Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dres za 2011/12
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Tonča

Na ovoj sliKi deluje prilično jebački.

A čini mi se da će golmanski da userinjaju, ako je ono sa onim narandžastim tačno... sad.gif
All Red
Gde si našao ovo? Meni je na sajtu još uvek zamuljano. Ako je ovo onda je baš jebački. Bolji mi je nego beli... Baš je besan.
Tonča
QUOTE (All Red @ Apr 14 2011, 12:09 AM) *
Gde si našao ovo? Meni je na sajtu još uvek zamuljano. Ako je ovo onda je baš jebački. Bolji mi je nego beli... Baš je besan.

Na RAWK-u.
Djotun
Meni je najbolji beli sad.gif i ovaj je ok, ali smor sto su ukinuli beli.
oce li da menjaju i Home varijantu??
Dr Stein
onaj Celchin je bash Chehovski...
mada macka je on, ima da mu chuchne smile.gif
ovaj novi deluje ostro , kao da ga je Bash Chelik kreirao biggrin.gif

QUOTE (djotun @ Apr 14 2011, 12:44 AM) *
Meni je najbolji beli sad.gif i ovaj je ok, ali smor sto su ukinuli beli.
oce li da menjaju i Home varijantu??

Home ostaje jos jednu sezonu.
All Red
Izašle slike na sajtu. Jeste ovaj dres. Odličan je, ni golmanski nije loš mada se meni mnogo svidja ovaj ljubičasti. Jedino mi je čudno što je golmanski iste boje kao i igrački...
Tonča
QUOTE (All Red @ Apr 14 2011, 01:03 AM) *
mada se meni mnogo svidja ovaj ljubičasti. Jedino mi je čudno što je golmanski iste boje kao i igrački...

I meni! Nikako da prežalim što sam ga promašio bukvalno za par sati...

QUOTE (All Red @ Apr 14 2011, 01:03 AM) *
Jedino mi je čudno što je golmanski iste boje kao i igrački...

Golmanski je Home. wink.gif Pretpostavljam onda da sivi prelazi u Away, taman da se uklopi u tamno-svetlo.

Bar da nema ovo narandžasto ispod ruku. Ježim se od šara ispod ruku...
Take Two
Uf, sviđa mi se ovaj crni, te sive/srebrene štrafte nisu previše upadljive. Nije lep kao onaj crni od pre dve-tri sezone, ali dobro.

Jedino mi malo taj kroj deluje... čudno. Poslednjih sezona dosta timova u Engleskoj ima tako nekakve tesne a dugačke dresove, kao da im je Crouch bio model. A ježim se kad vidim da su svim igračima tesni i rukavi. Valjda ako bi uzeli veći broj, bio bi im toliko dugačak da ne bi mogli ni da ga uvuku u šorc biggrin.gif
dzoker
Мени баш глупа ова фора са мењањем грба!
kalabaster
Ni ja to preterano ne volim ali ova srebrna varijanta izgleda bas cool.
Joe
meni je ovaj do jaja! uzimam smile.gif
Djotun
Jel ima neko da ce da naruci dres?
Ja bih, pa da se konsultujem sa nekim oko nacina dostave itd, mozda bi mogla da se podeli neka postarina, dhl, picke materine, ne znam kako to ide..
All Red
CITAT (djotun @ Apr 15 2011, 12:02 AM) *
Jel ima neko da ce da naruci dres?
Ja bih, pa da se konsultujem sa nekim oko nacina dostave itd, mozda bi mogla da se podeli neka postarina, dhl, picke materine, ne znam kako to ide..

Ja sam naručivao neke stvari prošle godine. Kada naručiš, njima na sajtu plaćaš troškove dostave koji su za UK 5 funti, za Rest of Europe valjda 10, a za Rest of World 15 ili 20. E pa, nas ne računaju u Evropu. smile.gif Znači kada platiš 45 za dres + 15 to je 60 funti. Oni ti šalju DHL-om koji ti carini robu pa plaćaš oko, čini mi se, 20% od cene za carinu pa + ti DHL naplati uslugu carinjenja i pdv i još neke poreze tako da su ti ukupni troškovi duplo od cene robe koju si naručio. Tako sam ja naručio stvari u vrednosti od 80 funti (pa na to dodaš tih 15 ili 20 za dostavu) a ukupni troškovi su mi bili oko 160.
Djotun
A uuu u sta ih jebem smile.gif ne postoji neki drugi nacin? mislim da mi ne dupliraju cenu, ili da me bar ovde neko ne pokrade kad stigne u srbiju, da mi jos neki porez naplati.. Do kurca, al narucicu, sta da se radi.. samo jos jedna stvar, jel isporuka sigurna stvar, nesto se tripujem oko toga da kod nas nikad nista ne stigne smile.gif
i Kome placam sve te silne poreze, na ruke tome ko dones, kako? p.s. izvinjavam se za milion pitanja.
Mario_T
Dres je fantastic, obavezno narucujem! Meni jedan od najlepsih away dresova koje smo imali.

Steta sto su maksimalno unistili golmanski dres sa ovom drecavom narandzastom bojom. isuse.gif
All Red
CITAT (djotun @ Apr 15 2011, 01:28 AM) *
A uuu u sta ih jebem smile.gif ne postoji neki drugi nacin? mislim da mi ne dupliraju cenu, ili da me bar ovde neko ne pokrade kad stigne u srbiju, da mi jos neki porez naplati.. Do kurca, al narucicu, sta da se radi.. samo jos jedna stvar, jel isporuka sigurna stvar, nesto se tripujem oko toga da kod nas nikad nista ne stigne smile.gif
i Kome placam sve te silne poreze, na ruke tome ko dones, kako? p.s. izvinjavam se za milion pitanja.

Koliko ja znam nema drugog načina jer ti ne odlučuješ preko čega će ti slati, a DHL i njihova "usluga carinjenja" je najgora u celoj situaciji. Što se tiče isporuke, potpuno je sigurno, dobiješ gomilu mejlova od kluba u kojima ti piše da su ti poslali, a čak postoji i DHL tracker pa u svakom trenutku možeš da vidiš gde ti je paket. Sve plaćaš uplatnicom, ali o tome će te obavestiti naši drugari iz DHL-a koji će te kontaktirati čim im dodje paket u Srbiju.

CITAT
Dres je fantastic, obavezno narucujem! Meni jedan od najlepsih away dresova koje smo imali.

Steta sto su maksimalno unistili golmanski dres sa ovom drecavom narandzastom bojom.

Takodje. Baš je moćan, i svidja mi se što nije klasična crna boja nego ta tamno siva.

Što se tiče golmanskog vidim da se većini ne svidja ali meni je ok. Nije dobar kao ovoseonski, ali nije ni loš koliko svi Nike-ovi ove sezone...
Narsil

LaCiKa
Dres je odlican.....
milos7
Koja boja da se ocekuje za trecu garnituru, ako je i bude ? Mozda opet zuta? U svakom slucaju bice svetlo nesto...

Ovo narucivanje se ne isplati, platis duplo vise nego sto to vredi. A poznate su mi te usluge DHL-a. Meni su naplacivali carinjenje robe oko 50ak E za robu koja je oslobodjena carine ... toliko o tome
Jamaica
Liverpool's mammoth £25m-a-year Warrior kit deal rewrites the record books

Liverpool have wrapped up a £25m-a-year kit deal with Boston-based company Warrior Sports — a record for English football and twice what adidas currently pay.

Zanimljivo...
milos7
Dobra para, ali adidas je adidas. Ovi su uglavnom radili opremu za hokej i ne znam sta jos. Ako ce da prave neke smesne klovnovske dresove onda jebes i taj ugovor
All Red
Ja u principu volim adidas i ne bih voleo da se rastajemo sa njima, ali ovo je biznis i ko ponudi više ima da pravi dresove. Fudbaleri su tu da igraju fudbal, a ne da šetaju odeću.
milos7
Pa da, to je tacno. Ja bih voleo da je adidas dao tih 25. Za ovih 6 god skoro ni za jedan dres nisam mogao da kazem e ovo je sranje, a bilo je vrhunskih. Bar za Liverpul su se trudili da to ne bude samo samo uniforma za utakmicu.Cak su mi bolji od najkija, koji je recimo ove godine usrao dresove golmana, vrato se na sabanske 90te ...

Na koliko godina ce da potpisu sa ovim warrior-sima ??
Jamaica
QUOTE (milos7 @ Apr 22 2011, 12:32 PM) *
Pa da, to je tacno. Ja bih voleo da je adidas dao tih 25. Za ovih 6 god skoro ni za jedan dres nisam mogao da kazem e ovo je sranje, a bilo je vrhunskih. Bar za Liverpul su se trudili da to ne bude samo samo uniforma za utakmicu.

Ja Adidas volim najvise od sve sportske opreme(a pogotovo obuce smile.gif ), i dresovi su im generalno dobri, ali mora se priznati da malko smara sto je razlika recimo izmedju nas i Chelskija samo u tome sto su jedni crveni a drugi plavi, a ovako cemo biti unikatni smile.gif

Ali ja cu za formiranje misljenja o celoj prici sacekati da vidim na sta ce ti dresovi da lice...valjda ce biti skroz crveni sa mozda nekim detaljem malim smile.gif
bocejan
Jeste da je ugovor dobar, ali koliko ce se dresova prodavati. Adidas ima svoje prodavnice sirom sveta, samim tim i veca je mogucnost da se kupi nas dres. U svakom slucaju to je problem Warriora, a sto se mene tice, svaka para preko je dobra. Na kraju sve se svodi na pare.
milos7
Nikad do sada se nije poklopilo ni u isto vreme ni kasnije da je LFC imao isti dres kao plavci, sem u boji. Pa cak ni oni away dresovi. Mislim da to nije slucajno, jer oni paze i verovatno da klubovi ne zele slicnost medju sobom.
I ima razlike kad prave za Liverpul i Debrecen recimo. Ovima ce da stave grb i relamu na neki dizajn koji ce da ima jos 100 klubova i reprezentacija.

Ovo je vec gotova stvar, svuda se uveliko pise o tome. Samo da ne budu kao za hokejase smile.gif ...
Meni je adidas proverena stvar i za moj ukus 5 puta bolji nego isto toliko puta popularniji najk ali prvo da vidim dres pa onda cu reci, a to je tek za god dana.

Mora se pohvaliti menadzment kluba, do sada su im placali 12m po sezoni, prosle godine je bilo nekih nagovestaja da se sprema nov ugovor izmedju adidasa i LFC za 10 godina po 15m, znaci ukupno 150. Ovim sad obaraju Engleski rekord sigurno ali ne znam da li i svetski, jedino Barsa ili Real mozda imaju vise od 23 mancesterovih. Ovaj potez ce verovatno naterati najk da poboljsa sledeci ugovor man koji im istice 2013, no to je nebitno za nas.
Poenta je da je Liverpul od '90. osvojo LS, K Uefa i par eng kupova, naspram 11 titula man i opet su uspeli da tako dobru cenu naprave. Svakako u tome ima udela i ta firma koja je nepoznata i koja zeli da se probije i znali su da moraju da ponude daleko vise od adidasa da bi dobili eksluzivu.
Tako da sledeci ugovor sigurno nece biti ispod 25, jos ako Keni izosvaja kao sto je nekad umeo, bice show

I nije mi bas najjasnije kako je adidas to prepustio, skoro su izgubili Francuze
Jamaica
QUOTE (bocejan @ Apr 22 2011, 02:50 PM) *
Jeste da je ugovor dobar, ali koliko ce se dresova prodavati. Adidas ima svoje prodavnice sirom sveta, samim tim i veca je mogucnost da se kupi nas dres. U svakom slucaju to je problem Warriora, a sto se mene tice, svaka para preko je dobra. Na kraju sve se svodi na pare.

Verovatno hoce da udju na svetsko trziste i da se prosire, a ovo im je najbolja ulaznica...

All Red
Meni je adidas takodje omiljena sportska marka, ali kao što rekoh, pare su pare. Što se tiče lepote dresa, prvi ne može biti nešto specijalno ružan ili lep s obzirom da je uvek crveni. Mogu malo da zajebu dizajn, ali možda i ne.

Što se tiče prodaje dresova, Warrior sports je deo New Balance-a tako da imaju oni veliku prodajnu mrežu, a i ne bi se oni upuštali u ovakvo ulaganje da ne misle da mogu da prodaju brdo dresova. Njima će ovo (ako se desi uopšte) biti ogromna reklama van SAD-a.

CITAT
I nije mi bas najjasnije kako je adidas to prepustio, skoro su izgubili Francuze

Pa oni prosto procenjuju vrednost. Ne bih rekao da su se francuski dresovi prodavali mnogo, posebno nakon SP-a. Za nas verujem da će se zajebati kao što su se zajebali za Djoković - Marej situaciju.
collymore
Sve je bolje od ovosezonske crno-florescentne kombinacije
Wastelander7
E jebiga najvise volim addidas jos zbog toga sto je liverpoolov...Uvek kupujem addidas patike za rukomet i za obucu.A to sto kaze Jamaica bolje je da smo unikatni smile.gif
Vanja Trotter
Искусно одрађен дрес. smile.gif
Saleo
evo malo opširnije na temu novih dresova koje treba da nam sprave Warriorsi

http://www.footballfancast.com/2011/04/foo...ulling-off-deal
collymore
Kolko sam ja skapirao to tek od sezone 2012/13,znaci adidas jos godinu dana po tome.
Under
ugovor istice 2012-13 znaci od 2013-14 novi dres
Mario_T
QUOTE (Under @ May 28 2011, 12:26 AM) *
ugovor istice 2012-13 znaci od 2013-14 novi dres

Dakle, Adidas nam isporucuje jos jedan novi Home shirt? Nadam se da ce biti jednako dobar kao najnoviji Away shirt. smile.gif
Jamaica
Jel si siguran ti za to?

Uvek smo imali dvogodisnje dresove sa adidasom koliko se secam, a ovaj istice posle sledece sezone... smile.gif
Dee Jay
Worrior preuzima od sezone 2012-13
Narsil
Idemo redom:

bocejan
Kao neka osnovna skola. Ne znam da li smo imali ne ruznije, nego gluplje dresove, u poslednje vreme. Kao da je Standard za svoju ekipu narucio.
All Red
Sad kad ga gledam i nije toliko ružan. Kao pokušali su da se vrate na početak kada smo igrali u plavim dresovima, a ove štrafte su kao one iz 80ih...
Joe
nije neki, al' dobro necemo ga ni puno nositi naredne godine...

Svebor
Koliko je crni opak, toliko je ovaj naopak, al', shto reche Joe...
Saleo
QUOTE (All Red @ Jun 16 2011, 09:09 AM) *
Sad kad ga gledam i nije toliko ružan. Kao pokušali su da se vrate na početak kada smo igrali u plavim dresovima, a ove štrafte su kao one iz 80ih...

te štrafte su standradne štrafte na svim novijim adidas dresovima,dakle ni po čemu se ne razlikuju npr. od germanske ženske fudbalske reprezentacije inlove.gif
a ja lično mrzim ovoliko dugačke rukave,neznam čemu služe.nisu ni kratki ni dugi,pa čak ni 3frtalja.neko sranje između.
Jamaica
Meni su dresovi dobri, ali se nikako ne uklapaju u Liverpool, tako da, meh....
Mario_T
Uzasan dizajn, kao i uzasan izbor boja. Volim ja plavu boju, ali ona nije za dres 'Poola. No dobro, ne verujem da cemo ga cesto nositi ...
matori lfc
Slazem se sa Mariom!
collymore
Covece ovo je dres Olimpika iz Marseja sa pogresnim znakom biggrin.gif ...fush crew povratak u dane biggrin.gif
Svebor
Eto, mili brat sve objasnio. biggrin.gif
Dr Stein
QUOTE (bocejan @ Jun 16 2011, 08:34 AM) *
Kao da je Standard za svoju ekipu narucio.

pa i jeste smile.gif

stucne su jos ruznije, kad vidis svetlo plavo LFC
kao city sto ima dres na crveno-cne strafte (kao Milan)
Nidje veze. sramota je da se blamiramo kao jedan Njukasl (narandzasto zute strafte) i rozi Everton etc...

Al nek nam bude u lepom secanju sa old toileta smile.gif
Dee Jay
CITAT (Dr Stein @ Jun 18 2011, 12:12 PM) *
pa i jeste smile.gif

stucne su jos ruznije, kad vidis svetlo plavo LFC
kao city sto ima dres na crveno-cne strafte (kao Milan)
Nidje veze. sramota je da se blamiramo kao jedan Njukasl (narandzasto zute strafte) i rozi Everton etc...

Al nek nam bude u lepom secanju sa old toileta smile.gif

City je valjda 70ih imao takve dresove, a ja mislim da mi prvi put u istoriji imamo ovakvu kombinaciju.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.