Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dres za 2011/12
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Starscream
Liverpool away kits
anfield_hooligans
CITAT (Starscream @ Jun 18 2011, 04:20 PM) *

Svidja mi se ovo. Bas je fino uradjeno. Tolika istorija... Bilo je stvarno svakakvih dresova... Ali ipak mi novi 3rd dres nije drag.
milos7
Ja sam se nadao zutim, ali nije frka sto su beli, nego su sranje, kao varijanta za trening ili neka varijanta za reprezentaciju Azerbejdzana. Koliko su drugi dobri, toliko su treci sranje i nadam se da ce ih nositi 2-3 puta, ne vise.
anfield_hooligans
U temi za proslosezonski dres neko je napisao da adidas pravi jako dobre i jako lose dresove. Nas uglavnom zadese ovi prvi, ali dresovi 10/11 i 11/12 su definitivno jako losi.
Clemence
Otkako je Standard "u ekipi" dresovi su nekako odvratni. :/
natasa lfc
To ga ne volite zato sto je plav u neku ruku,pa zbog Evertona?
najbolji dresovi su mi bili u seozni 98 kad je Michael Owen bio u timu zbog njega sam i zavolela Live ubedljivo najbolji dresovi biggrin.gif
ali i ovi su mi nekako lepi,plavo belo sta,varijatna cistote fudbala .... meni se dja i steta sto ga necemo nositi puno vala
Starscream
koliko je ovo realno nemam pojma, ali ne izgleda lose smile.gif

Mario_T
No collars please i sto manje bele boje. biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Oct 29 2011, 08:32 PM) *
No collars please i sto manje bele boje. biggrin.gif

Upravo tako. smile.gif
Mislim da Warrior ima prilično težak zadatak da usere crveni dres. Crvena majica sa grbom, belim logom sponzora i proizvođača i to je to, što ti kažeš uz što manje belih detalja. Da se ja pitam, pored pomenutih"obaveznih" - nijedan drugi. smile.gif

Međutim, imaće svoju priliku za tako nešto na gostujućoj i trećoj garnituri. smile.gif
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Oct 29 2011, 08:46 PM) *
Upravo tako. smile.gif
Mislim da Warrior ima prilično težak zadatak da usere crveni dres. Crvena majica sa grbom, belim logom sponzora i proizvođača i to je to, što ti kažeš uz što manje belih detalja. Da se ja pitam, pored pomenutih "obaveznih" - nijedan drugi. smile.gif

Bas tako. Susti minimum, samo ono sto treba. smile.gif

QUOTE (Tonča @ Oct 29 2011, 08:46 PM) *
Međutim, imaće svoju priliku za tako nešto na gostujućoj i trećoj garnituri. smile.gif

Sto se mene tice, moze. Neka puste masti na volju, slobodno da nas iznenade. Sve je dozvoljeno, sem plavog dresa naravno. biggrin.gif Mada, zeleno-beli i sivi (ili sivo-crni) dres imaju prednost kod mene. smile.gif
Djotun
Meni se svidja da Liverbird nadje svoje mesto na dresu.. onako diskretno, barem kao mali patch pri dnu..
milos7
Adidas je do sada vrhunski radio, pogotovo crvene dresove. Fora za home kit je sto manje izmisljanja, sto vise crvene, one prave koja treba i GRB u originalu, a ne u jednoj boji kao sto je adidas poceo da kenja na away i 3rd kit-ovima. Zlatni liverbird i 5 zvedica ubaciti negde kao mali ukras, zasto da ne.
A away boje koje treba furati su bela, crna, siva, zuta i ona zelenkasta..tako je bilo u istoriji LFC...bez izmisljanja novih boja..
Reds
nisam znao de da stavim idejna resenja za ove nove dresove,uglavnom ako neki mod zna tacnu lokaciju neka prebaci.

vanjuska
Samo da kazem kolegama forumasima, ima na online shopu l'poola 20% popusta na vikend akciju pa dres sa stampom nazad izadje oko 35GBP, sto je skroz ok cena. Ja se razmisljam da uzmem jedan away, dopada mi se mnogo, a i adidas necemo imatio sigurno bar sledecih 6 godina, pa nekako da zaokruzim eru biggrin.gif
All Red
Naravno, računaj da je za Rest of the World (gde mi spadamo), cena slanja čini mi se 20 funti što ne sprečava kasnije DHL, preko koga šalju, da ti naplati troškove dostave, carinu i usluge carinjenja, a to izadje negde kao i cena dresa.
moses
ovaj zeleni mi liči kao da je dres Norwich-a.
kalabaster
QUOTE (All Red @ Feb 3 2012, 05:30 PM) *
Naravno, računaj da je za Rest of the World (gde mi spadamo), cena slanja čini mi se 20 funti što ne sprečava kasnije DHL, preko koga šalju, da ti naplati troškove dostave, carinu i usluge carinjenja, a to izadje negde kao i cena dresa.

Dobro je sto si rekao da salju DHL-om. Ja sam planirao da nesto narucujem ali sa tim majmunima koji su uz to scumovski sponzor ne zelim nista da imam.
vanjuska
Ma ja pokusavam na neku varijantu da mi neko donese spakovano u kofer iz engleske, da ne placam nista od toga biggrin.gif
milos7
CITAT (Reds @ Feb 3 2012, 03:53 PM) *
nisam znao de da stavim idejna resenja za ove nove dresove,uglavnom ako neki mod zna tacnu lokaciju neka prebaci.

I nisu nesto moderni, ovaj zeleni mi ne ide uz LFC. A da nema grba na dresu necu da komentarisem
collymore
Isuvise prosti i obicni.Nije to to
Mario_T
Meni se bas svidjaju, posebno ta jednostavnost, sad bi potpisao da dresovi budu takvi sledece sezone. Posebno kad je crveni dres u pitanju ne treba raditi nikakve preterane egzibicije sa modelom. Jedino da promene grb; svidja mi se i Liverbird, ali nas grb se ne sastoji samo od toga.
Mislim da bi uz beli i zeleni dres odlicno isao sorc crne boje, sa (u zavisnosti od boje dresa) belim ili zelenim crtama.
All Red
Slažem se. Prosti su, lepi, bez nekih fleševa i gluposti, baš onakvi kakvi trebaju da budu. Al' to je subjektivno. smile.gif
Puki
Vrh! Plasio sam se da ce biti estetski kolaps, ali ovi su krajnje profi! Bas, bas. Meni se bas svidja sto je samo Liverbird na grudima. Sto neko rece, lepota je u jednostavnosti.
Kameni
I meni se svidjaju ali ovi dresovi nemaju veze sa onim koje cemo nositi sledece godine.

Home dresovi ce imati kragnu i najverovatnije uproscen grb (samo Liverbird, sa vecnim plamenom negde na drasu.), a grb i ime sponzora bice zute boje.
Away ce biti crni a ne beli, bez kragne i sa belim grbom i natpisom.
Treci ce biti jedan od ruznijih dresova koje smo ikada videli ako je verovati ljudima koji su videli sva ova idejna resenja i bice ljubicasti sa belim rukavima i nekakvim sivim tribalima i zlatnim natpisima i grbom.

Pod uslovom naravno da ova idejna resenja koja su pe nekoliko meseci predstavljena ljudima koji drze velike lance sportse opreme zazive.
Mario_T
Pristao bi i na taj uzas od treceg dresa (mislim, ko to nosi?), ali samo ne kragna na crvenom dresu. Fowler, have mercy on our pool souls. Samo ne kragnu. dry.gif
Kameni
Jedna ispravka, crni je sa crvenim grbom i slovima, ne sa belim.
Djotun
Ja imam Owenov iz 1999. sa kragnom i taj mi je jedan od lepsih dresova. (jedino sto sam u napadu besa i ocaja pokusao da odsijem prezime pa sam sam ga ostetio.)
milos7
Grb treba da bude kakav jeste a ne u nekim bojama kao ove godine na away i golmanskim dresovima, to je po meni skrnavljenje grba
Svebor
CITAT (milos7 @ Feb 17 2012, 07:37 PM) *
Grb treba da bude kakav jeste a ne u nekim bojama kao ove godine na away i golmanskim dresovima, to je po meni skrnavljenje grba

Ova verzija grba se koristi od '99-te, a kroz istoriju smo promenili gomilu varijanti, te nema skrnavljenja, dok je Liverbirda.
Puki
QUOTE (Svebor @ Feb 18 2012, 01:03 AM) *
Ova verzija grba se koristi od '99-te, a kroz istoriju smo promenili gomilu varijanti, te nema skrnavljenja, dok je Liverbirda.

Mislim da je nas kolega hteo da kaze na boju grba, a ne na to dal je ceo grb ili samo Liverbird. Slazem se, i mene je mracila skroz siva varijanta grba, bez crvene, boje, zelene, plamena...
anfield_hooligans
Trebalo bi promeniti ime teme ili napraviti novu, sada pricamo o dresu za 12/13 sezonu smile.gif

Glendza je na tnjiteru napisao da se vratio sa fotkanja za novi dres.

Hoce li ubrzo objaviti slike? Kada su prosle godine objavili nove dresove? Nestrpljiv sam da ih vidim, i mislim da ce biti bas lepi smile.gif

Na fejsu sam nabasao na ove slike:

ide home, away i 3rd, respektivno.

Hm... joj, ovaj ljubicasti isuse.gif
Tonča
^Ljubičasti je toliko nerealan da je dojajan! laugh.gif

Valjda tamo tek na leto bude zvanično predstavljanje. Još sad je i promena spnzora, tako da sumnjam da će biti pre kraja sezone...
vladx
violicasti thumb.gif
Mario_T
Ljubicasti bi bio sasvim ok, samo da nije ovih ... tribala na rukavima. Beli mi se jako svidja, easily the best od sva tri. Taj cu i da kupim, ako crveni zaista bude sa zutim slovima i kragnom. vomit.gif
Djotun
beli korektan, crveni kao da su ga sili u bloku 70 i onda dali da ga "da capo" popravi.
anfield_hooligans
CITAT (Mario_T @ Mar 8 2012, 11:14 PM) *
Ljubicasti bi bio sasvim ok, samo da nije ovih ... tribala na rukavima. Beli mi se jako svidja, easily the best od sva tri. Taj cu i da kupim, ako crveni zaista bude sa zutim slovima i kragnom. vomit.gif

stvarno tribali biggrin.gif lol

crveni je fenomenalan, kao i beli. svidja mi se retro fazon smile.gif
Puki
Ovaj ljubicasti me podseca na neku najjeftiniju kopiju dresa koji se nosio za vreme inflacije '93, '94.

Izvinjavam se posto je off topic, al samo da mi neko kaze kako da promenim ime. Sklonio bih ovo BG, pa da bude samo Puki. Fala vi. biggrin.gif
dule_lfc
CITAT (Puki BG @ Mar 9 2012, 01:12 AM) *
Ovaj ljubicasti me podseca na neku najjeftiniju kopiju dresa koji se nosio za vreme inflacije '93, '94.

Izvinjavam se posto je off topic, al samo da mi neko kaze kako da promenim ime. Sklonio bih ovo BG, pa da bude samo Puki. Fala vi. biggrin.gif

preselio si se biggrin.gif
Mario_T
QUOTE (djotun @ Mar 8 2012, 11:22 PM) *
beli korektan, crveni kao da su ga sili u bloku 70 i onda dali da ga "da capo" popravi.

Upravo tako. Pored prethodno spomenute zute boje i kragne, kojima nisam nimalo impresioniran, na mene ostavlja i taj kinesko/pijacno/jeftini utisak.
Puki
QUOTE (dule_lfc @ Mar 9 2012, 11:46 AM) *
preselio si se biggrin.gif

Ma kakvi, nikad. biggrin.gif
Nego mi glupo da stoji ovo BG, neko ce da pomisli da zivim u Plovdivu, Bugarska. biggrin.gif
Trunks
^ Sređeno. User ti je stari, samo je ime sad drugačije.
Puki
QUOTE (Trunks @ Mar 9 2012, 05:53 PM) *
^ Sređeno. User ti je stari, samo je ime sad drugačije.

Da, da, provalio sam. Extra, hvala, bas sam bio prijatno iznenadjen.
collymore
Crveni mi lici na najobicniju polo majicu i sranje je.Beli i ljubicasti su skroz ok,cak i ovi tribali su mi poprillicno originalni kao resenje.
copkillah
Kontam da ovo nije ni blizu onoga kako će da izgledaju na kraju, ali beli je sasvim okej smile.gif
Kameni
A verovatno belog nece ni biti. smile.gif
Reds
Liverpool FC ‏ @LFC
The brand new LFC home kit for the 2012-13 season will be revealed exclusively at midnight tonight on Liverpoolfc.tv
copkillah
Oh radosti, konačno smile.gif
bocejan
Jel to znaci da cemo protiv Labudova u novom dresu?
BoJaNNNNN
CITAT (bocejan @ May 10 2012, 01:38 PM) *
Jel to znaci da cemo protiv Labudova u novom dresu?

Mislim da necemo jer do kraja sezone imamo ugovor sa Adidasom.. Tek tamo protiv Totenhema u Americi bi trebali zaigrati u novim dresovima (ako ne zakazemo neku prijateljsku ranije)
Djotun
sa tnjitera
valjda je ovo novi dres, me no lajk it.. ovo zuto me nervira, sljasti.. ali ima vecne plamenove i logo jft96.. sto je za svaku pohvalu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.