Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: 4. turnir fan klubova
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Tonča
Eto čisto kratko da znate da je turnir 8. maja na Adi.

Prema rečima menadžera Underka ekipa će ostati nepromenjena osim ukoliko neko ne bude bio u stanju da zaigra.

I da citiram Kapitena: "E, ajde da se dogovorimo da osvojimo ovaj turnir!"
collymore
El igraju glumeni?
Svebor
Gde se igra i jel mozhe da se navija? lfc.gif
Narsil
Igra se na terenima na Adi, a naravno da može da se navija. Mi, koji ne igramo, služimo toj svrsi.
Nego, 'oćemo li igrati mi protiv nas u neko vreme, kao pripremu za turnir?
Trunks
CITAT (Narsil @ Apr 8 2011, 02:30 PM) *
Nego, 'oćemo li igrati mi protiv nas u neko vreme, kao pripremu za turnir?

Ovo i mene zanima.
Under
bilo bi lepo ako mozemo da dogovorimo neku medjusobnu utakmicu. sto se mene tice, ja mogu samo 17. aprila. mada vikend posle tog je Vaskrs, sledeci je 1. maj, kontam da dosta ljudi nece biti u Bg-u pa sumnjam da mozemo nesto da iskombinujemo.
a mogu i 25. aprila, dan posle Vaskrsa ako nekome odgovara.
Narsil
Ja sam za.
Tonča
QUOTE (Under @ Apr 9 2011, 12:21 AM) *
bilo bi lepo ako mozemo da dogovorimo neku medjusobnu utakmicu. sto se mene tice, ja mogu samo 17. aprila. mada vikend posle tog je Vaskrs, sledeci je 1. maj, kontam da dosta ljudi nece biti u Bg-u pa sumnjam da mozemo nesto da iskombinujemo.
a mogu i 25. aprila, dan posle Vaskrsa ako nekome odgovara.

17. je što se mene tiče ok. Od tada pa do turnira sam na visinskim pripremama... smile.gif
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Apr 9 2011, 05:07 AM) *
17. je što se mene tiče ok. Od tada pa do turnira sam na visinskim pripremama... smile.gif

Neces biti tu za vreme Uskrsa? A ja taman mislio da te pitam da rezervises jedno dodatno mestu u SCu 23. aprila. smile.gif
Dr Stein
ja nazalost necu moci da banem ni na te prijateljske jer sam (opet)
iskidao ligamente, poceo sam doduse da setam posle mesec dana, ali za igranje ce mi trebati jos bar 2 puna meseca...
ali mozda na leto na-letim.
Zelim vam da odete korak dalje a Grobelaar-u je dovoljno da zadrzi formu sa proslog turnira,
malo pojacajte realizaciju napred i sve ce biti kul biggrin.gif
Jamaica
QUOTE (Dr Stein @ Apr 9 2011, 02:10 PM) *
ja nazalost necu moci da banem ni na te prijateljske jer sam (opet)
iskidao ligamente, poceo sam doduse da setam posle mesec dana, ali za igranje ce mi trebati jos bar 2 puna meseca...

Faaabioooo biggrin.gif tongue.gif
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Apr 9 2011, 01:31 PM) *
Neces biti tu za vreme Uskrsa? A ja taman mislio da te pitam da rezervises jedno dodatno mestu u SCu 23. aprila. smile.gif

Baš tog dana putujem. smile.gif
Narsil
17. da igramo, m?

To je u redu. Je l' prva ekipa protiv nas ili kako?
Under
QUOTE (Narsil @ Apr 9 2011, 01:33 PM) *
17. da igramo, m?

To je u redu. Je l' prva ekipa protiv nas ili kako?

moze ako nas bude dovoljno. da pokrenemo temu na fb ili ovde?
Narsil
Ti si gazda, ti odluči.
Under
za prvi tim prijave su na fb-u, s obzirom da vec postoji cirkularna poruka za turnir,a za rezerve moze ovde.
evo za sve zainteresovane, 17.4. tereni na Adi (recimo, casova 15) utakmica LFC Serbia FC - LFC Serbia FC reserves
prijave za rezerve:
Narsil
8. Narsil
Jamaica
Racunaj da je maraton u nedelju i da je gazela zatvorena pa moze biti jebeno stici do ade... dry.gif
Under
pa valjda nece zatvarati gazelu u nedelju... u tom slucaju bi bilo bukvalno nemoguce preci preko Save (ako nisi maratonac)
Jamaica
QUOTE (Under @ Apr 11 2011, 01:32 PM) *
pa valjda nece zatvarati gazelu u nedelju... u tom slucaju bi bilo bukvalno nemoguce preci preko Save (ako nisi maratonac)

Nece zatvoriti ali kao da hoce...isto kao prosli vikend, dve trake na NBG-u, jedna ka starom delu.....kolaps u svakom slucaju smile.gif
Under
juce su pustili 2 trake ka Nisu, nije bilo guzve uopste... a kad je maraton ljudi ionako slabije idu koliima zbog zatvaranja Brankovog mosta, zadnjih par godina nikad nije guzva preko gazele kad jemaraton. mene trenutno vise brine kakvo ce biti vreme i da li ce biti dobar odziv igraca
Trunks
CITAT (Under @ Apr 11 2011, 04:17 PM) *
juce su pustili 2 trake ka Nisu, nije bilo guzve uopste

Fala qrcu, bojao sam se da pređem most ovih dana. smile.gif
Ja igram ako sam tu, imate moj mob (Under) ako ne budem na netu slučajno.

Mada meni skoro uvek odgovara radni dan za takve akcije, vikendom sam van grada. Doduše kapiram da ovim što rade
standardno radno vreme to ne igra.
Tonča
Preko gazele se na dan maratona prelazi kako oćeš, jedino nije baš kako oćeš busevima jer busevi umeju da izmenjaju trase tog dana.
Under
17. igramo sa Arsenalom u 17h (sad videh na SK). da pomerimo fucu ranije, npr u 12?
Jamaica
A subota? smile.gif Ako odgovara svima naravno....
Under
ja radim, jbg, a ostali ako mogu neka se organizuju. zvao sam i Juventus i W.Ham, pa ako dodju mozemo i sa njima da odigramo koju...
Jamaica
Jel igramo na kraju i kada? smile.gif
Tonča
Nedelja, 12h, drugi tereni (oni posle basketaških).
Under
sigurno dolazi Borusija D., mozda i W.Ham i Juve, da odigramo neku friendly.
Narsil
Jebote, to je sutra. biggrin.gif
Trunks
Biće zajebano stići na to uz jutarnji mamurluk posle subote.
Jamaica
Ja dolazim, ali cu najverovatnije malo kasniti... smile.gif
Sotir Vračarević
Na turniru igraju Zhak i Toncha...

to bi bilo to je l' tako biggrin.gif
Under
i Doca... tongue.gif
Tonča
Prijavljujemo ekipu za basket 3 na 3. smile.gif
deiv007
Cao, kasno sam se ukljucio, ako budem bio u mogucnosti 100 % dolazim...
Iz okoline Zrenjanina sam i zainteresovan sam da igram (ako ima mesta) ili cu doci da navijam... POZZ
Under
izvucene su grupe za turnir

grupa A: Juventus, Man.Utd, Borussia Dortmund, Everton

grupa B: Milan, Roma, Barcelona, Newcatle

grupa C: Liverpool, Chelsea, Lazio, Leeds

grupa D: Inter, Arsenal, West Ham, Man.City

igraci znaju ko su, svi ostali su pozvani da u sto vecem broju dodju i podrze tim u pokusaju sa se osvoji trofej.

igraci treba da dodju u nedelju do 10 casova, utakmice pocinju u 11.
collymore
Chelsea!!!! nasi omiljeni:))))
Under
Doca vec ostri krampone!
Under
dobio sam i obavestenje o rasporedu utakmica
1.kolo

Liverpool
- Chelsea
Lazio - Leeds

2.kolo

Liverpool - Lazio
Chelsea - Leeds

3.kolo

Liverpool
- Leeds
Chelsea - Lazio

pretpostavljam da ovo znaci da otvaramo takmicenje u nasoj grupi sa nasim najvecim rivalima, u 11h na terenu br. 3
Joe
misteru kakvo je vreme u nedelju?smile.gif
Jamaica
http://www.weather2umbrella.com/sr/vremens.../1/1924284/0/6h

Pristojno smile.gif

Igra se na onim prvim terenima kao prosli put?
Under
da, na prvim terenima, onaj skroz desni bi trebao da bude za nasu grupu
Sotir Vračarević
jebesh fudbal,oce biti deka?!je l' ga video neko skoro?ako ne,daj da se organizujemo ako ima neko onaj portejbl friz...ili da pucamo 85 ohmy.gif dingera na limenke
Under
turnir odlozen za 22. maj
Jamaica
Sto je odlozen?
collymore
Verovatno se Celzijevci nisu dovoljno spremili.
Trunks
A neki fudbal popodne?
Under
verovatno ste vec videli po fejsu, da je turnir odlozen zbog proslave Dana evrope, ostali bi da igramo na 2 terena, sto je zbog broja ekipa tesko izvodljivo. bilo je prica da se odigraju bar utakmice po grupama, ali upravo su utakmice po grupama i najvei problem, tako da je najbolje resenje bilo odlaganje turnira za 22. maj.
Tonča
Jbg, ja nikako nisam u mogućnosti da igram 22. sad.gif
Neka Sotir zagreje dlanove.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.