Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Dres za 2011/12
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
All Red
To je verovatno neko proizvoljno obojio, na zvaničnom sajtu http://www.warriorfootball.com/ je samo crno-belo. Objaviće za koji sat.
Djotun
naisao sam na gomilu istih slika.. sa tim zutim logom standard ch..
BoJaNNNNN

Stevie_G
http://youtu.be/vWqXQl9eOgk
copkillah
Tonča
Nisam nešto razduševljen ili šta ti ja znam, ali nisam ni nezadovoljan.

Skroz crveno, osim onoga što ne može biti crveno i to je to. Keep it simple. smile.gif
Doduše, na pepeovom dresu čini mi se da kragna odvratno stoji... :/
Carra
haha prsno lfc store laugh.gif
Dee Jay
Dres izgleda... komunistički biggrin.gif. Nije loše, jednostavno, bez nekih predrkanih detalja. E sad nema celog grba, samo liverbird, meni ne smeta, mada očekujem da će tu biti polemike biggrin.gif.
Carra
CITAT (Dee Jay @ May 11 2012, 01:16 AM) *
Dres izgleda... komunistički biggrin.gif . Nije loše, jednostavno, bez nekih predrkanih detalja. E sad nema celog grba, samo liverbird, meni ne smeta, mada očekujem da će tu biti polemike biggrin.gif .

svakako must-have gathering.gif
Scouser
Meni se mnogo sviđaju, baš mi se sviđa što nisu nakinđureni nekim šarama i belim bojama, malo mi vuku na retro. Sjajno
AnF1elD
Ne znam da li je pogodno postaviti ove slike ovde,ako nije neka admine prebace u odgovarajucu temu. Elem,evo dresove za sledecu sezonu,domaci,te za naseg reinu zeleni. biggrin.gif Samo to su izbacili,gostujucih jos nema...(bar jos nisu izbacili)

Narsil
Meni je dres dojajan.
All Red
Odličan je dres. Prost, samo Liverbird, kragnica je ok. Nemam neke zamerke osim za Pepeov gde mi se ne sviđa boja.
Fred Kremenko
Meni se dres bas svidja, jedino kombinacija boja mi malo smeta,tj nisam za ovu jugopetrol kombinaciju.
Una Kelly
ovde mora da padne i zenski fashion komentar. retro je odlican izbor, ali zuta boja i kragna su potpuni promasaj. nije mi jasan taj izrez ispod vrata, izgleda kao da ih je neko razvukao, narocito na pepeu.
bela slova bi mnogo bolje odradila posao, i najobicniji v-izrez ili cak obican okrugli.
70-ih i 80-ih smo imali ovu kombinaciju boja i grba, ali ne sa kragnom.
materijal je...neobican, mozda zato i ova nijansa crvene izgleda drugacije.
bocejan
Toliko najavljivan,a slike smo videli prilicno odavno.
Sada sam siguran da su oni tribali treci.
Una Kelly
da, a u tom slucaju away dres je crni sa sivim sa strane, sto je prihvatljivo.
milos7
Adidas je to mnogo bolje radio. Boja je cudna, kombinacija sa zutim je smesna. Nema grba. Reinin dres je smesan pocevsi od boje pa preko one kragne koja izgleda kao da ga je neko vukao ceo dan za dres.
Narsil
Ako je away dres zaista onaj crni, onda se zna koji se odmah naručuje. Mada, meni je i ovaj home kit apsolutno dojajan.
Djotun
Cini mi se da je ovaj retro dres omaz Paisley-u, ova varijanta zuti liver bird je krasila dresove u drugoj polovini sedamdesetih i pocetkom osamdesetih, naglaseno u finalima '78, '81, '84 (u tom finalu pod Faganom'84 imao bele prugice)..
Dok je kragna gotovo ista ovoj sa vecim izrezom na svim slikama Paisley-a iz igrackih dana.. kada se tome doda plamen za 96.. jasno je da su se trudili da nas podsete na slavnu istoriju, kako na glory days tako i na Hillsborough.

E sad, meni ova crvena boja vise lici na bordo a zuta na kinesku zlatnu.. bar po slikama.
Dok ga ne obucem necu znati sta da mislim.

Nervira me sto smo slike ovog dresa videli mesecima u nazad, tada nisam bio odusevljen tim crtezima, gotov proizvod deluje bolje, ali ipak sam ocekivao neko iznenadjenje, unapredjenje.. sta god.. nadam se da ona treca garnitura nece imati wu tang tribale..

QUOTE (anfield_hooligans @ Mar 8 2012, 11:41 PM) *
Trebalo bi promeniti ime teme ili napraviti novu, sada pricamo o dresu za 12/13 sezonu smile.gif

Glendza je na tnjiteru napisao da se vratio sa fotkanja za novi dres.

Hoce li ubrzo objaviti slike? Kada su prosle godine objavili nove dresove? Nestrpljiv sam da ih vidim, i mislim da ce biti bas lepi smile.gif

Na fejsu sam nabasao na ove slike:

ide home, away i 3rd, respektivno.

Hm... joj, ovaj ljubicasti isuse.gif

Evo kad je covek postavio slike, pre dva meseca.. tako da kapiram da su ovo sledece dve garniture dry.gif

QUOTE (Kameni @ Feb 16 2012, 03:09 PM) *
I meni se svidjaju ali ovi dresovi nemaju veze sa onim koje cemo nositi sledece godine.

Home dresovi ce imati kragnu i najverovatnije uproscen grb (samo Liverbird, sa vecnim plamenom negde na drasu.), a grb i ime sponzora bice zute boje.
Away ce biti crni a ne beli, bez kragne i sa belim grbom i natpisom.
Treci ce biti jedan od ruznijih dresova koje smo ikada videli ako je verovati ljudima koji su videli sva ova idejna resenja i bice ljubicasti sa belim rukavima i nekakvim sivim tribalima i zlatnim natpisima i grbom.

Pod uslovom naravno da ova idejna resenja koja su pe nekoliko meseci predstavljena ljudima koji drze velike lance sportse opreme zazive.

coovece pa vi ste svi ili vidoviti ili ste ITK biggrin.gif
kloppeks
QUOTE (Fred Kremenko @ May 11 2012, 05:38 AM) *
nisam za ovu jugopetrol kombinaciju.
Hail.gif

Do jaja je dres.
Scouser
Meni je prijatnija nešto tamnija crvena nego da dreči...kragna mi se sviđa, čak mi je ok i ovo što su zlatna slova. Jedino me brine materijal i to da li će se poklopiti moj dojam uživo kao ovaj posle pregledanih slika.

Golmanski mi je kriminalan zbog boje, ova varijanta zelene mi je baš odvratna sad.gif sad mi je jako žao što sam pre par godina odustao od kupovine Pepeovog dresa ...
Aleksandar88
Samo da je umesto zute, bela boja ja bih rekao da je savrsen, mada je i ovako poprilicno dobar. Volim taj jednostavni retro fazona, a lozim se i na polo majice... Moram imati ovo.
Periklo
Ja sam oduševljen, kupujem ga čim budem mogao. lfc.gif
Kameni
QUOTE (djotun @ May 11 2012, 10:33 AM) *
coovece pa vi ste svi ili vidoviti ili ste ITK biggrin.gif

Pratio po forumima, izgleda da su ljudi bili u pravu. Samo, ispravio sam se posle za crni, imace crvena slova i grb, mozda i crvrnu okruglu kragnu.
Fred Kremenko
Kako je meni beli dobar, bruka. Cak i ljubicasti, da nema ova kicerajska govna po rukavima.

QUOTE (Aleksandar88 @ May 11 2012, 12:10 PM) *
Samo da je umesto zute, bela boja ja bih rekao da je savrsen,

+1
vladx
Na prvi pogled ni previse odusevljen, ali ni razocaran. Posebno sam se plasio kako ce mi delovati oznaka Warrior-a, srecom pa su strahovi bili neopravdani. smile.gif
Uvek sam pre za bela slova, mada se Bellers lepo prisetio zutih primesa u najuspesnijem periodu Kluba. Pa, u zdravlje da nosimo! lfc.gif
vladx
Sad gledam Mellor-a i dres izgleda odlicno. smile.gif
Total Soccer
Dresovi mi se jako svidjaju, da ova zuta nije toliko zuta bili bi fenomenalni. Zanima me jel imao neko iskustva sa narucivanjem preko sajta. Da li se ova postarina naplacuje po komadu ili je to isto, bilo da se naruci 10 ili 1? Moglo bi da se skupi vise nas i da naruci neko ko ima clansku kartu, tako bi moglo da se ustedi oko 2000 po coveku.
matori lfc
Meni je sranje,izgleda kao najobicnija polo majca!
Puki
Izvinite, ali dres(crveni) USERAVA!!! Izgleda tako mocno, bicu slobodan i reci SAMPIONSKI... smile.gif
Mario_T
Meni je dres, blago receno, uzasan. Nisam ljubitelj kragne na dresu, ali to nije nista u odnosu na kombinaciju crvene i zlatne boje. Na slikama je izgledalo jako lose, a na videu, ako je moguce, jos gore. Jednostavno, zlatna boja mi ne ide na crvenu boju koju mi koristimo. Dres mi izgleda jako jeftino, ima taj feel stvari koje se kupuju na pijaci ili kod Kineza. Tako da ga ja necu kupovati. Sacekacu da vidim kakve ce biti away varijante.
Stevie_G
Ni ja nesto nisam odusevljen novim domacim dresom, ali izgleda da Warrior nije hteo nista da rizikuje pa su napravili dosta jednostavan dres, podseca na dres kineske reprezentacije xD

Sto se tice away i 3rd dresova, samo da ne bude onaj ljubicasti i bice dobro.

Ali koja sprdnja po netu sa Mancesterovim novim dresom laugh.gif

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...383167009_n.jpg

http://i.imgur.com/S3Q01.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...425098383_n.jpg
Djotun
Mene malo brine sto mi ovako preko slika i videa dres vise lici na majicu za trening, kao lacoste samo kinesko..
Materijal mi je sumnjiv.
ako neko zna kako funkcionise narucivanje preko sajta, i da li bi bilo neke ustede oko isporuke da se vise nas skupi.. neka kaze sta zna smile.gif
rape91
QUOTE (djotun @ May 12 2012, 12:20 PM) *
Mene malo brine sto mi ovako preko slika i videa dres vise lici na majicu za trening, kao lacoste samo kinesko..
Materijal mi je sumnjiv.
ako neko zna kako funkcionise narucivanje preko sajta, i da li bi bilo neke ustede oko isporuke da se vise nas skupi.. neka kaze sta zna smile.gif

i ja imam u planu da narucujem dres ali tek na jesen,ako u medjuvremenu neko ne bude isao tamo pa njemu dam da mi kupi. Za jesen sam se odlucio jer cu do tad ustekati neku lovu a i sacekacu da izadje i away i third kit pa da se odlucim koji cu. Sto se tice narcivanja preko sajta neko mi je rekao da se posiljka naplacuje oko 25 funti ali da nakon toga postoji carinenje a valjda se tu uglavi malo i nasa zemlja pa onda ispadne da si mogao dva dresa da kupis blink.gif
Ako zna neko konkretnije stvari neka pise
Puki
QUOTE (rape91 @ May 12 2012, 12:44 PM) *
i ja imam u planu da narucujem dres ali tek na jesen,ako u medjuvremenu neko ne bude isao tamo pa njemu dam da mi kupi. Za jesen sam se odlucio jer cu do tad ustekati neku lovu a i sacekacu da izadje i away i third kit pa da se odlucim koji cu. Sto se tice narcivanja preko sajta neko mi je rekao da se posiljka naplacuje oko 25 funti ali da nakon toga postoji carinenje a valjda se tu uglavi malo i nasa zemlja pa onda ispadne da si mogao dva dresa da kupis blink.gif
Ako zna neko konkretnije stvari neka pise

Nikako preko sajta i preko DHL. Ako imas nekog najbolje resenje.
Vanja Trotter
Na šta li liči ovo ljubičasto đubre... isuse.gif
collymore
Ko sto sam i na svom fb profilu napisao ovaj dres je golo govno,totalno bezidejan i ocajno osmisljen.Obicna crvena majica sa ol'scholll kragnom.Ko da je namenjen igracima kriketa ili golfa...do'duse mi kao ekipa smo ove sezone kilometrima dalleko od fudbala.
Mario_T
Je'l poznato kad izlazi i/ili kako izgleda(ju) novi away dres(ovi)?
Djotun
i da li je ovo Home dres samo za 12/13 ili za bar dve sledece sezone kao sto je ranije bio slucaj.. ?
Mario_T
Sigurno za dve sezone, to je oduvek bila praksa. Jedino da menjamo shirt suppliera, a to nije slucaj.
Under
mozda ameri rade drugacije
Kameni
Ja sam negde vec procitao da ce biti redizajniran za svaku sezonu.
Mario_T
Bilo bi lepo da ovaj uzas od dresa ne gledamo vise od godinu dana.
max1981
Kao da su dresovi radjeni u Konami i to PES6. Proizvodjac dresova koliko vidim radi dresove samo za MLS ligu i nisam video da neko jos koristi njihove dresove u Evropi, ako ima neko ko zna neka kaze. Pored UMBRO,KAPPA i DIADORA nadjose ove.
Stevie_G
Cisto sumnjam da Kappa, Diadora i Umbro daju 25 miliona.
Take Two
Meni žuta boja ne štrči previše, mnogo mi je više smetala kad su je uveli posle Istambula, tada sam morao sebe da ubeđujem da je to nekakva slavljenička kombinacija povodom pete titule biggrin.gif

Sviđa mi se što je dres tamniji i jednostavniji. Ali kragne... ph34r.gif

Golmanske ne treba ni komentarisati, meni oni uvek izgledaju kao klovnovski kostimi.

E da, ono 96 ispod kragne mi izgleda OK, diskretno.
sedplas
ako je onaj bijeli zaista away dres (koliko sam shvatio jos nije potvrdjeno) on je ponovo najbolji. crveni je ok, dok ljubicanstveni necu da komentarisem.....

Djotun
1. Nek jedu govna ako ce svakih godinu dana da nam menjaju dres..
2. Jel ima neko nesto novo od slika away dresa, tek 1. jula je predstavljanje ili prodaja..
Mario_T
QUOTE (max1981 @ May 28 2012, 10:24 PM) *
Kao da su dresovi radjeni u Konami i to PES6. Proizvodjac dresova koliko vidim radi dresove samo za MLS ligu i nisam video da neko jos koristi njihove dresove u Evropi, ako ima neko ko zna neka kaze. Pored UMBRO,KAPPA i DIADORA nadjose ove.

Pa niko drugi nije bio spreman da plati 25 miliona. Ne bi platio ni Warrior (realno gledano, da nismo ime koje jesmo, nema sanse da bi dobili te pare, rezultatima ih svakako nismo zasluzili), da se radi o kompaniji koja vec ima deo trzista fudbalskih dresova. Njima je cilj da se probiju na to trziste i resili su da to postignu jako agresivnom strategijom. Mi smo jedan od retkih (mozda i jedini) high profile klub kome istice ugovor i tako su dosli do nas.

QUOTE (djotun @ May 31 2012, 06:00 PM) *
1. Nek jedu govna ako ce svakih godinu dana da nam menjaju dres..
2. Jel ima neko nesto novo od slika away dresa, tek 1. jula je predstavljanje ili prodaja..

Ni ja nisam ljubitelj toga, ali ako to znaci da cemo sledece godine dobiti lep home shirt, preci cu preko toga.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.