Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rekordno postovanje
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > Forum i portal
Tonča

Čisto malo i ovde da pišemo o ovome...
All Red
Uf, sabili smo danas. A jel ovo danas rekord ili je bilo nešto pre što je izazvalo opštu histeriju?
Tonča
Rekord je i tek će da bude, pošto dan nije gotov.

Dvesta postova se do sada (ne računajući danas i subotu) prešlo svega 3 puta ako sam dobro prebrojao.
All Red
Da, posebno sada sa Carroll-om, i možda Adamom i Torresom... Ne znam šta treba da se desi da bi smo sjebali ovo što ćemo danas postaviti... Možda Messija da dovedemo? smile.gif rolleyes.gif
Aj na kraju dana stavi statistiku ovu, baš me interesuje kol'ko ćemo da naguramo.
dzoker
respect thumb.gif
Tonča
438 je trenutno...
redsi
Zapaliće ti se server! biggrin.gif
Tonča
E vidiš, to je stvarno čudno, da do sada nije geknulo nijednom! laugh.gif

Pu, pu, pu!
Aleksandar88
CITAT
Take Two 75 14.79%
Jamaica 35 6.90%
Scouser 33 6.51%
Svebor 25 4.93%
sedplas 24 4.73%
Narsil 22 4.34%
Dr Stein 20 3.94%
Trunks 18 3.55%
Joe 17 3.35%
kloppeks 17 3.35%

Take Two Hail.gif sabija ! laugh.gif
vladx
Da li cemo i mi probiti magicnu granicu, slicno kao i zvanicni sajt, od 100+ online user-a... tongue.gif
All Red
CITAT (vladx @ Jan 31 2011, 07:47 PM) *
Da li cemo i mi probiti magicnu granicu, slicno kao i zvanicni sajt, od 100+ online user-a... tongue.gif

Heheh, ako zvanični sajt nije probio to posle svega ovoga ja ne znam šta treba da se desi... A mi, mi valjda hoćemo, tek je osam sati. Na kraju dolazi opšta histerija, posebno ako Torres predje pa će svako imati želju da mu napiše sastav sa lepim željama. biggrin.gif
Sotir Vračarević
ma samo neka meni neko objasni sta se desava,ko dolazi ko odlazi?

Je l' Sotir miran?
Vlada sa Chubure
Sotir je miran to je bitno, ali majko moja mila, zeludac me boli, u sve sam verovao ali u ovo ne, pa zar u London, jebalaga metropola.... a taman je i kosa pocela da mu dobija potrebnu duzinu za njegove golgeterske sposobnosti....
Dr Stein
Most users ever online was 72 on Today, 07:45 PM

totalna spamerska zurka, i gotivno je...

redsi:
Meni je urasla dlaka na dupetu od silnog sedenja.Koga da tuzim sad?

moj favorit
Vlada sa Chubure
CITAT (Dr Stein @ Jan 31 2011, 09:10 PM) *
Most users ever online was 72 on Today, 07:45 PM

totalna spamerska zurka, i gotivno je...

redsi:

moj favorit

GENIJALNO! smile.gif)))))))
Dee Jay
Kakav haos. Nisam stigao sve da pročitam a kamoli nešto da postujem.
Dr Stein
QUOTE (Tonča @ Jan 31 2011, 07:32 PM) *
438

koliko tongue.gif ?
All Red
Tonča aj ako te ne mrzi baci nam ovde informaciju koliko smo danas zaredjali. Morao sam da otvorim 6 tabova da bih mogao sve da pratim... smile.gif
Tonča
754 je trenutno, pošto mislim da se sve još uvek vodi pod 31. januar.

Videćemo sutra kad bude presek kolko će da iznosi. smile.gif

QUOTE (Dr Stein @ Jan 31 2011, 09:54 PM) *
koliko tongue.gif ?

Jebo te Bogosav! tongue.gif
Scouser
771 sat se restartuje malo kasnije...

kako sad izgleda još jezivije smile.gif

Kliknite za pregled priloga
All Red
Jebote, stvarno smo ludaci. Kao da je rat izbio u Engleskoj. smile.gif Aj što smo postavili novi rekord, nego što je veći od prošlog za 500!
Svebor
Jesmo frikovi, al razumem nas, brat je izdao, nije tek tako...
Sotir Vračarević
Postali smo deo istorije!
Mishkin
Picko prodana! smile.gif
Tonča
Ne obeležismo 100.000-ti post kako dolikuje biggrin.gif
Reds
ko ga je ubo??
Aleksandar88
Pisem ovde posto vec imamo stotine zaboravljenih tema, a nekako mi se cini i kao prigodno mesto gde bih mogao da pitam sta sam naumio. Krenem nocas u trenucima dosade i nedostatka novih postova da cackam nesto po profilu i vidim da sam punih sest godina na ovom forumu. Za sve to vreme doslo je i proslo, a bogami ponesto ljudi je i ostalo. Bilo je manje ili vise turbulentnih vremena, svadja, vredjanja, radovanja, organizovali su se i odlasci na utakmice kao i okupljanja, bilo je i pomalo banova. U zadnjih nekoliko godina ne secam se kad je neko nekog posteno napusio, dal' smo onda bili laksi na obaracu, a sada tolerantniji ili nam se samo starosna granica pomerila na gore ne znam. Znam da bi bilo daleko zanimljivije i zivlje da se vecina ljudi koji su na prve dve strane top postera vrati, oni ostali koje sam izostavio neka ne zamere, dosta mi nikova zvuci poznato, ali mi njihov forumski opus nije u toliko svezem secanju. Nazalost taj neki ponovni baby boom ili veliki povratak na forum mi deluje malo verovatno, rl druzenje je kao sto je stari forumski mudrac Take Two govorio ubilo forumasenje dry.gif . Vise nas ne posecuju Scouser, Mishkin, stara lfc, Pantovic, Scouser Tommy, collymore, Sotir, Dr Stein, takodje sve one zene sto smo uspeli da oteramo, mladji mozda ne veruju, ali nekad je bilo i roze figurica pored nika na ovom forumu. Pa sad pre nego se i ovi sto su ostali smore i odu, zanimalo bi me da cujem kako je nastao forum, kako su ljudi za njega saznali i uopste kako je osnovana ova, da je tako nazovem, zajednica ?
Narsil
TT oterao sve ljude mračenjem. sad.gif Vrati nam žene, TT!
Kameni
Pa počelo je jos na forumu B92 još ranih 2000-ih. Prvi forum je organizovan, čini mi se, 2004. godine. Ovo je neki treći ili četvrti forum ali i najduže je opstao na istom hostingu i domenu.
1jeAhonen
Lepa nostalgicnost...Ja moram da kazem da nisam bas od starta na ovom forumu ali sam dakako stariji Liverpulovac od ovog foruma, jos od nekih ranih 80tih od kad pamtim...a o prvo sam prijavljen na B92 tada su vec otisli odatle, na taj forum sam dosao prvenstveno zbog skokova, a onda i Liverpula, mada da priznam fudbal mi je jedna od ordinarno glupih tema...zbog tih stupidnih rasprava kao i činjenice da se u Srbiji u politiku i fudbal svi razumeju.

(kolko ljudi tolko "fudbalskog znanja" a inače sam izvadio koren svoje fudbalske karijere još pre 90tih sa raspadom SFRJ. )

Mislim da ce se puno novih ukljuciti, a možda se povratiti i neki stari "otpadnici" kad se ova nadamo se istorijska sezona okonča. Novi baby boom će uslediti sigurno u tom slučaju...

Što se tiče Liverpula vrlo mi je poznato koliko različitih tipova konta i voli klub tako da je to za mene pravi izbor jer nas raznolikost spaja i mnogi klinci s kojima pričam imaju pravi attitude kad su na strani redsa! no ima i ponekih konformista, onih koji se uvek uklapaju ili su neodlučni šta i koga izabrati...itd.

Mislim da puno ljudi sa prostora bivše Juge pristaje uz ovaj klub kao što ima i fanova Čelzija,Mtd i Arsenala ali ja sam za širenje bez granica! Let Liverpool rulz.

Pozdravljam ovom prilikom moje hercegovce, nevesinjce i mostarce i sve Veležovce bivše i sadašnje.
Mihailo
Ja se više i ne sećam kad je počelo ... čini mi se da sam prvo napravio enfild.com, a posle smo prešli na liverpool.co.yu. LFCSerbia je finalno odredište ... od 2006.
Tonča
QUOTE (Mihailo @ Apr 1 2014, 05:34 PM) *
Ja se više i ne sećam kad je počelo ... čini mi se da sam prvo napravio enfild.com, a posle smo prešli na liverpool.co.yu. LFCSerbia je finalno odredište ... od 2006.

Tako nekako. Samo je par meseci bio onaj lfc.dna.co.yu ili tako nešto, što si ti hostovao na svom sajtu. smile.gif A odna se skućismo prvog ili drugog maja 2006. na ovoj adresi. smile.gif

Jebiga, što kaže Aleksandar, valjda se malko poraslo, omatorilo, zaposlilo pa se nema vremena mnogo da se visi na forumu. Tu pre svega mislim na sebe. smile.gif Al dobro, ajd ja nešto malo i pišem. Al onaj Jamaica na primer, jebem ga crnog, bitno da tvituje 500 tvitova dnevno, a na forum ne ume da dođe. smile.gif

Ako vam nedostaje banovanje, popičkarajte se na brzinu pa ću već da vidim koga ću da bananiram. tongue.gif

A to za rasterivanje žena, to se zapitajte vi što ste ostali redovni. smile.gif
1jeAhonen
CITAT (Mihailo @ Apr 1 2014, 05:34 PM) *

Drago mi je da mogu videti ko je Glavni administrator...ali nekako je mali broj poruka ispod imena? da li to znaci da je No.1 zauzet vaznijim poslovima pa ne prati aktivno teme na forumu ili mozda nesto drugo...?tipa samo u prekom slucaju nazovite ovaj broj. wink.gif biggrin.gif
Svebor
CITAT (Mihailo @ Apr 1 2014, 05:34 PM) *

Morfeus? happy.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.