Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rekonstrukcija leto 2011 - koga ostaviti a koga prodati
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
milos7
Voleo bih da cujem (vidim) misljenje drugih, sta misliti ako dodje do toga da se Keni ostavi kao dugorocno resnje. Ali i ako se ne ostavi, ja predpostavljam da ce doci do rekonstrukcije tima. Ako do toga ne dodje od para vlasnika mislim da onda to treba uraditi od prodaje suvisnih igraca.
Ko je po vama suvisan ?? (i zasto)
dzoker
Pa zar se o ovome ne raspavlja u Keny JR?
milos7
Mozda je zato napravljen ali ja ne vidim da pisu o tome, sem o zeljama o dolascima. Uzgred ja bih da na jednom mestu vidim samo one prekobrojne po misljenju navijaca i razloge zasto bas ti igraci. Za neke razlog nije potreban.

Take Two
Zahvalnica: Joe Cole, Poulsen, Jovanović, Spearing, N'Gog.

Mislim da neko posebno obrazloženje nije potrebno. Od svih ovih najmanje sam siguran da je N'Gog suvišan, ali bolje da imamo neku kvalitetnu zamenu na CF nego da moraju da uskaču Kuyt ili Suarez.

Pojačanja: jedan levi bek, jedno krilo ili ofanzivni vezni, jedan zadnji vezni, jedan napadač... na primer (čisto da stoje neka imena) Lahm, Ashley Young, Tchoi, Odemwingie.

Onda bismo igrali ovako nešto:
Reina
Johnson Carragher Agger Lahm
Meireles Tchoi Gerrard
Suarez Carroll Young

Klupa:
Jones
Kelly Skrtel Sotir Aurelio
Jonjo Lucas Aquilani(?)
Kuyt Odemwingie Maxi

Ovaj afrički par iz WBA bi verovatno bio jeftin a kvalitetni su igrači, posebno mi se sviđa Tchoi koji je zver... ne znam samo da li mu je DM prirodna pozicija (možda je više nešto kao Meireles). Ako ne može Tchoi onda npr. Sissoko.
Young bi zato bio skup u PM ali vreme mu je da ode više iz te Vile, opasan po oba krila i kroz sredinu, mogao bi da bude ono što su neki očekivali od Joe Colea.
Lahm mi je tu čisto da popuni "neki dobar levi bek" mesto, verovatno ga ne bi prodavali, ali ne mogu sad da se setim kog drugog bih stavio. Taiwo iz Marseja, možda.
Mario_T
OUT: Konchesky (definitivno), Aurelio, J. Cole, Jovanovic, Maxi, Ngog, Spearing i Poulsen

IN: Insua (vratiti ga sa loana i produziti ugovor, bolji backup nam ne treba), Aquilani (nadati se da se Juve nece plasirati u CL i da nece imati para da ga plate), winger, (D)CM, LB i STR

Konkretna imena: A. Young/Hazard, Defour, Fucile, a kao backup STRa ne mogu u ovom trenutku da se setim nikog

Prva postava:

-----------------------Reina-------------------

Johnson---Carragher---Agger--------Fucile

--------------Meireles-----Defour------------
---------------------Gerrard------------------

Suarez-----------Carroll------Young/Hazard

Klupa:

------------------Jones------------------------

Kelly-----Skrtel-----Kyrgiakos--------Insua
-----------Aquilani-----Lucas-----------------
------------------Shelvey---------------------

Kuyt----------backup STR-----Sterling/Suso

Iskreno, voleo bih da dovedemo dva wingera, ali znam da ce to biti (finansijski) veoma tesko. Doduse, mislim da bi klinci Sterling (kao klasican winger) i Suso (u nekoj free role kao sto ima Gerrard) mogli da dobiju sansu.
bocejan
^^^ To je to, nema tu nista vise da se doda. Mozda da se ratosiljamo i Lukasa, jer vise ne mogu da ga gledam kako igra u nasem dresu.
rape91
Prvo bih oterao ove igrace(ovim redosledom):Poulsen,Maxi,Ngog,Konch,Jovanovic,Joe Cole(ako ne krene da igra).
Sto se dovodjenja tice uvek bih doveo Younga ispred Hazarda,Turana iz razloga sto je provereno dobar igrac u PL. Ovi dok se adaptiraju pa dal' ce da iskazu sav potencijal...
Bek Coentrao prva opcija moze i Fucile,Baines,Cissokho
DM mozda da probamo sa Sahinom iako je on vise CM ali je odgovoran tako da bismo mozda mogli njega da probamo ako ne nadjemo nekog drugog(mada sumnjam da ce ovaj hteti da ide iz Dortmunda)
ST-Agbonlahor,Defoe,Krkic(ko hoce od ovih da sedi na klupi)
I bilo bi lepo dovesti nekog od ovih sto ispadnu poput Parkera,NZogbie,Adama,Odemwingia itd
Joe
OUT: Konch, Cole, Aurelio, Ngong, Agger, Jovanovic, Poulsen, Spearo, mozda jos neko...

IN: centralni bek, levi bek x2, krilo/krilni napdac, centralni vezni, vratiti Akvilanija, back up krilo/napadac

centralni bek: Hangeland(realno) ili Cahill(malo teze) ili Chielini(nema sanse)
levi bek: Fucile(realno) i neki talentovani no name iz francuske za back up
krilo/krilni napadac: A.Young(realno) ili Hazard(malo teze izvodljivo) ili Sanchez(malo teze izvodljivo) ili Mata(malo teze izvodljivo),...
centralni vezni: Adam(realno) ili Arturo Vidal(malo teze)
back up krilo/napadac: moze taj Marvo iz Rena za klup napr. ili Jarvis iz Vukova ili Odemwinge, neko ko ce igrati u kupovima i kad su povrede

i onda da nam ekipa izgleda ovako:

---------------Pepe---------------
Glen--Hangeland-Carra--Fucile

------------Vidal------------------
--------Raul--Gerrard-----------

------Suarez--Carroll--Mata---

klupa: Kelly, Skrtel, Kuyt, Maxi, Marvo, Akvilani, Lucas, Jonjo,...

tako bi ja nesto izveo na menadzeru tongue.gif
Mario_T
Ja bih pre doveo Defoura nego Adama, ali ako Aquilani ostane u Italiji, onda bih doveo i Adama. Sto se tog Vidala tice, nikad ga nisam gledao na delu. Ali mi se cini nesto sitan za DCMa. Doduse, ni Masch nije bio grmalj. smile.gif
Baines bi bio dobro pojacanje, ali sumnjam da bi ga Bittersi pustili da ode kod nas. Fucile je po meni mnogo realnija i pristupacnija alternativa nego sto je to npr. Cissokho.
Joe
pa i nije sitan toliko, sa svojih 181cm je visok za fudbalera... a ono sto vidjam od Vidala mi se bas dopada.
Darko Carragher
Evo sta ja mislim:Konchesky,Maxi,Jovanovic,Lucas,Cole,Poulsen,Kyrgiakos i Ngog OUT!!

A prvu postavu bi ovako napravio:

-----------------Reina---------------------

---Kelly-----Carra-----Agger------Johnson----

------------Bender(iz Dortmunda)-------------

------------Meireles---------Gerrard-----------

Pablo Hernandez------------------------Suarez--

---------------------Carroll-------------------------

A klupa:Wilson,Skrtel,Mvilla,Aquilani,Shaqiri,Stocker,Kuyt

Mislim da sve ovo moze da se izvede i da se ne potrosi mnogo para!
Joe
QUOTE (Darko Carragher @ Mar 2 2011, 03:22 PM) *
---Kelly-----Carra-----Agger------Johnson----

hmmm da vidimo sta tu imamo:

21 godisnji centralni bek ili desni bek(jos ne znamo najbolju poziciju decku), podlozan povredama i lecenju od par meseci
33 godisnji Carra
decko koji je lagano 2/3 sezone povredjen
desni bek na levom beku

solidno, nema sta... a posle cemo da se pitamo kako smo busni.

rape91
ja mislim da je mnogo bolje od dovodjenja CB polako vracati Kellyja na tu poziciju,pa kad ode Carra da bude spreman i za startnu.
All Red
Što se tiče Kelija, on će najverovatnije biti samo jedan od onih igrača koji su mogli da budu dobri da ih nisu jebale povrede... Svako ko ga je pratio pre nego što je Kenny počeo da ga gura u prvi tim stalno zna da mu ovakve povrede nisu nimalo strane. Što se tiče ideja i želja slažem se sa svima osim sa Darkom i to pre svega zbog odbrane koja prosto ne sme izgledati ovako sledeće godine.
milos7
Ako LFC ima sampionske ambicije onda sledece god po meni tu treba prodati definitivno: Konceskija, Maksija, Jovanovica, Lukasa, Ngoga, Poulsena, Degena (ako mu na leto ne istice ugovor, ako mu je istekao onda mu je voljno sigurno)
,a razmisliti za: Aurelija (jer ne verujem da je skup, a mora klupa da se ima), Kol (dati mu sansu do kraja sezone, a ima 3 meseca, pa ako ne prodati ga, i ucariti nesto), Kirjakos (prosle sezone rupa, ove godine me je kupio entuzijazmom i nekim odlicnim partijama. lik ume da odigra ali nije dugorocno resenje, pa ako zatreba kao back up, onda neka ostane).
Vrednost ovih po meni prekobrojnih je oko 34 miliona funti. Ajde da se racuna da za njih uzme 70%, to je 24m, za 7 igraca, Š klase. To jeste 7 igraca ali ko je sem Lukasa i Maksija igrao ove sezone?
Vrednost ovih za razmisljanje je oko 18m, ali je pitanje da li iko dao i funtu za njih, jer su matorci.
I videti i popricati sa Akvilanijem (14m) i Insuom (5.2) sta i kako stoji.

Koga bih voleo da vidim, to je poduzi spisak, ali realno mislim da prvo mora da se ocisti pa da se unose nove stvari. A u ovih 7 patuljaka stvarno ne vidim ni zrnce kvaliteta ni za Everton, a ne za Liverpul.
goxa
Mesec dana po preuzimanju Henri je izjavio da nije šeik i da će novac nastojati da pametno troši. Ne verujem da će vlasnici da ulože više od 30-40 miliona evra svoga novca + ono što dobiju od prekobrojnih ( mislim da je 20 plafon, a ne 34) .

Koliko vidim po vestima uglavnom se povezujemo sa francuzima : M villa, Marvo. Žervinjo, Sisoko, matuidi
i nijedan od njih ne košta više od 15 miliona. Mislim da je po izjavama najsigurniji dolazak marvoa, jer je njemu ugovor istekao. Marvo bi čak možda mogao da igra i levog beka. Meni je najviše žao što od francuza nismo doveli Ramija, za 6-10 miliona ga je kupila valencija.

milos7
CITAT (goxa @ Mar 2 2011, 07:12 PM) *
Mesec dana po preuzimanju Henri je izjavio da nije šeik i da će novac nastojati da pametno troši. Ne verujem da će vlasnici da ulože više od 30-40 miliona evra svoga novca + ono što dobiju od prekobrojnih ( mislim da je 20 plafon, a ne 34) .

Koliko vidim po vestima uglavnom se povezujemo sa francuzima : M villa, Marvo. Žervinjo, Sisoko, matuidi
i nijedan od njih ne košta više od 15 miliona. Mislim da je po izjavama najsigurniji dolazak marvoa, jer je njemu ugovor istekao. Marvo bi čak možda mogao da igra i levog beka. Meni je najviše žao što od francuza nismo doveli Ramija, za 6-10 miliona ga je kupila valencija.

34 je vrednost da kazem zvanicna koju nisam izmislio nego video na nekim sajtovima koji prate trzisne vrednosti fudbalera, a kasnije sam i sam rekao da se moze ocekivati za te iste igrace oko 24. Voleo bih i vise da bude, tj da se iskopa, ali te igrace ne zelim da gledam pa makar ih dali dzabe na kraju.
Mvila je dobar defanzivni, a ima i tehniku, dobro je igrao protiv Engleza.
Zervinjo - pfff
A ja ne znam na kog Marvoa mislis ali ovaj je napdac ili neki AM, http://www.soccerway.com/players/sylvain-marveaux/1469/
pritom je ove sezone slabo igrao i povredjen je do kraja maja.

A Sisoko ako je Lionov, ok, ako je onaj stari, onda ne
BoJaNNNNN
http://www.sportal.rs/news.php?id=46353

Ako za ovog dobijemo 5 miliona,ja ću biti presretan...
matori lfc
Toliko smo ga bese i platili! Samo putuj i vodi Lukasa sa sobom!!!
milos7
Mislim da je Poulsen placen 7 ali nek daju i 5. A da li neko trazi lukasa? Da ga prodamo i uvijemo u ukrasnu foliju
Take Two
Uvek sam mrzeo taj "ajde samo da prodamo tog i tog, videćemo kasnije ko će da igra" pristup. Sutra da oteraš Lucasa i Poulsena, ko bi ih zamenio u postavi, Spearing?!
steva8lfc
Slazem se sa TT-om
Ne bih ja Lukasa dirao... Nije najbolji, ali boljeg nemamo a ako dovedemo nekog kvalitetnijeg na tom mestu opet bih ga ostavio jer je sasvim zadovoljavajuci backup
Svebor
@TT
A, da se zadovoljimo sa second-best opcijom? (Mada, nisam siguran da pomenuti nije i neka first-worst varijanta). O Poulsenu i Spearingu bolje da ne.
milos7
Kako ko bi ih zamenio? Pa imaju celo leto za transfere.
To sto boljeg nema, ne znaci da je on dobar. Ja ne znam da li mi gledamo iste utakmice, ali ta pozicija gde on igra je veoma bitna i odgovorna. On je pomoc odbrani, i neko ko bi trebao da pocinje napad. Ali ok, ne mora obe, neka radi bar defanzivu kako treba. A ne radi, moze se pogledati na snimcima da pravi greske i uzimaju mu lopte, pa onda gresio je i kod nepokrivanja nekih igraca. Vecinu vremena trckara oko lopte ne napadajuci je. Dalje, pravi debilske faulove na pozicijama za sut iz slobodnjaka i ni iz cega daje priliku drugima da stvore sansu za gol.
Sve u svemu ja ne bih voleo da ga vidim ni na klupi, jer to tako moze i neki iz podmlatka a taj ce bar da napreduje koliko toliko. Ovaj je isti vec 4 godine. A za prvu dovesti nekog dobrog i pouzdanog da se ne strahuje pozadi
Take Two
To sto boljeg nema, ne znaci da je on dobar.

Ne znači, ali znači da je potreban dok se ne nađe bolji. Lucas trenutno nikome ne oduzima mesto u timu jer smo jako tanki na toj poziciji, i zato nema smisla pričati o njemu kao da nam je on lično glavni problem. Meni je najviše smetao kad je igrao u tandemu sa Mascheranom i držao na klupi Aquilanija, iako je bio apsolutno beskoristan kao CM, užasno ga je bilo gledati.

Lucas inače uglavnom igra OK ove sezone, tako da nije tačno da napredak ne postoji. Ni ja ga ne volim, i smrznem se kad dobije loptu na 30 m od Reine pa krene da petlja... ali za klupu je sasvim dobar. Kad bi imao minutažu kao što sad ima Poulsen, ne bih se žalio. A da prva rezerva bude "neko iz podmlatka", to mi se tek ne sviđa...

Dakle by all means, neka dovedu boljeg DM. Onda ovaj može da mu greje klupu, pa ako se u međuvremenu nađe i bolja rezerva, onda slobodno neka ga prodaju. Ali prvo razmišljati o prodaji, a tek onda eventualno o kupovini zamene, to je neozbiljno čak i za naše forumsko menadžerisanje. Siguran sam da niko u klubu tako ne radi.
Digital_Jesus
OUT: Koncesky/Aurelio/Poulsen/Jovanovic/Cole/Skrtel/N'gog/Aquillani(ukoliko dodje dobra ponuda)
IN: Insua, Stoper (Cahil), Bek (Jose Enrique,Sisoko), Zadnji vezni (Defour), Krilo (Young,N'Zogbia) , Spic ( recimo Carlton Cole, ili neki drugi napadac bolji od N'goga od ekipa koje ce ispasti), Vezni (Adam - u slucaju da Aqva ode).

Po mojoj, veoma gruboj, proceni ukoliko bi prodali sve igrace koje sam naveo, trebalo bi da dobijemo oko 25-35 miliona. Te pare bi bile dovoljne da se dovedu 2(3) igraca od ovih mojih zelja gore, a ostalo bi trebalo gazde da se istresu 30 miliona minimum. Mislim da ovo kako sam ja isplanirao nije nerelano ,ali veoma tesko izvodljivo.

Od ovih IN pozicija koje sam naveo po stepenu potrebe koje tim trenutno ima isli bi ovim redom : krilo, zadnji vezni, bek, stoper, spic, vezni.

Prva postava :

--------Reina-------
-Jonhson-Carra-Cahil-Enrique

----Gerrard-Defour-Raul----

Young---------------Suarez

----------Carroll---------

Klupa:

----------Jones--------

Kelly-Agger-Soto-Insua

----Adam-Lucas-Jonjo----

-Maxi----------------Kuyt-

----------Cole-----------

Takodje bih dodao da mozda ne bi bilo lose prodati i Maxija, a umesto njega na backupu koristiti nekog od mladih kao sto su Suso ili Pacheco.
milos7
CITAT (Take Two @ Mar 3 2011, 10:19 AM) *
Ne znači, ali znači da je potreban dok se ne nađe bolji. Lucas trenutno nikome ne oduzima mesto u timu jer smo jako tanki na toj poziciji, i zato nema smisla pričati o njemu kao da nam je on lično glavni problem. Meni je najviše smetao kad je igrao u tandemu sa Mascheranom i držao na klupi Aquilanija, iako je bio apsolutno beskoristan kao CM, užasno ga je bilo gledati.

Lucas inače uglavnom igra OK ove sezone, tako da nije tačno da napredak ne postoji. Ni ja ga ne volim, i smrznem se kad dobije loptu na 30 m od Reine pa krene da petlja... ali za klupu je sasvim dobar. Kad bi imao minutažu kao što sad ima Poulsen, ne bih se žalio. A da prva rezerva bude "neko iz podmlatka", to mi se tek ne sviđa...

Dakle by all means, neka dovedu boljeg DM. Onda ovaj može da mu greje klupu, pa ako se u međuvremenu nađe i bolja rezerva, onda slobodno neka ga prodaju. Ali prvo razmišljati o prodaji, a tek onda eventualno o kupovini zamene, to je neozbiljno čak i za naše forumsko menadžerisanje. Siguran sam da niko u klubu tako ne radi.

Prijatelju, isto mislimo, ocigledno. Trenutno i ja da sam trener stavljao bih ga na svakoj, jer sam prinudjen. Inace treba gledati za tu poziciju i naci nekog sigurnog dovesti. Pa ako dodju 2 onda prodavati, ili ako nadju jednog a iskoci neki omladinac za klupu, opet cao Lukas.
Poenta ovoga sto ja hocu da kazem, ako sledece godine Lukas bude bio u 11 to znaci da se lose radilo, jer samo slep covek moze u njemu da vidi nekog sigurnog igraca.
Joe
vidim da dosta ljudi pominje Defoura kao defanzivnog veznog, al' zar nije on vise plejmejker nego defanzivac?
Mario_T
DCM je on, barem po onom sto sam ja imao prilike da vidim. Ali vise slican Xabiju, nego Maschu.
goxa
CITAT (milos7 @ Mar 2 2011, 07:25 PM) *
34 je vrednost da kazem zvanicna koju nisam izmislio nego video na nekim sajtovima koji prate trzisne vrednosti fudbalera, a kasnije sam i sam rekao da se moze ocekivati za te iste igrace oko 24. Voleo bih i vise da bude, tj da se iskopa, ali te igrace ne zelim da gledam pa makar ih dali dzabe na kraju.
Mvila je dobar defanzivni, a ima i tehniku, dobro je igrao protiv Engleza.
Zervinjo - pfff
A ja ne znam na kog Marvoa mislis ali ovaj je napdac ili neki AM, http://www.soccerway.com/players/sylvain-marveaux/1469/
pritom je ove sezone slabo igrao i povredjen je do kraja maja.

A Sisoko ako je Lionov, ok, ako je onaj stari, onda ne

Na toga Marvoa sam i mislio, viđen je u loži sa Comolijem oko nove godine. Trebao je da stigne sada u zimskom. Vodi se kao levi vezni na većini sajtova ,ali na nekima tvrde da može da igra i levog beka. Predsednik njegovog kluba je nedavno izjavio da je on odigrao poslednj utakmicu za ren i da ih siguno napušta na leto, pošto mu ističe ugovor.
Sisoko iz Tuluza. 21 godinu vezni
Take Two
QUOTE (goxa @ Mar 3 2011, 02:31 PM) *
Sisoko iz Tuluza. 21 godinu vezni

Ja sam za tog i pitao na Kenny Jr. temi, da li ga je neko gledao i kakav je... pa mogu i ovde.
Tonča
QUOTE (Take Two @ Mar 3 2011, 05:37 PM) *
Ja sam za tog i pitao na Kenny Jr. temi, da li ga je neko gledao i kakav je... pa mogu i ovde.

Ja sam ga gledao par puta nakon onih tekmi protiv nas u kvalifikacijama, gde sam ga i zapazio, i mogu reći da mi se dopadao tada. Sad ima "već" 21 godinu, pa ne znam koliko je napredovao. Sa 19 mi je delovao odlično za devetnaestogodišnjaka.
sedplas
ovo su nasi igraci trenutno:

1. Jones GK
25. Reina GK
41. Hansen GK
42. Gulacsi GK
43. Bouzanis GK

2. Johnson
4. Meireles
5. Agger
6. Aurelio
7. Suarez
8. Gerrard
9. Carroll
10. J Cole
14. Jovanovic
16. Kyrgiakos
17. Maxi
18. Kuyt
21. Lucas
23. Carragher
24. Ngog
28. Poulsen
37. Skrtel

MLADI KOJI "OBECAVAJU" (samo oni 18+)
12. Pacheco
22. D Wilson
26. Spearing
33. Shelvey
34. Kelly
36. Irwin
45. Ince
48. Bruna

POZAJMLJENI:
3. Konchesky
32. Darby
39. Eccleston
40. Ayala
46. Amoo
- Aquilani
- Degen
- El Zhar
- Insua
- Mavinga

e sad, pravila nalazu 8 registrovanih home grown igraca (HG). trenutno to su:
-Jones
-Johnson
-Konchesky
-Carragher
-Gerrard
-Carroll
-Cole
-Spearing
-Darby

takodje maksimalan broj igraca je 25 ali igraci mladji od 21 godinu ne moraju biti registrovani. za ovu sezonu to su bili:
-Pacheco
-Ngog
-Wilson
-Kelly
-Shelvey
i ostala djecurlija....

treba uzeti u obzir 2 stvari osim kvaliteta igraca, to su HG pravilo i godine igraca, tako od nasih 9 HG igraca mi imamo 4 koji su 29+. ali dvojica od tih 4 su bitni clanovi tima. takodje imamo 2 mlada igraca koja ne obecavaju i trebalo bi ih prodati. Dakle sa HG liste za prodaju su: Konchesky, Cole, Darby, Spearing.

na listi pozajmljenih igraca imamo 10 (8 jer se dvojica ponavljaju) igraca, od toga Ayala, Amoo, Eccleston i Mavinga su jos uvjek mladi i mozda bi im trebalo dati sansu sledece godine, tako da cemo njih izostaviti. To nam ostavlja Insuu, Aquilanija, Degena i El Zhara za koje mislim da ce svi napustiti klub na ljeto. (iako bih licno zadrzao Insuu i Aquilanija). Dakle sa liste pozajmljenih, na prodaju: Insua, Aquilani, Degen i El Zhar.

Golmani: posto je ocigledno da smo Jones-a kupili samo jer je HG cini mi se da bi bilo dobro prodati ga jer mladi Gulasci ce se sledece godine smatrati kao HG a sumnjam da je ista losiji od njega.
Dakle: Jones.

i na kraju imamo ostale igrace, njih 12. Meireles, Agger, Aurelio, Suarez, Jovanovic, Kyrgyakos, Maxi, Kuyt, Lucas, Ngog, Poulsen, Skrtel.
njih 6 su 29+ i po mom misljenju samo Kuyt i mozda Kyrgyakos treba da ostanu. Sto se ostalih tice zadrzao bih sve pa cak i Ngoga bar jos jednu sezonu. sve osim Skrtela koji je veoma sklon greskama i po meni nas najslabiji CB ove sezone.
dakle: Aurelio, Jovanovic, Maxi, Poulsen, Skrtel.

dakle cijela lista "za odstrijel" je sledeca:
Cole,
Darby,
Spearing,
Degen,
El Zhar
Aurelio,
Jovanovic,
Maxi

MOZDA ZA PRODAJU:
Insua,
Aquilani,
Jones

POD USLOVOM DA NADJEMO ZAMJENU:
Konchesky,
Poulsen,
Skrtel.

posle toga tim bi izgledao ovako:

25. Reina GK
41. Hansen GK
42. Gulacsi GK

DF:
2. Johnson
5. Agger
16. Kyrgiakos
23. Carragher
22. D Wilson
34. Kelly
40. Ayala

MD:
4. Meireles
8. Gerrard
21. Lucas
33. Shelvey

WINGS/ST:

7. Suarez
9. Carroll
18. Kuyt
24. Ngog
12. Pacheco
39. Eccleston
46. Amoo

u tom timu HG su: Gulasci, Johnson, Carragher, Kelly, Ayala, Gerrard, Carroll, Eccleston. sto znaci da ih imamo dovoljno i bez kupovine HG igraca.

onda nam samo ostaje da kupimo:
LB- jer nemamo ni jednog u ovom timu
CB- koji bi igrao zajedno sa Agerom u prvoj postavi
DMC- jer nemamo ni jednog pravog u timu
W/ST- dakle neko ko moze da igra i na krilu ili kao krilni spic u 433. i ja bi uzeo dvojicu takvih.
jos bi dodao nekog ko bi mogao da popuni na obje strane i LB i RB kao Arbeloa npr.

eto "malo" duza analiza biggrin.gif
Jamaica
Samo da te ispravim malo ako ne znas, ne mora da bude 8 HG igraca ako se ostavi prazno mesto, pravilo je u praksi da ne sme da se ima preko 17 stranaca starijih od 21 godine, sto svako osim City-ja recimo moze da ispuni bez problema smile.gif

A ako nekog planiras da igra sa Aggerom, znaci da si nasao lek za njegove povrede? tongue.gif
sedplas
ahaa jesi siguran da je tako?? smile.gif ok nisam znao, mislio sam da mora 8.
a rekoh u prvoj postavi sa Agerom a kad Ager odmara onda imamo dovoljno CB-ova da pokrijemo tu poziciju.
kloppeks
mali offtopic

Sad videh u Daily mail-u da je Rafa hteo da kupi Jovetica na pocetku 09/10 , ali da su ga ona dva mentola u zadnjem trenutku zajebala za pare.
rape91
Hvala Bogu sto mu nisu dali pare!
kloppeks
Sto? Da nije mozda gori od MAxija i Kola?
rape91
mrtva trka...
Jovetic nema u Kalcu 10 kvalitetno odigranih utakmica,daj da ga dovedemo, mozda kod nas razbije wink.gif
kloppeks
e, tu si preterao. gledao sam ga vise puta i igrao je odlicno.

pazi, dok je bio u Partizanu mislio sam da je sve to prenaduvano i da nije neki talenat. medjutim posto sam posle pratio Fiorentinu malo vise, veruj mi Jovetic je bio njihov najbolji igrac.
rape91
ok,ne slazemo se i to je to
Vreme ce pokazati kakav ce igrac postati
Under
zar nas nije Jovetic karao kad smo igrali protiv Fiorentine prosle sezone (valjda)?
rape91
QUOTE (Under @ Mar 6 2011, 08:00 PM) *
zar nas nije Jovetic karao kad smo igrali protiv Fiorentine prosle sezone (valjda)?

jeste ali to ne znaci da je dovoljno kvalitetan da igra za nas. Karala su nas i mnoga drva iz PL pa ih nismo dovodili
Jamaica
Jel ti Jovetic skinuo ribu pa ga ne volis toliko biggrin.gif tongue.gif
rape91
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
stvarno nemam nista protiv njega...dobar je igrac,igra na vise pozicija za violu je odlican ali realno nema kvalitet da igra u timu koji puca da osvoji PL i CL.
Under
nisam bas siguran u to sto pricas, kad sam gledao Fiorentinu igrao je prilicno dobro. sad je valjda povredjen, i cenim da je dovoljno dobar da igra u timu koji puca na PL, iako nisam za to da ga dovodimo (za sada)
kloppeks
QUOTE (Jamaica @ Mar 6 2011, 08:16 PM) *
Jel ti Jovetic skinuo ribu pa ga ne volis toliko biggrin.gif tongue.gif

Hail.gif
Joe
kad nas je Jovetic razbio, Prandeli je izjavio da ce mu sad cena biti 'malo' veca od 12m koji je bila dogovarana to leto... decko izrasta u vrsnog fudbalera, steta za povredu koja ga je sjebala za celu sezonu.
Svebor
OK je Jovetic, ali izjava da nas je nedovodjenje njega koshtalo titule... isuse.gif
Joe
^ samo sto to niko nije izjavio
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.