Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Braga - Liverpool/Liverpool - Braga
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
vladx

Cetvrtak, 10.03.2011. u 19:00h

Steven Gerrard has not been included in the travelling party for our Europa League clash in Braga.

We will have more news on the skipper later today but in the meantime we can bring you a full list of the 24 players heading to Portugal for the last-16 first-leg tie.

Several players who cannot feature are with squad, including the ineligible Luis Suarez and injured youngsters Martin Kelly and Jonjo Shelvey.

The travelling party is: Jones, Johnson, Meireles, Suarez, Carroll, Cole, Pacheco, Kyrgiakos, Maxi, Kuyt, Lucas, Wilson, Carragher, Ngog, Reina, Spearing, Poulsen, Shelvey, Kelly, Skrtel, Hansen, Gulacsi, Flanagan, Mendy.
rape91
Lane?
Darko Carragher
Kako suarez pa zar on ne moze da igra ???
Take Two
Ne može, ali su ga poveli da trenira s timom i overi portugalske bordele.

Isto važi za Šelvija i Kelija, s tim što su oni povređeni pa otpada ovaj deo o treniranju.

Reina
Johnson, Carragher, Skrtel, Wilson
Lucas, Poulsen
Kuyt, Meireles, Cole
Ngog

Pa šta nam Fowler da.
Jamaica
Koji je Jovanovic indijanac kad ni ovde nece igrati biggrin.gif
Joe
mozda vodi Suareza da ubedi nekog urugvajca iz Portugala da predje kod nas na leto? smile.gif tongue.gif

bice tesko, bice 0-2!

collymore
Iskreno receno ne ocekujem puno od ove tekme naracito sto je poznato da se mi uzdamo uvek u revans na Enfildu,a i raspolozivi igraci su nam prica za sebe.Bice tesko nema sta i mislim da bi i neresen mec za nas u ovom trenutku bio premija.
Tonča
Ne piše džabe "travelling party". biggrin.gif
milos7
Jovanovic zaspao i zakasnio na avion
matori lfc
Ako izvucemo X bice dobro,vise se uzdam u revans na Enfildu!
Digital_Jesus
Mislim da mozemo do pobede ovde. Ekipa je sigurno i dalje euforicna posle one pobede nad scumom tako da mislim da ce to preneti i na teren. Voleo bih kada bi Carroll startovao od pocetka ali mislim da je to malo verovatno posto ne verujem da ce Kenny rizikovati sa tim dok je ovaj jos rovit. Moja prognoza je 0:1 - gol daje Cole.

P.S. Siroti Lane ga je bas izduvao ohmy.gif
All Red
CITAT
Mislim da mozemo do pobede ovde. Ekipa je sigurno i dalje euforicna posle one pobede nad scumom tako da mislim da ce to preneti i na teren. Voleo bih kada bi Carroll startovao od pocetka ali mislim da je to malo verovatno posto ne verujem da ce Kenny rizikovati sa tim dok je ovaj jos rovit. Moja prognoza je 0:1 - gol daje Cole.

Kao što su bili euforični nakon pobede nad Čelzijem? biggrin.gif

Ja bih ovde napao k'o ludak, jer su Brađani (smile.gif) pokazali da im bolje ide u gostima. Dobili su i Arsenal i Cetic.
vladx
Ne brinem ja za Laneta jos od kad sam procitao njegovu izjavu datu pocetkom sezone nasim novinama kako se sasvim lepo snasao u Liverpulu, a kao razlog za to je naveo ugradnju Total TV-a! isuse.gif laugh.gif
Take Two
QUOTE (vladx @ Mar 10 2011, 12:46 AM) *
Ne brinem ja za Laneta jos od kad sam procitao njegovu izjavu datu pocetkom sezone nasim novinama kako se sasvim lepo snasao u Liverpulu, a kao razlog za to je naveo ugradnju Total TV-a! isuse.gif laugh.gif

Pa pazi, nije da to ne može da bude presudan faktor. Malouda je par meseci po dolasku u Chelsea dao intervju nekim Francuzima gde se žalio kako mu je grozno, svugde je gužva, ne može da stigne da odvede decu gde treba, i čeka sto godina na ugradnju kablovske umesto da mu je klub to odmah sredio.

Svako pravo levo krilo zna šta su prioriteti biggrin.gif
dzoker
Prvi put da ih vidim na onim slikama pred mec,a da se ne cerekaju.
steva8lfc
QUOTE (dzoker @ Mar 10 2011, 12:52 PM) *
Prvi put da ih vidim na onim slikama pred mec,a da se ne cerekaju.

Izgleda da im nisu dali one velike lopte biggrin.gif
All Red
Kao je istripovan ovaj Bragin stadion...
Narsil
Come on you Reds!
rape91
----------Macka-----------
Carra--Skrtel----Sotir--GJ
--Poulsen---Lukas---Jay--
Raul------------------Cole
----------Dirk-------------

Bice ovde verovato 4-2-3-1 sa ofanzivnijim ili Lucasom ili Spearingom.Posto nisam znao ko ce biti ofanzivniji nacrtao sam 4-3-2-1 biggrin.gif
VuksaLFCCC
Hahaha, odusevila me najava xDD

Nista Grobari, dole ! gathering.gif
Take Two
Zar nam je to stvarno startna postava? blink.gif

KD se opet iživljava na evropskim gostovanjima... dođe mi da preskočim utakmicu kad vidim da ćemo i protiv jebene Brage igrati mrtvi bunker.

Meireles desno napred je jedna stvar kad imaš dvojicu napadača, ali sa samim Kuytom u napadu... Jebote, ovde Poulsen menja Suareza u odnosu na prošlu utakmicu! Braga je znači zajebanija od Man Utd.
rape91
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2011, 06:39 PM) *
Zar nam je to stvarno startna postava? blink.gif

KD se opet iživljava na evropskim gostovanjima... dođe mi da preskočim utakmicu kad vidim da ćemo i protiv jebene Brage igrati mrtvi bunker.

Meireles desno napred je jedna stvar kad imaš dvojicu napadača, ali sa samim Kuytom u napadu... Jebote, ovde Poulsen menja Suareza u odnosu na prošlu utakmicu! Braga je znači zajebanija od Man Utd.

ne zaboravi i da Spearing menja Gerrarda
Take Two
Pa dobro, to je bar ista pozicija, nema promene u taktici.

Ali Poulsen za Suareza... najboljeg napadača zameniti valjda najgorim defanzivnim veznim.
rape91
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2011, 06:44 PM) *
Pa dobro, to je bar ista pozicija, nema promene u taktici.

Ali Poulsen za Suareza... najboljeg napadača zameniti valjda najgorim defanzivnim veznim.

ista pozicija ali kvalitet? unsure.gif
0-0 u najavi
All Red
Reina, Carragher, Johnson, Skrtel, Kyrgiakos, Lucas, Poulsen, Spearing, Cole, Meireles, Kuyt.
Subs: Gulacsi, Pacheco, Carroll, Wilson, Ngog, Maxi, Flanagan.

Jebote koji užas. Zar ćemo protiv Brage da se branimo? Naravno, ne daj bože da Pacheco dobije šansu, ili neko od one napadački nastrojene dece. Ne mogu ni da zamislim formaciju kada nam igraju 3 zadnja vezna od kojih se ne zna ko je gori... Sabiće nas Braga samo tako ako se budemo branili sa ovakvim timom...
sedplas
Flanigan na klupi???
Mogao je je jebeno Maksi da uskoci za Poulsena ili Speringa a ne ovako, bar bi bilo malo bolje jebem mu mater....
sad jos sto je ovakav tim, jos sto moram preko stream da gledam adultesuicide2.gif
All Red
Dupli post... isuse.gif
CITAT
sad jos sto je ovakav tim, jos sto moram preko stream da gledam

A B92?
sedplas
CITAT (All Red @ Mar 10 2011, 06:49 PM) *
Dupli post... isuse.gif

A B92?

kurac, ovi iz jebenog RTCG-a imaju pravo prenosa lige evrope a gase sve ostale kablovske kanale koji prenose LE. a oni prenose Porto....
All Red
Izgleda da igramo 4-3-2-1, što možda i nije najgora moguća opcija s tim da imamo dosta igrača u odbrani pa Raul, Cole i Kuyt ne moraju mnogo da se vraćaju nazad...

Već sam uspeo da se smorim. Ne mogu da dočekam da se završi ova sezona pa da napravimo letnje promene i počnemo da igramo fudbal za promenu...
LaCiKa
aaa RTCG jel moguce da prenose Porto....pix pix
ne bi trebalo da Braga bude problem....

LFC lfc.gif lfc.gif lfc.gif
kloppeks
Steta sto je Jonjo povredjen!
Take Two
Ipak Spearing menja Meirelesa desno, a ovaj (kao) menja Suareza napred.

Cole dominira prvih 15 minuta, ne znam da li je tri puta dobio loptu.

Kakav glup penal isuse.gif
All Red
Nadam se da ćemo makar pokušati da napadnemo (što zavisi od Kenny-ja), jer ako budemo nastavili da se branimo možemo samo da primimo još par komada, a i ovaj jedan je mnogo...
VuksaLFCCC
Cist penal =/
LaCiKa
aaa sve li svira ovaj sudija .... blink.gif

Napad je nabolja odbrana duel.gif
Take Two
Po stoti put, kako bih tukao ovog Boškovića... konstanto kenja: mora to brže, opet gube loptu, Kyrgiakos je skrivio penal, bla bla bla... kao da igra A tim protiv nekog trećeligaša i gubi 2-0.

Meireles jako loš danas, ne sluša ga lopta nimalo.
All Red
Ja samo ne mogu da verujem koliko smo neozbiljno shvatili Bragu. Zar je Dalglish jedini čovek koji nije video na šta će ovo ličiti kada je sastavio postavu?!

Prečka isuse.gif , plače mi se koliko su nas sabili.
Take Two
Lucas pizdi, a ne zna da je faul zbog Poulsenovog lakta biggrin.gif

QUOTE (All Red @ Mar 10 2011, 07:37 PM) *
Ja samo ne mogu da verujem koliko smo neozbiljno shvatili Bragu. Zar je Dalglish jedini čovek koji nije video na šta će ovo ličiti kada je sastavio postavu?!

Naravno da smo ih ozbiljno shvatili, zato smo i došli da odigramo bunker do nule, i nerviramo Boškovića. A sad ćemo da čuvamo i minimalan poraz bar do 75 min., videćeš.

Spearing dobar, dosta se trudi i kreće.

Opet imamo ovu glupavu asimetričnu postavu, gde Carra praktično igra trećeg štopera a GJ levo krilo.
redsi
Unleash Andy Carroll!
sedplas
ako nekim slucajem mi osvojimo ligu Evrope, bice to najjadnija pobjeda. Ja ne vjerujem kako smo mi odigrali svaku utakmicu do sad u EL, osim one 2 kuci sa Steuom i Napolijem (drugo pol.)

btw jel mene vara stream, ili Lukas igra dobro veceras??
livestrong
Sa pravim izmenama ocekujem X bez problema, nadam se pobedi...
Naravno ako se na vreme odrade promene...
Take Two
Kojim izmenama, da ubacimo Torresa da ih sam prejebe? Ili Carrolla koji je spreman za max 15 min, i očekuje centaršut od naših nepostojećih krila?

Bošković me ubija u pojam sa ovim kritikama - "Meireles (iz kornera) centrira, ali baš tamo gde ima najviše fudbalera Brage". Pa jeste, trebalo je da centrira na 30 m od gola, da ih iznenadi!
Under
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2011, 07:33 PM) *
Po stoti put, kako bih tukao ovog Boškovića... konstanto kenja: mora to brže, opet gube loptu, Kyrgiakos je skrivio penal, bla bla bla...

a ono crvenobeli iz Brage, protiv crvenobelih iz Liverpula??? ja kad sam to cuo, ugasio sam ton, a to nisam nikad radio, cak i kad su PL prenosili Mikic i Rominjalo na RTS-u... ne znam ko je veci frik, on ili Saranovic.
livestrong
CITAT (Take Two @ Mar 10 2011, 08:09 PM) *
Kojim izmenama, da ubacimo Torresa da ih sam prejebe? Ili Carrolla koji je spreman za max 15 min, i očekuje centaršut od naših nepostojećih krila?

Bošković me ubija u pojam sa ovim kritikama - "Meireles (iz kornera) centrira, ali baš tamo gde ima najviše fudbalera Brage". Pa jeste, trebalo je da centrira na 30 m od gola, da ih iznenadi!

Poulsen napolje jos na poluvremenu trebao, napadac u igru.
Mozda i Spearing da se na desnom krilu zamenio sa Maxijem.

Mislim da bi Pacheco razmrdao malo ekipu i pomogao Kuyt-u sa presingom napred.

P.S. Baba gleda Dvor tako da je stream ukljucen pravi odmor od nasih komentatora.
Take Two
Kakav smeh od lige, Torres može da se registruje za Chelsea i igra LŠ, ali mi ne smemo da dodelimo devetku nekom drugom igraču laugh.gif
All Red
"Sada će Liverpool morati da liči igrom na Newcastle." isuse.gif isuse.gif isuse.gif

Mislim da je kranje vreme da Cole napusti igru u korist Pacheca, i da više ne ulazi do negde tamo jula kada ga budemo prodali za 3 miliona WBA ili Wolvsima...
livestrong
CITAT (All Red @ Mar 10 2011, 08:17 PM) *
"Sada će Liverpool morati da liči igrom na Newcastle." isuse.gif isuse.gif isuse.gif

gathering.gif
All Red
Užas... Dakle na Anfield-u ako nam zamuljaju gol moramo da damo 3...
sedplas
odlicna utakmica. nesrecno smo izgubili blowup.gif
vladx
Previse bojazljivo usli u mec, mucna sredina, u drugom se i domaci malo povukli, mi nesto opasniji sa Carroll-om i osteceni za cist penal. Na kraju, samo zbog jajarskog nacina kako smo poceli i zasluzen rezultat, ali dobro, tek smo na poluvremenu, verujem u prolaz kuci.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.