Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sunderland vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe
vs

Stadion Svetlosti
20.3.2010. u 14.30h

Luise pomagaj ovim balvanima!

dzoker
Ajde moramo pobediti mancestersko debeloglavo govno!
Fred Kremenko
Suarez, iako je igrao odlicno, dao gol samo ne debiju... Vreme je za jos jedan. Dobijamo.
redsi
Kakva je ovo pustos i depresija na forumu? biggrin.gif
Vanja Trotter
Момци поклоните ми победу за мој први викенд! smile.gif
collymore
Uvek neugodan protivnik tako da nece nam biti lako narocito ako se osvrnemo na tekmu sa Bragom.Nadam se da ce ekipa uvideti propuste iz L.E i ozbiljnije pristupiti mecu narocito kad je organizacija same igre u pitanju.
Svebor
Samo bez bunarenja, ajmo! lfc.gif
kalabaster
Team: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Skrtel, Spearing, Lucas, Meireles, Suarez, Kuyt, Carroll.

Subs: Gulacsi, Kyrgiakos, Wilson, Cole, Maxi, Poulsen, Ngog.
sedplas
Povratak Agera!!! doduse na LB al jbg
dal ce ovo da bude 433 ili 442 sa Raulom na krilu??
rape91
Agger ce igrati stopera a Carra i GJ bekove. Pre bih rekao da ce ovo biti 4-3-3
Digital_Jesus
Konacno cemo moci da vidimo Zubu i Carrolla od starta. Ovog puta ocekujem da ce se na Kerola ici sa boka ili brzim akcijama kroz sredinu, a ne od naseg kaznenog prostora. Uh samo da ih dobijamo, da Fergusonovo stene izgubi biggrin.gif
matori lfc
Iz X-2 Suarez 2 komada!
Take Two
Sviđa mi se ovaj sastav - Meireles opet ima free role sa dvojicom iza sebe (iako su dva balvana), a Suarez i Kuyt neće dežurati sami u napadu nego će imati targetmana ispred sebe i ubacivati se iz drugog plana/sa strane, kako im i najviše odgovara. Ovo mora da se dobije.

A sad ona bitnija pitanja... zna li se u kakvim dresovima igramo? Nećemo moći ni onu belo-crveno-crnu kombinaciju, ni onu skroz crnu sa žutim, jedino ako izvadimo iz naftalina onu skroz sivu garnituru iz prethodnih sezona?
Nadam se da neće biti neka kombo glupost, beli dresovi a crveni šorcevi... kao onda kad smo gostovali Arsenalu (1-1, Keane i Van Persie), gore sivo a dole sve crveno isuse.gif

Ipak crno-žuto, dobro je biggrin.gif
vladx
Ajmo momci u crvenom(crnom tongue.gif ) do pobede! lfc.gif
VuksaLFCCC
Neko stream ?
Take Two
Jao Carrolle jebo te Fowler, što komplikuješ!

Koji je ovo komentator koji još uvek tupi o izmišljenom intervjuu Agera za danske novine? I zamišlja mesto desnog i levog štopera kao različite pozicije, kao da smo u 1928. godini...

Dalglish je zajebao i Hodgsona ovim postavljanjem Meirelesa na levo krilo. Valjda velika opasnost preti od jebenog Antona Ferdinanda na RB isuse.gif

Ajde, nadajmo se da je samo privremeno dok ovi pritiskaju prvih pola sata. Posle bi morali napred i Kuyt i Meireles, ovo 4-4-2 bez krila jednostavno nema smisla.

Naravno, Lucas i Spearing ne bi umeli da zadrže loptu na 40 metara od svog gola ni da ih moja pokojna baba pritiska... posle će neko da kaže da se Suarez i Carroll nisu pokazali zato što nisu dali gol sami, na asistenciju Reine isuse.gif
bokeli
Suarez je u Ajaksu imao bolje saigrače na sredini. Spearing je klasična neznalica.

Muka mi je od gledanja takvih mediokriteta u ekipi dry.gif
VuksaLFCCC
Bilo je van ali dobro biggrin.gif

Mozda trebao suarez da izvede penal
Take Two
Kome se to rodilo dete, Lucasu? smile.gif

Nije bio penal, ali je zato bio crveni karton.
steva8lfc
Haha... toooo pomocni u qrac te ljubim biggrin.gif

edit: Da, crveni k'o kuca
vladx
Ne ispratih ovih dana, znaci Lucas postao tatko. Cestitke, a i Kuyt-u na realizaciji! drink.gif
Fred Kremenko
Lepo je sto vodimo, ali generalno igramo uzasno. Spearing i Flekavi dominiraju, sto fizicki, sto kreativnoscu laugh.gif
Take Two
Olakšaće im malo Cattermole kad popase crveni, izgleda da ga je gladan...

Suarez je lud kao struja, posle bukvalno svake greške, što svoje što tuđe, on širi ruke i pizdi na nekog laugh.gif

Zato je Carroll flegma, ne zanimaju ga mnogo ni saigrači ni protivnici, a izgleda ni lopta... glumi Berbatova.
LaCiKa
kuyt masina biggrin.gif
lfc.gif lfc.gif lfc.gif
kloppeks
QUOTE (Take Two @ Mar 20 2011, 03:14 PM) *
Olakšaće im malo Cattermole kad popase crveni, izgleda da ga je gladan...

jos samo malo...
Take Two
Sve bolje deluje sad pred kraj poluvremena kad je Meireleš ušao u sredinu, Kuyt otišao levo a Suarez desno. Nadam se da ćemo tako da nastavimo i u drugom, a ne da konstantno udvajamo po bokovima i tu trošimo jedinog opasnog veznjaka... dok u napadu igra Suarez sam protiv svih, uz samo moralnu podršku dugokose bandere. dry.gif
VuksaLFCCC
U svakom slucaju mnogo bolje nego u cetvrtak. Mada gore od onoga i ne moze.
Narsil
CITAT
Sve bolje deluje sad pred kraj poluvremena kad je Meireleš ušao u sredinu, Kuyt otišao levo a Suarez desno. Nadam se da ćemo tako da nastavimo i u drugom, a ne da konstantno udvajamo po bokovima i tu trošimo jedinog opasnog veznjaka... dok u napadu igra Suarez sam protiv svih, uz samo moralnu podršku dugokose bandere.

Žalos'. A Kerol deluje kao da se uradio pre utakmice, pa je stondiran.
VuksaLFCCC
Ma ljudi pustite sad malo rts 2 i tesite se...Koliko je Liverpul ustvari dobra ekipa biggrin.gif xD
vladx
Ne znam sta je Carroll mogao vise da uradi, pa nije bilo ni nekih situacija za Fowler zna sta...

Nego, da mi ovo dobijemo kako god, a posle mozemo da pricamo sta je valjalo ili ne... wink.gif
Fred Kremenko
Udji kurvo.
vladx
Ju ju...nece da udje. sad.gif
Take Two
QUOTE (vladx @ Mar 20 2011, 03:36 PM) *
Ne znam sta je Carroll mogao vise da uradi, pa nije bilo ni nekih situacija za Fowler zna sta...

Nije da je propuštao prilike, ali je jako loše sarađivao sa Suarezom, niti mu je otvarao prostor, niti bilo šta drugo... kao da uopšte ne gleda gde ovaj trči, a nije da se nije otvarao Urugvajac i pokušavao da odigra neki dupli pas.

Opet im je čist crveni oprošten isuse.gif
Fred Kremenko
Retko tupav karton Suarez-a
Narsil
Jednom će da nam se obije o glavu ovo jebanje keve sudijama posle svega. Mora malo da se iskontroliše Luis.
Take Two
Daleko je Carroll od bilo kakve forme, ali dobro, biće bolje. Malo da se uigraju, malo da povrati fizičku spremu...

Bravo Spearing!

QUOTE (Fred Kremenko @ Mar 20 2011, 03:59 PM) *
Retko tupav karton Suarez-a

Da je bar retko... on takve stvari radi u svakoj utakmici od kako je došao, a i u svakoj utakmici u dresu Ajaksa kad sam ga ja gledao. Danas je od prvog minuta kenjao svima, i saigračima i sudijama i protivnicima... da mi je samo znati na kom jeziku biggrin.gif

A jebotebog, N'gog ima loptu u nogama, Henderson naleti na njega i padne, sudija sudi za njih! To se dešava samo u PESu...

AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Fred Kremenko
GET IN!
Aleksandar88
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!! Hail.gif Hail.gif Hail.gif
vladx
Zasto ova ganjanska postenjacina nije dobio zuti za ovo? huh.gif

Jbt, majko mila, Fowler-e moj, odlepicu zbog Suarez-a...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Narsil
TAKO, BRE, TAKO!
VuksaLFCCC
Aaaaa kol'ko se posalio Suarez <3
dule_lfc
koji je doktor suarez.....
kloppeks
e, tako se to radi.
vladx
...du du du du du du du...Luis Suarez...du du du du du du du...
Take Two
A taman sam hteo da napišem da su Agger i Skrtel odigrali bez greške, kad ono bezveze frka sa Gyanom zbog kao nekog simuliranja... i čačkanje nosa laugh.gif
VuksaLFCCC
Jesam ja to cuo neku Suarezovu pesmu ?
vladx
Daj Fowler-e da je ovo neka fora pred utakmice reprezentacija... sad.gif
Take Two
QUOTE (VuksaLFCCC @ Mar 20 2011, 04:17 PM) *
Jesam ja to cuo neku Suarezovu pesmu ?

Nije se valjda ozbiljno sjebao sad.gif
Saleo
odlicna stvarka.
utakmica okej,manje vise,puno bolje nego na prosloj tekmi,bilo je sansi,golova,prvi put gledali kerola i suareza zajedno.mislim da danas nisu zajedno napravili Fowler zna sta koliko individualno,ali mislim da ce biti bolje i u tandemu.

du du du...
dzoker
Dobili smo gol sezone! biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.