymore
Ukoliko pristupimo igri kao sto smo to odradili protiv City-a onda mozemo da ocekujemo mnogo toga.
matori lfc
X ko kuca!
sedplas
jebem ti Sport klub da ti jebem! pa ko bre jos gleda tenis usrani!?
bas sam se nadao da cu da gledam utakmicu fino i sa uzivanjem kad kurac.... pu!
All Red
^
Ti ono beše nemaš SK+? smile.gif
1jeAhonen
Prosla utakmica je bila takticki pun pogodak, za ovu najavljen je isti sastav kao i na prošloj (Flanagan i Aurelio na bekovima,Škrtel i Džejmi, Lukas, Spiring, Meireleš, Suarez,Kerol Kajt)...a kakav odnos snaga ce biti na terenu, videćemo...
LaCiKa
Liverpul lfc.gif lfc.gif lfc.gif

1:1 tongue.gif
sedplas
CITAT (All Red @ Apr 17 2011, 03:43 PM) *
^
Ti ono beše nemaš SK+? smile.gif

biggrin.gif pogadjaj dva puta xD

jbg, Bosanci ne prenose, Hrvati ne prenose, ni jedan drugi Srspki program osim SK-a ne prenosi Engleze, a Crnogorcima sacuvaj boze da padne na pamet da uzmu da prenose....
Dr Stein
The Reds team in full is: Reina, Flanagan, Aurelio, Carragher, Skrtel, Lucas, Spearing, Meireles, Kuyt, Suarez, Carroll. Subs: Gulacsi, Cole, Kyrgiakos, Shelvey, Ngog, Maxi, Robinson.

Takodje nemam sk+, cekao sam da izadje lineup psa pravac kladza ili pab...
lfc.gif
vladx
C'MON YA REDS!!! lfc.gif
Joe
mogao bi Carroll da maltretira Arsenalovu odbranu danas... smile.gif
All Red
Ja od Suareza očekujem da ih siluje. Nema sumnje da će oni voditi priču na sredini terena, ali odbrana im je smešna tako da bi Luis mogao da baci neku svoju magiju...

Flanagan će imati težak posao protiv Nasrija...

Ajmo momci, da karamo London!
Wastelander7
Dajte neki dobar stream da ne prekida -.-
All Red
Škrtel još jednom pokazuje svoj talenat u vraćanju lopte Reini... smile.gif
Take Two
Zašto su Kuyt i Suarez zamenili mesta danas? unsure.gif
1jeAhonen
nije los...

http://www.freelivesportstv.com/soccer/201...-2011-1600-bst/
All Red
Menjaju se. Suarez je bio desno, pa opet levo... Za sada nas jebu samo tako...

Samo neka mi neko objasni da li je ovo moguće?!

Kako Kenny pokušava da opusti Robinsona pred ulazak... smile.gif
dule_lfc
ferguson navija za nas.....hahahaha
Fred Kremenko
mrtvak se sjebo.
dule_lfc
robinson sef....nikad mladje bekove nismo imali u prvoj postavi.....
Take Two
Idi jebote Fabio, penzioniši se već jednom, kako te ne mrzi ovako...
Wastelander7
Jebi se Glassneni biggrin.gif
All Red
Previše smo spori za njihovu igru. Neverovatno kojom brzinom oni predju teren pomoću pasova i kako svi naši ispadaju. Da bude 0-0 i da slavimo...
Fred Kremenko
Al ovaj mase kartonima, jebo mu pas mater.
1jeAhonen
sudija kenja kartone..
Take Two
Mamu im jebem, nije ni bio faul, a sudija pokazuje žuti. Ma daj mu odmah crveni, šta ima veze što je samo loptu zakačio...

Ako ga ne primimo iz jednog od ovih prekida, ništa nismo uradili. Kad je Koscielny pogodio prečku, Carroll je čuvao vazduh a Carragher Reinu.

QUOTE (All Red @ Apr 17 2011, 05:28 PM) *
Previše smo spori za njihovu igru. Neverovatno kojom brzinom oni predju teren pomoću pasova i kako svi naši ispadaju. Da bude 0-0 i da slavimo...

Nismo toliko spori koliko smo malobrojni u napadu. Krene kontra 2 na 4, onda čovek s loptom uspori jer ne zna šta će, i pogrešno doda. Wilshere i Diaby pwnuju Lucasa i Spearinga za sada... lakše im je kad imaju Fabregasa ispred sebe a ovim našim nesrećnicima su Kuyt i Meireles negde zavučeni uz aut liniju...
Trunks
Ja se zajebao i stavio lovu, ostaje nada da će izaći drugi tim u drugom poluvremenu. smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.