Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dres za 2011/12
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Djotun
Mario znam tvoj stav o ovom dresu, ali onda ako ti se svidi sledeci dres za 13/14 onda ce vec za 14/15 taj nadam se lepsi biti istorija i tako u nedogled smile.gif
p.s. jbt 2015. Dzerard 35 godina, do tad samo ti sezone da realno ucestvuje u igri i osvajanju necega i cao sad.gif sad.gif
Reds
Reds launch new home strip

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news..._medium=twitter

ova zenka atomski nadesno je neodoljiva wub.gif
Mario_T
QUOTE (djotun @ Jun 1 2012, 12:40 AM) *
Mario znam tvoj stav o ovom dresu, ali onda ako ti se svidi sledeci dres za 13/14 onda ce vec za 14/15 taj nadam se lepsi biti istorija i tako u nedogled smile.gif

Znam, ali barem cemo imati jedan lep dres od Warriora. smile.gif Meni je bas zao sto nam Adidas vise nije sponzor (iako razumem odluku kluba), pravili su ubedljivo najlepse dresove otkako ja pratim LFC.
Take Two
Odluku kluba? Zar nije to bila odluka Adidasa?
Mario_T
Zavisi kako gledas. Mogli smo mi i da prihvatimo pare koje je Adidas bio spreman da ponudi. Recimo da je odluka bila 50/50; oni nisu hteli da ponude isto koliko i Warrior, mi nismo hteli da prihvatimo manje para.
Svebor
Adidas je birao onomad izmedju Noleta i Marija, pa mi se nesto cini da nisu uboli...zajebancije bez, tri shtrafte su mi u DNK, al' moneyball je nezgodna igra.

ps

Ne mogu da se zapljunem, al' Warrior vs Adidas ugovor je skoro dupla lova, a i "We come not to play" su bliski FSG-u, pa sad...
All Red
CITAT (Mario_T @ Jun 1 2012, 09:35 PM) *
Zavisi kako gledas. Mogli smo mi i da prihvatimo pare koje je Adidas bio spreman da ponudi. Recimo da je odluka bila 50/50; oni nisu hteli da ponude isto koliko i Warrior, mi nismo hteli da prihvatimo manje para.

Nismo. Mi (kao i svaki klub na svetu) biramo najbolju ponudu, ne najlepšu, to što je adidas procenio da im mi ne vredimo tolike pare to je druga stvar. A i imamo stvarno ogroman ugovor sa Warriorom samo zato što oni uleću na tržište.
Narsil
To je samo majica. Away kit će biti obelodanjen u ponedeljak. smile.gif
copkillah
QUOTE (Narsil @ Jun 2 2012, 01:08 PM) *
To je samo majica. Away kit će biti obelodanjen u ponedeljak. smile.gif

Tj da te ispravim nije majica (45 funti!!! biggrin.gif) , nego je placeholder za dres koji izlazi, kako si napisao, u ponedeljak smile.gif
Narsil
CITAT (copkillah @ Jun 2 2012, 02:08 PM) *
Tj da te ispravim nije majica (45 funti!!! biggrin.gif) , nego je placeholder za dres koji izlazi, kako si napisao, u ponedeljak smile.gif

Korekcija na mestu. biggrin.gif
Carra
al ga zacrnili happy.gif
Mario_T
QUOTE (All Red @ Jun 2 2012, 11:44 AM) *
Nismo. Mi (kao i svaki klub na svetu) biramo najbolju ponudu, ne najlepšu, to što je adidas procenio da im mi ne vredimo tolike pare to je druga stvar. A i imamo stvarno ogroman ugovor sa Warriorom samo zato što oni uleću na tržište.

Znam da nismo (toliko ludi), nego govorim cisto 'tehnicki'. smile.gif
Narsil
Under
crni? teget? nema kragnu...
Mario_T
Jos jedan fantastican dres. dry.gif A tek ovaj moto ... We come not to play ... Koji moj onda radimo na tom terenu!?
All Red
Meni su oba dresa savim dobra. Sviđa mi se grb, i sviđa mi se što su prosti. A što se tiče tog motoa to ni meni nije jasno. Potpuno idiotski zvuči, ali sam ja mislio da to ja nešto ne razumem...
Una Kelly
nije mi jasan ovaj plavi momenat ispod kragne, izgleda kao portikla.
al dobro.
ok je kombinacija boja. i to je otprilike to.
Take Two
QUOTE (copkillah @ Jun 2 2012, 02:08 PM) *

Kad bi away dres izgledao kao taj placeholder, odmah bih ga kupio.
Svebor
CITAT (Mario_T @ Jun 2 2012, 10:05 PM) *
Jos jedan fantastican dres. dry.gif A tek ovaj moto ... We come not to play ... Koji moj onda radimo na tom terenu!?

Moto je "Warrior"-ov: "We come not to play, we come to fight. We're Warriors, Warriors don't play". Nema zajebancije s Amerima! tongue.gif
Djotun
QUOTE (Mario_T @ Jun 2 2012, 10:05 PM) *

pa valjda u fazonu, nismo dosli da se igramo.. i meni bese cudno..
aham, sad vidim svebor objasnio.. dobro zvuci kad je u celini..
ali koja je ovo jebeno boja, crna kao Tiram ili teget ?
Narsil
All Red
Ako je ovo to i ne izgleda nešto...
Reds
uuu evoga,ovo je zlo!

http://www.liverpoolfc.tv/lfcawaykit
All Red
Neobičan mi je skroz. Sviđa mi se, mada nisam siguran u vezi ove portiklice. Nekad mi je kul, nekad sranje, ali generalno ok dres.
Reds
evoga ga u zgro planu

cini mi se da je slim fit fazon.
izgleda mi carski,mada kontam da me i malo podseca na one majice za bicilkizam cool.gif
All Red
Sad sam se setio! Izgleda mi kao ona uniforma iz nekog filma/serije star trek ili kako se već zove...
Reds
QUOTE (All Red @ Jun 4 2012, 12:35 AM) *
Sad sam se setio! Izgleda mi kao ona uniforma iz nekog filma/serije star trek ili kako se već zove...

bingo! smile.gif

Following Warrior’s design direction of modern tradition - the new kit is inspired by Liverpool FC’s Away Kit from 1900-1906 which featured the yoke detail in recognition of sailors and the huge influence of the docks on the city at the time.
Djotun
ovaj okovratnik ili kako vec da ga nazovem.. ovo je najruznija nijansa sive koju sam ikad video, kakva socijala kao da je brankodeks pravio..
na nekim slikama mi je delovalo da je teget ali na lfc shopu se vidi da je ova ruzna siva..

a tek golmanski isuse.gif

Una Kelly
em me podseca na ronilacko odelo, em treba da ga vidite otpozadi.
deo koji ide preko dupeta je siv.
da.
Djotun
QUOTE (Machkitza @ Jun 4 2012, 12:52 AM) *
em me podseca na ronilacko odelo, em treba da ga vidite otpozadi.
deo koji ide preko dupeta je siv.
da.

copkillah
Nisam siguran da li mi se sviđa ili mi se povraća smile.gif

Verovatno ovo prvo, ali videćemo već kako to stvarno izgleda.
Djotun
ovi nisu normalni jebes mi sve..
i vrlo im je iritirajuci onaj font koji koriste za svoje reklame i parole, kao da se dete igralo u paintu..

e ljudi, sve tri garniture adidasove za upravo zavrsenu sezonu su 10 funti.. pa kome se kenja od warriora..
vanjuska
Jes, a velicina garant ima XS i XXXXXXL samo.. Al ja bi ga uzo za 10 funti biggrin.gif Uglavnom, vec sam pomislio da ja jedini kapiram da je dres ko uniforma iz Star Wars-a, al izgleda nisam sam. Sve u svemu, adidas je bombona naspram ovih uniformi za mornare ili sta vec..
Trunks
Kapiten ovde izgleda kao da stvarno nosi plašt iza, ko na mom avataru. biggrin.gif
Djotun
"Liverpool FC are delighted to unveil their brand new fantastic Warrior haha.gif state-of-the-art away strip for the 2012-13 season."" isuse.gif
Scouser
može ovaj golmanski dobro da ispadne na kraju biggrin.gif
bocejan
Meni ovaj element oko vrata lici na portiklu.
Stata sto nije beli dres, kao sto je onaj u najavi.
milos7
Koliko godina imaju ugovor sa ovim antitalentima za dresove??
Skinuli su grb, menjaju boje..jebala ih ona zuta, sta su se primili na nju.
Away dres je stigao direktno iz Star Trek-a, ali bukvalno.
Golmanski zuti je takav da se nadam da ga reina nece cesto nositi, jer ce ga biti sramota da izadje na teren.
Kandidati su za najruznije dresove u Ligi.
Cekamo i trece, ljubicaste biggrin.gif
Narsil
Meni se dresovi dopadaju. Mislim da ću se odlučiti za obe varijante.
Svebor
Shta reci sem: "Beam me up Scotty". tongue.gif
Prilichno pomeren dres, za razliku od home varijante. Nisam siguran dal' mi se dopada, znacu krajem Avgusta.
Puki
QUOTE (Narsil @ Jun 4 2012, 12:10 PM) *
Meni se dresovi dopadaju. Mislim da ću se odlučiti za obe varijante.

I meni su skroz gotivni, ne znam sto ovoliko negativnih reakcija, al opet "o ukusima ne treba raspravljati".
Under
mozda su malo pokvarili sa ovom sivom oko vrata, ali meni kao velikom fanu Star Treka, dres je extra... ako, da razbije monotoniju crne. i promenjeni grb mi se svidja, isto kao i na hoome dresu.

jedino, ne mogu da izvalim koji je materijal u pitanju. da li onaj standardan za dresove, ovaj mi izgleda nesto drugacije...
Djotun
aham materijal te buni, materijal je kineski.
Kameni
Ni ja nisam nesto odusevljen portiklicom ali zato mi se sorc svidja. A da, ovaj sa dugim rukavima stvarno izgleda kao scuba diving suit! smile.gif

Oko home dresova se nisam izjasnio pa samo da kazem da mi se dopadaju. A mislim da ce tek na terenu izgledati sjajno.
Take Two
QUOTE (djotun @ Jun 4 2012, 01:05 AM) *
ovi nisu normalni jebes mi sve..

Word biggrin.gif

Onaj retro mi se još i svideo, ali ove Star Trek egzibicije... nemam reči. Je l' to druga ili treća garnitura?
Djotun
away 12/13
Scouser
naš červeni dres za ovu sezonu planiram duznem, meni je fin...jedino čekam nekoga ko će prvi uzeti, npr narsila biggrin.gif, pa da vidim kakav je taj famozni materijal. Dresovi mi deluju kao da su 90% od svilene bube biggrin.gif wacko.gif
Narsil
CITAT (Scouser @ Jun 4 2012, 08:42 PM) *
naš červeni dres za ovu sezonu planiram duznem, meni je fin...jedino čekam nekoga ko će prvi uzeti, npr narsila biggrin.gif, pa da vidim kakav je taj famozni materijal. Dresovi mi deluju kao da su 90% od svilene bube biggrin.gif wacko.gif

Tek u septembru, tad dolazi Mario. biggrin.gif Do tada ću da smislim koga ću uzeti. Možda Adama, otići će u Čelsi. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.