Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: West Ham vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
1jeAhonen
vs

Upton Park
Nedelja, 27. Februar 2011. u 14.30h

Utakmica u kojoj su bodovi domacinu presudni u borbi za opstanak a ni nama nisu za bacanje, nagovestava okrsaj u kojem nece biti previse milosti.

Statistika kaze da smo dobili poslednja medjusobna 4 susreta, postizuci po tri gola na svakom, sto je prilicna efikasnost.

Vest Hem je poslednja dva svoja susreta odigrao prilicno efikasno (protiv W.Broma 3 u neresenom i 5 komada Barnliju u kupu) ali su zato izgubili 13 od 16 utakmica koliko su igrali protiv Redsa.
Mi smo u poslednjih 8 gostovanja West Hemu, samo jednom otisli bez postignutog gola.
Ovo je i izazov za nas jer nismo sukcesivno dobili tri gostujuce utakmice od maja 2009.

I jedan frapantan podatak, da je sezona startovala od 1.januara 2011. bili bismo treci!

Situacija u timu:

Ocekuje se povratak i start Dzerarda a isto i Dzonsona, dok su Aurelio i Kerol jos van stroja. Suarez bi takodje mogao biti u timu od starta.

Moguci sastavi>

West Ham>Green, Bridge,Jacobsen,Tomkins, Reid,Hitzlsperger, Noble, Parker,Sears,Ba,Cole,

Liverpool > Reina, Kelly,Caragher,Skrtel,Johnson, Lukas, Meireles, Dzerard, Kajt,Suarez, Maxi

pozeljan ishod> 1:2 rolleyes.gif

Saleo
sve subotnje obaveze odložene,čeka se tekma.kontam da će biti neizvesno,ali da bi mogli da uzmemo ovo ako budemo pritisnuli od pocetka.
po meni ni slucajno ne bi smeli da dozvolimo da se tekma razvodnji kao protiv sparte.
rape91
QUOTE (Sale Obson @ Feb 26 2011, 09:47 AM) *
sve subotnje obaveze odložene,čeka se tekma.kontam da će biti neizvesno,ali da bi mogli da uzmemo ovo ako budemo pritisnuli od pocetka.
po meni ni slucajno ne bi smeli da dozvolimo da se tekma razvodnji kao protiv sparte.

Odlozi obaveze i za nedelju posto se igra u nedelju od 14:30 tongue.gif

Valjda ce kapiten biti spreman. Suarez ce sigurno startovati
Joe
bilo bi cool da carroll zaigra koji minut pred Scum... jos coolije bi bilo da pobedimo.
Saleo
@ rape91

al sam ga ofulo wub.gif
valja mi gledat svonsi i lids danas.
VuksaLFCCC
Ovu bi bar trebali da dobijemo bez problema...
Voleo bih da vidim Kerola ali i Kelija, a bez Suareza necemo ni da pocinjemo biggrin.gif
matori lfc
Tesko cemo do pobede,Cekicari se bore za opstanak a pojacali su napad samo tako! Mi smo igrali tekmu u cetvrtak a oni odmaraju 10 dana ako ne i vise...jel igra Steva?
sedplas
Oni imaju najgoru home form u ligi tako da ne bi trebalo da imamo mnogo problema. Ali opet ni protiv Sparte nije trebalo da se mucimo pa znamo sta je bilo....
1jeAhonen
Aurelio, Keli, Dzerard, Ager i Dzonson svakako su u opciji za utakmicu sa West Hemom, ali nakon pregleda na Melvudu, znace se ko je u stanju da nastupi na Apton Parku.
..........................................
p.s. ne ide mi status uz nick -nickako kewlpics.gif .
LaCiKa
dobijamo!!! lfc.gif
Digital_Jesus
Suarez verovatno ima ogromnu zelju za dokazivanjem a Cekicari nemaju toliko dobro odbranu tako da ocekujem prvenstveno od njega da ce postici pogodak, ko zna mozda i 2 ^^ . Takodje ukoliko se Glendza i Stevica vrate, ne bi trebalo da imamo nekih vecih problema. Stavljena je dvojka na tiket (kvota 2.10 biggrin.gif ) tako da bi sve osim pobede bilo ogromno razocarenje. Go Reds! lfc.gif
Narsil
"All members of the first-team squad - including Matthew Upson - trained on Friday except for Victor Obinna (foot), Kieron Dyer (thigh), Robbie Keane (calf) and Junior Stanislas (hernia)."

Smatram da smo favoriti u ovom meču, bez obzira što je gostovanje u pitanju.
Take Two
Kakvi li smo sa povredama? Biće zajebano ako nam u odbrani fale Kelly, GJ, Agger, i Aurelio... igraće nam Maxi i Cole wingbacks, kako je krenulo dry.gif
Under
zar nisu rekli da je Upson povredjen do kraja sezone??? mada, vise bih voleo da igra on nego neko ko zna...
bokeli
Roy Hodgson makes four changes to the side he selected for the New Year's Day encounter with Bolton as Sotirios Kyrgiakos, Paul Konchesky and Joe Cole also return.

Liverpool: Reina, Johnson, Konchesky, Skrtel, Kyrgiakos, Lucas, Gerrard, Cole, Maxi, Ngog, Torres. Subs: Gulacsi, Agger, Kelly, Kuyt, Poulsen, Babel, Jovanovic.

Prolupali na zvaničnom sajtu biggrin.gif

EDIT: evo ispraviše

The Liverpool team in full is: Reina, Johnson, Kelly, Carragher, Skrtel, Wilson, Lucas, Gerrard, Meireles, Kuyt, Suarez. Subs: Gulacsi, Kyrgiakos, Cole, Poulsen, Spearing, Maxi, Ngog.

Zanimljivo smile.gif
sedplas
ja sam prezadovoljan timom. 352 je opet tu, i mislim da je ovo najjaci moguc sastav s'obzirom da je Ager povrijedjen.
odlicno!
LFC - Prijepolje
Haj pa da Steven i Luis pokidaju danas.
Take Two
Valjda će OK biti 3-5-2 za ove, nisu baš ubitačni po boku, posebno bez Obinne... danas im tamo igraju O'Neill i Hitzlsperger kojima to nisu prirodne pozicije. Mada meni se nešto javlja da bi ovaj drugi mogao da nam zagorča život unsure.gif

1-2 do kraja
vladx
Nemam neki predosecaj, zato mogu samo da se nadam pobedi! C'MON YA REDS!!! lfc.gif
Vanja Trotter
Чекићари нам нису представљали неки проблем у скорије време, али гори им под ногама, тако да ће бити тешко.
0:1 уз гол Раула пуна капа. smile.gif
Scouser
ponovo tri štopera...
Wastelander7
Ma mi nastavljamo po starom -.-
Digital_Jesus
isuse.gif
Take Two
To je isti onaj Parker koji ništa ne zna osim da krlja, i ne treba ga dovoditi jer je precenjeni engleski balvan? dry.gif

Gerrard i Suarez potpuno van utakmice za sada, ne znam šta koji penis njih dvojica misle da rade na terenu.
Scouser
Jbg ovakav šut ide ovako precizno jednom u deset pokušaja
Aleksandar88
Uzasno igramo, ja sam prvi bio za formaciju sa tri stopera kad je to nuzda, ali proti West Ham-a, poslednje ekipe u ligi... Odbranu imamo samo na papiru, posto nas ovi siju kako hoce, sredina nula, Gerrard spram mogucnosti i ocekivanja najgori na terenu. Do ovih mucenika u napadu jedva da ista i dolazi.
Digital_Jesus
Ponasaju se kao da vodimo 3:0 pa tako sve ide lezerno bez imalo volje i truda... Valjda ce ih Kenny malo napusiti na poluvremenu.
Take Two
Stvarno, šta je sa Gerrardom? Ne može da potrči, dodaje sve u mestu, u odbrani nikog živog ne zatvara... Ako nije spreman, zašto ga je koji kurac stavljao u startnu postavu? mad.gif

Suarez je bio fauliran malopre na ivici šesnaesterca, ali treba prvo da se pokaže da možeš da izdržiš duel da bi sudija tu svirao faul. Torres od takvog kontakta obično ne bi pao, zato je i dobijao prekršaje kad padne.

Wilson me sve više nervira što ga gledam, ajde što je nesiguran, ali što kad ima loptu u nogama ili šibne dugu nikome, ili je uvali veznjaku pod pritiskom isuse.gif

A u kurac sve, ode Keliju mišić! isuse.gif
Scouser
uf kako se pokosio Keli sad.gif sad.gif
Digital_Jesus
Sad dobijemo, ulazi Kol 1eye.gif
Dr Stein
Kasni vilson jebeno, kad si vec izasao na njega i izgubio duel isprati ga.
bokeli
smešni smo

smešna formacija, zbijena odbrana guraju se, zbijena sredina, Suarez jedini napred a ustvari se izvlači levo. Šta god da pogledaš ne valja. Još se i ne trude.
Take Two
Wilson isuse.gif

Izgubi skok duel, a onda potpuno ispusti svog čoveka. Kao da je zalutao ovde iz neke tamo škotske lige ili nešto...

Ne vidim kako ćemo bilo šta da promenimo u drugom poluvremenu, posle ovakve predstave u prvom bolje i da ne izlaze.
Aleksandar88
Kakav mi kurac od rostera imamo, a sami smo za to krivi. Kad pogledas opcije u napadu poslednje ekipe u ligi i opcije u napadu ekipe koja je imala kvazi ambicije za titulu mozes samo da places.
sedplas
auuu.... neocekivan cirkus.
valjda ce bit bolje u drugom jer u prvom niko nista nije uradio, pa cak ni briljantni Raul..... rekao bih da je Glen najbolji (ustvari ne najbolji nego najmanje los)

najgore od svega sto ne pravimo presing uopste
Narsil
I tako, favoriti smo...isuse.gif

Šta mi igramo, to mi nije jasno.
Take Two
QUOTE (sedplas @ Feb 27 2011, 03:23 PM) *
valjda ce bit bolje u drugom jer u prvom niko nista nije uradio, pa cak ni briljantni Raul..... rekao bih da je Glen najbolji (ustvari ne najbolji nego najmanje los)

Kelly se trudio po običaju, mada je par puta zajebao. Užasno mi je žao što se dečko povredio, sad sigurno propušta i Scum sad.gif
vladx
QUOTE (sedplas @ Feb 27 2011, 03:23 PM) *
najgore od svega sto ne pravimo presing uopste

To i jeste nas najveci problem na ovom mecu, mada bi nam i koji kreativni veznjak dobrodosao. dry.gif
igzy79
Mozemo mnogo bolje,idemo!!!!!!
Digital_Jesus
Jao Kenny, vadi ovog Wilsona!
Scouser
povraća mi se od ove izmene
Aleksandar88
Usao N'Gog mogu lagano da ugasim televizor, ko nama igra u napadu jbm ti sunce isuse.gif.
Saleo
naš najveći problem je zadnji pas.
Take Two
Kako je Suarez regovao na ovaj "centaršut" Wilsona, priceless biggrin.gif

Pogled u njega, pogled gde je lopta otišla, pa opet u njega. "Jebote, gde sam došao..."

QUOTE (Scouser @ Feb 27 2011, 03:38 PM) *
povraća mi se od ove izmene

Ako Meireles bude spreman za Scum, dobra je izmena.

Sad kad krenemo da bunarimo kršnog N'Goga, a on da razgrće Epsona, Tomkinsa, i ostale štampače...
Digital_Jesus
Kompletna utakmica me podseca na Blackpool iz prvog dela sezone, i imam utisak da ce se zavrsiti istim epilogom.
Take Two
Ali kako nam lako prilaze golu - bez trčanja, bez driblinga, bez nekih ozbiljnih pasova, samo se došetaju sa loptom. Niko da ukliza, da napravi faul, boli nas kurac dry.gif

Jel' to sad Suarez izvodi kornere da Gerrard ne bi morao da se šeta čak do zastavice?

Samo kad bismo umuvali jedan na neku grešku ili prekid, možda bi tad i proigrali...
Dr Stein
jel moze ovde neko da potrci?
Aleksandar88
Niko ne zatvara protivnicke igrace ph34r.gif, polovini ekipe treba nalupati samare i kazniti ih novcano.
redsi
Morali taj Wilson samo zato sto Skot? A u pičku materinu...
Take Two
O'Neal spuca Parkera, lopta izađe u aut... za WHU. Jadni Kuyt biggrin.gif

QUOTE (redsi @ Feb 27 2011, 03:55 PM) *
Morali taj Wilson samo zato sto Skot? A u pičku materinu...

Mora samo zato što nema ko drugi. A i onako nema veze, ovo je sad neka očajnička 4-4-2 formacija, nebitno ko je LB.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.