Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Luis Suarez #7
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Dee Jay
Reds agree Suarez Deal
Živeli nam novi vlasnici!
Scouser
Polako, jbt... smile.gif
redsi
Hail.gif
Vanja Trotter
Ole! Тако је, тако је, тако је!
Добро нам дошао!
lfc.gif
Jamaica
Bila bi fora da padne medical sad biggrin.gif
Dr Stein
Iskljucis li muziku vidjet ces debelog guzonju
Pogledaj malo bolje svoje idole
Zelis li cir na zelucu zelis li zagrist dvocjevku?
Zelis li dovoljno love da krepas od droge?

ae sad pohlepni debeli smrade, budi dobar igrac kao sto si bio u Ajaxu pa cemo da zazmurimo na to smile.gif
Sad je na Kenny-ju da izvce maksimum iz njega
stara lfc
ajmo
bocejan
Koji ce broj dobiti? 7? Sa Kenijem slika i drzi sedmicu, vec mogu da vidim.
Scouser
predlažem da ga zovemo Zuba biggrin.gif
dzoker
Svaka cast upravi Hail.gif Hail.gif
Svebor
Jiiiipiiiiiii! yahoo.gif , a dogodine... trophy.gif
LFC - Prijepolje
Konacno da predahnemo jos cekam da se Tores javi i da kaze da nije nikada razmisljao o odlasku i to ce me uciniti veoma srecnim.
Pantović
Dobrodosao sinak.

Da ostanes ubitacan.

Za lozenje smile.gif
Take Two
QUOTE (bocejan @ Jan 28 2011, 06:50 PM) *
Koji ce broj dobiti? 7? Sa Kenijem slika i drzi sedmicu, vec mogu da vidim.

Neeeemoj sedmicu, života ti, odmah mi je u glavi nesrećni Robbie Keane... Jedanaest je slobodan, šta bi mu falilo?

U stvari neka nosi šta god hoće, samo da ne nasledi devetku unsure.gif
bokeli
Ošo Rajko, došo Sajko

Prvi šraf u jačanju tima za narednu sezonu.

Dobrodošao
Trunks
CITAT (Take Two @ Jan 28 2011, 08:00 PM) *
Neeeemoj sedmicu, života ti, odmah mi je u glavi nesrećni Robbie Keane... Jedanaest je slobodan, šta bi mu falilo?

A Hari "Magija" Kjuel? smile.gif Ja bih taj broj penzionisao.

Ali realno je da Suarez bude 7.
collymore
welcome
Narsil
CITAT (Scouser @ Jan 28 2011, 06:53 PM) *
predlažem da ga zovemo Zuba biggrin.gif

Zuba, kažeš? biggrin.gif
Mario_T
Jedan dan nemam pristup netu, a mi odmah dovodemo high profile pojacanje. Mozda bi trebalo cesce da odsustvujem? smile.gif

Elem, pod pretpostavkom da nece biti nikakvih problema da lekarskom pregledu (a ne verujem da ce ih biti, posto je Suarez 100% fit), zelim da pozelim dobrodoslicu nasem najnovijem pojacanju. Dobro nam dosao Luise!

Sto se tice broja, neka uzme nr. 11, a nr. 7 da sacuvamo za Younga ili Hazarda na leto. wink.gif

By the way, kako pise VI.nl, onih 26,5 miliona eura ce biti podeljeni na transfer fee od 25 miliona eura (21,45 miliona funti), plus add ons od 1,5 miliona eura.
Scouser
QUOTE (Narsil @ Jan 28 2011, 10:32 PM) *

Zuba, kažeš? biggrin.gif

Upravo biggrin.gif
1jeAhonen
Odlicno...za narednu sezonu i da Tores opet kaze svoje veliko NE! dosta bre...i Keni ima da napravi tim za novu sezonu.
Aleksandar88
Nisu u toku, Torres je rekao svoje veliko NE.... Samo sto je dalji nastavak te recenice "NE - ostaje mi se vise u klubu".
Under
pa i br. 16 je valjda slobodan

dobrodosao, nadam se da ce se pokazati kao veliko pojacanje i da ce moj skepticizam oko njegovih kvaliteta biti neopravdan.
Take Two
QUOTE (Under @ Jan 29 2011, 01:37 AM) *
pa i br. 16 je valjda slobodan

Nije, nosi ga Sotir. Sedam ili jedanaest, ako će u startnu postavu, sve ostalo bi bilo baš glupo.
Under
QUOTE (Take Two @ Jan 29 2011, 02:31 AM) *
Nije, nosi ga Sotir. Sedam ili jedanaest, ako će u startnu postavu, sve ostalo bi bilo baš glupo.

auh, da, zaboravih na Sotira... ubice me Vracar. rolleyes.gif verovatno 7, i taj 16 je verovatno uzeo iz fazona 1+6, zato sto je 7 bilo zauzeto dry.gif

a i toliko je nebitno da ne vidim ni razlog sto o tome raspravljamo laugh.gif
Narsil

Izvolite. smile.gif

Dobro nam došao.
Take Two
Znači, prošao medical? Najzad jedna lepa vest smile.gif

Još samo kad bi se sajt oporavio od Nando-šoka , pa uspeo da objavi da je Suarez potpisao...
bocejan
Super! smile.gif
Sada jos treba da mu nadjemo partnera u napadu. isuse.gif
Trunks
CITAT (bocejan @ Jan 29 2011, 07:38 PM) *
Sada jos treba da mu nadjemo partnera u napadu. isuse.gif

Nasmeja me u ovim teškim vremenima. biggrin.gif
Narsil
SSN news, pre par minuta:

"I am very excited and happy. It is an honour to go to such a big club. I hope to play on Wednesday against Stoke."

A koliko sam video, dobio je broj 7. Nadam se da će ga nositi s ponosom.
Darko Carragher
Jel ima link Narsile?? hocu i ja to da vidim
Narsil
Ja sam uključio vesti na ssn-u ali mi je pustio neki golf pa sam isključio. Tako da, za sada, dobijaš samo ovo, jbg.

Link za SSN.

Nema puno, ovo su vesti, bez intervjua, ima delić o Toresu i delić kad Suarez ulazi u auto.
emir_lfc
to co'ece! biggrin.gif
Scouser
valjda neće da uzme sedmicu smile.gif lepo da povučemo taj broj u narednih 10ak godina, bilo bi korektno

edit: ili da ga povučemo za stalno, dignemo Kenijev dres u svodove Enfilda biggrin.gif
rape91
po forumima se prica i da je Suarez rekao da ga je Dirk zvao i ubedjivao ga da dodje. Dirce kralju! biggrin.gif
Darko Carragher
Gde bi trebalo da nam igra Suarez protiv stoke u sredu na levo krilo??
Take Two
QUOTE (Darko Carragher @ Jan 30 2011, 05:02 PM) *

Pa kao, levi napadač. Videćemo na šta to liči, ako bude prijavljen na vreme. Ali ja još nisam ni čuo da je potpisao... U čemu je problem, i šta se čeka? Nemoguće da je samo zbog Torresa zastoj. unsure.gif
rape91
ceka se ponedeljak,sutra je zvanicno predstavljanje. Mislim da su cekali da ako jos nekog dovedu pa da ih zajedno predstave.
Take Two
Za predstavljanje mogu da čekaju i sredu ujutro, što se mene tiče, ali potpis mora da legne na vreme da bi igrač bio prijavljen i mogao da nastupa. Sigurno nisu ludi da to odlažu iz zajebancije, kao "hajde da potpiše istovremeno sa osobom X".

Jedino ako je već nemoguće da nastupi u sredu, pa im je svejedno dan tamo - dan ovamo, do nedelje će sigurno biti prijavljen.
Svebor
CITAT (Darko Carragher @ Jan 30 2011, 05:02 PM) *

Mozhda u shpicu, umesto... mellow.gif
Narsil
Suarez passes medical.

Evo, kratke vesti sa sajta. Verujem da je ovo samo da nas skinu s kurca, s obzirom da smo već znali ovo.

"The Club agreed a fee of up to 26.5million Euros with Ajax for the transfer of the Uruguayan international on Friday and a Liverpool FC spokesperson tonight said: "Luis Suarez has successfully passed his medical and personal terms with the player have been agreed. We expect to complete the remainder of the paperwork tomorrow."
Digital_Jesus
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-passes-medical

Sutra se ocekuje potpis! smile.gif
Joe
dobro nam dosao, nadam se da ce se lepo uklopiti u ekipu!
LFC - Prijepolje
na zvanicnom sajtu
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-passes-medical
Joe
mislim da su ovim potezom vlasnici potvrdili ono sto su najavljivali, da zele mlade talentovane igrace... dovodjenje Suareza u januaru ce sigurno biti podstrek svima u klubu i oko njega... takodje i dobra reklama za neke druge igrace koje cemo juriti na leto.

ostaje jos 'samo' da se Suarez privikne kako treba na ostrvski fudbal pa da sve bude bajno! wink.gif
Periklo
Može li igrat u EL?
Scouser
Pre svega bih se pomolio da ga zobiđu povrede, da se ne bi ispostavilo da smo ponovo bacili tolike pare. Pokazao je na svetskom da je ekstra klasa i da je očekujem da će biti dobar i u Premierligi. I očekujem da će poput Toresa biti manji "cigan" nego što je to bio ranije, i onda će ga zgotivimo svi smile.gif

welcome zubo smile.gif

Vanja Trotter
Верујем да ће се брзо адаптирати на острвски фудбал. Једва чекам да га видим на терену.
All Red
http://twitpic.com/3ulu00
Scouser
Hoće li neka dobra vest danas ? smile.gif

Suarez će nositi 7. evo jedna witch.gif protiv malera
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.