Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sparta vs Liverpool/Liverpool vs Sparta
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Vanja Trotter
vs

17th February 2011 21:05

Ово ће бити први сусрет два тима у историји.
Спарта има веома лоше резултате против енглеских клубова, јер су у 14 мечева 9 пута поражени, 3 пута су победили и 2 пута је резултат био нерешен.
Ливерпул има добре резултате против чешких клубова, а последњи пут су играли са Слованом из Либереца, и оба пута су тријумфовали.
LaCiKa
Mislim da ovo nije tesko za Liverpul lfc.gif lfc.gif lfc.gif
All Red
Mene interesuje sastav igrača za ovu tekmu, čisto da vidimo koliko smo ozbiljno shvatili LE... Naravno da bi i rezerve trebale da sabiju Spartu ali kakvi smo ove godine, ništa me ne čudi.
stara lfc
JOVA!
dzoker
Pretpostavljam da ce na ovoj utakmici doci X,zato sto i dalje ne igramo punom snagom LE,pogotovu na strani.
Jamaica
QUOTE (dzoker @ Feb 15 2011, 01:10 PM) *
Pretpostavljam da ce na ovoj utakmici doci X,zato sto i dalje ne igramo punom snagom LE,pogotovu na strani.

Hodgson je davno otisao a ovo nam je jedina sansa da spasemo sezonu koliko-toliko.....plus je Comoli rekao da je to najbolji nacin za kvalifikovanje za sledecu godinu....razocaracu se ako ne shvatimo ozbiljno smile.gif
All Red
CITAT (Jamaica @ Feb 15 2011, 01:58 PM) *
Hodgson je davno otisao a ovo nam je jedina sansa da spasemo sezonu koliko-toliko.....plus je Comoli rekao da je to najbolji nacin za kvalifikovanje za sledecu godinu....razocaracu se ako ne shvatimo ozbiljno smile.gif

Takodje...
bokeli
Ma shvatiće oni to ozbiljno tu nema dileme. Shvatili su i prošle godine, čak je Rafa kombinovao tim u ligi zarad LE.

Što se tiče predstojeće faze, valjda će Kenny promeniti pristup u odnosu na lane, pre svega na gostovanjima da nam se ne ponove ona divna izdanja protiv Lilla, Benfice i Atletica van ostrva.
collymore
Iskreno L.E je jedino takmicenje gde mozemo da uradimo nesto tako da bez obzira na protivnika idemo punim gasom. 112.gif
milos7
Ocekujem najjaci moguci sastav, posto sledeca utakmica je tek za 7 dana i to revans LE. Zakucati im 2-3 gola i zavrsiti pricu. Nisu boranija ali su Sparta iz Praga

Kerol poceo da trenira sa Spiringom doduse ali videh i loptu. Kada ga ocekivati ? S obzirom na povredu a i na utakmice. Tajming mozda pogodi za mancester ali ni Suarez nije igrao protiv Celsija, iako je vec debitovao i dao gol pre toga
Digital_Jesus
Putnici za Prag.

Cole se izgleda skroz oporavio. Bilo bi fino kada bi nas sve iznenadio boljim igrama usled promene trenera biggrin.gif
Wastelander7
Nema Suareza ??
bocejan
Suarez valjda nema prava da igra ili sta vec. Mada da bi prosli Spartu, Suarez nam i ne treba.
dule_lfc
http://www.clickliverpool.com/sport/liverp...-in-prague.html

nadam se da ce da ga ubaci u igru makar na 10 min....
All Red
Liverpool squad: Reina, Jones, Gulacsi, Johnson, Flanagan, Aurelio, Robinson, Kyrgiakos,Wilson, Carragher, Kelly, Skrtel, Meireles, Cole, Maxi, Jovanovic, Lucas, Coady, Ince, Sterling, Pacheco, Kuyt, Ngog.
Travelled: Andy Carroll
Znači da je onih 9-0 ostavilo veliki utisak na Kenny-ja. Voleo bih da vidim makar jednog od njih, ali to zavisi od utakmice, ako na poluvremenu budemo vodili 5-0 svi će ući... smile.gif

Voleo bih da njih dvojica startuju.
Jamaica
Sterling....fancy smile.gif
Narsil
Jasno je da su Sterling i ekipa nagrađeni posle pobede 9:0 da putuju sa prvim timom, ali ne očekujem da bilo ko od njih dobije šansu. Pačeko/Vilson su sasvim izvesni, a N'Gong će da igra prvog napadača. Samo da se ne proslavi...
milos7
Koja ce se formacija igrati jer ja ovde ne vidim ni jednog napadaca a kamo li za 4-4-2
Tonča
QUOTE (milos7 @ Feb 16 2011, 06:23 PM) *
Koja ce se formacija igrati jer ja ovde ne vidim ni jednog napadaca a kamo li za 4-4-2

Poslednja petorica na spisku. Možda ga pretežno gledamo na krilu već dugo vremena ali Kuyt protiv 1 Sparte svakako može da igra u napadu.

Ja očekujem da pored Wilsona i Pacheca možda i Robinson dobije šansu ako bi Kenny odlučio da odmori Johnsona. Aurelio mu je na prethodnoj igrao na krilu pa pitanje da li je i spreman da igra ovu tongue.gif. Naravno, možda Wilson bude startovao levo.

Sterling bi svakako mogao biti nagrađen za petardu. smile.gif Verovatno sa klupe...
milos7
Svaka cast ovim klincima ali zar nije bolje da debituju na Enfildu (ok da udju kao rezerve ako to rezultat dozvoli) a da sada odigra prvi i najjaci tim, jer posle revansa se ide Vest Hemu a posle docekuje Mancester.
Nadam se da nece Kajt biti jedini napadac, ako uopste on mora to da glumi. Treba im strpati sto vise golova moze i biti miran pred revans. Ako se prodje posle cekaju boljeg iz duela Braga-Leh. Nisu za potcenjivanje ali ako se pridje utakmici kako treba, vidim Liverpul u cetvrtfinalu i mozda bolji zreb za 1/8 finala nije ni mogao da padne, ako se u obzir uzmu obe ekipe, jer nikad se ne zna ko ce da prodje
Tonča
A koga još imamo sem Kuyta, N'Goga i klinaca? Carroll znamo da je povređen a za Suareza je Kenny javno rekao posle Wigana da nije baš bio srećan što ga je terao da igra 90 minuta.

milos7
Ako mora sam onda mu dati dva krila jaka. Ako ce jos nekoga ja bih Paceka pre Ngoga

Velika steta sa sabanskim pravilima uefa pa ne moze Suarez, pokidao bi. A i ako se osvoji ne znam da li se njemu to priznaje, verovatno da ne. Steta jer do sada je osvojio prvenstvo Urugvaja i Kup Holandije.
Jamaica
QUOTE (Tonča @ Feb 16 2011, 07:05 PM) *
A koga još imamo sem Kuyta, N'Goga i klinaca? Carroll znamo da je povređen a za Suareza je Kenny javno rekao posle Wigana da nije baš bio srećan što ga je terao da igra 90 minuta.

U svakom slucaju ne bi mogao da igra, cup-tied je smile.gif

Znaci da ce valjda imati vremena da nabije kondiciju do sledece utakmice u ligi...
Digital_Jesus
Sterlinga u vatru od prvog minuta smile.gif. Treba klince gurati u ovim godinama, a ne da se ceka dvadeset i druga-treca da udje u prvi tim bez imalo iskustva na profesionalnom nivou.
Jamaica
Ni Messi nije bas guran u prvi tim sa jedva 16 godina....
All Red
Jeste... tongue.gif U to vreme je polako uvodjen u tim, dok kod nas se pre 21. ne uvodi ni polako ni sporo...
milos7
Poceli su da ga uvode sa 17/18 u sezoni 2004/2005, i sledece 2005/06 kada je imao 18/19. U Liverpulu ako je bio problem taj sto nije imao ko da ih uvodi, to je reseno, Keni je pokazao da mu je to jedan od ciljeva. E sad da vidimo jos jel ima koga da uvede ...
bokeli
Kenny će verovatno izvesti najbolje sa ovog spiska. Ne vidim razlog zašto ne bi, nije da imaju tekmu za vikend pa im treba odmor.

Lepo je što klinci putuju, makar i kao posmatrači, čisto da vide da se računa na njih. Ne verujem da će iko od njih odigrati koji minut.
matori lfc
Neverujem da ce biti puno golova,0-1 ili 0-2
LFC - Prijepolje
Liverpool team in full: Reina, Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Wilson, Maxi, Lucas, Meireles, Aurelio, Kuyt, Ngog. Subs: Gulacsi, Skrtel, Kelly, Cole, Jovanovic, Pacheco, Coady.

Drago mi je sto pocinje Wilson. Mislim da ne bi trebalo da imamo problema veceras, sastav je dovoljno jak (ne podcenjujem protivnika).
rape91
Ne mogu vise da gledam Aurelia na levom krilu
Svebor
C'mon ya Reds! lfc.gif

ps

Srecno Keniju u prvoj utakmici u Evropi.
bokeli
CITAT (rape91 @ Feb 17 2011, 08:08 PM) *

Aurelio verovatno neće igrati krilo već DMC. Pretpostavka smile.gif
Svebor
CITAT (rape91 @ Feb 17 2011, 08:08 PM) *

Mozhe da se desi da bude i wing-back, sve je bolje nego krilo.
Take Two
Ma krilo neće biti sigurno, to bi značilo da je Wilson LB.

Verovatno ćemo opet sa 3 štopera, GJ i Aurelio kao wingbacks.
igzy79
dajte neki link??? Brzo!!!!!!
bokeli
Ajde gazi ovu boraniju
milos7
koja je ovo formacija ??
sedplas
http://www.magedtv.net/ch2.html

probajte valjda je ok
All Red
Lukas se već majmuniše...

Inače gnjavimo loptu, što možda i nij loše... Kad im malo popusti koncentracija udri!
sedplas
koje sranje od utakmice.... Ngog se ne vadi iz ofsajda....
Narsil
N'Gong ne ume da primi loptu. Fakat. Svaka mu se odbija od iste i odlazi metar od njega. Ovakve utakmice su za njega, da bar nešto pokaže. Ne mora da postigne gol, samo neka nauči da prima loptu.

Edit: Bravo, prvo uspešno primanje lopte. cheerleader.gif
bokeli
Mnogo bre mrtvo igramo. Njac njac , truc truc a u k***c
Take Two
Idi Pepe u kurac... igraju skroz pogubljeno od prvog do poslednjeg, a u kojoj su formaciji nemam pojma.

Mora da ih hvata jet lag, daleko je taj Prag...
Shone61s
Ovo kao da gledam sparta-liberec taj neki fazon...
sedplas
jel ovo suarez odbranio volej? biggrin.gif

Kol??? :/ vec?
All Red
Kako se grčki leopard junački pacio i svojim kršnim prsima odbranio gol.
Take Two
Grubijan N'Gog odneo perolakog Repku laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.