Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Andy Carroll #9
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Joe

dobrodosao decko, srecno tebi i nama sa tobom!
milos7
Andrew Thomas "Andy" Carroll
Svebor
Dobrodoshao, i pripazi na jeger. drink.gif
Joe
ne pustati ga sa Gerrard-om u grad da ne bi pravili zulum smile.gif
Sotir Vračarević
brate....male bonding, wink.gif

samo cepaj matori!
Fred Kremenko
Da ne bi bilo ovoga

http://www.youtube.com/watch?v=c4vuKOz3kus
Dr Stein
...oops pogresna tema.
sta ovde reci, klinac dokazi se.
Dee Jay
CITAT (Joe @ Jan 31 2011, 09:32 PM) *
ne pustati ga sa Gerrard-om u grad da ne bi pravili zulum smile.gif

laugh.gif laugh.gif
Kameni
Ovo ne kazem zato sto je sada nas igrac, ovo sam pricao i sa ortacima jos pre jedno mesec dana: Mislim da decko ima najbolju skok igru/igru glavom u premier ligi!

Dobrodosao Andy!
Sotir Vračarević
QUOTE (Kameni @ Jan 31 2011, 10:24 PM) *
Ovo ne kazem zato sto je sada nas igrac, ovo sam pricao i sa ortacima jos pre jedno mesec dana: Mislim da decko ima najbolju skok igru/igru glavom u premier ligi!

Dobrodosao Andy!

za ovo cu te vecno kleti tongue.gif
Kameni
Haha, posle tebe Sotire, naravno! wink.gif
matori lfc
Odlicno pojacanje,mlad igrac (englez) odlicno igra glavom,visok i jak,sta ces vise za napadaca! Ja mislim da ce se odlicno snaci kod nas,sve najbolje Endi i da osisas taj repic! biggrin.gif
Vanja Trotter
Добро нам дошао! smile.gif
Много обећава, има талента, нека се докаже.
lfc.gif
Dee Jay
Kad će potpisati! The clock is ticking!
Narsil
Dobro nam došao. Pripazi na stolice po pabovima, čujem da umeju da budu opasne. biggrin.gif

Aleksandar88
Jebeni Carroll skup je ko djavo, valjda ce da ih pokida lfc.gif !
Digital_Jesus
Uhh,ne mogu da docekam njegov debi biggrin.gif
All Red
Na ideju Suareza u našem dresu sam se navikao, ali Carroll-a ne mogu da zamislim. Dečko je klinac, došao iz Championshipa i imaće enormno veliku želju da se pokaže u najvećem klubu u Engleskoj. Ja ga lično jako cenim i gledao sam ga na dosta utakmica ove sezone i smatram da je odlična investicija za sadašnjost i budućnost. Kod nas može samo da napreduje.
Dobrodošao, nadam se da ćeš nositi 9 i bolje nego prethodnik. bath.gif (Smajli sam stavio samo da bih video kako izgleda koristiti ove egzotične smajlije kao i prošli put).
Kameni
Kad pre jbt!? biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=VcrEwUPBwUw
Narsil
Jutros niko od nas nije imao apsolutno pojma da ćemo večeras imati Kerola u ekipi. A sad - evo ga. Treba se navići.
Dr Stein
Andy Carroll contacted ToonTalk editor Steve Wraith today via text to say,
"I'm gutted to be leaving my home town club, i was told to go.
I didn't want to leave that's why I signed a 5 year deal. I was pushed out of the door."

razumem ga, rodjen u Newcastle-u nadam se da ce mu se svideti ovde
William Bill Shankly
Nadam se da ce biti 9 i da ce biti jos bolji od prosle devetke (i naravno lojalniji).
Caroll najskuplji engleski igrac ikada smile.gif zeznuo je ferdinanda, ko bi rekao biggrin.gif
Aleksandar88
Ovo je pocetak jednog divnog prijateljstva dry.gif .
Starscream
CITAT
ANDY CARROLL SIGNS FOR LFC

Andy Carroll has tonight completed his transfer from Newcastle United to Liverpool FC and signed a 5 and a half-year-deal that will keep him at Anfield until 2016.

The Club agreed a record transfer fee with Newcastle earlier in the day for the transfer of the England international striker.

The deal was subject to the completion of a medical, which the player has now passed.

Andy Carroll will wear the No.9 shirt for Liverpool.

zvanicno

Dobro nam dosao. Zelim ti da brzo opravdas transfer fee smile.gif
Joe
9 znaci... big shoes to fill!
Svebor
Novi tandem nam je Luis Kerol...sad smo prava Alisa u zemlji chuda! biggrin.gif
William Bill Shankly
We always knew he was a red, Carroll, Carroll.
He's got greasy hair upon his head, Carroll, Carroll.
He bangs his bird, he burns his house.
We don't care, he's fucking scouse.
Andy Carroll Liverpool's number 9!
biggrin.gif
LFC - Prijepolje
Drago mi je sto je on doso a ne neko od sugavih strumfova (anelka,sturridge). Dobar igrac i perspektivan. Jedva cekam da ga vidim na terenu
Dr Stein
http://yfrog.com/gy9uelcj

Pic of Andy Carroll having medical.

i sa Kenijem
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/lar...Bt9Fb67a6iwE%3D
Narsil
Meni je drago što je mlad i ima perspektivu za dobrog fudbalera. I mislim da je pravi izbor Dalgliš, da napravi to od njega. Da smo ga pretplatili - jesmo, ali tako je moralo. S obzirom da će da igra prvu postavu (ko drugi) nadam se da će se nadavati golova. Njegovo vreme tek dolazi. I zaista, ali zaista želim da bude svestan grba koji nosi.
Take Two
QUOTE (All Red @ Jan 31 2011, 11:30 PM) *
Dečko je klinac, došao iz Championshipa i imaće enormno veliku želju da se pokaže u najvećem klubu u Engleskoj.

Evo, Torres samo što je otišao a već smo krenuli da fantaziramo i stavljamo reči u usta novom centarforu. Svako ima želju da se dokaže, a za klinca rođenog 90. Liverpul verovatno i nije "najveći klub u Engleskoj". Ko zna koliko je srećan zbog ovog transfera, preneo je neko citat sa NUFC foruma gde on, kao, kaže da su ga ljudi iz Njuke praktično naterali da pristane na deal, jer ko zna da li će ikad biti ponuđene tolike pare za njega... i kao, da mu je teško što više nije sa njima. Najverovatnije je izmišljeno, ali samo hoću da kažem - molim vas nemojte da zamišljate da je dečko navijač LFC, da ima veliku želju da igra za nas, da neće nikad tražiti da pređe u drugi tim, i sl. sr.

QUOTE (Narsil @ Jan 31 2011, 11:48 PM) *
Jutros niko od nas nije imao apsolutno pojma da ćemo večeras imati Kerola u ekipi. A sad - evo ga. Treba se navići.

Neću sad da toot my own horn, ali kad sam razmišljao o eventualnim zamenama za Torresa (pre nego što je podneo TR), Carroll mi je bio na vrhu liste. Samo što stvarno nisam mislio da će ga NUFC pustiti, odnosno da ćemo mi tresnuti toliku gomilu para da ih nateramo na to.
Starscream
Vanja Trotter
Carroll исти Нарсил. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Narsil
Ti si drugi koji mi to kaže. biggrin.gif
All Red
CITAT (Take Two @ Feb 1 2011, 12:31 AM) *
Evo, Torres samo što je otišao a već smo krenuli da fantaziramo i stavljamo reči u usta novom centarforu. Svako ima želju da se dokaže, a za klinca rođenog 90. Liverpul verovatno i nije "najveći klub u Engleskoj". Ko zna koliko je srećan zbog ovog transfera, preneo je neko citat sa NUFC foruma gde on, kao, kaže da su ga ljudi iz Njuke praktično naterali da pristane na deal, jer ko zna da li će ikad biti ponuđene tolike pare za njega... i kao, da mu je teško što više nije sa njima. Najverovatnije je izmišljeno, ali samo hoću da kažem - molim vas nemojte da zamišljate da je dečko navijač LFC, da ima veliku želju da igra za nas, da neće nikad tražiti da pređe u drugi tim, i sl. sr.

Nisam ja njemu stavio reči u usta, ali prilično je normalno da neko ko je mlad i ko dodje u veliki klub za velika pare želi da se dokaže.
A što se tiče toga da li navija za LFC ili ne, meni to i nije bitno dok god se zalaže za klub. Ali ako bude kenjao kao prethodni broj devet i svakih mesec dana bude zvao kamere da ga snimaju dok vodi ljubav sa klubom i obećeva večnu ljubav, onda svakako da ćemo se naložiti. Jedno je ljubiti grb i klasično se čepiti navijačima kao što to radi Suarez sa svojim "ispunjenjem sna" i "najvažnijim klubom na svetu", a drugo je ono što je radila ona smradulja.
Take Two
Eto, opet oplete po Torresu bez potrebe... sve te izjave 80% kroje mediji, a u njegovom slučaju hteli su da ga pretvore u predmet obožavanja navijača - i uspeli u tome.

Primera radi, kad postaviš igraču pitanje "Da li možete da zamislite sebe kako igrate za neki drugi tim u Engleskoj osim za LFC", šta treba on da kaže? Mogu, meni to sve dođe isto? Ne, kazaće "ne mogu, ovde su ljudi znate jako fini i specijalni". Iako mu u suštini dođe isto.

A onda sutra u novinama naslov "TORRES: I SHALL NEVAH PLAY FOR ANY1 ELSE!!! NEVAAAAH!" dry.gif

Ali nije bitan Torres, samo kažem zbog Carrolla, nemojte da fantazirate da je on "naš" više od bilo kog drugog igrača. A evo vidim već mu se pravi "Carroll bounce" i u tekstu se govori da je scouse. Vole ljudi da se zaljubljuju u igrače, pa to ti je... a posle su im oni krivi zato što su "lagali" rolleyes.gif
milos7
Zna li neko kada ce Kerol moci da debituje ???

Posle Alonsa, mask i pegavog nista vise ne moze da me iznenadi niti razocara pa cak mozda ni da Dzerard ode
vladx
Poprilicno sam zadovoljan njegovim potpisom i gajim i polazem velika nadanja u tebe, momcino! Dobrodosao! lfc.gif

Kao sto sam vec napisao ranije, uveren sam da je on prevashodno Kenny-jeva zelja, a King-u zelim da iz njega izvuce najbolje kao od Sutton-a u Rovers-ima, u stvari jos vise. Moze to biti poprilicno slican tandem, i po visini, Suarez-Carroll sa Shearer-Sutton. smile.gif
Tonča
Dobro nam došao Andy!
Plakasmo dugo za zverinom u napadu i eto ga.

Da se nadaješ golova kolko oćeš! smile.gif
All Red
CITAT (milos7 @ Feb 1 2011, 01:12 AM) *
Zna li neko kada ce Kerol moci da debituje ???

Posle Alonsa, mask i pegavog nista vise ne moze da me iznenadi niti razocara pa cak mozda ni da Dzerard ode

Čim ozdravi. tongue.gif Šalim se, ja sam čitao na Newcastle-ovom sajtu da je unlikely da igra u sredu ili za vikend (protiv Chelsea), ali s obzirom da su ovi naši doktori stvarno odlični za sada možda procene (namažu ga čistom gušćom masti) da može da igra. Bilo bi zgodno, ko će Čelziju da da gol?
Narsil
Suarez?
milos7
CITAT (All Red @ Feb 1 2011, 01:21 AM) *
Čim ozdravi. tongue.gif Šalim se, ja sam čitao na Newcastle-ovom sajtu da je unlikely da igra u sredu ili za vikend (protiv Chelsea), ali s obzirom da su ovi naši doktori stvarno odlični za sada možda procene (namažu ga čistom gušćom masti) da može da igra. Bilo bi zgodno, ko će Čelziju da da gol?

Mora neko, poraz ne bi smeo da dodje. To bi zatvorilo forum na 2 nedelje garantovano
bokeli
Dobrodošao!!
Realno nikad nisam razmišljao o ovom momku kao našem pojačanju, pre svega zato što nisam mogao da zamislim da ćemo ga upariti sa Torresom ( a ni sanjao nisam da bi Torres mogao da ode ), a i to bi momentalno značilo 4-4-2 formaciju koju mi sa ovim timom teško možemo igrati.
Nekako mi se pojavio iznenada, treba se navići. Optimista sam u vezi snjim,

Još jednom dobrodošao, lfc.gif da kida, razbija, nek samo nastavi kako je krenuo ovu sezonu
Joe
nadam se da ce nam sutra reci nesto vise o povredi i kad se vraca na teren...
Take Two
QUOTE (All Red @ Feb 1 2011, 01:21 AM) *
s obzirom da su ovi naši doktori stvarno odlični za sada možda procene (namažu ga čistom gušćom masti) da može da igra

Taj rad, guščija mast pa odmah na teren, pa posle obnova povrede, pa operacija, pa dva meseca pauze... i onda godinu dana kasnije transfer request. dry.gif

Jedva čekam da vidim kako ćemo s njim igrati, ali ne treba žuriti. Neka bude 100% za sledeće kolo EL, recimo (računam da ovo sad prolazimo bez problema).

A Čelsiju će Suarez da sudi. Evo večeras na PES-u smo dobili 1-4, tri gola Uruguayo, jedan Kuyt, i počasni za njih Drogba (Torres ušao sa klupe na 0-2 i ništa nije uradio) smile.gif
Narsil
Ja sam skinuo apdejt za Menadžer, baš da vidim kako će da izgleda u tom slučaju. biggrin.gif
milos7
Osta samo jedan Spanac u timu a nekad ih bese 5+trener
bokeli
CITAT (milos7 @ Feb 1 2011, 01:56 AM) *
Osta samo jedan Spanac u timu a nekad ih bese 5+trener

Ma bilo ih je malo više.

Ne znaš da se za ručkom puštala Kasandra tongue.gif a engleski se zborio van Melwood-a tongue.gif
Scouser
Boli ga patka, napolju u majici, unutra dugi rukavi !

cepa klima, zajebano
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.