Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dres za 2011/12
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Una Kelly
kupio je Jamaica novi dres biggrin.gif cekamo svecanu prezentaciju u Red-u ovih dana ako budemo gledali neku Euro tekmu smile.gif
Mario_T
Dvoumim se oko toga na sta me vise podseca ovaj away shirt; na ronilacko odelo ili na Star Trek outfit? Either way, jos jedan dragulj iz riznice Warriora. Pitam se samo kako im to uspeva svaki put. Gledam i training gear u online shopu, mislim da su totalno upropastili citavu kolekciju. Usudio bih se reci da nema vise od 2-3 stvari koje mi se svidjaju. Nadam se jedino da su ovo neke growing pains i da ce se sa vremenom popraviti. Home shirt na kraju ispade najbolji ...
Starscream
Navodno je away dres omaž away dresu koji je bio u opticaju 1900-1906, a ta "portiklica" je bila kao znak postovanja prema mornarima (ili nesto sl biggrin.gif). A sto su menjali onda boje ...

Home dres mi se sve vise svidja kako vreme prolazi, a away blink.gif . U svakom slucaju cekam pripremne utakmice da ih vidim na delu smile.gif
All Red
BoJaNNNNN
Reds
meni je ovo nas najbolji away dres u skorijoj istoriji,bio je must have pre par godina.

Narsil
Ništa bolje od ovo(prošlo)sezonskog. Koji ja nisam uspeo da kupim i žaliću zauvek. sad.gif
vladx
Meni je takodje ovaj gore iz 07-08 stvarno mocan. Kako smo u njemu pokidali L'OM u gostima. smile.gif
Take Two
+milion

Jedini koji još uvek imam smile.gif

A to za l'OM, je li to ona utakmica u kojoj je Torres dao moj omiljeni gol? Ono kad se prošeta kroz trojicu-četvoricu a jedan se zavrti u krug i maše sudiji, traži nešto? biggrin.gif
vladx
QUOTE (Take Two @ Jun 5 2012, 03:05 AM) *
+milion

Jedini koji još uvek imam smile.gif

A to za l'OM, je li to ona utakmica u kojoj je Torres dao moj omiljeni gol? Ono kad se prošeta kroz trojicu-četvoricu a jedan se zavrti u krug i maše sudiji, traži nešto? biggrin.gif

http://www.goalvideoz.com/watch/1788-olymp...do-torres-goal/
Reds
QUOTE (vladx @ Jun 5 2012, 08:46 AM) *

zakon!

ja inače više gotivim dresove dugih rukava,al ovaj 07/08 razbija i u varijanti kratkih

eoga moj tribjut istom..
https://samoubistvoziranta.files.wordpress....w=450&h=600
Take Two
QUOTE (vladx @ Jun 5 2012, 08:46 AM) *

Taj, taj Hail.gif Kako jedna reakcija pogubljenog defendera može da ulepša gol, neverovatno biggrin.gif

A i dres je odličan.
milos7
Adidas je to ipak najbolje radio..cak i u 80im i kasnije..
od njihove 3 nove crvene garniture naj mi je ona u kojoj je tores debitovao, sa kragnicom..mada ni druge dve nisu bile lose, cak skroz ok.
Away i 3d imali su podosta, najb mi je bio crni iz 07-08 i onaj proslogodisnji sivi..onaj zuti iz 06-07 je simpa..
jedina dva promasaja po meni su im 2010-2011 3rd i 2011-2012 3rd (jer su stavili onu plavu odvratnu i grb kao da je crno bela stampa u novinama)

Zna li neko posto li je sada proslogodisnji sivi i kako bi to moglo da se poruci tj kupi
Narsil
Znam ja. Možeš da ga kupiš preko oficijalnog sajta. Imaš xxl i xxxl pa ti vidi koju ćeš veličinu. biggrin.gif
Djotun
braco gledam ovaj gol po 10.x i kod radovanja primetim kakvu smo timcinu imali i ne mogu da se priberem da shvatim kako je moguce da je neko sve to razjebao, oterao, najurio, sem kuyta niko nam normalno nije napustio klub.. ja ne znam jel to usud, losa karma, koji li je kurac sad.gif

p.s. zna li neko (Narsil) da li neegde mogu da se kupe dresovi iz malo ranijih sezona, 04/05 06/07 08/09 ??
Narsil
Ako imaš fejsbuk pronađi catapult dresove. Oni imaju. Imaš i na http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p51...ol&_sacat=0 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mario_T
Ja trazim dres iz sezone 08/09, sa #14 & Xabi Alonso. Ako neko negde naleti na to (ili mozda ima) u velicini M (ili eventualno L), neka me kontaktira. smile.gif

Sto se tice Adidasa, sem mozda par dresova, mislim da su odradili odlican posao za nas. A imali su i odlican training/leisure gear. Zaista mi je zao sto nismo uspeli da se dogovorimo sa njima. Na koliko godina imamo ugovor sa Warriorom? Cetiri? Pet?
Narsil
Kontaktiram te. smile.gif Poslaću ti pm na fb-u.
vladx
QUOTE (Mario_T @ Jun 5 2012, 07:46 PM) *
Sto se tice Adidasa, sem mozda par dresova, mislim da su odradili odlican posao za nas. A imali su i odlican training/leisure gear. Zaista mi je zao sto nismo uspeli da se dogovorimo sa njima. Na koliko godina imamo ugovor sa Warriorom? Cetiri? Pet?

Ne vidim da ce neka druga firma u dogledno vreme, pa ajde da kazem dok god su nam FSG vlasnici, dati bolju ponudu.
Djotun
Narsile hvala za pomoc, ali fb sam ugasio odavno, a e bay umem da koristim kao carli adam nutricionistu sad.gif
Narsil
Evo ti broj telefona firme (i ostalima): 062/272135
emir_lfc
narsile, hvala na ovim divnim informacijama..cekam da me akseptuju na fejsu, pa da porucim jedan. biggrin.gif to je sigurica a? mislim ovi catapult smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=Uh6NTO6J2Xo...ucFT94I2h6JOcjw

koliko je golmanski dobar..bruka smile.gif
Narsil
Apsolutna sigurica. Šalju odmah, stiže sutradan. smile.gif Kupio sam lično od njih par komada. smile.gif
rape91
QUOTE (Narsil @ Jun 5 2012, 07:17 PM) *
Ako imaš fejsbuk pronađi catapult dresove. Oni imaju. Imaš i na http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p51...ol&_sacat=0 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

jel su to originali? kvalitet? cena otprilike?

Narsil

Fotografija jednog od dresova, pa ti sam prosudi. smile.gif

3400 bez štampe, sa istom 400 dinara više.
rape91
jel si zadovoljan stampom? Mislim da ne bude da posle prvog pranja od osmice postane trojka biggrin.gif
Carra
CITAT (rape91 @ Jun 7 2012, 04:55 PM) *
jel si zadovoljan stampom? Mislim da ne bude da posle prvog pranja od osmice postane trojka biggrin.gif

ma odlicni su uzimo sam i ja...moj pran 100 puta i dalje izgleda kao nov... a uzet pre 4-5 godine biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Narsil @ Jun 7 2012, 02:20 AM) *
Apsolutna sigurica. Šalju odmah, stiže sutradan. smile.gif Kupio sam lično od njih par komada. smile.gif

Kako ovo tačno funkcioniše? Kako im plaćaš, kako ti šalju? I na koju foru stiže sutradan? biggrin.gif
All Red
Ja ne znam kako šalju ali znam da možeš da odeš i lično preuzmeš. Nalaze se na konjarniku.

Takođe, bitno je napomenuti da su ovi dresovi kopije (što će oni žustro opovrgnuti ako ih pita neko). Ja sam uzeo par dresova kod njih i jako sam zadovoljan, da bi primetio razliku između originala i catapult dresa moraš ih staviti jedan pored drugog i dobro se zagledati. Ali razlike (minimalne) postoje. To sam najbolje primetio na Barseloninom dresu koji sam kupio drugarici.
emir_lfc
CITAT (Take Two @ Jun 10 2012, 12:58 AM) *
Kako ovo tačno funkcioniše? Kako im plaćaš, kako ti šalju? I na koju foru stiže sutradan? biggrin.gif

valjda salju brzom postom, a ti placas brzoj posti biggrin.gif

inace, zvao sam pre neki dan, ali ima samo M velicina sad.gif
Take Two
QUOTE (All Red @ Jun 10 2012, 01:30 AM) *
Ja ne znam kako šalju ali znam da možeš da odeš i lično preuzmeš. Nalaze se na konjarniku.

Takođe, bitno je napomenuti da su ovi dresovi kopije (što će oni žustro opovrgnuti ako ih pita neko).

Pa ne nego svi mogući evropski klubovi prodaju originale na Konjarniku biggrin.gif

Pitam čisto iz radoznalosti, nemam nameru ništa da kupujem.
Fred Kremenko
QUOTE (All Red @ Jun 10 2012, 01:30 AM) *

Takođe, bitno je napomenuti da su ovi dresovi kopije (što će oni žustro opovrgnuti ako ih pita neko). Ja sam uzeo par dresova kod njih i jako sam zadovoljan, da bi primetio razliku između originala i catapult dresa moraš ih staviti jedan pored drugog i dobro se zagledati. Ali razlike (minimalne) postoje. To sam najbolje primetio na Barseloninom dresu koji sam kupio drugarici.

Ja imam 2 identicna dresa Engleske, s tim da je jedan Gerrard 4 dobijen iz Engleske, drugi blanko kupljen kod ovih, ono ako je kopija ja sam slep kod ociju biggrin.gif Sem toga neke dresove i nemaju, nema logike da neke mogu savrseno da iskopiraju, a neke kao ne mogu biggrin.gif
Narsil

moony
I RTS nam se podsmeva, upravo su na kraju sportskog dela prikazali onu treću, ljubičasto-narandžastu-tribali-na-rukavima garnituru. Rekli su da nije potvrdjeno još, ali da izgleda da naši američki sponzori očigledno imaju veoma "nadahnute dizajnere", kao i da se igrači neće baš prijatno osećati na terenu ako se ovo potvrdi. biggrin.gif
Izgledalo je prilično žalosno.
Djotun

ovo, ovo je toliki blam da se nadam da se neko samo dobro potrudio da napravi fejk i da ovo nije treca garnitura.. zamislite koliko ce kapitena biti sramota da igra fudbal u ovome.
copkillah
Fejk bre, nisu ludi baš toliko smile.gif
BoJaNNNNN

I nije nešto, ali samo da nije onaj ljubičasti sa tribalima.
Narsil
Pa, kakve sam očekivao, taj sa slike je premija.
copkillah

Evo, vidi se bolje. OK je, nije za povraćanje, interesantan pristup.
BoJaNNNNN
Definitivno uzimam home kit smile.gif
All Red
Odvratan je, ali ne onoliko koliko se očekivalo. Tamno ljubičast je, što je svakako bolje nego neka lila boja i samo se nadam da nema narandzasti šorc.
Take Two
QUOTE (copkillah @ Jun 23 2012, 10:30 AM) *
Evo, vidi se bolje. OK je, nije za povraćanje, interesantan pristup.

Da, baš je interesantno, teget-belo-narandžasto-zlatna kombinacija FTW isuse.gif
vladx
Ja video lika u Vrnjackoj pre neki dan u home kit-u, dres je odlican.
Mario_T
Third kit je poslovicno uzasan. Sto, imajuci u vidu home i away kit, nije nimalo iznenadjujuce. Bring on season 2013/2014!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.