Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Manchester City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
sedplas

Liverpool VS Manchester City
11. April, 21:00
Anfield

Posle poraza od Hodzsonovog Vest Broma, Liverpul ima uzasno tezak izazov na svom terenu protiv Sitija. U prvom mecu ove sezone, Siti je ponizio Liverpul sa 3-0, i iako Liverpul sada ima samo matematicku sansu za mjesto koje vodi u Ligu Sampiona mozemo da ocekujemo da ce odigrati dobar mec, uprkos svim povredama.
TABELA:
3... Siti -31 - 56
4. Celzi -30 - 55
5. Spurs-30 - 50
6. L'pool-31 - 45

Mi ne mozemo da racunamo na: Dzerarda, Agera, Kelija, Dzonsona, dok su se oporavili Shelvi i Aurelio.
All Red
Daj bože da bude X. Pre sam mogao da se nadam da će se igrači napaliti pa da će nešto i uraditi, ali s obzirom da moramo da krpimo odbranu ko zna kako, siguran sam će se ponoviti WBA što se tiče defanzivne taktike, tako da će jedini igrači kojima će biti dozvoljeno da predju pola trena biti no.7 i no.9, a sa tim odbrana City-ja neće imati problema. Nadam se da grešim te da će Kenny ići na ofanzivnu igru, što je jedini način da se nešto uradi, ali s obzirom na našu odbranu i dobar način da se i ovde prime 3 gola.
dejabgb75
Uh! Da smo dobili WBA ko što nismo, sad bi oni drhtali od nas, ovako nemam dobra nadanja. Jedino u šta se uzdam, je da napadnemo pa šta bude.
Da li će igrati Gerrard?
Jamaica
Pobedicemo ih a onda verovatno i Arsenal a Tottenham ce da usere i svi ce da pricaju kako cemo ipak u Evropu....a onda dolaze mocni Birmingham i Newcastle da primimo 3-4 komada na greske pijane odbrane posle Aurelijeve povrede u zavrsnim minutima protiv Arsenala zato sto ce Wilson morati da igra levo a Sotir u sredini....
sedplas
ja se mnogo plasim ove utakmice. stvarno ne znam ko ce da nam igra odbranu jer sve sto mi pada na pamet su vrlo losa resenja.
npr:
Karager Skrtel Soto Vilson
je katastrofa, nemamo nikakve prodornosti po bokovima, a u sredini su i Soto i Skrtel nestabilni (doduse Skrtel je bio dobar protiv WBA)

Karager Skrtel Vilson Aurelio
ako je zdrav Aurelio ja ga opet ne bih igrao jer garant nece izdrzati cijelu utakmicu i onda ide haos, novi igrac na toj poziciji, potrosena izmjena, promjena igre itd itd

Karager Skrtel Vilson
Kajt-------------------Maksi
opet nije dobro, jer ce Kajt i Maksi da ostavljaju rupe pozadi jer nisu neki defanzivci, i Sitijeva krila ce nam se najebati majke.

Da li da se guraju Spiring, Poulsen ili Raul na beka, ili da bacimo u vatru klince poput Flenigana i Robinsona?
strasno jebena situacija...
All Red
Ma ljudi šta vam je? Biće ovako:

Carra---Škrtel---Sotir---Wilson
Kuyt---Lukas---Spearing---Raul
-----------------------------------
------Carroll----Suarez---------
Aleksandar88
Redosled emocija posle procitanog posta.

laugh.gif -> bag.gif -> adultesuicide2.gif
collymore
mislim da ukoliko budemo kao do sada ocajnicki trazili Carola balonima iz naseg sesnaesterca tesko da mozemo ista da uradimo.Ali nikad se ne zna,mozemo da ih iznenadimo ukoliko nas usere neki brz gol.Realno ma kolko se oni raspadali daleko su cvrsca ekipa od nas i tu je neka njihova prednost,o raspolozivom fondu igraca necu ni da pricam.Bice isuvise tesko narocito posle ove smaracine sa WBA.
MaPkO89
Unitedu je prosle godine na nekoliko meceva stopera igrao Carrick, a beka Fletcher i solidno su se drzali, kao i juce protiv Celzija kad je Valencia igro na RB, tako da kad mogu oni mozemo i mi valjda nesto da iskombinujemo

Nemam predstavu ko bi nama mogli da budu ti igraci, al valjda ce Kenny nesto da smisli
rape91
Nadam se da cemo dovesti nekog ofanzivnog beka kao sto je Coentrao. Suareza na krilo i to bi moglo ubistvena kombinacija po protivnicku odbranu
Take Two
Mene više zanima šta će Mancini da izvede nego da li ćemo mi skrpiti opciju Ž ili opciju NJ. On je valjda prvi put u City karijeri izveo 4-4-2 sa Tevezom i Balotellijem napred, Silvom i Johnsonom po krilima, i samo (!) dva (dva!) zadnja vezna. I odmah petarda, jeste raspali Sunderland ali pet golova je pet golova.

Ako se za ovo teško gostovanje ( rolleyes.gif ) opet vrati na proverenu 0-0 formaciju, i ubaci trećez DM umesto jednog od napadača ili krila, biće nam lakše. Inače... hoće Carra da juri za Davidom SIlvom, ili će to agilni Wilson? ph34r.gif
milos7
Mene zanima kako ce Dalglis da sklopi tim, jer i Dzerard nece igrati do kraja sezone. Na sve muke, 4 igraca prve postave povredjena, 2 i jedina desna beka, najbolji ali najkilaviji centralni bek i kapiten.
U poslednjih 7 kola, 4 pobede da se ostvare to je za mene uspeh
rape91
sto se mene tice ova sezona je verovatno izgubljena tako da Kenny moze da pocne sa davanjem prilike klincima. Lepo bi bilo videti Sterlinga bar u jednioj tekmi do kraja
dejabgb75
Ma taj City je ove sezone gubio i igrao nerešeno i od gorih timova nego što smo mi. istina je da smo u gov..ma, al' nek damo bar sve od sebe. Pošto će Dagly verovatno da igra 442, voleo bih da vidim tog Flanagana na desnom beku, ovo stalo klasika, Soto, Škrtac, Wilson, drugo zapravo i nemamo. Aurelio na levom krilu, taman da pokriva nesretnog Wilsona i trkači Lukas, Meirales i Kuyt i Suarez iza Caroll. Plitka odbrana i presing srednjaka....naje'aćemo al' podebićemo 2guns.gif
All Red
O NE! Ljudi, gotovo je. Možete da zatvarate temu.

Brilliant Melwood photos
Ne moram da vam kačim statistiku šta se dešavalo kad god su stavljali ove usrane slike gde su svi srećni i smeju se.
Jamaica
QUOTE (All Red @ Apr 8 2011, 05:02 PM) *
Brilliant Melwood photos
Ne moram da vam kačim statistiku šta se dešavalo kad god su stavljali ove usrane slike gde su svi srećni i smeju se.

Stavili su ih svaki put koliko se ja secam smile.gif
All Red
Nije baš svaki... Ali svaki put kad ih ja vidim neko nas rasčereči. smile.gif
max1981
Jedino da molimo boga da Balotelli napravi ispad kao sto je napravio na utakmici Manchester city- Dynamo Kyev pa da se nadamo neresenom rezultatu
matori lfc
X ko kuca!
collymore
11. mu dodje ponedeljak...'hoce li se ove sezone potrefiti jedan normalan termin koji cu opusteno moci da gledam.
Vanja Trotter
Нисам дуго гледао Ливерпул, ни против Браге, ни против ђубрета, ни против WBA (isuse.gif) али пошто видим да нам недостаје доста играча, нерешен резултат ће бити успех...
Digital_Jesus
Uzimajuci u obzir da ce nam faliti par standardnih prvotimaca i da je City trenutno bolji tim, budalasto bi bilo ocekivati pobedu...Mada, u slicnoj situaciji smo bili i protiv Celzija ove godine, pa smo se na kraju iznenadili...Ko zna, ovde moze svasta da bude smile.gif
Djotun
Jel ovo lane moje vise ni ne trenira sa prvim timom smile.gif
Take Two
QUOTE (collymore @ Apr 8 2011, 10:49 PM) *
11. mu dodje ponedeljak...'hoce li se ove sezone potrefiti jedan normalan termin koji cu opusteno moci da gledam.

Verovatno su računali da ćemo ili mi ili City još biti u Ligi Evrope (četvrtkom) kad se birao termin, pa zato ponedeljak. Znam da nam je baksuzan, ali ja nekako volim kad nam uleti taj večernji termin, utisak je kao da se igra evropska utakmica, a i poklapa mi se sa treningom pa ne gledam zavaljen u krevetu sa tastaturom u rukama biggrin.gif

Ovde najavljuju da se nama (možda) vraća Aurelio, i da se Manicni vraća na svoju formaciju sa 3 DCM i jednim napadačem. Fingers Xd da su u pravu, još kad bi nama uskočio Maxi ili čak Cole umesto Spearinga, nadao bih se pobedi...

Vanja Trotter
Само да не буде ''Meireles on the wing...''
Take Two
Pa zato kažem da uskoče Maxi ili Cole, da on može centralno...

U fantasy PL sam prebacio kapitensku traku sa Teveza na Suareza, nadam se da me neće razočarati. Najbolje bi ustvari bilo da Tevez dobije slobodan dan, nek ide da poseti familiju preko okeana, meni je Odemwingie na klupi smile.gif
1jeAhonen
.ne očekujem ništa jer ovo što sad imamo u timu je opet ona jedva sastavljena ekipa kakvu gledamo s one strane ogledala, ono čemerno lice liverpula zbog čega mi se jedva da da napišem post u topiku. biće dobro ako nas ne razguzi tevez :yucky:. da ga ne moram stavljati u potpis. screw.gif

...sem toga, mečevi ponedeljkom po lošoj tradiciji liverpulu ne donose ništa dobro.

pa ipak pobeda u deflaciji bodova značila bi mnogo tako da budimo realni tražimo nemoguće- nove bodove.biggrin.gif
LFCFilip
Liverpul uvek pobedi kad se najmanje nadam, tako da kontam da je to i sada moguce smile.gif
dejabgb75
------------reina----------------
carra skrtel soto wilson
------------lucas ---------------
-kuyt meirales aurelio-
---------suarez ----------------
-------------carrol -------------
ovako nešto bih ja voleo da vidim, još da je Gerrard zdrav.....!?
sedplas
Reina, Flanigan, Carragher, Skrtel, Aurelio, Lucas, Spearing, Meireles, Kuyt, Suarez, Carroll

glasine (naglasavam GLASINE) su da je to tim, e sad koja ce biti formacija ne zna se, ali kontam da je to opet 442 sa Raulom na lijevom krilu. Mada, posto Aurelio igra (koliko-toliko) kontam da cemo imati sirinu na toj strani i da ce Raul moci da ulazi u sredinu. Glavno da imamo prave bekove a ne neke centralne da guramo tamo....
vidjecemo.
Dr Stein
QUOTE (sedplas @ Apr 11 2011, 05:57 PM) *
Reina, Flanigan, Carragher, Skrtel, Aurelio, Lucas, Spearing, Meireles, Kuyt, Suarez, Carroll

glasine (naglasavam GLASINE) su da je to tim, e sad koja ce biti formacija ne zna se, ali kontam da je to opet 442 sa Raulom na lijevom krilu. Mada, posto Aurelio igra (koliko-toliko) kontam da cemo imati sirinu na toj strani i da ce Raul moci da ulazi u sredinu. Glavno da imamo prave bekove a ne neke centralne da guramo tamo....
vidjecemo.

ova formacija, uz malu promenu:
maxi na krilo
spearing na klupu
i ja bih bio skroz zadovoljan
Take Two
Ma može i tih jedanaest, ali da se širi igra preko Kuyta i Suareza dok Meireles ulazi centralno iza Carrolla.

A ne da Kuyt i Meireles udvajaju protivničke bekove 90 minuta, pa da nam napad organizuje Skrtel dugom loptom na Carrola koji je onda ne spušta Suarezu...
All Red
Adam Morgan Twitter:
Off to the match inabit want to say a special goodluck to jack robinson an jon flanagan 2 of my closest mates..hope they play #YNWA

sedplas
da nas malo oraspolozim biggrin.gif
statistika kaze da mi nismo izgubili kod kuce sa Kenijem ni jednom, a takodje kaze da Siti nije pobjedio ni jednu utakmicu u gostima u 2011. godini
Pedja_Nbg
The Reds team in full is: Reina, Flanagan, Carragher, Skrtel, Aurelio, Lucas, Spearing, Meireles, Kuyt, Suarez, Carroll. Subs: Gulacsi, Cole, Robinson, Shelvey, Maxi, Wilson, Ngog.

По овоме бих рекао да је Меирелеш иза Керола. kewlpics.gif
rape91
Tako je isto bilo i proslu pa je igrao levo krilo. Ali i ja se nadam da je u rupi
Periklo
Jebite im nanu naninu. lfc.gif
Fred Kremenko
Pa ovo je ista postava kao i prosli put, e sad videcemo sta ce to znaciti. Obzirom da junosa startuje pozadi,bojim se opet Meireles i Kuyt na krilima...

Srecno mali, pokidaj!
sedplas
opet ce bit 442 sa Raulom i Kajtom, al jbg, aj da vidimo....
samo da JEBENO spustimo loptu na zemlju...
milos7
Ako je klasika 4-4-2 onda Raul ide na krilo, sto nije ok. Ako je 4-3-3 onda super, onda i ako je levo nece da igra krilo nego sredinca, koji ce da se pridodaje napred. Stari Raul, Suarez i Kerol da proradi i unistenje sitija ne gine...

Za Kenija, ala vera imas MUDA sa ovim klincima. To legendo. Vise klinaca mu igralo nego Rafi za 5 god
rape91
Ovima desno beka igra Boyata. Utakmica kao stvorena da Suarez igra levo. Oni izlaze sa 4-4-2 mada ce verovatno nesto defanzivniji biti Tevez nego inace
All Red
CITAT (milos7 @ Apr 11 2011, 08:37 PM) *
Za Kenija, ala vera imas MUDA sa ovim klincima. To legendo. Vise klinaca mu igralo nego Rafi za 5 god

Pa nije baš da ima izbora. Ne bi on imao muda da ne mora da ih ima, posebno ne protiv Shity-ja.
Fred Kremenko
Zapravo, mogao je da stavi Sotir-a ili Wilsona na stopera a Carra-u na desnog beka...
milos7
CITAT (All Red @ Apr 11 2011, 08:45 PM) *
Pa nije baš da ima izbora. Ne bi on imao muda da ne mora da ih ima, posebno ne protiv Shity-ja.

Da su zdravi Dzonson ili Keli on ne bi bio na klupi, ali je sigurnije resenje da je Karager igrao RB, a unutra Kirjakos i Skrtel, ali ni to nije idealna postavka, i mislim da je resio da ima dva pouzdana centralna a da na beku ima beka, a ne Karagera koji ne igra tu poziciju, on samo tamo stoji ali ne probija, i nikakva korist, a krila nemamo

Tu je cak i ovaj Spiring, valjda ce da vaskrsne skroz. A uskoro ocekujem Selvija, valjda ce da krene gde je stao, mozda udje i danas
Dr Stein
QUOTE (Fred Kremenko @ Apr 11 2011, 08:47 PM) *
Zapravo, mogao je da stavi Sotir-a ili Wilsona na stopera a Carra-u na desnog beka...

Za to tek treba imati muda. da se Tevez grku provlaci ispod pazuha pa da bude jos penala...
smile.gif
All Red
CITAT (Fred Kremenko @ Apr 11 2011, 08:47 PM) *

Svi znamo kako bi se to završilo. Ovog malog će sad da testira, možda bude dobar, možda bude loš, ali će CB-ovi moći da ga pokriju ako nešto sjebe. Dobro je da makar Aurelio igra, bilo bi katastrofa da to skrpimo sa Wilsonom ili tako nešto... Sad samo da izdrži celu tekmu.

Uz dosta sreće možemo do pobede. YNWA
Dee Jay
Kako se Clark izviruje iza Kenija, ne sme da mu kaže da se pomeri biggrin.gif
Fred Kremenko
Udji dzukelo mamu ti jebem

Idemo bre!
Dee Jay
BOOOOOOOOOMBA
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.