Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rekonstrukcija leto 2011 - koga ostaviti a koga prodati
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
milos7
Aj nek prodaju Raula, pa nek se nose u pm svi !!!
sedplas
Pault86 Paul Thompson
Phil Jones was at Melwood yesterday.

doduse ne kaze zasto, i ne kaze nista konkretno, ali opet...
Zlatko
Cao, crveni saborci! Nov sam clan, forum je super, super ste obavesteni.
Procitao sam da je Dann Liverpulov navijac i da su dobre sanse a se dovede, a kazu da je dobar stoper.
dejabgb75
Statistika nije toliko bitna bar ne za klinca kakav je H. Inače Kenniju su često u trenerskoj karijeri osporavali pojačanja, pa se to pokazalo netačno(Shearer je došao sa statistikom 118/23 ili tako nešto a postao najbolji strelac, nešto slično je bilo i sa John Burnsom, za koga se mislilo da nije dosrasao Lpoolu kao i još neki iz te generacije).Dakle ima taj da radi i razvija se još a s druge strane mislim da je dobro što je potpisao jer mi nekako deluje da time može da se privuče Jones koji se koleba. U svakom slučaju treba staviti tačku na to i pazariti dalje.
Ono što je za mene značajno je da se kupe dva štopera kako se pominje u poslednje vreme(Jones i Dann) iako se sve vreme zapravo govorilo o jednom. Pošto sam pobornik one stare da se prvenstvo dobija dobrom odbranom a i opšte je mišljenje da se svi profesionalni kolektivni sportovi baziraju pre svega na odbrani(naravno u tome učestvuju i ostali igrači), smatram da je veoma bitno da se kupimo recimo ta dva štopera + levog beka. Carra je već mator,Agger je vazdan neizvestan zbog povreda, Soto nepouzdan iz drugih razloga te se treba osigurati na vreme.
Djotun
Sa TIA..
Meanwhile, some bookies have suspended betting on highly rated Blackburn centre-back Phil Jones joining the Reds today too.
Some reports suggest Jones will also be at Melwood today for a medical, with Liverpool hoping to tie up a deal for the 19-year-old England U21 international later today..
dule_lfc
bilo bi lepo ako je tacno to za fila dzonsa.....videcemo do kraja dana....
Take Two
QUOTE (dejabgb75 @ Jun 8 2011, 12:49 PM) *
(Shearer je došao sa statistikom 118/23 ili tako nešto a postao najbolji strelac, nešto slično je bilo i sa John Burnsom, za koga se mislilo da nije dosrasao Lpoolu kao i još neki iz te generacije)

Ne znam ko je John Burns, ali John Barnes je došao kao prilična zvezda u usponu... nešto kao kad bi nam sad došao Ashley Young.

Ja sam ga gledao samo kao već omatorelog, kad je bio prekomandovan na CM, ali u najboljim godinama je bio bez dileme jedno od najzajebanijih krila u Evropi po opštim ocenama. To što su čoveka "neki" osporavali ima više veze sa jamajčanskim poreklom i rasizmom veselih osamdesetih...
Fred Kremenko
Jones u Scumu,sranje!

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_6970750,00.html
Djotun
QUOTE (Fred Kremenko @ Jun 8 2011, 01:36 PM) *

sad htedoh da vam prosledim ovo, jednino mi ostaje da stavim mad.gif
Digital_Jesus
CITAT (Fred Kremenko @ Jun 8 2011, 01:36 PM) *

Fuck 2guns.gif Steta, po meni ovaj momak bi izrastao u najboljeg centralnog beka premier lige u roku od 3-4 godine. Ako smo vec toliko zapeli da dovodimo mlade engleze, onda bih ovog momenta poslao ponudu za Gary Cahilla, mada kolko sam citao on ce najverovatnije u Shitty :|
Joe
stvarno steta... ovaj mali ce biti zver. jebo ga United.

KingArthur
Ovo je Ferguson uradio nama u inat jer kako drugačije objasniti dovodjenje još jednog defanzivca kad im je odbrana ionako najbolja u ligi? Kod nas bi momentalno bio instaliran u zadnju liniju, a čemu da se nada kod njih? Da neće možda ovaj Džons da izbaci Ferdinanda ili Vidića iz startne postave? Nema šta, sinoć mi njih zajebali za Hendersona, sad oni nama vraćaju, rekao bih sa kamatom.
dule_lfc
za sad nije nista zvanicno.....ne mora da znaci da ce da potpise za ove majmune.....
Joe
QUOTE (KingArthur @ Jun 8 2011, 01:54 PM) *
Ovo je Ferguson uradio nama u inat jer kako drugačije objasniti dovodjenje još jednog defanzivca kad im je odbrana ionako najbolja u ligi? Kod nas bi momentalno bio instaliran u odbrani, a čemu da se nada kod njih? Da neće možda ova Džons da izbaci Ferdinanda ili Vidića iz startne postave? Nema šta, sinoć mi njih zajebali za Hendersona, sad oni nama vraćaju, rekao bih sa kamatom.

kako da ne... smile.gif

Ferndinad ima 33 godine i zadnjih sezona ga dosta muce povrede i ne igra svaku kao Vidic ili Evra... tako da ce opusteno Jones imati dobru minutazu u SCUMu. ne zaboravite da Jones moze i kao DMC da igra.

Periklo
Šteta, boljeg stopera od ovog ćemo teško naći.
Baš ima onu odvratnu facu za Scuma.
Joe
Rory Smith:

The Jones situation, Journey, has all the symptoms of a saga. He has, I think, a £16m release clause in his contract. By all accounts, Liverpool will trigger that with an offer and, if they do, so will United. Who the player will then choose depends on who you speak to. He's not having a medical with Liverpool today, and I don't think he's having a medical at United today. My guess would be United are more likely than Liverpool, but I don't think anything will happen today.

Interesting. No one start to cry yet.

zanimljivo.... mada ne vidim kako mozemo da dobijemo ovu borbu osim ako ne ponudimo bolje uslove malom.

Rory Smith:

Liverpool’s owners are beginning to flex their financial muscle in the transfer market with the £13m and David Ngog paid to Sunderland for Jordan Henderson looking like the start of a busy summer’s shopping at Anfield.
KingArthur
CITAT (Joe @ Jun 8 2011, 02:01 PM) *
kako da ne... smile.gif

Ferndinad ima 33 godine i zadnjih sezona ga dosta muce povrede i ne igra svaku kao Vidic ili Evra... tako da ce opusteno Jones imati dobru minutazu u SCUMu. ne zaboravite da Jones moze i kao DMC da igra.

Ali opet bi mu kud i kamo sa igračkog stanovšta bilo pametnije da je izabrao nas umesto njih. Oni već imaju onog Smalinga, Smolinga ili kako već i Evansa, koji će im Q još jedan DC, osim ako im nije bila želja nama da upropaste posao. Siguran sam da ne bi ni pokušali da ga dovedu da Dagliš i uprava nisu obelodanili da se pregovara oko njegovog transfera. Ne znam da li može da igra i DM i koliko je dobar na toj poziciji ali je na mestu DC ove sezone bio upadljivo dobar kad god sam gledao Blekburn
dejabgb75
CITAT (Take Two @ Jun 8 2011, 01:30 PM) *
Ne znam ko je John Burns, ali John Barnes je došao kao prilična zvezda u usponu... nešto kao kad bi nam sad došao Ashley Young.

Ja sam ga gledao samo kao već omatorelog, kad je bio prekomandovan na CM, ali u najboljim godinama je bio bez dileme jedno od najzajebanijih krila u Evropi po opštim ocenama. To što su čoveka "neki" osporavali ima više veze sa jamajčanskim poreklom i rasizmom veselih osamdesetih...

Da na njega mislim, jbg, greška u koracima. Naravno i ja sam ga gledao i tačno je da je u 10 najboljih LW svih vremena a za poreklo se ne sećam da su ga drndali. Možda prestrogo rečeno '' da nije dorasao Lpoolu'' ali u svakom slučaju ondašnji novinari i razni stručnjaci - seratori su bili pomalo skeptični ili pak podeljeni, pa i za Younga se može pročitati svašta. Suština priče je da damo vremena novajliji da opravda novce. wink.gif
gasha84
Eeee..a bas sam navijao da dovedemo ovog Jones-a..ujebao nas Fergie, onako scumovski..steta..al' ajde, mozda se decko i nekim cudom predomisli.. smile.gif

A ovo 13m plus Ngog za Hendersona..pa na kraju i nije ispalo tako lose.. wink.gif
Take Two
QUOTE (KingArthur @ Jun 8 2011, 02:34 PM) *
Ali opet bi mu kud i kamo sa igračkog stanovšta bilo pametnije da je izabrao nas umesto njih. Oni već imaju onog Smalinga, Smolinga ili kako već i Evansa, koji će im Q još jedan DC, osim ako im nije bila želja nama da upropaste posao.

Evans je patetičan izgovor za fudbalera, nema šanse da mu je on konkurencija. Smalling je daleko bolji od Evansa ali za njega nije plaćeno 16 miliona kao što bi bilo za Jonesa... nema sumnje da bi im bio prva rezerva, i prvi kandidat da zameni matorog Ferdinanda koji odavno ne može da skrpi više od pola sezone.

Kod nas bi bio iza Carraghera i Skrtela verovatno, a i iza Aggera ako ga posluži zdravlje. Morao bi da se pomuči za mesto startera, osim ako se Carragher penzioniše. Dakle, vrlo slična situacija kao u Man Utd... s tim što bi tamo igrao za šampione, a kod nas ko zna.
Joe
QUOTE (KingArthur @ Jun 8 2011, 02:34 PM) *
Ali opet bi mu kud i kamo sa igračkog stanovšta bilo pametnije da je izabrao nas umesto njih. Oni već imaju onog Smalinga, Smolinga ili kako već i Evansa, koji će im Q još jedan DC, osim ako im nije bila želja nama da upropaste posao. Siguran sam da ne bi ni pokušali da ga dovedu da Dagliš i uprava nisu obelodanili da se pregovara oko njegovog transfera. Ne znam da li može da igra i DM i koliko je dobar na toj poziciji ali je na mestu DC ove sezone bio upadljivo dobar kad god sam gledao Blekburn

nemoj da se lazemo, bolje kod nas nego kod njih? oni su upravo osvojili Premijer Ligu i izgubili finale Lige Sampiona, a mi smo bili 6ti i sledece godine necemo igrati u Evro kupovima.

po nekim pricama Evans i Brown su na prodaju... Smoling je ok, a ni taj se nije nesto pokazao.

ako sve prodje kako treba Mancester je kupio igraca za narednih 7-8 godina da im igra, kao sto smo i mi to uradili sa Henderson-om i Carroll-om... to znamo i ti i ja i mali Jones. ima Fergi pametnija posle nego da sabotira nas, zar ne?

Darko Carragher
Kad pokusavam da udjem na forum pola sata mi ucitava,jel se desava ovo jos nekom ili samo samo meni??? Na svakom drugom sajtu je sve normalno,ali ovde na lfc.serbia vec 2 sata mi nesto nije u redu sa konekcijom?? Jel se desava jos nekom ovo i jel zna neko o cemu je rec??
Take Two
Koči malo i meni, a za vikend opet nije radilo, valjda isto do servera.

QUOTE (Joe @ Jun 8 2011, 03:17 PM) *
ima Fergi pametnija posle nego da sabotira nas, zar ne?

Naravno, posebno za 16 miliona funti.
Jamaica
Shame on Ferguson, pokusava da poboljsa svoj tim dry.gif

Nista, ostaje nam da mu ponudimo vise para, sto cemo bez sumnje bar pokusati da uradimo ako nam je stvarno stalo da ga dovedemo......ili da tih 16m okrenemo ka PSG-u i Sakhu ako ovo propadne....bolje on nego Dann recimo, iako je ovaj season ticket holder...
Digital_Jesus
OUT:
N'gog - 7m
Torres - 50m Ukupno: 64m
Babel - 7m

IN:
Suarez 25m
Carrol 35m Ukupno: 73m
Henderson 13m

Dakle, ispadne da su gazde za sada izvdvojile 9m ( Ove treba uzeti s rezervom posto ne mogu da tvrdim da su cene bile skroz identicne kao ovde navedene). Dakle, cenim da ce gazde uloziti, neracunajuci zaradu od prodaje igraca tipa Joe Cole & co, jos 50 miliona. Bar je tako pisalo po raznoraznim sajtovima tako da mislim da mozemo ocekivati neki ozbiljniji transfer tipa Mata, Young, Hazard ili neko njihovog kalibra.
Under
ako je odlazak Kola izvestan, treba dati malom Dzonsu para kol'ko god iste... bila bi to dupla pobeda...
Take Two
"Mali" Jones je već izabrao gde će, potvrđen je transfer.

A odlazak Joe Colea je, nažalost, nimalo izvestan.
Darko Carragher
Ja mislim da ce Kenny da forsira Kellyja na stopera,sto mislim da bi bio pravi potez jer je kelly nabudzena verzija P.Jonesa.
Djotun
Tesko da je nabudzena verzija, posto je mali Phil jebeno ogroman !
Take Two
Jones 1.89
Kelly 1.91

Kilaža ne piše, ali tu su negde...

Kelly kao štoper bi mogla da bude OK varijanta, kad i ako zatreba. Dovoljno smo dobro tu snabdeveni, nije nam valja nikakav prioritet novi CB.
sedplas
šuška se da Jones nije prošao ljekarski xD
na koju foru nije mi jasno
dejabgb75
Pošto smo pazarili Hendersona jel to znači da smo oladili za McCarthy-ja? Najizgledniji su nam Dann, Wickham i možda Adam što se tiče ostrvljana. Parker, Young, Cahill, Jones preferiraju druge klubove, Downing možda ostane u Vili pogotovu ako dođe Rafa a od Bainesa i Evertona još nikakav stav u vezi transfera.
Narsil
Sve je to potpuno otvoreno. Osim Hendersona i Džounsa. Sve se vrti oko Dauninga, Adama, i Džefrena, a sad sam pročitao i da smo potpisali Aguera. biggrin.gif tongue.gif
Ne verujem da ćemo do Janga da dođemo iako bih voleo da ga Rafa pogura kod nas ako dobije posao.
dejabgb75
CITAT (Narsil @ Jun 9 2011, 12:25 AM) *
Sve je to potpuno otvoreno. Osim Hendersona i Džounsa. Sve se vrti oko Dauninga, Adama, i Džefrena, a sad sam pročitao i da smo potpisali Aguera. biggrin.gif tongue.gif
Ne verujem da ćemo do Janga da dođemo iako bih voleo da ga Rafa pogura kod nas ako dobije posao.

Ne razumem šta će nam taj Jeffren.
KingArthur
CITAT (Narsil @ Jun 9 2011, 12:25 AM) *

A Jang samo čeka da Benitez preuzme Vilu kako bi se s njim konsultovao te uvažio njegovu toplu preporuku da potpiše za nas umesto za Mančester bag.gif
Jbg sezona bez evrope će nas skupo koštati, ali kako dogodine uvode ono pravilo o finansijskom fer-pleju moraće uprava ove godine debelo da se potrudi da što je moguće više ojačamo tim i ako Fowler da, uzmemo titulu dogodine biggrin.gif ili makar izborimo plasman u LŠ.
Ono što mi se ne svidja je sadašnja orjentacija na dovodjenju preskupih domaćih igrača jer mislim da bi mnogo bolje, a svakako jeftinije prošli sa strendžerima. Za kintu koja je data za Hendersona mogli smo (samo primera radi) da dovedemo Gansa, dok recimo za 35 miliona koliko je plaćen Kerol wacko.gif , smo ladno mogli dovesti bar 2 igrača tih kvaliteta, ako ne i 3. Hoću da kažem, niko pouzdano ne zna kolikim sredstvima trenutno raspolažemo, ali kako nam je potreban jedan detaljan remont, ja bih radije više (4-5) jeftinijih igrača iz inostranstva nego 2-3 preskupa pojačanja iz premijera
Narsil
Izrazivanje želje i realnost nisu isto. To šta Jang jedva čeka, ja ne znam, ali znam šta bih ja voleo.
Zlatko
CITAT (Digital_Jesus @ Jun 8 2011, 05:46 PM) *
OUT:
N'gog - 7m
Torres - 50m Ukupno: 64m
Babel - 7m

IN:
Suarez 25m
Carrol 35m Ukupno: 73m
Henderson 13m

Dakle, ispadne da su gazde za sada izvdvojile 9m ( Ove treba uzeti s rezervom posto ne mogu da tvrdim da su cene bile skroz identicne kao ovde navedene). Dakle, cenim da ce gazde uloziti, neracunajuci zaradu od prodaje igraca tipa Joe Cole & co, jos 50 miliona. Bar je tako pisalo po raznoraznim sajtovima tako da mislim da mozemo ocekivati neki ozbiljniji transfer tipa Mata, Young, Hazard ili neko njihovog kalibra.

Najavili su da je odobreno za transfere £75 000 000.

CITAT (Zlatko @ Jun 9 2011, 07:47 AM) *
Najavili su da je odobreno za transfere £75 000 000.

U Miroru su analizirali strukturu rečenica svih igrača iz Premijer lige na društvenoj mreži „Tviter“, a Ferdinand je na samom dnu.

Prema navedenim podacima, čak 88% reči koje Ferdinand koristi mogu se smatrati „osnovnim“, a još 11% „srednjim“ nivoom. Među lošije plasiranima su i Džoi Barton (Njukasl) sa 50% „osnovnih“ reči i vezista Arsenala Džek Vilišer sa 43%.

Ferdinand je, sasvim prikladno, na podatke odgovorio porukom upravo na Tviteru, napisavši da ga ograničava dozvoljeni prostor od 140 karaktera po ’postu’. Potom je dodao:

„Potrebno nam je više od 140 karaktera, želim da kažem ono što želim, a da ne moram da koristim brojeve umesto reči“.

B92
Fred Kremenko
@Pault86
Paul Thompson
Connor Wickham deal to LFC practically done as well
rape91
Izgleda da Ngog ostaje tako da je vrednost transfera 16 miliona,ako je verovatni medijima
Take Two
Source? blink.gif
All Red
Pacheko je na Twitteru poželeo Ngogu sve najbolje. Mislim da to nešto znači. biggrin.gif
milos7
CITAT (All Red @ Jun 9 2011, 11:09 AM) *
Pacheko je na Twitteru poželeo Ngogu sve najbolje. Mislim da to nešto znači. biggrin.gif

To mi reci !!!

Za levog beka pominju se Enrike, sisoko iz liona i neki iz osasune. Za 2 i 3 cena je oko 9m, za enrikea ne znam. Da se ja pitam doveo bih sisokoa.

Ja ne znam gde ce da igra ovaj Henderson, jer tu je kapiten, Raul, Selvi obecava, a Spiring se probudio, no dobro videcemo.

Sta jos fali?? Po meni: levi bek pod obavezno, mozda centralni defanzivac, s obzirom na Karagerove godine i Agerovu kilavost, ali vidim da ce smrdljivi man pokupiti Dzonsa (uzgred neko juce napisa da je isti vidjen u melvudu), bar 2 krila, od tih da jedno bude jebeno dobro a drugo korektno !! Posto jang nece po svemu sudeci, ja bih doveo bastosa i aj moze dauning ali nesto mi nije on po volji. I jedan napadac, ali ne kajtovski tip nego napadac koji igra napred a ne pozadi, jer za celu sezonu suarez i kerol su malo. Neke ekipe imaju i po 5-6 komada...

A ko ce otici gledajuci otp kako Keni razmislja i kako je radio, Konceski, Kol, Poulsen (iako je izjavio da hoce da ostane, samo ne znam kako i gde misli da igra kad je sredina nikad punija), Ngog (to sto se pominje sanderlend), Jovanovic..pod uslovom da ih neko bude hteo
Pod znakom pitanja su mi Akvilani, Kirjakos, Insua, Aurelio

Pacheco: I don't know anything about ngog going to sunderland defently, I just read what fans said on here, is not defently. If he leaves, good luck
dule_lfc
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch...t-to-sign-today

"But David Ngog will not be moving the other way as part of the deal."---steta propade nam prilika da se rastosiljamo ovog

brate henderson je desno krilo a prosle sezone je vise igrao kao centralni vezni predpostavljam zbog sesenjona ili elmohamadija ali lik je prvenstveno desno krilo.....
milos7
CITAT (dule_lfc @ Jun 9 2011, 11:54 AM) *
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch...t-to-sign-today

"But David Ngog will not be moving the other way as part of the deal."---steta propade nam prilika da se rastosiljamo ovog

brate henderson je desno krilo a prosle sezone je vise igrao kao centralni vezni predpostavljam zbog sesenjona ili elmohamadija ali lik je prvenstveno desno krilo.....

Ovo nije zvanicno, to je iz Echo-a. Ja bih sacekao jos par dana. Kao sto pise Paceko je tvitovao da zeli ngogu sve naj, a posle napisao e ne znam jel dolazi a ako ide u sand sve naj. Ver da ne mogu da se dogovore klub(ovi) sa ngogom...
Darko Carragher
Ako smo zaista zainteresovani za Adama onda je logicno da Kenny planira Hendersona na desnom krilu, a ne kao centralnog veznog.
Joe
QUOTE (Darko Carragher @ Jun 9 2011, 01:27 PM) *
Ako smo zaista zainteresovani za Adama onda je logicno da Kenny planira Hendersona na desnom krilu, a ne kao centralnog veznog.

oduvek sam se pitao: sta je to sa Liverpoolom i potrebom da s en akrilo trpaju svi sem krila? smile.gif

Digital_Jesus
Levi bek.

Opet nas dovode u vezu sa Cissohkom. Sto se mene tice, ja tu dilemu nemam biggrin.gif . Kupuj !
Take Two
QUOTE (Digital_Jesus @ Jun 9 2011, 02:20 PM) *
Levi bek.

Opet nas dovode u vezu sa Cissohkom. Sto se mene tice, ja tu dilemu nemam biggrin.gif . Kupuj !

Ni meni nije jasno da se tu bira između Cissokhoa i nekog lika iz Osasune ako je cena ista. Čovek ima CL iskustvo sa dva različita tima, dokazan kvalitet, i volju da podjebava Man Utd. Još je mlađi dve godine.

Zna li neko tog Nacho Monreala, u čemu je stvar? unsure.gif
KingArthur
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch...argets-revealed

Dalglish is keen on Stewart Downing, Charlie Adam, Scott Dann and Sylvain Marveaux and the quartet would take his summer spending to £50million.

Da li ova četvorica (pardon trojica pošto Marveaux stiže kao free agent) vrede te novce i šta mislite - možemo li sa njima da napadnemo titulu dogodine?
Joe
QUOTE (KingArthur @ Jun 9 2011, 02:44 PM) *
http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch...argets-revealed

Dalglish is keen on Stewart Downing, Charlie Adam, Scott Dann and Sylvain Marveaux and the quartet would take his summer spending to £50million.

Da li ova četvorica (pardon trojica pošto Marveaux stiže kao free agent) vrede te novce i šta mislite - možemo li sa njima da napadnemo titulu dogodine?

Ne

od sve cetvorice gore pomenutih samo Downinga vidim kao dobro pojacanje, Adam nam ne treba sad kad smo dovelio ovog malca iz Sunderlanda...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.