Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Moze li se u LS 2011/2012
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Prilike u klubu
milos7
Liverpul:
Vigan K
Vest Hem G
Mancester K
Sanderlend G
VBA G
Siti K
Arsenal G
Birmingem K
Njukasl K
Fulam G
Totenhem K
Aston Vila G

Celsi:
Fulam G
Birmingem K
Mancester K
Blekpul G
Siti K
Stouk G
Vigan K
VBA G
Vest Hem K
Totenhem K
Mancester G
Njukas K
Everton G

Totenhem:
Sanderlend G
Blekpul G
Arsenal K
Vulvs G
Vest Hem K
Vigan G
Stouk K
Siti G
VBA K
Celsi G
Blekpul K
Liverpul G
Birmingem K
Jamaica
Well thought out... smile.gif
Trunks
Digitrone u ruke, ko će pre.
milos7
6 poena manje i utakmica vise. Pitanje je da li Liverpul moze da odigra bolje 12 kola od njih ?? Posto oni umeju da kiksnu kao i cela PL ove sezone. I jedni i drugi su kuci bili vr. dobri, u gostima slabije.
Sva 3 kluba imaju manje vise iste protivnike, mada Celsi ima najtezi raspored, i velika ocekivanja su sada posle dolaska ova 2 igraca. Ocekujem da se ne uklopi Tores, ne samo sto je pizda vec i zbog igre sa 3 napadaca, a ni Tores ni Drogba nisu navikli da idu bocno i da stvaraju prilike drugima. Tako da ili ce promeniti sistem ili napadace, a Drogba i Tores moraju da igraju uvek u 11, tako da tu postoji realna mogucnost da dodje do neke sanse za rasipanjem poena...Vezali su nekako 3 pobede pa su sad pukli, mozda im opet krene lose kao posle 2-0 na Enfildu.
Totenhem manje vise stalan u formi i rez nanizu 3-4 pobede u nizu ali umeju da nanizu i 3-4 bez pobede. Sansa kod njih je sto ih docekujemo i LS. Videlo se da nisu navikli da igraju LS i posle tih meceva u PL su kiksirali.

I na kraju Liverpul, veeeeeliki zaostatak je preuzeo Keni. Da li je bio preveliki videce se. Od Liverpula se nista spektakularno ne ocekuje, ali u usponu forme i rezultata mislim da moze. O ovoj temi nadam se da ne razmislja i Keni nego da fura onaj svoj fazon od utakmice do utakmice, pa ce i ovo mozda doci kod njih na temu 2-3 kola pred kraj.
redsi
Naravno da moze kakvo je to pitanje uopste?Samo treba osvojiti vise bodova od CSKA i Spirsa i to je to.
Jamaica
Ako vezemo 15 pobeda, tu smo smile.gif
milos7
CITAT (redsi @ Feb 8 2011, 11:05 PM) *
Naravno da moze kakvo je to pitanje uopste?Samo treba osvojiti vise bodova od CSKA i Spirsa i to je to.

Nisam mislio teorijski. Teorijski i Celsi moze da ispadne.
A i nije dovoljno vise, nego nekih 7-10 poena vise.

I gde oni mogu da kiksnu realno i sto?
vladx
Za pocetak, ne bi bilo lose da se ima u vidu da chelsky nema samo 6 bodova vise i mec manje, nego i dosta superiorniju gol-razliku u odnosu na nas, s toga prakticno ima 7 poena viska na lestvici. sad.gif
milos7
CITAT (vladx @ Feb 8 2011, 11:44 PM) *
Za pocetak, ne bi bilo lose da se ima u vidu da chelsky nema samo 6 bodova vise i mec manje, nego i dosta superiorniju gol-razliku u odnosu na nas, s toga prakticno ima 7 poena viska na lestvici. sad.gif

Zar se na kraju ne gleda medjusobni skor ili ??
vladx
QUOTE (milos7 @ Feb 8 2011, 11:45 PM) *
Zar se na kraju ne gleda medjusobni skor ili ??

U Engleskoj se oduvek, koliko ja znam, gledala gol-razlika.

Ali, i bez toga, realno gledajuci, tesko da mozemo pre plavaca. Ako odigramo stvarno briljantno i zavrsimo u stlu koji Aleksandar 88 sugerise biggrin.gif, mislim da cemo bez problema zavrsiti ispred Spurs-a, ali cak i sa nekim eventualnim skorom od 10 pobeda i 2 neresene u poslednjih 12 meceva, plasim se i da nam takvo sto ne bude dovoljno. Pokusao sam da im oduzmem bodove i zavrsio sa tim da ce osvojiti 25-28 bodova. Znaci, sa ovom zamisljenom donjom granicom, a nasih 32 boda, CL here we come(tj. play-off za CL), nazalost to je jedini scenario koji nam odgovara. sad.gif
milos7
CITAT (vladx @ Feb 8 2011, 11:49 PM) *
U Engleskoj se oduvek, koliko ja znam, gledala gol-razlika.

Jeste u pravi si, proverio sam.

Oni imaju +24
Sparsi +8
A Liverpul +3
vladx
QUOTE (milos7 @ Feb 8 2011, 10:48 PM) *
Celsi:
Fulam 1
Birmingem 3
Mancester 1
Blekpul 3
Siti 1
Stouk 1
Vigan 3
VBA 3
Vest Hem 3
Totenhem 3
Mancester 0
Njukas 3
Everton 1

Po ovakvoj racunici oni osvajaju 26 boda. Stvarno sam se trudio da im oduzmem sto vise, a da negde nije skroz nerealno. Mada, ovo samo moze da posluzi za zabavu, a da kasnije nema nikakvu osnovu u realnosti, npr. nije nemoguce da ih odmah dobije Fulham ili da im cak WHU ili Newcastle oduzmu po 2 boda na Mostu, a da pobede Citeh-a ili Stoke-a.
Suma sumarum, ok je da se nadamo i sanjamo, ali isuvise je rano za bilo kakve racunice ovog tipa, mada znam da ako nastavimo sa pobedama da ce biti sve vise neizbezno i prisutno, a i ja necu biti imun na to. tongue.gif
milos7
CITAT (vladx @ Feb 9 2011, 12:07 AM) *
Po ovakvoj racunici oni osvajaju 26 boda. Stvarno sam se trudio da im oduzmem sto vise, a da negde nije skroz nerealno. Mada, ovo samo moze da posluzi za zabavu, a da kasnije nema nikakvu osnovu u realnosti, npr. nije nemoguce da ih odmah dobije Fulham ili da im cak WHU ili Newcastle oduzmu po 2 boda na Mostu, a da pobede Citeh-a ili Stoke-a.
Suma sumarum, ok je da se nadamo i sanjamo, ali isuvise je rano za bilo kakve racunice ovog tipa, mada znam da ako nastavimo sa pobedama da ce biti sve vise neizbezno i prisutno, a i ja necu biti imun na to. tongue.gif

Auh jbt, to je sve skupa 70, a Liverpul znaci da mora da skupi 32, sto znaci 10 1 1, i opet su na istom a oni imaju gol razliku mnogo vecu.
Bice... sto hodza zakenja ni Keni ne pocisti biggrin.gif

Bolje ne razmisljati jos uvek, nego obnoviti ovu temu za 5-6 kola.
bocejan
Ja bi i Shity umesao u ove kombinacije. 11 boda imaju Scum sledeci, imaju i nas i Celzi, ali nemaju neka zajebana gostovanja od "manjih" klubova. Bolton imaju u zadnjem kolu.
Bice velika borba, pogotovu ako pobedimo ove dve do Scuma.
vladx
QUOTE (bocejan @ Feb 9 2011, 08:53 AM) *
Ja bi i Shity umesao u ove kombinacije. 11 boda imaju Scum sledeci, imaju i nas i Celzi, ali nemaju neka zajebana gostovanja od "manjih" klubova. Bolton imaju u zadnjem kolu.
Bice velika borba, pogotovu ako pobedimo ove dve do Scuma.

Ja, s druge strane ne bih njih izbacio iz borbe za titulu, pogotovo ukoliko dobiju scum na OT-u za vikend, a imam neki sneaky feeling da bi upravo to moglo da se desi. Odigracu dvojku na Tevez-a &co., nije neubicajeno da posle prvog poraza nakon duze vremena usledi odmah i drugi. wink.gif
Scouser
QUOTE (Trunks @ Feb 8 2011, 11:02 PM) *
Digitrone u ruke, ko će pre.

Njemu pripada svečana nagrada "Rafa Benitez" koju dodeljuje Fred Kremenko.
rape91
Chelsea u zadnjem gostuje Evertonu...Ako evertonu tad ne bude trebali bodovi(a verovatno nece) mogle bi komsije kvalitetno da nam ga zavuku. PL je pokazala da je nepredvidiva tako da me vise nista ne iznenadjuje,povrede su moguce,timovi koji se bore za opstanak su uvek nezgodni. Ne postoji utakmica u PL pre koje mozes da racunas na sigurna tri boda
MaPkO89
Ja mislim da ste se zajebali sto Arsenal ne racunate kao nekog ko moze da ga izduva za top4. Celzi nakon sto je doveo Toresa i Luiza mislim da vise ne spada u tu grupu timova, a Arsenal i Totenhem po meni imaju jednakih sansi za top 4.

I mi tu vrebamo iz prikrajka i ako nastavimo ovako eto nas u LS umesto severnih Londonaca
Aleksandar88
Ako cemo preko Arsenala u top 4 predlazem ti da se vec sad sa tim iluzijama oprostis. Oni imaju 12 bodova vise od nas i plus utakmicu manje, sa druge strane Chelsea ima 6 bodova manje i od njih uz isti broj odigranih utakmica, s'tim sto Chelsea treba da igra sa Scumom a Arsenal sa nekim laksim sigurno tongue.gif. Nase su jedine potencijalne sanse za cetvrto mesto da se raspadnu ruski lupezi i Totenham, sto se tice Citya mislim da su oni vise ili manje sigurni na trecem mestu, a Arsenal ce se boriti za titulu isto kao i mi pre dve godine, tj. kaskajmo za Scumom dok ima i teoretske sanse. To sto je Chelsea doveo Luiza i Torresa da ih sad uigrava moze samo da ih sjebe i mislim da je smesno tvrditi da su eto dovodjenjem njih dvojice osigurali cetvrto mesto, bar sto se ove sezone tice, posto ne mogu da prognoziram kakav ce uticaj u dolazecim sezonama imati.
Take Two
Ma Luiza nema šta da uigrava, falio im je još jedan štoper. Ali Torresa, ne znam, čini mi se ja je i njima bilo pametnije da ga dovedu na leto - sad mora da bude na terenu, a oni ne mogu da priušte njegov period prilagođavanja pošto im je krajnje neizvesna LŠ...

Verovatno su ga sad tražili da bi iskoristili Sitijevo dovođenje Džeka, da im ne napumpaju oni slučajno cenu još više...
vladx
QUOTE (MaPkO89 @ Feb 9 2011, 03:37 PM) *
Ja mislim da ste se zajebali sto Arsenal ne racunate kao nekog ko moze da ga izduva za top4. Celzi nakon sto je doveo Toresa i Luiza mislim da vise ne spada u tu grupu timova, a Arsenal i Totenhem po meni imaju jednakih sansi za top 4.

I mi tu vrebamo iz prikrajka i ako nastavimo ovako eto nas u LS umesto severnih Londonaca

Nema sanse, imaju ubedljivo najlaksi raspored do kraja. U narednih 6 meceva koje ce odigrati pre nego sto nas ugoste, imaju na papiru veoma dobre izglede da slave u svih 6, od toga 4 kod kuce(prve 3 zaredom): Wolves, Stoke, S'land, B'burn; i 2 na strani: WBA i B'pool. Plus, docekuju scum, tako da prednost gamadi od 4 boda uopste nije velika, mada govorimo o arse-u kome ni 4:0 nije dovoljno.

Bilo bi fenomenalno, pa cak i nestvarno posle Roy-ovog ucinka, da zavrsimo na kraju u prva 4, ali ja bih bio i vise nego zadovoljan kada bi osvojili Europa League u Dublin-u i da zavrsimo ispred Spurs-a.
sedplas
ja se nadam da mozemo ali mislim da je sad prerano praviti racunice. samo da mi dobijemo ove nase utakmice pa ako nas usere dobro je, ali nista vise od toga ne mozemo da uradimo.
s'obzirom da smo prije nekih mjesec dana pricali o borbi za opstanak ja bi bio zadovoljan i 6tim mjestom i EL trofejom. pa sledece sezone da pucamo i na titulu mozda, ko zna....
Narsil
Ja bih bio zadovoljniji četvrtim mestom nego trofejem u LE. Ali nije da možemo da biramo. Mislim da bi četvrto mesto bila bolja opcija, sledeće sezone ne bi morali da se vucaramo sa kojekakvim Rabotničkima (karikiram, ne bi igrali kvalifikacije.), ali opet, trofej bi se možda lepo odrazio na pobednički mentalitet igrača. Videćemo, što reče drugar gore - jedino što mi možemo je da igramo fudbal i dobijamo utakmice, pa kako se odrazi sve.

lfc.gif
Vanja Trotter
Не знам да ли можемо и до трофеја у ЛЕ и до 4. места, али и ја некако више прижељкујем 4. место, јер може се десити да освојимо ЛЕ а у лиги будемо 6. и онда би опет играли ЛЕ, а остали без ЛШ. Биће тешка борба, Челси ће се једном вратити у форму, а Тотенхем игра топло-хладно, али су и једни и други испред нас...
milos7
LE ili 4. mesto, u tom slucaju po mom misljenju ja bih se opredelio cak i za borbu za 4. mesto, koje opet moze rezultirati 6tim mestom. Jer i da LFC briljira ovi smradovi imaju 6 poena vise i utakmicu manje, sto moze da se uzme kao 9.
Do finala LE ima 8 utakmica. Mozda se uz malo srece to moze iskoristiti za pruzanje prilike za neke igrace da pokazu sta znaju tj ne znaju. Sve ce to zavisiti od protivnika u toj LE. A mozda i LFC pokaze da moze konacno da odigra na 2 fronta, jer ja racunam da klub stremi da svake godine juri trofej u PL i LS, u nekoj skorijoj buducnosti
bocejan
Sada vise ne moze!!!
dzoker
A lepo su vam rekli ljudi da ne otvarate ovakve teme i malerisete! tongue.gif
Trunks
Šta bi sad, puče digitron? Izvinite ali stvarno ste mentoli sa ovim pričama, ako nešto mrzim to su buđave kalkulacije. Odigraj najbolje što možeš i to je to, nema filozofije i računanja.
collymore
Mislim da je tema bezvezna i da budemo realni Liverpul nije zasluzio posle svega da se nadje u tom takmicenju i o tome i govore ocajni rezultati ove godine.Medjutim situacija trenutno je malo drugacija nego pre par meseci i ono sto Liverpul sad ima je "kostur" tima i to dosta dobrog tima za narednu sezonu od koje ocekujem bas puno.Tako da ono sto nas prvo ocekuje je nadogradnja te osnove.A sto se lige sampiona tice videce nas tek one tamo sezone.
bocejan
CITAT (collymore @ Feb 13 2011, 02:36 PM) *
Mislim da je tema bezvezna i da budemo realni Liverpul nije zasluzio posle svega da se nadje u tom takmicenju i o tome i govore ocajni rezultati ove godine.Medjutim situacija trenutno je malo drugacija nego pre par meseci i ono sto Liverpul sad ima je "kostur" tima i to dosta dobrog tima za narednu sezonu od koje ocekujem bas puno.Tako da ono sto nas prvo ocekuje je nadogradnja te osnove.A sto se lige sampiona tice videce nas tek one tamo sezone.

Mozda je tema bezvezna, i mozda je digitron riknuo, ali je makar nedelju dana bilo vrlo lepo gledati utakmicu u ligi i znati da se boris za nesto. Mnogo je interesantnije kada juris nesto, nego kada padas pa na kraju samo sumiras dokle si pao. Tako sam se ja vise iznervirao neresenim sa Wiganom, nego porazima od Vukova i Blekpula.
Nismo zasluzili, posteno, ali kakav bi to bio Kenijev uspeh kada bi uspeo da nas plasira u CL. Nije titula, ali posle pola sezone katastrofe, 4. mesto bi bio neverovatan uspeh.
All Red
S obzirom da je ova tema u formi pitanja na koje je odgovoreno u prošlom kolu PL ne vidim razlog za postojanje iste...
dule_lfc
jel moze neko da mi objasni kako to da samo peto mesto vodi u le....zar ne vode i sesto i sedmo....
Narsil
U polufinalu FA Kupa igraju mančesterski klubovi, koji će biti u top 4, tako da će ići u LŠ, što implicira da će Stoke/Bolton u LE. A Birmingem je uzeo Karling.
Znači, 5. ide u LE.
vladx
Ma, 5. mesto je vec bajata tema, jel pratite vi da se ponovo prica o 4.? tongue.gif biggrin.gif
dule_lfc
znam setio sam se cim sam poslo poruku....
Jamaica
Neka neko ono LS u naslovu zameni sa EL biggrin.gif

Mada isto mu se vata, daleko smo od oba, ako vezemo 15 pobeda i pridjemo Evrope Ligi i Liga Sampiona ce biti na dva-tri boda odatle...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.