Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Stoke City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Joe
vs

Anfield Road
Sreda, 2.2.2011. u 21h

zelim osvetu za ono 2-0 na Britaniji sa pocetka sezone...
Vanja Trotter
Stoke је доста чврста екипа, али ми смо добили пуно на самопоуздању, тако да желим леп деби Luisa Suareza и победу!
LFC - Prijepolje
Da pobedimo i ako Fowler da da ga Torres zatrese. biggrin.gif
Narsil
Ja bih voleo da Suarez uradi ono što je Nando na svom debiju na Enfildu.
rape91
Stoke-ekipa protiv koje se utakmica efektivno igra 30 minuta,dok oni zadrzavaju loptu,dok Delap obrise loptu peskircicem,dok skupe lopte iz Merseya. Uvek mi je ovo najdosadnija tekma u sezoni. Ali sada zbog mnogih stvari ce biti zanimljiva,posebno zbog transfera. Taman smo krenuli dobro,valjda ce se nastaviti...
vule zr
S verom u Kenija, Kop i Anfield! Do pobede
Take Two
Teško da će Suarez moći da igra već u sredu, ako pšotpiše danas ili sutra (ili u ponedeljak). Sačekaće valjda Chelsea, a mogao bi tu da debituje kao što je i Torres protiv njih smile.gif Samo da im sudija ne pokloni opet fantomski penal za izjednačenje kao što je onda...

Stokama ne igra kapiten Shawcross, jel' tako? Mislim da se pominjao neki crveni karton...
Darko Carragher
Najjaci je ispao AC MILAN smile.gif) doveo Emanuesona i van bomela dan pred utakmicu sa sampdorijom i odma ih uvrrstio u prvi tim protiv sampe smile.gif)
Under
QUOTE (Darko Carragher @ Jan 29 2011, 02:28 PM) *
Najjaci je ispao AC MILAN smile.gif) doveo Emanuesona i van bomela dan pred utakmicu sa sampdorijom i odma ih uvrrstio u prvi tim protiv sampe smile.gif)

to su klase od igraca, njima ne treba uigravanje! rolleyes.gif
Joe
ja bih Suarez odmah u vatru bacio. po meni, bolje da odigra koji minut pred Chelsea nego da prvi put igra se ekipom protiv plavaca...
bokeli
Suareza bi svakako trebalo staviti u tim u sredu, ukoliko se sve završi do tad. Da malo oseti kako tim funkcioniše
Jamaica
QUOTE (bokeli @ Jan 29 2011, 03:14 PM) *
Suareza bi svakako trebalo staviti u tim u sredu, ukoliko se sve završi do tad. Da malo oseti kako tim funkcioniše

Ili ce do tad ili nece uopste, sobizrom da je sreda 2. februar tongue.gif
Darko Carragher
Ja mislim 90% da ce biti u sastavu protiv stoke i da ce postici jedan go minimum!

mislim na suareza
vladx
Odmah u vatru, taman da uvidi razliku izmedju bezbriznih holandskih odbrana u odnosu na autobus i krljomer taktiku Stoka i slicnih.

3pts, nothing less!
1jeAhonen
Bez zaletanja momci, polako iz prve u drugu pa do kraja s gasom! Samo čvrsta igra bez popuštanja na sredini i pasivnu indolenciju vidjenu u ranijim izdanjima može dobro da prodje...Očekujem zrelu i dobru igru sredine, pre svih Stivi Džija i Meireleša a u napadu efikasno iskorišćene prilike...Ne tipujem očekujem samo dobre vesti i pobedu u suprotnom mirna voda. + Poželjan debi Suareza...bilo bi dobro da ne primimo gol u prvom poluvremenu.
LaCiKa
CITAT (1jeAhonen @ Jan 29 2011, 09:39 PM) *
Bez zaletanja momci, polako iz prve u drugu pa do kraja s gasom!

Ovo dizel?heheh salim se....

Bice dosta cvrsta tekma...
Nadam se da cemo dobiti....
Take Two
Nije u uigravanju problem, nego registracija obično prođe tek posle par dana i tek onda može da se stavi u tim. Ako može protiv Stoka u sredu - super, ako ne može - još bolje da bude naložen protiv Chelsea u nedelju.
Narsil
A, vidiš da je rekao da se nada da će zaigrati protiv Stoka. Znači, ipak postoji šansa. Do srede ima nekoliko dana, verujem da mogu da srede registraciju.
rape91
diriktno na sport klubu +
Take Two
Uz Viškovićevo transfer-guslanje, no doubt.
stara lfc
QUOTE (Darko Carragher @ Jan 29 2011, 02:28 PM) *

i bomel dobi crveni
collymore
Bice zeznuto nema sta ekipa Stoke-a zna da odigra izrazito cvrsto sto nam nikako ne odgovara.Plasim se da jednostavno sve te neke stvari sto se desavaju oko kluba,transfera Torresa i sl. da se ne oslikaju negativno na nasu igru.Sve u svemu nece nam biti ni malo lako 1:0
matori lfc
Bice tesko bice 2-0 Steva i Tores!
Scouser
Zašto ne reći, Tores hattrick biggrin.gif
Tonča
Ja mu ne praštam ništa ako ne vidi double digits!
rape91
Carra spreman za stoke.
Scouser
Ojha, ajmo na levog beka cool.gif
igzy79
Neynam dali ce Tores dati gol protiv Stoke,ja ga vec vidim u Plavom dresu.Ali da cemo da pobedimo to je definitivno!!!!
Take Two
Igzy, ako da gol protiv Stoka u sredu, mogu da ti garantujem da neće biti u plavom za vikend. Stoprocentno.

Eto, bar malo sigurnosti u ovom ludom danu... nema na čemu wink.gif
Saleo
ovo sranje sa transferima ce nam se obiti o glavu na prekosutrasnjoj utakmici ko što gledam.
a ova 3 boda bi nam baš baš puno značila.
Jamaica
QUOTE (Sale Obson @ Jan 31 2011, 06:43 PM) *
ovo sranje sa transferima ce nam se obiti o glavu na prekosutrasnjoj utakmici ko što gledam.

Objasni smile.gif
Saleo
i onako smo u najturbulentnijem periodu u sezoni,forma nam je nestabilna,imamo novog trenera,i jos nam je samo falila sva ova halabuka oko transfera.
u konačnom zbiru to moze da znaci da u sredu imamo nove napadace koji ce odigrati verovatno svoju prvu utakmicu bas protiv stouka koji apsolutno nije ekipa za potcenjivanje ove sezone.to smo i sami videli.
Jamaica
Hoces da kazes da je bolje da nikog nismo doveli? biggrin.gif
Digital_Jesus
Nadam se da ce prva postava ovako izgledati :

Reina

Kelly Agger Charra Jonhson

Meireles Lucas(Adam biggrin.gif )

Kuyt Gerrard Maxi

Suarez

S tim sto ocekujem da Suarez igra umesto Maxija(Kuyta) kad se Carrol oporavi i zaigra spica.
Saleo
CITAT (Jamaica @ Jan 31 2011, 07:16 PM) *
Hoces da kazes da je bolje da nikog nismo doveli? biggrin.gif

ova citava ujdurma nam nije trebala
Vlada sa Chubure
jedva cekam tekmu, bice vrlo interesantna iz vise razloga, kapiten se vraca, carra se vraca, suareza treba odmah ubaciti u vatru, i verujem da se nastavlja pobednicki niz.....
Take Two
Pa slažem se da nam nije trebala, ali kad je već Torres zahtevao da ode, moralo je nešto da se uradi. (O potencijalnim razlozima za odlazak bolje kasnije, na nekoj drugoj temi...)

Stoke možemo da dobijemo sa ili bez Torresa, protiv tih krljača i nije najbitniji izolovani centarfor.
Joe
Carroll bi nam dobro dosao za ovu tekmu smile.gif
bokeli
bi. zbog visine, treba razbijač u šesnaestercu za one drvoseče
Joe
QUOTE (bokeli @ Jan 31 2011, 09:33 PM) *
bi. zbog visine, treba razbijač u šesnaestercu za one drvoseče

i u jednom i u drugom smile.gif
bokeli
CITAT (Joe @ Jan 31 2011, 09:50 PM) *
i u jednom i u drugom smile.gif

Pa da. Verujem da bi bio koristan u izbacivanju lopte kod njihovih prekida. Jbg tako nam i uvališe dva komada u prvoj tekmi.

matori lfc
Suarez jos nije dobio dozvolu,a nadam se da ce Kerol debitovati...jer inace neznam ko ce nam igrati u napadu!Nadam se da ovo nece uzdrmati ekipu i da cemo pobediti!
William Bill Shankly
CITAT (matori lfc @ Jan 31 2011, 10:24 PM) *
Suarez jos nije dobio dozvolu,a nadam se da ce Kerol debitovati...jer inace neznam ko ce nam igrati u napadu!Nadam se da ovo nece uzdrmati ekipu i da cemo pobediti!

Carol povredjen jos jedno 3 nedelje valjda... sad.gif
vladx
Ovi iz Newcastle-a su licitirali da ce mozda cak biti spreman za naredni vikend, ali ako ne tad, trebao bi da debituje protiv Wigan-a na Anfield-u.
Scouser
Nek proveri neko da li je Jovanović ostao u klubu da li nismo prevideli danas da smo ga negde prodali ili poslali smile.gif

Ako ne bude igrao protiv Stoka koji minut (za vikend već Čelesi) , pa ja ne znam kad će biggrin.gif
sedplas
Suarez naprijed, ne vidim sta drugo, nece valjda Jova da nam igra tamo?? mada opet....ko zna...

dakle:
Reina
Kelly Skrtel Agger Glen
Lucas
Steve Raul
*** Suarez Maxi

*** nebitno ko- Kuyt, Jova, Cole....

bice zajebana utakmica ali mislim da pobjedjujemo
MaPkO89
Suarez ce cenim poceti ili sa klupe ili na krilu, nece ga sigurno u prvoj utakmici gurnuti u centar, pogotovu protiv onih drvoseca, tako da ocekujem Kuyta na CF
Joe
ja mislim da ce igrati Kuyt, Maxi i Suarez u napadu... verovatno Kuyt u sredini a ova dvojica sa strane.

Digital_Jesus
Zna li neko hoce li uopste Suarez dobiti radnu dozvolu do utakmice sa Stoke-om ?
All Red
CITAT (Digital_Jesus @ Feb 1 2011, 12:00 PM) *
Zna li neko hoce li uopste Suarez dobiti radnu dozvolu do utakmice sa Stoke-om ?

Već je dobio. Ne bi potpisali ugovor na 5 godina da još nije dobio...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.