Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Manchester United
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
milos7

Uploaded with ImageShack.us

Anfield Road
Nedelja, 06.3.2011. u 14.30h

18 protiv 18.
Mozda istorisjka sezona za oba kluba. Liverpul do titule nije mogao ove godine, jer je doveo trenera zaduzenog za borbu za opstanak. Ali da li moze spreciti Mancester u pohodu na caroban broj 19? Da li ce doci do primopredaje titule zvane najtrofejniji klub Engleske. Doduse, nije sve u Liverpulovim rukama, sem 3 poena u nedeljnoj utakmici, ali upravo to moze biti mali kamen spoticanja kluba sa najvise titula novoosnovane PL.
Da li ce Dalglis nastaviti tradiciju, koja kaze da Ferguson ne osvaja titule kada Kralj vodi Liverpul ???
Pregrst motiva na strani Liverpula uz motiv vise - revans za 2 poraza od istog rivala ove sezone...

Liverpul ne moze da racuna na Selvija, Kelija i Kerola (osim ako to nije neka dobro cuvana tajna za Junajted)
Na listi lakse povredjenih: Meireles, Aurelio i Ager, i upravo tim redom su i procentualne sanse za njih potpun oporavak za utakmicu.

Liverpul ce verovatno napadati sa desne na levu stranu biggrin.gif
All Red
Sudija je Phil Dowd koji nije fan ni jednog kluba. Sudio nam je u ligi 8 puta, 4 pobede, 2 remija i 2 poraza. Kada nam je sudio na Anfield-u ni jednom nismo izgubili.
Inače, poznat je po tome da ne voli da trpi kojekakva sranja od igrača što nama može odgovarati s obzirom da svi znamo kako Rooney i družina vole da prigovaraju. Skoro sam gledao neku tekmu koju je sudio i imao je par prilično debilnih grešaka ali nadam se da će ovo biti povoljno za nas. Zaslužili smo vala, posebno protiv Scum-a.
milos7
Vidic suspendovan, Evans povredjen, Ferdinand povredjen, i ako nastupi bice prevremeno. Kad ako ne sad??
VuksaLFCCC
Evo ti kurac Vidicu, tako mu i treba !

Zanima me koja je kvota, ako je priblizna onoj koja je bila protiv Chelsea, opet moze da se uplati neki singl biggrin.gif
milos7
Na mozzartu pise 2.65
Digital_Jesus
Iako takmicarski ne toliko vazna utakmica za nas, verujem da ce igraci biti "napaljeni" i pobediti orknjeni Junajted. Pogotovo ocekujem preformansu od local lads, Steve i Kare smile.gif. Prosto ne mogu da docekam tu nedelju da vidim kako Suarez pravi budale od Browna i kompanije smile.gif. Naravno, mozda bi mi i najveca satisfakcija bila onaj Kenijev deciji osmeh posle pobede (kao protiv Chelsea) i Fergusonovo zabrinuto i zadriglo lice posle drugog uzastopnog poraza ... Eh, al sam ja sve vec lepo isplanirao biggrin.gif
Take Two
QUOTE (milos7 @ Mar 1 2011, 10:47 PM) *
Vidic suspendovan, Evans povredjen, Ferdinand povredjen, i ako nastupi bice prevremeno. Kad ako ne sad??

QUOTE (VuksaLFCCC @ Mar 1 2011, 10:50 PM) *
Evo ti kurac Vidicu, tako mu i treba!

Vidić do sada ima 5 crvenih kartona za Šljam, od čega je 4 dobio igrajući protiv Torresa laugh.gif Sećam se jednom je saranio Alonsa u skoku, jednom je faulirao Gerrarda pa je Aurelio zabio iz slobodnjaka, i ovo večeras... kad je još popasao crveni?

U odbrani će im igrati Smalling i Brown/O'Shea. Ako ih napadnu s jedne strane Suarez a sa druge Maxi, dok mučeni Dirk dežura u sredini i čeka odbitak, možda i bude nešto smile.gif
Saleo
Dirk_18_Kuyt Dirk Kuyt
After a disappointed sunday back in training today!!
But sure we will be ready on Sunday for man. United game wink.gif

via twitter
milos7
CITAT (Take Two @ Mar 1 2011, 11:42 PM) *
Vidić do sada ima 5 crvenih kartona za Šljam, od čega je 4 dobio igrajući protiv Torresa laugh.gif Sećam se jednom je saranio Alonsa u skoku, jednom je faulirao Gerrarda pa je Aurelio zabio iz slobodnjaka, i ovo večeras... kad je još popasao crveni?

U odbrani će im igrati Smalling i Brown/O'Shea. Ako ih napadnu s jedne strane Suarez a sa druge Maxi, dok mučeni Dirk dežura u sredini i čeka odbitak, možda i bude nešto smile.gif

Kad je bilo 2-0 za Liverpul na Enfildu, kada je za drugi zuti ili crveni srusio Kajta na pola, a bio poslednji igrac odbrane. Golove dali, tores onaj prodor sa desna i na prvu i na kraju u 90om Ngog
Take Two
A, jeste, jeste, tog se jedva sećam... toliko ih je dobio protiv nas da se nekako svi stapaju u jedan biggrin.gif

Najbolji je ipak onaj kad ga je Gerrard u gostima probio bez problema, ovaj ga iz očaja povukao, isključen, i onda tras - savršen slobodnjak za 3-1. "A na Hajberiju - muk!" (Naravno, pre toga ga je Torres legendarno izjebao za 1-1, od tog trenutka je bio sav pogubljen.)
VuksaLFCCC
Let's pwn some scums biggrin.gif

Jeste da nije takmicarski bitna, ali u svakom slucaju ovakve utakmice mnogo znace igracima.

Hat-trick Suareza i to je to !
Narsil
Oni igraju loše u gostima. Ne pobeđuju često, ali ni ne gube...često. Mi kod kuće igramo dobro, a svi znamo da se mi uvek napalimo protiv jakih timova. Siguran sam da će Raul igrati, mislim da Keni neće rizikovati sa Kerolom od starta, već da će ga ubaciti u igru u drugom. Čak i ako budemo vodili.
Mislim da nismo bez šansi, pogotovo što će im odbrana biti znatno slabija nego inače.
Naravno, protiv šljama uvek želim pobedu. Što je Džo rekao jednom - prvo pogledam kada su utakmice sa njima pre početka sezone, a onda gledam dalje.

Bring on your Manchester United!
sedplas
Vidic i Evans sigurno ne igraju. Ferdinand i Evra vjerovatno ne igraju. Mislim da imamo dobre sanse mada ni nasa odbrana nece biti ista bez Agera i Kelija, nadam se da ce da se oporavi Ager ili bar Aurelio, jer ako bude Vilson igrao LB-a Nani ce nam se najebati keve....
rape91
ja se samo nadam da nece Kenny pomisliti da fomacija koja je dobila chelsea moze dobiti i scum,tako da se nada 4-2-3-1 formaciji.
vladx
QUOTE (Narsil @ Mar 2 2011, 11:11 AM) *
Mi kod kuće igramo dobro, a svi znamo da se mi uvek napalimo protiv jakih timova.
Mislim da nismo bez šansi, pogotovo što će im odbrana biti znatno slabija nego inače.

Jbt, ovo si tako rekao da mi je zazvucalo kao da smo Neverton. sad.gif
Joe
bice zajebano, uzdam se u napaljenje igraca kao protiv Chelskija... ako ponovimo partiju kao protiv West Ham-a, naguzice nas.

i nadam se da ce Rauuuul biti zdrav!
collymore
Bice zeznuto jer ce Mancester juriti priliku da se iskupi za poraz od Celzija i pobeda protiv nas bi im legla ko budali samar.Mi s' druge strane smo svojim bezidejnim igrama protiv Ceha i W.H.U-a uspeli da se vratimo na staze "stare slave" iz vremena dok nas je vodio Roj Hodzson.Ono gde bi mi trebali da trazimo svoju sansu je svakako oslabljena odbrana Junajteda,tako da ni mi nismo bez ikakvih sansi.Cak sta vise ako pristupimo igri na pravi nacin imamo cemu da se nadamo.
dzoker
Ma dobijamo 100%!Ako je nesto svetlo ove sezone,to je da smo svaki derbi,sem protiv sitija,bilo dobili ili izgubili,odigrali cvrsto i borbeno tj nismo se obrukali.Tako da ne verujem da cemo 3 puta u sezoni izgubiti od najveceg rivala.
milos7
Koliko mi ide na kurac onaj Ferguson vise. Prica sudije ostetile Junajted i donele pobedu Celsiju. Zasto prvo ne kaze da mu je Runi trebao biti suspendovan na 3 meca. A onaj lik sinoc je samo pogresio sto nije dao Luizu drugi zuti, ali je na kraju progledao za istu stvar Vidicu nad Drogbom, pa nije mogao jos 3 puta to pa ga je iskljucio opravdano.
Idealno bi bilo da izgubi titulu ove godine od Arsenala a da ga sledece Keni podseti na stare dane i da ode u penziju neispunivsi cilj, da prestigne Liverpul u PL i LS (mada za ovo drugo ne verujem da i on ozbiljno misli kad kaze, jer za to bi mu trebalo najmanje ova i jos 2 sezone)
Svebor
Kako, bre, istorijska sezona, i zashto? Misim, mozhda za njih, jer ce neki brojevi da pokazhu da imaju vishe nechega od nas...ali, majkumu, pa MI se brojevima ne damo sagledati. lfc.gif
Periklo
CITAT (dzoker @ Mar 2 2011, 06:34 PM) *
Ma dobijamo 100%!Ako je nesto svetlo ove sezone,to je da smo svaki derbi,sem protiv sitija,bilo dobili ili izgubili,odigrali cvrsto i borbeno tj nismo se obrukali.Tako da ne verujem da cemo 3 puta u sezoni izgubiti od najveceg rivala.

Na Goodisonu smo odigrali borbeno samo tako. biggrin.gif
sedplas
ja bi ocekivao nesto ovako

--------------Reina
Glen--Karager--Skrtel--Vilson sad.gif
-------Stivi----------Lukas
---------------Raul
Kajt-----------------------Maksi/Kol
------------Suarez

Mozda upadne Aurelio za Vilsona ali ostalo mislim da je to to
Under
ako se Aurelio oporavi, cenim da ce igrati on umesto Maxi/Cole varijante i da cemo ponovo gledati "proverenu" 3-5-2
Take Two
QUOTE (Under @ Mar 3 2011, 04:37 PM) *
ako se Aurelio oporavi, cenim da ce igrati on umesto Maxi/Cole varijante i da cemo ponovo gledati "proverenu" 3-5-2

Suicidno.

Aurelio bi nam mnogo značio, ali na levom beku umesto Wilsona, koji se tu pokazao tako da čovek zažali za Končeskim.

Aurelio je umeo da zatvori Ronalda svojevremeno, može valjda i ovu njegovu Lite verziju. Samo da ne bude morao opet da ga menja negde u 38. minutu...
milos7
CITAT (Take Two @ Mar 3 2011, 05:41 PM) *
Suicidno.

Aurelio bi nam mnogo značio, ali na levom beku umesto Wilsona, koji se tu pokazao tako da čovek zažali za Končeskim.

Aurelio je umeo da zatvori Ronalda svojevremeno, može valjda i ovu njegovu Lite verziju. Samo da ne bude morao opet da ga menja negde u 38. minutu...

Tacno tako.
Ma koji 3-5-2 za Man. To bi onda moralo biti 5-3-2, ko bi onda napadao, pogotovu sto u ova 2 ulazi Kajt koji tu samo popunjava broj napadaca.
Ne treba se braniti, vec sto vise napadati njihovu odbranu koja ce morati da kiksira s obzirom ko ce igrati pozadi
sedplas
sa 352 Gigs i Nani bi nam se najebali keve po krilima jer bi imali ogroman prostor. 4 nazad, druge nema, samo je pitanje koja 4?
milos7
CITAT (sedplas @ Mar 3 2011, 06:15 PM) *
sa 352 Gigs i Nani bi nam se najebali keve po krilima jer bi imali ogroman prostor. 4 nazad, druge nema, samo je pitanje koja 4?

Karager i Glendza mislim da su 100% u 4
rape91
i Skrtel siguran sam da ce igrati od pocetka. Sad ako je spreman Agger mozda on ili Carra odu na beka a ako ne ne gine nam Wilson. Ovo pod uslovom da zeka nije spreman
matori lfc
Da im igraju Vidic i Ferdinand,rekao bih X ali ovako 1! Nadam se da ce Kerol napokon debitovati!
1jeAhonen
...svakako pobeda ali koja i kakva, tesko se može u ovom trenutku reći...Nekako bih voleo da ih deklasiramo onako da se svojski raspucamo da imamo dan! Ako bude igrao Kerol, možda ćemo imati konkretniji napad, ali da li će on dati gol, ne znam...bilo bi dobro da Suarez i Meireleš uture po koji, naravno i bilo ko drugi, samo nikako ne smemo da dopustimo dominaciju na sredini terena u većem delu utakmice i presing koji tako stvara mašinerija skama...Posebno bi trebalo da nam ide na ruku odsustvo Vidića i Ferdinanda...

Lets go, da ih olupamo!! GO REDS
Narsil
'Ajde, bre, malo loženja, što je ovo zamrlo!

Bring on your Manchester United!

YNWA
Svebor
Au, bash sam nesto optimistichan...kidamo olosh! lfc.gif
Sotir Vračarević
Pomoz Fowler i nek nam je sa srecom!
Narsil
I ja kažem. Idemo, bre!

lfc.gif lfc.gif
rape91
kako pisu goal,daily mail i jos neki Gerrard je obnovio povredu i propusta danasnji mec...
Dal' jos nesto da krene po zlu?!
Narsil
Nije igrao ni kad smo dobili 2:0, na Enfildu. smile.gif
kloppeks
Koga nema bez njega se mora.
Celavi daje dva gola!

QUOTE (Narsil @ Mar 6 2011, 10:31 AM) *
Nije igrao ni kad smo dobili 2:0, na Enfildu. smile.gif

da, al' je igrao onaj Spanac! rolleyes.gif
Narsil
A sad igra Urugvajac. lfc.gif
kloppeks
QUOTE (Narsil @ Mar 6 2011, 11:15 AM) *
A sad igra Urugvajac. lfc.gif

Koliko god bi ja voleo da je tako, ipak nije isto!
Narsil
Nije, u ovom trenutku je možda i bolje. Naložen i spreman Urugvajac - meni zvuči sasvim dobro.
Fred Kremenko
Dobijamo, Kuyt zabija.
Jamaica
Cevanicom biggrin.gif
Trunks
Koji bedak ako ne zaigra SG, uvek je ekstra motivisan za ove.

A stavio sam 20 evra, čisto ono, da nastavim tradiciju. smile.gif
Dr Stein
QUOTE (Narsil @ Mar 6 2011, 11:27 AM) *
Nije, u ovom trenutku je možda i bolje. Naložen i spreman Urugvajac - meni zvuči sasvim dobro.

kako zvuci vezni red Poulsen Lucas Raul ? tongue.gif
sta je tu je. nadam se da ce Caroll dobiti sansu na poluvremenu

ajmo!
Digital_Jesus
Upravo htedoh da odem do kladze i stavim skoro sve pare koje imam kod sebe na 1, ali sad sam skroz klonuo duhom... Jao Stevane, Stevane sad.gif . Nista od tiketa, al i dalje se potajno nadam da mozemo do pobede lfc.gif
rape91
ja sam odigrao nekoliko tiketa a na jednom stitim pa sam stavio i 1X.
Ovo je jedna od onih tekmi u sezoni gde Kuyt mora da igra na krilu,da bi ispomagao u odbrani
Take Two
Je l' to negde potvrđeno da SG ne igra? Ja ne mogu da nađem.

Ako će da igra kao protiv WHU, onda bolje da se odmara još malo.
Digital_Jesus
Ako SG bude igrao, sigurno nece igrati kao protiv Cekicara. Mislim, nemojte da se zajebavamo smile.gif , Gerrard da uvek svoj maksimum protiv scuma tako da ne vidim razlog zasto to i danas ne bi ucinio...
Trunks
CITAT (Take Two @ Mar 6 2011, 01:17 PM) *
Je l' to negde potvrđeno da SG ne igra? Ja ne mogu da nađem.

Nije potvrđeno dok se ne vidi tim, ali piše svuda da je doubtful.
Joe
ako je rovit ne treba ga gurati po svaku cenu, ali posto nema ko da igra izgleda da ce morati... a i nije bas odavno rasturio protiv scum-a, mogao bi danas. wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.