Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Fulham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Joe
vs

Anfield Road
Sreda, 26.1.2011. u 21.00h

treba nam pobeda, po mogucstvu bez primljenog gola. smile.gif
sedplas
Ma sa Stivijem u timu ovo bi trebalo da bude laganica. Mozda da malo popravimo gol razliku smile.gif
Aleksandar88
U zadnjih par godina sa Fulhamom imamo 1-2-1 skor. Dva puta smo remizirali i to kuci, vreme je da ih ugazimo sa King Kenny-em lfc.gif .

Wastlander7 mode on/

Gubimo 3-0, Gerrard i Torres se sibaju na terenu, a sa tribina se ori "Sacked in the morning".

Wastlander7 mode of/
Narsil
Joe, izmeni samo naziv teme.

Samo da nastavimo sa onakvom igrom i sve će biti u redu. Voleo bih Raula opet iza Nanda da vidim, a Steva malo povučenije.
Dee Jay
Mislim da će ovo biti postava:
-------------Reina----------------
Kelly-Skrtel-Agger-Johnson

-----------Lucas----------------

--------Gerrard-Raul-----------

Kuyt-----------------------Maxi
-------------Torres---------------
Jamaica
Prvi put u sezoni imamo realnu sansu da udjemo u pozitivnu gol razliku....kakav milestone biggrin.gif
Wastelander7
CITAT (Aleksandar88 @ Jan 24 2011, 02:35 PM) *
U zadnjih par godina sa Fulhamom imamo 1-2-1 skor. Dva puta smo remizirali i to kuci, vreme je da ih ugazimo sa King Kenny-em lfc.gif .

Wastlander7 mode on/

Gubimo 3-0, Gerrard i Torres se sibaju na terenu, a sa tribina se ori "Sacked in the morning".

Wastlander7 mode of/

HAHAHAHA laugh.gif

Ali ja kazem sad da cemo pobediti 2-0 biggrin.gif
Scouser
Što tako šturo? Daj reci bar ko će biti strelci ta dva gola, daj još neki info čoveče. smile.gif

Ukoliko pobedimo, desiće se da imamo dve vezane pobede u ligi posle koliko vremena ? (ja ne smem da proveravam, ako neko zna nek javi smile.gif )
Jamaica
Bolton i Blackburn valjda....nasa istorijska pobeda u gostima kad je bila valjda biggrin.gif
Vanja Trotter
Победа.
Играчи су пуни самопоуздања, враћа се капитен, пораз би био огромно изненађење.
3-0, стрелци Torres, Gerrard & Kelly.
Narsil
Ako Keli postigne gol, pred svima obećavam da ću ti gajbu piva kupiti. biggrin.gif
Vanja Trotter
Јелен, хвала. smile.gif
Darko Carragher
4-0 Strelci:Torres,Gerrard,Gerrard i Meireles.
collymore
Imamo priliku da ostvarimo dobar rezultat,mislim da nam pobeda protiv Wolvsa pre neki dan moze predstavljati samo vetar u ledja tako da ocekujem slican rezultat.
Tonča
QUOTE (Vanja Trotter @ Jan 24 2011, 05:54 PM) *
Јелен, хвала. smile.gif

Od Narsila jelen? Nema šanse! smile.gif
Digital_Jesus
Uzimajuci u obzir igru na prosloj utakmici i povratak kapitena u sastav,mislim da je suludo ocekivati bilo sta osim pobede. Gol sigurno daje Torres smile.gif
rape91
2-0
Kuyt,Gerrard
milos7
Sve sem 3 poena je neuspeh. Uspeh je nastaviti sa povezanom igrom i "izbaciti" nekog novog pojedinca
LFC - Prijepolje
3-0. Torres, Maxi, Torres
All Red
4-0.
3' Torres
26' Gerrard
57' Raul
93' Pepe
Vanja Trotter
Ако Пепе да гол, ја All Redu купујем гајбу пелинковца! smile.gif
bokeli
Al ste se razmahali, sve pršti od silnih 3-0, 4-0 niko Fulhamu ne ostavlja šanse da makar počasni daju. biggrin.gif

Pre svega da se nastavi igra koju smo prikazali u većem delu protiv Evertona i u zadnjoj protiv Wolvesa. Svidelo mi se kako smo radili presing na loptu, kako su je srednjaci vukli napred ( za razliku od onog dobacivanja Lucasa i naših štopera u kojima smo imali prilike da uživamo poslednjih godinu dana dry.gif ).

I da odbrana odigra jednu sigurnu utakmicu, bez panike i gluposti. Nismo primili gol u zadnjoj, al očigledno je da puno stvari još uvek ne štima
Joe
od sada ima da brisem ove glupe prognoze sa sve strelcima, samo Wastelander7 ima dozvolu da radi tako nesto.

napredak pod Kenijem je vidljiv, igraci deluju motivisanije i poceli smo da igramo bolji fudbal. najbolje sto bi moglo da se desi za samopouzdanje ove ekipe je da dobijemo sledece dve tekme kod kuce bez primljenog gola i da tako okurazeni odemo plavcima na megdan.

nadam se da je Steva ovu pauzu iskoristio da napuni baterije. narednih 5-6 tekmi su mnogo bitne, a tu nam treba Steva u dobroj formi.

All Red
CITAT (Vanja Trotter @ Jan 25 2011, 12:43 AM) *
Ако Пепе да гол, ја All Redu купујем гајбу пелинковца! smile.gif

Pazi šta si rek'o... Sad ću discimam Damira da povuče veze u klubu da se Pepe-u dopusti da izvede penal. tongue.gif

CITAT
od sada ima da brisem ove glupe prognoze sa sve strelcima, samo Wastelander7 ima dozvolu da radi tako nesto.

Ja se slažem, ja sam svoju prognozu sa sve Pepeom bacio iz čiste ironije.
Svebor
CITAT (Joe @ Jan 25 2011, 01:44 AM) *

A ja taman 'teo da najavim Kenijev het-trik... biggrin.gif
All Red
The Cottagers have never won at Liverpool. They have made 29 visits since 1934, securing nine draws, scoring 18 goals and conceding 78.

Fina statistika...
bocejan
Ove sezone smo prilicno kvarili statistiku. I dalje odbrana ne igra kako treba. Protiv Vukova smo imali srece, za razliku od nekih drugih meceva.
Stevin povratak moze samo da bude dobra stvar. Makar ce u prekidima neko da cisti loptu. Stvarno bi bilo dobro da napravimo neku seriju pobeda.
Narsil
Protiv Vukova smo imali sreće? Objasni ovo, molim te.
LaCiKa
Kakva sreca bree...... mellow.gif

Protiv FUlama sjutra ima da ih slomimo nadam se 3:0 da ce biti....

Krenulo je napokon vise..... lfc.gif lfc.gif lfc.gif
matori lfc
Tores,Dzerard,Meireles a za njih Dempsi!
collymore
Ne znam da li ste primetili ali uvek kad smo prognozirali visok rezultat za nas prolazili smo nikad gore.Tako da nek bude 1:0 i bice super
bocejan
CITAT (Narsil @ Jan 25 2011, 07:59 PM) *
Protiv Vukova smo imali sreće? Objasni ovo, molim te.

Milijas i Hamil sto se secam. Mozda je jos neko imao dobru sansu.
Milijas kada mu je lopta na 2.5 metra od gola pala. U nekim utakmicama smo takve golove primala pa smo gubili meceve.
A jesi ti bio zadovoljan odbranom protiv Vukova? Keli je jedini izbacivao loptu glavom i to kada ona prodje Agera i Skrtela. I jos se uvek isecem kada povucu po krili ili bace neku dubinsku loptu.
Trunks
Kao što sam napisao na toj temi, previše lopti je u naših 16, bocejan je u pravu. Neki drugi tim bi ono sigurno iskoristio.
Narsil
Ne bih se složio da smo "imali sreće" ali 'ajde.
Vanja Trotter
Надиграли смо их, то је тачно, али се и ја слажем да је било доста гужве у нашем 16-ерцу, и да су вукови могли до 1 гола барем.
Svebor
Prenos na SportKlub 5.
Booom
uz malo srece ubedjivo i bez primljenog gola..

al kako nas ta sreca oce ove sezone....prognoza 4-2/3-1
tri komada tores....REEEEALNO! smile.gif
dzoker
Kako je dobro kad imas SBB D3!Bukvalno svaku liverpulovu utakmicu sam odgledao ove sezone biggrin.gif
Digital_Jesus
Uplaceno iz keca u kec. Ima da dodje biggrin.gif
LaCiKa
@Digital
da castis gajbu piva biggrin.gif

lfc.gif
VuksaLFCCC
Konacno da mi se gleda utakmica biggrin.gif

Nadam se da dobijamo ovu.
Joe
Gerrard menja Lucas-a, ostatak kao protiv Vukova...
bokeli
Reina, Kelly, Johnson, Agger, Skrtel, Maxi, Gerrard, Poulsen, Kuyt, Meireles, Torres. Subs: Gulacsi, Cole, Pacheco, Aurelio, Ngog, Wilson, Shelvey.

Gde je Lucas smile.gif
Aleksandar88
CITAT
Konacno da mi se gleda utakmica biggrin.gif

Upravo sam o ovome danas razmisljao i cini mi se da mi se posle dugo, dugo vremena stvarno gleda tekma. Nadam se da cemo uzivati svi veceras smile.gif.
William Bill Shankly
CITAT (bokeli @ Jan 26 2011, 08:08 PM) *
Reina, Kelly, Johnson, Agger, Skrtel, Maxi, Gerrard, Poulsen, Kuyt, Meireles, Torres. Subs: Gulacsi, Cole, Pacheco, Aurelio, Ngog, Wilson, Shelvey.

Gde je Lucas smile.gif

To se i ja pitam?? Sto poulsen pre njega?? Lucas je bolji!

P.S.
da mi je neko rekao prosle sezone da cu napisati ovako nesto, rekao bi mu da je lud biggrin.gif
emir_lfc
pa trebao je prenos na Sportklub+, ali ne bice Napoli-Inter... dry.gif trebali bi ubacit jedno 200 sportklubova majku im lopovsku!
LFC - Prijepolje
Sta sa brinete za Lukasa ta mora covek da odmori neku. biggrin.gif . Pitam se samo kako to da Aurelio ne moze da igra u prvih 11. Valjda je i dalje rovit ili sta. Jeste da Johnson igra solidno na LB ali ipak to mu nije pozicija. Voleo bih da vidim Johnson na RB, Aurelio LB, Kelli CB, Agger CB a Skrtel neka malo odmori. Bez obzira veceras bi trebalo da dobijemo.

http://www.fsportshd.net/p/channel-1.html
Starscream
Lucas Leiva - who has a thigh injury

Take Two
Mamu vam jebem nesposobnu, kakav ofsajd! Vratite Sian Massey! biggrin.gif
rape91
stream?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.