Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Prag
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Sotir Vračarević
dakle prijatelji braco kumovi...

svi koji imate neke kontakte,svi koji imate ideje,pisite slobodno...

ja trenutno imam problema na travian-u pa nemam vremena da se ozbiljnije posvetim temi,ali tu sam..
Narsil
Naravno da se ide.
Dr Stein
QUOTE (Sotir Vračarević @ Jan 21 2011, 01:52 PM) *
ja trenutno imam problema na travian-u pa nemam vremena da se ozbiljnije posvetim temi,ali tu sam..

hahahaha e jesi bolestan.
ja ne znam zavisi od onog sto jebe koku
a nije petao
Narsil
Kod mene je sređivanje prevoza već u toku. biggrin.gif
Djotun
E ljudi, ja sam nov ovde na forumu, pa ne znam kako funkcionise organizacija oko putovanja..
Medjutim rad sam da pomognem u svemu sto se tice odlaska u Prag. Veliki Pozdrav, ynwa
Narsil
U kom smislu da pomogneš? Daćeš nam po 100 evra? Imaš auto/kombi/kamion/trotinet kojim bi nas vozio? Ili nešto sasvim deseto?
Vanja Trotter
Ако будете ишли у Liverpool pub у Суботици пре утакмице, а из Суботице имате и директан воз за Праг, јавите да се нађемо. smile.gif
Djotun
QUOTE (Narsil @ Jan 22 2011, 05:59 AM) *
U kom smislu da pomogneš? Daćeš nam po 100 evra? Imaš auto/kombi/kamion/trotinet kojim bi nas vozio? Ili nešto sasvim deseto?

Sta si ti, neki mangup?? napisao sam gore da ne znam kako su se ranije organizovala putovanja.. ali bih voleo da se organizujemo za Prag, i u tom kontekstu sam rekao da cu pomoci pre svega svojim voljnim momentom smile.gif a za dalje videcemo, jel ima neko da zna kako doci do karata, sto se prevoza tice kolega iz subotice je dao predlog, za nocenje, podlozno je dogovoru.. pozdrav.
Narsil
Mhm. Ja sam forumski mangup.

Trunks
Vidi ovaj Narsil što sad teroriše nove članove, kad smo njega očeličili. biggrin.gif
Dr Stein
E stvarno, ako se covek lepo ponudio da ide sa vama i ako zeli da ucestvuje u organizaciji bolje ga ukljucite u istu a ne da ga cimate... the liverpool way, unity... don't talk it, live it smile.gif
Djotun
Ma sve je ok, kapiram da treba da prodjem neku vrstu inicijacije, mada sam drug clan duze od svih vas, a i stariji sam, da postujete to tongue.gif
inace, vas dvojica bas morate da imate isti avatar? smile.gif

@ Narsil, ti si za sada jedini izrazio zelju da se putuje?? gde su ostali scouseri.. :/
Vanja Trotter
Имам и ја жељу, али недостаје нешто друго. smile.gif
Има директан воз из Београда, то је линија Београд-Будимпешта-Беч-Праг, воз је удобан, има грејање, али је и скупо доста. Карта од Београда до Прага је мислим око 200 евра.
Djotun
http://jungletribe.com/putovanja/2283/prag-dan-zaljubljenih/

jebeno je sto je za zaljubljne, al, sto evrica smile.gif sustina je da moze da se nadje jeVtinije od ovoga sto Vanja kaze..
Dr Stein
nema sanse da je do Praga karta za voz 200 jevreja.
Pa do Budimpeste je iz NS povratna 20e
Vanja Trotter
Не знам, ја сам тако чуо. smile.gif
Narsil
@Trunks Moram malo. biggrin.gif

@Stein Daj, brate, kuloza.

@djotun Brate, kad god se ide na utakmicu, nije problem. Samo što ja, za sada, imam neku organizaciju autom, a karte se već odrađuju. smile.gif Radim na tome, ja sam uvek radije za voz, ali s obzirom da će mi maršuta tih dana biti Beograd - Prag - Beč, moram da mislim na sve. smile.gif
Vanja Trotter
Нарсиле, можеш још коју карту да средиш? smile.gif
Narsil
Ja jedino mogu da kažem za +1 kartu. smile.gif
deiv007
Pozz svima... Nisam 100 % siguran da li cu ici (mozda ce i Vuk ici nije sigurno) ali sam nasao nesto sto bi mozda odgovaralo... Znam da je Chris napisao na faceu da se ide kolima ali nasao sam neke agencije koje za 99 e imaju neke ponude i krece se 15 feb...

http://www.travelland.rs/sr/item/prag-autobusom/29

http://www.ferior.rs/putovanja/prag/prag_utorkom.htm

Jer se zna koliko ce kostati karta za utakmicu?
Dr Stein
Kris je izrazio zelju da se okupimo svi ponovo, na dan utakmice sa Slavijom,
ali u Subotici. Liverpool Pub mnogima vec dobro poznat biggrin.gif
Tako da ako je neko zainteresovan da dodje na ovaj mali okup moze 'vamo da se raspita o svemu

http://www.facebook.com/event.php?eid=1224...122448717827280

Vlada sa Chubure
Narsile nisi valjda zaboravio da mi dodjes kartu za Prag? beer.gif
Narsil
Tebi sam obećao. biggrin.gif S tim što se u Prag ne ide jer je ta ista karta 70 evra.
Vlada sa Chubure
e brate moj dragi i Prag postade Jevropa! Nista znaci onda pravac Subotica i beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif
Vanja Trotter
Gde ste vi tražili karte, ako su 70 evra, na sajtu Sparte piše da je najjeftinija karta 40 evra? smile.gif
U svakom slučaju, vidimo se onda u Subotici, ko dođe. smile.gif
Narsil
Nama trebaju karte za gostujući sektor. A Kris je zvao pa je čuo da su 70ak evra.
Vanja Trotter
Pitam bez veze, pošto sam ja ovde gledao cene, u češkim krunama, doduše. smile.gif
Vanja Trotter
Зна ли неко да ће сигурно долазити 17. у Суботицу, било би лепо да барем приближно избројимо број људи, и Саша ме је замолио да му кажемо барем отприлике број нас који ће долазити smile.gif

1. Ја
2. Chris
3. Narsil
4. Vlada sa Chubure
5. Vlada NS (nije na forumu)
...
Остали?
deiv007
Ja (David) i Vuk... i mozda nase devojke... To cemo jos videti... Nas dvojica smo sigurni...
Dr Stein
potrudicu se iz principa da dodjem.
mada je vreme i povod ubi Boze biggrin.gif
Vanja Trotter
Положио си лингвистику, има да дођеш. tongue.gif
Dr Stein
doci cu najverovatije.
Kris bi valjda trebao u sredu da dodje kod mene u ns
pa da u 4ak sednemo na voz
Vanja Trotter
Океј, и јави којим возом долазите, па да ''покупите'' мене у Тополи, мада ћу ја можда морати раније ићи, због неких обавеза, али јави. smile.gif
Vanja Trotter
Од тог нашег окупљање је на крају било само пар нас, али нема везе, било је супер! smile.gif Жао ми је што су неки отишли раније... Утакмицу нисмо ни гледали, јер се покварила сателитска антена!!!! Мада видим да нисмо ни пропустили пуно...
Саши све похвале и једно велико хвала! Hail.gif

И победничка слика rolleyes.gif cool.gif

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.