Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: WBA vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
milos7
vs

West Midlands
02.04.2011. 16h

Bitna utakmica, iz vise razloga.
Domacin motivisan borbom za opstanak, njihov trener motivisan da pokaze Liverpulovim navijacima da je bolji od Dalglisa.
Ako bi doslo do pobede Liverpula i kiksa Totenhema, razlika bi bila 1 poen uz utakmicu vise, ali psiholoski 1 poen razlike bi mogao da utice za borbu za evropu. Sa druge strane Tot. igra LS, i tu su im sve karte dok ne ispadnu.

U svakom slucaju Hodzson se mora pobediti !!!
Digital_Jesus
Obicno je moj prvi komentar na ovakve utakmice tokom cele godine bio "opusteno" ili "sigurna pobeda od 2:0" i slicno. Nazalost, mislim da nijednom nisam pogodio. No, posto cele godine igramo toplo-hladno , pobedjujemo jace timove a gubimo od slabijih, onda bih rekao da ce ovde biti X iz neke moje statistike, iako smo mi neizmerno kvalitetniji i imamo 10 puta boljeg trenera. Nadam se samo da ce igraci ovde naci dotatni motiv da pobede tim koji vodi covek koji ih je par meseci potcenjivao i moze se slobodno reci vredjao izjavama da je njihova realnost borba za opstanak.
dzoker
Gargamel ce da se naprzi kao nezdrav,tako da ce biti veoma tesko gostovanje,ali na kraju mora da se slavi!
collymore
W.B.A je jos jedna u nizu ekipa koja je dosta ulozila kako bi promenila njihov dosadasnji negativan trend kad je opstanak u drustvu najjacih u pitanju.Dobro su krenuli ove sezone madjutim ima dosta jos da rade kako bi dostigli neki nivo koji npr. vec imaju timovi poput Sunderlanda i slicni.Tako da im predstoji jurisanje na svaku pobedu a svakako posebnu poslasticu predstavljaju pobede protiv velikih ekipa sto znaci da moramo da se pazimo.Iako protivnik i nije nesto Fowler zna sta atraktivan i po kvalitetu je dosta ispod,mi smo se dosta blamirali tokom ove sezone kako u P.L tako i u L.E i svim mogucim kupovima.Tako da vidim da ce ovo biti vrlo teska utakmica i to mnogo teza nego sto mnogi misle.Bice zeznuto al nadam se ipak malo pametnijoj igri nasih.YNWA
1jeAhonen
Teško izlazimo na kraj sa ekipama koje su očajnički motivisane u borbi za opstanak...Što se igre tiče, sve samo ne defanzivno. Have no mercy! angry.gif
sedplas
Da im je Di Mateo trener jos uvjek, ocekivao bi da vidim odlicnu utakmicu, ovako sa dedom ima da nas smore do smrti, inace Roj do sad sa njima ima skor od 1W 3D 0L.... mislim da ce biti 0-0 eventualno ako nas ukenja 0-1.
All Red
Ako Suarez bude radio dobijamo, a ako ne gubimo. Do toga je došlo. Carroll postiže prvi go, za LFC.
Take Two
QUOTE (dzoker @ Mar 24 2011, 09:24 PM) *
Gargamel ce da se naprzi kao nezdrav

Pa da, čuven je po tome već 150 godina biggrin.gif

Kad nam Odemwingie da gol, Hodgson ima da otkliže pored terena kao Mourinho na Camp Nou kad je Chelsea dao gol...
VuksaLFCCC

Jako bitna utakmica, 3 boda su nam vise nego potrebna.
Dr Stein

Samo bahato!

Ako Gerrard bude fit ocekujem da on i Suarez eventualno Carroll urade nesto,
Kuytu ce Carra verovatno praviti drustvo na desnoj strani, sto znaci da smo tu ubitacni.
Mada kontam da je najrealnije da Kuyt odradi neki Pipo Inzaghi style i caozdravo
VuksaLFCCC
Hahaha koliko sam se sad smejao...Znam da je offtopic ali ovo sazluzuje da bude napisano biggrin.gif

"GOOOL, mislim da je gol.....GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL.....ohhh ne, ooh nee, oooohhh ne sudija je promenio odluku"

Aca Stojanovic zna zasto !

Zaplako sam biggrin.gif

http://vukajlija.com/zabava/posteri/84967
milos7
Kajt kida u reprezentaciji, dve utakmice 3 komada ... 5ti gol protiv Madjara malo remek delo

A Kerol pokazao da ume i nogom, svojom levicom, iskosa sa leve strane...fin golcic
All Red
Osetili smo mi lično njegovu nogu. Nego, pogledajte na zvaničnom sajtu njegove slike nove. Kako mu se noga neprirodno iskrivila nakon šuta...
LFC - Prijepolje
CITAT (All Red @ Mar 30 2011, 01:00 AM) *
Osetili smo mi lično njegovu nogu. Nego, pogledajte na zvaničnom sajtu njegove slike nove. Kako mu se noga neprirodno iskrivila nakon šuta...

Ja rekoh slomi je ali dobro je "mali" je elastican. Noga mu se savija u kolenu u oba smera
milos7
Lucas Leiva today signed a new long-term contract at Anfield - and we've got exclusive interviews with all of the key men involved.

Pa da li je moguce auuuu, ovaj ce za 2 god biti kapiten.
LFCFilip
CITAT (milos7 @ Mar 31 2011, 01:40 PM) *
Lucas Leiva today signed a new long-term contract at Anfield - and we've got exclusive interviews with all of the key men involved.

Pa da li je moguce auuuu, ovaj ce za 2 god biti kapiten.

u poslednje vreme fino igra. Ako Keni tako kaze, neka bude biggrin.gif
vladx
King Kenny Pre West Brom
milos7
CITAT (LFCFilip @ Mar 31 2011, 07:06 PM) *
u poslednje vreme fino igra. Ako Keni tako kaze, neka bude biggrin.gif

Ne znam sta je Keni rekao, to ja kazem, jer trenutno Je Dzerard kapiten, posle njega Karager, Kajt, Reina i to su kao neka 4. Nikad se nije desilo da niko od njih ne igra pa ne znam ko je sledeci, ali on igra 4 godine u Liverpulu. Ja se samo nadam da on nikada nece biti kapiten, nema ni mentalnih ni igrackih kvaliteta da to bude. To ako se desi, stvarno necu gledati Liverpul. Ne racunam ono na pripremama sto je bio, tu mogu i ja da budem kapiten...
Take Two
QUOTE (milos7 @ Mar 31 2011, 10:50 PM) *
Ja se samo nadam da on nikada nece biti kapiten, nema ni mentalnih ni igrackih kvaliteta da to bude. To ako se desi, stvarno necu gledati Liverpul.

Pa ništa, ti dojavi medijima, prenesi ultimatum klubu pa da vidimo da li će se usuditi da daju traku Lucasu.

Ako biraš za koji ćeš klub da navijaš po tome kko im nosi traku, onda stvarno... Ja mislio da preteruju engleski mediji sa onolikom halabukom oko vraćanja rep. trake onom retardu Teriju, ali eto, izgleda da i ovde neko stvarno misli da je to od suštinskog značaja. rolleyes.gif
LFCFilip
CITAT (milos7 @ Mar 31 2011, 10:50 PM) *
Ne znam sta je Keni rekao, to ja kazem, jer trenutno Je Dzerard kapiten, posle njega Karager, Kajt, Reina i to su kao neka 4. Nikad se nije desilo da niko od njih ne igra pa ne znam ko je sledeci, ali on igra 4 godine u Liverpulu. Ja se samo nadam da on nikada nece biti kapiten, nema ni mentalnih ni igrackih kvaliteta da to bude. To ako se desi, stvarno necu gledati Liverpul. Ne racunam ono na pripremama sto je bio, tu mogu i ja da budem kapiten...

Ma nema sanse da bude kapiten. biggrin.gif
Ovo za novi ugovor sam mislio da treba verovati Keniju. A za traku zna se smile.gif
Scouser
Vreme je da Hodža učini nešto dobro za klub koji ga je plaćao smile.gif
milos7
CITAT (Take Two @ Apr 1 2011, 01:03 AM) *
Pa ništa, ti dojavi medijima, prenesi ultimatum klubu pa da vidimo da li će se usuditi da daju traku Lucasu.

Ako biraš za koji ćeš klub da navijaš po tome kko im nosi traku, onda stvarno... Ja mislio da preteruju engleski mediji sa onolikom halabukom oko vraćanja rep. trake onom retardu Teriju, ali eto, izgleda da i ovde neko stvarno misli da je to od suštinskog značaja. rolleyes.gif

Da, stvarno je nebitno ko je kapiten nekog kluba, to su izmislili tek onako.
Sa jedne strane kad se malo bolje pogleda, ko nosi traku donekle oslikava i taj tim.
Problem nije sad u toj traci, ja sam ironicno rekao za 2 god bice kapiten. Misleci pre svega da je lik dobio jos 4-5 god ugovora, ne znam tacno nisu napisali. E sad neka napise neko u kom timu u top10 ili 15 klubova evrope vidi Lukasa kao prvu opciju u timu na svojoj poziciji. Sem u Liverpulu, jer tu je poslednjih godina sve moguce, nadam se do ove... Ja ga vidim kao 2. ili 3. opciju bilo kog ozb tima, ali kao prvu NIKAKO !!!
Jamaica
QUOTE (milos7 @ Apr 1 2011, 12:06 PM) *
E sad neka napise neko u kom timu u top10 ili 15 klubova evrope vidi Lukasa kao prvu opciju u timu na svojoj poziciji.

Bolji je od Andersona, Denilsona i Mikela za pocetak...ni Ramires nije bas neki world-beater, a nije nista losiji nego Fletcher pre tri-cetiri godine...
dejabgb75
Ja iskreno mislim da mi dobijamo ovu utakmicu a razlog za ovaj optimizam leži u činjenici da smo mi ipak bolji tim. Remi sa Arsenalom po meni ne govori puno o nekoj dobroj igri WBA već da Arsenal baš i ne zaslužuje drugo mesto u ligi. Slažem se sa većinom da utakmica neće biti lagana ali sam siguran da stari veštac Roy, neće zadovoljno trljati ruke na kraju meča.
All Red
Čemu ovoliko iseravanje po Lucasu? Nije dečko Top class, ali daleko je od lošeg fudbalera i kao što rekoh, mislim da je dobro što smo ga zadržali jer je on odličan back-up. Možda nije dovoljno kvalitetan da počinje svaku utakmicu za klub kao što je LFC, ali ne možemo očekivati da kupimo 6 top class igrača pa da jedan drugom greju klupu.
Jamaica
QUOTE (dejabgb75 @ Apr 1 2011, 12:15 PM) *
neće zadovoljno trljati ruke na kraju meča.

Pitanje je, dali ce trljati facu opet laugh.gif

LFCFilip
CITAT (All Red @ Apr 1 2011, 12:21 PM) *
Čemu ovoliko iseravanje po Lucasu? Nije dečko Top class, ali daleko je od lošeg fudbalera i kao što rekoh, mislim da je dobro što smo ga zadržali jer je on odličan back-up. Možda nije dovoljno kvalitetan da počinje svaku utakmicu za klub kao što je LFC, ali ne možemo očekivati da kupimo 6 top class igrača pa da jedan drugom greju klupu.

O tome i ja pricam smile.gif
dejabgb75
madness of king roy....to be continued
sedplas
CITAT (milos7 @ Mar 31 2011, 10:50 PM) *

zasto ne?? Sto se tice igrackih kvaliteta mozda bih se i slozio sa tobom, ali ako sledece godine napreduje kao sto je naporedovao ove, ko zna....
A osim toga, ajde mi reci koji nas igrac je u poslednje 2 godine imao bolji attitude od njega? Pored Kajta i Karagera, Lukas je taj koji u svakoj utakmici da svih 100% za tim, decko igra srcem i nikad se ne predaje. Dodaj tome da su ga njegovi navijaci izvizdali prije godinu i nesto a on se ipak nije predao iako je bio samo klinac sa 20tak godina u jebenoj stranoj zemlji. Nastavio je da igra i da daje maksimum, tako da ako ovako nastavi jos 2-3 sezone potpuno ce da zasluzi kapitensku traku sto se mene tice....
dzoker
CITAT (sedplas @ Apr 1 2011, 02:38 PM) *
decko igra srcem i nikad se ne predaje.

Hail.gif laugh.gif laugh.gif
milos7
CITAT (sedplas @ Apr 1 2011, 03:38 PM) *
zasto ne?? Sto se tice igrackih kvaliteta mozda bih se i slozio sa tobom, ali ako sledece godine napreduje kao sto je naporedovao ove, ko zna....
A osim toga, ajde mi reci koji nas igrac je u poslednje 2 godine imao bolji attitude od njega? Pored Kajta i Karagera, Lukas je taj koji u svakoj utakmici da svih 100% za tim, decko igra srcem i nikad se ne predaje. Dodaj tome da su ga njegovi navijaci izvizdali prije godinu i nesto a on se ipak nije predao iako je bio samo klinac sa 20tak godina u jebenoj stranoj zemlji. Nastavio je da igra i da daje maksimum, tako da ako ovako nastavi jos 2-3 sezone potpuno ce da zasluzi kapitensku traku sto se mene tice....

Ok najbolji je na svetu, ne treba bolji na toj poziciji, nastavicemo da pratimo njegove partije pa cemo da vidimo.

Samo bih voleo da sledece godine dodje na toj poziciji igrac za klasu bolji pa da se onda vidi razlika sta tim dobija...

Da se razumemo, ni protiv jednog igraca nemam nista protiv, ali mora da se ima neka granica. Za 4 godine nista nije uradio, a recimo neki su pljuvali Dzo Kola posle 10 utakmica recimo (to je njihovo pravo, i ne osporavam im). Kao napredovao je u odnosu na proslu. Pa cekaj, jel je trebao da nazaduje?? Hvalio sam ga na pocetku sezone, kad je jedini nesto kao i igrao ali on izgleda moze da se dokaze i pokaze kad ostali igraju katastrofa. Cim pocnu neki da igraju dobro onda se vidi koliko je on ispod nivoa, a da ne pricam o tome ako i kada ovaj tim bude zreo za osvajanje PL recimo.
Moze kvalitetom da se uporedi sa recimo Flecerom, a kada ce on biti kapiten u Man? Nikad...

Ja samo ne zelim da on bude opcija 1 na svojoj poziciji sledece godine, a to znaci da ce doci neko bolji i znaci da ce tim krenuti na visi nivo.
All Red
Kako kenja. Zbog toga što su navijači želeli da tim vodi Dalglish, zbog toga on nije mogao nikog živog da pobedi. Zbog tih prljavih, strašnih navijača je Raul igrao krilo, i zbog njih je Torres bio jedini koji je smeo da predje na protivnikovu polovinu. Debil.
milos7
Kakve gluposti. Navijaci mogu da uticu na igrace kad igraju, pa ako im svaki dan zvizde igrace lose. On je bio trener, na treninzim spremas ekipu i u svlacionici im kazes sta i kako, i posle toga ti imas 3 izmene i to je manje vise to. Pa i na utakmicama nije zvizdano vec uvek aplauz.
Jes da nije vrh tim, ali kako sad drugacija slika. Uostalom pre nego sto je dosao znao je gde dolazi. Mrzim to kad kazu pa ovo nije moj tim. Pa ne cim dodjes u klub dovesces tvojih 25 igraca. Sta vise doveo je svoje igrace Poulsena i Konceskog, da je ostao duze pola fulama i njegovih miljenika iz skandinavskih epizoda bi sad igralo u Liverpulu.
Ma dekica ce da se naprzi sutra samo tako, da pokaze da nije trebao da ode. A realno ovo njemu vise i odgovara, vodi tim ogranicenih dometa protiv velikog tima. Tu on ume. Treba se paziti, treba sutra dobro zagristi (Suarez, ne bukvalno)
Dr Stein
Meni je drago sto je "flekavi" dobio novi ugovor, bio sam hejter kad je dosao,
al jbg kad je decko sa 21-22 trebao da menja Alonsa pa posle Masch-a, nije to izneo, nije ni trebalo ocekivati da hoce.
Hvala KURCU pa imamo Meirelesa koji ide malo vise napred umesto da dezura u nas final third kao A i M.
jeste da je kapiten malo zrtvovan i povucen nazad, ali sada nam lepo izgleda sredina terena.
Glavni razlog da se molim Bogu da Lucas bude starter je Poulsen,"stharovito" je los lik.
Lucas moze da bude extra beack up za nekog (novog) dmf-a, a ne bi se bunio ni kada bi delili 50-50 po sezoni.
keep improving, the most unbrasilian brasilian player ever smile.gif
redsi
Jel ovo ne ide na sport klubu zbog onih kurčevih motora?
bocejan
Pise da ima na SK+.
redsi
Nemam +!
milos7
"Ne kajem se zbog prelaska, drago mi je što sam u klubu u kojem sam želeo da budem. Znao sam po dolasku u Barselonu da ću više nego ikada do sad morati da pokažem posvećenost prema fudbalu i da se neću moći oslanjati samo na svoj talenat. U Barseloni se igra drugi stil fudbala, s obzirom na to da se manje trči a više radi sa loptom. To mi odgovara", rekao je Maskerano.

Nema veze sa temom, ali morao sam da okacim. Da li je ovo njegova izjava ili neka patka, u svakom slucaju ko je ovo izgovorio/napisao totalni je bezmozgas.
Maskeranu odgovara da sto vise radi sa loptom?? U izvini nisam znao da je Mesi u njemu, biggrin.gif
dule_lfc
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudba...mogao-Liverpulu

hahahahah.....ovaj rodney dangerfield nesto prica....pa sine ti si nas zakopao....
All Red
CITAT (dule_lfc @ Apr 2 2011, 01:18 AM) *
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudba...mogao-Liverpulu

hahahahah.....ovaj rodney dangerfield nesto prica....pa sine ti si nas zakopao....

Ma ne verujem da je ovo izjavio. Ko zna gde je blic ovo izvukao. On je sada u fazonu da je na njega vršen pritisak zbog Dalglisha, što nije da je laž, ali nije samo zbog toga vršen pritisak...
Take Two
Hodgson meni i dalje izaziva kiselinu u stomaku, ali u pravu je kad kaže da ga navijači nisu podržali. Vrlo rano je krenulo sa prozivkama i očajničkom zajebancijom. S tim što on misli da ga "mrze jer je najbolji", i verovatno mu ne padaju na pamet ni očajni rezultati, ni sramotna taktika, ni defetistička i fergusonouvlakačka izlaganja za medije...

Mogu samo da zamislim kako bi njegovi branitelji po britanskim medijima reagovali ako bi WBA slučajno dobio za vikend. Osveta, iskupljenje, bla bla truć. A ako LFC pobedi i Suarez/Carroll zabodu hat-trick, onda će biti "pa vidite, i Hodgson bi pobeđivao samo da je mogao da zameni Torresa ovima" isuse.gif
Svebor
Ajmo! lfc.gif

ps

Ovom prilikom bih uputio telegrame podrshke igrachima Souka i Vigana. wink.gif

A da...Hodzh 7-4-9, King 6-2-2. Nije da se palim na statistiku, ali gospodine Hodzhson, misim...stvaaaaarnoooo... nahnah.gif
Darko Carragher
Evo dobre teorije kojom se nadam:Mi danas pobedimo a Man City izgra nereseno ili jos bolje izgubi i onda ce bodovna razlika do 4 mesta biti 6 bodoba.Mi igramo iduce nedelje protiv Man Cityja kod kuce i pobedimo ih i bodovna razlika je 3 boda!!!!
Pedja_Nbg
The Reds team in full is: Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Spearing, Lucas, Meireles, Suarez, Kuyt, Carroll. Subs: Gulacsi, Cole, Kyrgiakos, Maxi, Wilson, Ngog, Poulsen.
milos7
Jebeni WH vodi na pol 2-0 i na kraju izgubi 4-2 od man...njih ne umeju da pobede..pu debilcine
Take Two
Opet Meireles levo da napravi mesta za Spearinga u sredini dry.gif

Valjda nam se neće obiti o glavu...
All Red
Ja Maxija ne gotivim previše, ali stvarno mislim da je imao mesta danas umesto Spearinga. Ovo Hodgsonovsko guranje Raula na krilo i nepotrebno trošenje njegovih AM kvaliteta mi nikako ne ide u glavu. Vidim da Višković ne prenosi, sad mi je lakše, mada i ovaj lik ume da ga zakenja ponekad.
matori lfc
Iz X-2 Suarez i Kerol po gol!
Dr Stein
stream? da nije sopcast.
ev jedan
http://atdhenet.tv/36209/watch-west-bromwich-vs-liverpool
All Red
Već me nervira ovaj Martin Etkinson. Posle Veba definitivno nejdebilniji sudija.

Fino smo počeli, pritisak od starta, samo da nastavimo ovako i gol će doći...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.