Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Chelsea vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
milos7

Stamford Bridge
Nedelja, 6.2.2011. u 17.00h

Da su birali bolje vreme za duel ne bi bolje izabrali. Jedan covek koji je nekada potapao plavu ladju, nedavno se ukrcao na istu. On do skora nije hodao sam, od nedelje ce morati.
Novac protiv istorije. Plastika protiv dlanova. Pevusenje protiv himne. Novac jednog coveka protiv istorije jednog grada.
Kao sampanjac i staro vino.

Oni su Celsi i Liverpul.
stara lfc
idemo da ih gazimo screw.gif ,zasluzili su.ako to ucinimo, jurimo 4 mesto! wink.gif lfc.gif
Trunks
U svetlu prethodne utakmice, mene brine koju ćemo postavu izvesti. Suarez nije skroz match fit ako sam dobro razumeo Kenija. Ove zajebancije sa Stoke neće proći na Stamfordu, a ježim se od pomisil da će Kuyt biti jedini napadač na mostu bar 45 minuta.
Joe

mislim da treba izvesti najjaci sastav, sto ukljucuje i Suareza, pa koliko izdrzi...

mozda bi bilo dobro opet staviti Kuyt u napad da se bije sa Terijem i Ivanovicem, a da Suarez i Maxi probaju nesto da iscarlamisu sa strane.
Narsil
CITAT (Jamaica @ Feb 3 2011, 02:24 PM) *
Sad kad Joe popizdi biggrin.gif

Imao sam osećaj za filing kad sam video da Joe nije otvarao temu. biggrin.gif

Elem, najjači sastav i oprezno do pobede. Ako To*es bude igrao, Ager - Karager (Škrtel?) će, nadam se, imati lepu motivaciju da ga zatvore. Pobeda nam donosi lepu poziciju za borbu za 4. mesto i valaj, lepu dozu samopouzdanja. Mislim da možemo da ih dobijemo, Mejreleš je poludeo, nadam se da će nastaviti seriju golova. Suarez će, nadam se, imati mesto u prvoj postavi i želju da razbije.

Come on you REDS! lfc.gif
Jamaica
Jeste da su bile samo Stoke, ali smo i sa onom formacijom igrali lepo....ja bi ostavio Leoparda da man-markuje Drogbu/Torresa a Suareza udenuo negde napred pa da vidimo kako ce da izgleda to... smile.gif
Joe
QUOTE (milos7 @ Feb 3 2011, 02:22 PM) *

Stamford Bridge

Da su birali bolje vreme za duel ne bi bolje izabrali. Jedan covek koji je nekada potapao plavu ladju, nedavno se ukrcao na istu. On do skora nije hodao sam, od nedelje ce morati.
Novac protiv istorije. Plastika protiv dlanova. Pevusenje protiv himne. Novac jednog coveka protiv istorije jednog grada.

Oni su Celsi i Liverpul.

e ovo je vec solidno otvorena tema za tekmu... wink.gif
milos7
CITAT (Joe @ Feb 3 2011, 02:59 PM) *
e ovo je vec solidno otvorena tema za tekmu... wink.gif

Zvao sam Acu Stojanovica
redsi
Aleksandar88
Mislim da je cetvrto mesto u domenu naucne fantastike. Mi sad imamo ako se ne varam 35 bodova i jos 13 utakmica do kraja da odigramo. U zadnjih 5 sezona za cetvrtu poziciju je uvek trebalo 70+ bodova, sto znaci da bi mi morali da skupimo jos 36-37, tj. imamo pravo da kiksnemo samo jednom. Ako se to nekim ludim slucajem ostvari bilo bi po mom misljenju ravno osvajanju LS smile.gif, jebiga Hodza nas je nepovratno upropastio, bar sto se ove sezone tice.
djolelfc12
svi znamo kako je bitan ovaj mec, pa je bzvz o tome pricati...momci su u izvanrednoj formi, ali ipak mislim da je ovaj mec stigao jedno kolo ranije. no...bitno je da mi sada imamo izvanredan tim, gotovo da nista ni sam ne bih menjao, atmosfera je super! odavno nisam bio ovoliko optimistican :DDD
vladx
QUOTE (milos7 @ Feb 3 2011, 03:02 PM) *
Zvao sam Acu Stojanovica

Taman tedoh da zapevam "Are you Aca, are you Aca, are you Aca in disguise, are you Aca in disguise?!" tongue.gif
milos7
Sinoc onaj lik rece da je Skrtel jedini izjavio od igraca o Toresu posle odlaska, da ce ga staviti u dzep.
Keni ima dosta muke za sastav u defanzivi. Ager juce odigrao dobro, a i oduzimao je lopte na 35-40m od gola, radio ono sto Lukas treba da radi, u par navrata sam se ponadao da je to Lukas, ali ne.
Skrtel juce ok. A Grk prevazisao sebe, cuvao je Kareva biggrin.gif i oduzimao mu lopte sa stilom.
A i Karager se vraca. Ako neko od igraca od sada mrzi Toresa, to je sigurno on. Najveci navijac svog kluba sigurno (medju igracima)

CITAT (Aleksandar88 @ Feb 3 2011, 03:03 PM) *
Mislim da je cetvrto mesto u domenu naucne fantastike. Mi sad imamo ako se ne varam 35 bodova i jos 13 utakmica do kraja da odigramo. U zadnjih 5 sezona za cetvrtu poziciju je uvek trebalo 70+ bodova, sto znaci da bi mi morali da skupimo jos 36-37, tj. imamo pravo da kiksnemo samo jednom. Ako se to nekim ludim slucajem ostvari bilo bi po mom misljenju ravno osvajanju LS smile.gif, jebiga Hodza nas je nepovratno upropastio, bar sto se ove sezone tice.

To si u pravu. Ali ako se pobedi Celsi, napascemo njih, i ako mi nastavimo sa dobrom igrom i rezultatima, a oni nastave onako kao od proslog poraza na Enfildu onda cemo definitivno imati sansu da ih prestignemo i to je po meni cilj br1. biti ispred njih. Ovih 70+ ce se mozda ove sezone smanjiti jer dosta se bodova gubi na sve strane medju svim klubovima, zato je razlika izmedju 5og i onog koji je iznad zone ispadanja tako mala.

Uglavnom 4. mesto je tesko, jer nosimo veliki minus, a za prva 4 pretenduju ozbiljno manU, ars, manC, totenhem i celsi. I liverpul ce pokusati iz senke da dodje tamo. Realno treba dva tima da otpadnu, konkretno celsi i tot. celsi moze da se skloni pobedom u nedelju, jer ce to biti signal da ih drma kriza jos uvek. Jer realno Liverpul je slabiji tim i gost je.
rape91
Kako je odigrao Big Soto,i s obzirom da ga je Kenny nahvalio mozda on bude imao zadatak da se bije sa Drogbom. Osecam ponovo tri stopera huh.gif
U mozzartu jos nije izasla kvota,na svetskim kladionicama na nas je 5,nesto. Tesko je to ne odigrati.

Dobitni od sinoc: http://img826.imageshack.us/i/image2011020300032.jpg/
bocejan
Bice cupavo. Ja bi bio zadovoljan i remijem. Samo da ne izgubimo, pa onda lepo da cekamo slabije rivale kuce. Od tih sto pretenduju na 4 mesto imamo samo Celzi u gostima, tako da bi bod bio super. Totenhem i Shity kuci i Scum imamo kuci(sa Kerolom nadam se).
Cak nemamo ni toliko teska gostovanja. Arsenal i Sunderland, mozda i Fulam.
Nereseno super, a pobeda bi bila slavljena sa puno piva do sutra ujutru. beer.gif
Dr Stein
prica se po gradu da ce chelski igrao sa FT DD napred a Anelka odmah iza na SS
Tu je i fat frank koji i te ako zna da poturi loptu do napadaca...
Opasni ce biti...
al neka, uzdam se u to da ce El Nino da ih potopi, kao i uvek!
sedplas
CITAT (Aleksandar88 @ Feb 3 2011, 03:03 PM) *

Pucaju bodovi na sve strane ove godine, ja cak mislim da ce Scum sa manje od 80 bodova da uzme titulu, tako da za 4 mjesto valjda nece trebati vise od 65 bodova. Naravno idalje to 4to mjesto izgleda daleko ali ako ih dobijemo sad oni imaju jos 2 utakmice sa Scumom i jos neke teske meceve tako da mogu vrlo lako da otpadnu iz trke a Totenhem vec i nije toliko daleko.... Ja bi bio zadovoljan i remijem ali nadam se pobjedi.

Bas me zanima sta ce Keni da smisli za ovaj mec, ali sta god da smisli koliko god to meni cudno izgledalo necu da se usudim da sumnjam u to, jer je covjek sinoc pokazao kakav je genije.

btw ako budu igrali Tores, Drogba i Anelka moracemo da ih odsjecemo na sredini, jer ako koja lopta prodje do nekog od njih, crno nam se pise....
Sale_SR
Bice totalno zajebano, ali kontam kad bi se malo zatvorili, da pokusamo da ne primimo gol, napred stavio Suareza i idemo na to da izvucemo 1:0 bilo bi idealno... biggrin.gif
Jamaica
QUOTE (sedplas @ Feb 3 2011, 05:25 PM) *
Pucaju bodovi na sve strane ove godine, ja cak mislim da ce Scum sa manje od 80 bodova da uzme titulu, tako da za 4 mjesto valjda nece trebati vise od 65 bodova. Naravno idalje to 4to mjesto izgleda daleko ali ako ih dobijemo sad oni imaju jos 2 utakmice sa Scumom i jos neke teske meceve tako da mogu vrlo lako da otpadnu iz trke a Totenhem vec i nije toliko daleko.... Ja bi bio zadovoljan i remijem ali nadam se pobjedi.

Znaci, u najboljem slucaju za nas, bicemo u LS sledece godine a Scum uzima titulu....divno dry.gif
LaCiKa
Gazi bre penjemo se na 4 mesto lfc.gif
kloppeks

Stamford Bridge

Oni su Celsi i Liverpul.

Aco, sine, ti li si ? rolleyes.gif
Scouser

Stamford Bridge

Oni su Celsi i Liverpul.

Dobrodošli na Stamford Brid, dom fudbalera Čelsija
dzoker
Mislim da jos od 2007 i finala CL,nisam imao vecu zelju da gledam liverpul!Kada bih nekim cudom pobedili,voleo bih da svi nasi navijaci na kraju meca otpevaju Toresovu pesmu da vidi sta je napustio i da se oseca kao popisan!
rape91
QUOTE (dzoker @ Feb 3 2011, 08:09 PM) *
Mislim da jos od 2007 i finala CL,nisam imao vecu zelju da gledam liverpul!Kada bih nekim cudom pobedili,voleo bih da svi nasi navijaci na kraju meca otpevaju Toresovu pesmu da vidi sta je napustio!

i ja sam naprzen zesce za tekmu. Ceo dan gledam

penali 2007

barcelona-liverpool
dzoker
Odlicni su klipovi!Bese to lepa sezona! biggrin.gif
1jeAhonen
Bluzeri imaju jaku zelju i vrlo bolesne ambicije jer im je stalo da betrayd bude egzektor....ali ovo moze biti samo utakmica u kojoj i mi imamo motiv za odbranu i dzokere za golove. Pobeda tesko moze biti imperativ protiv ovakvog rivala u gostima ali cvrsta odbrana i iskoristene sanse mogu nam doneti dobre vesti. Zato se najvise uzdam u zadnju liniju i Reinu, pre svega ali bitka mora biti britka i na sredini pa bi zuti kartoni mogli biti u porastu...(specijalno kod Leive)....sto se Kajta tice samo ga molim da ne spasava lopte koje idu u aut i da u borbenosti ne pretera a Banetu da ne utrcava u nas sesnaesterac. Za ostale sam siguran da ce odigrati rough and tough pa sta bude bice! Vikend nakon toga dolazi nam Vigan da im overimo abonentsku knjizicu a nama sigurne bodove.
redsi
Ahonen iz najboljih dana.
Dr Stein
QUOTE (redsi @ Feb 3 2011, 09:08 PM) *

hahaha
God I missed that man smile.gif
1jeAhonen
CITAT (redsi @ Feb 3 2011, 09:08 PM) *

tnx beer.gif
Take Two
Par stvari:

Prvo, manite me molim vas te formacije sa tri štopera i jednim Kuytom, niti je Chelsea Stoke niti je Drogba Carew. Tako se danas ne igra ni bunker. Bojim se da vas Kenny ne posluša, jer ćemo ako to uradi najebati samo tako.

Drugo, za naloženu mladež koja se nada da će Carragher/Skrtel/kogod da polomi Torresa, uzdržaću se ad hominem komentara, i samo ću vas podsetiti da Torres nije od onih igrača koji se useru čim popiju malo batina i onda ih nema nigde. Naprotiv, on je od onih koji na batine obično odgovara golovima, a to su u lepa vremena osetili mnogi balvani, od Bajkija do Terija. Nadam se da naši štoperi imaju više mozga od vas.

Što se same utakmice tiče, očekujem da bude zajebano. Bilo bi zajebano i da nije bilo transfera, prošli put smo ih dohvatili u padu forme, sad su opet u usponu, ali i mi smo Hodgsona zamenili Dalglishem. Nerešeno bez gola znate-već-koga, i ja zadovoljan.
Aleksandar88
Ahonen Hail.gif Hail.gif Hail.gif kakva avangarda* od forumasa.

CITAT
*Pojam avangarda označava najčešće malu grupu intelektualaca i umetnika koji se kreću kroz nove kulturne i političke terene, predvodeći društvene slojeve.

Pojmom se najčešće označava umetnost koja je ispred svoje epohe, inovativna, eksperimentalna, heterodoksna. U mnogim slučajevima pojam avangarda korespondira sa pojmom elita

Edit: greska u kuckanju.
redsi
Moram da slomim nogu u nedelju toj spanskoj izdajničkoj pički, reče Jamie Caragher udje u svoj Bentley Continetal i odveze se u svoju vilu od 5 miliona funti...
kloppeks
QUOTE (redsi @ Feb 3 2011, 11:02 PM) *
Moram da slomim nogu u nedelju toj spanskoj izdajničkoj pički, reče Jamie Caragher udje u svoj Bentley Continetal i odveze se u svoju vilu od 5 miliona funti...

... da igra preferans sa Kolom koji jedva sastavlja kraj sa krajem, od ove nase jadne plate! wacko.gif
Joe
slazem se sa TT, bolje da ne ponavljamo eksperiment sa ovih kilo stopera i bekova u postavi. jedan put je sasvim dovoljno, prevarili smo koga smo trebali sa tim, a sad neka 'normalnija' formacija...

collymore
Mislim da imamo sanse.Ovaj tim funkcionise daleko bolje od dolaska Kenny-a i to se primecuje odmah.Na nama je da iskoristimo ovaj vetar u ledja i jos jednom zgazimo plavce.
VuksaLFCCC
http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premie...e-first-to-foul

Definitivno biggrin.gif
Scouser
QUOTE (1jeAhonen @ Feb 3 2011, 09:00 PM) *
Bluzeri imaju jaku zelju i vrlo bolesne ambicije jer im je stalo da betrayd bude egzektor..

hehe nema goreg Turčina od Janjičara smile.gif

Ja bih najviše voleo da Jonjo da gol Čelsiju i onako simbolično najavi svoju svetlu budućnost.
kloppeks
QUOTE (Scouser @ Feb 4 2011, 07:56 AM) *
hehe nema goreg Turčina od Janjičara

Hail.gif

Take Two
QUOTE (Scouser @ Feb 4 2011, 07:56 AM) *
Ja bih najviše voleo da Jonjo da gol Čelsiju i onako simbolično najavi svoju svetlu budućnost.

Kao kad im je Bruno Cheyrou dao, posle onog majstorskog duplog pasa sa Heskijem? Pu, pu, pu, pu...
Scouser
to bi trebalo da je bilo baš na gostovanju...? Može i tako, ne bunim se, ali nek to bude sve od komparacije sa dotičnim
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Feb 4 2011, 10:06 AM) *
Kao kad im je Bruno Cheyrou dao, posle onog majstorskog duplog pasa sa Heskijem? Pu, pu, pu, pu...

Ever the optimist, eh? biggrin.gif
redsi
Posle tog gola CSKA niko nije dobio par godina na mostu ako se ne varam...
Vanja Trotter
Једино се бојим њиховог ултра-брзог напада, са Drogbom, Anelkom Maloudom, Kaluom и сад Torresom, и наше споро-реагујуће одбране. Биће зајебано, али надам се да ћемо успети да их затворимо и увалимо неки гол преко Suareza.
1:0 за нас пуна капа!
lfc.gif
Scouser
QUOTE (redsi @ Feb 4 2011, 12:13 PM) *
Posle tog gola CSKA niko nije dobio par godina na mostu ako se ne varam...

posle te sezone je Njima došao Murinjo i otvorili su se za Drogbu i Karvalja i koga još... ali dobro činjenice su činjenice rolleyes.gif , ako se ne varaš biggrin.gif
Svebor
CITAT (milos7 @ Feb 3 2011, 02:22 PM) *

Stamford Bridge

Oni su Celsi i Liverpul.

malo kasnim ali...igrachi Liverpula napadace sa leve na desnu stranu. tongue.gif

Chelskiy je protiv Sanderlenda primio par pacerskih golova, bilo bi lepo da im i mi metnemo neki. lfc.gif
stara lfc
QUOTE (Svebor @ Feb 4 2011, 12:55 PM) *
malo kasnim ali...igrachi Liverpula napadace sa leve na desnu stranu. tongue.gif

Chelskiy je protiv Sanderlenda primio par pacerskih golova, bilo bi lepo da im i mi metnemo neki. lfc.gif

jos pacerskije su dali
rape91
Odbrana Celsija vec duze vreme popusta na sve strane. Cak i Terry cesto kiksa,Bane koji je na pocetku sezone gazio u poslednje dve tekme dve neverovatne greske je napravio. Bosingva i Ashley cesto ne stignu u odbranu. Bilo bi steta da im ne muljnemo koji.
Trunks
Nego hoće neko odigrati kladžu, da ne budem jedini? biggrin.gif
Narsil
Nećeš biti jedini. biggrin.gif
rape91
ja cu probati X2,2,i tr 1-2
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.