Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Blackpool vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe
vs

Bloomfield Road
Sreda, 12.1.2011. u 21.00h

Holloway: Kenny is my hero

Kenijeva prva tekma u ligi i nadamo se i prva pobeda!

collymore
Jasno je svima da ovaj tim Liverpula nema dovoljno materijala za vece rezultate ali ako ne mogu bar jednom da dobiju Blekpul ove sezone onda ne znam sta mogu.Vec protiv Scumma se osetila blaga promena u pristupu igri,igrali smo daleko agresivnije i pozrtvovanije sto je u svakom slucaju za svaku pohvalu i najava boljih dana.0:1
Vanja Trotter
Ако не победимо, не треба ни да играмо фудбал.
gasha84
Ne mogu da prezalim to sto Gerrard-a nece biti na ovoj kao i na sledece 2 utakmice. Na klupu se vratio King Kenny, legenda kluba i mislim da niko bolje od Gerrard-a(i Carre, naravno) ne moze da shvati sta to znaci za klub, navijace..nekako mi je njegova uloga posebno znacajna u ovom momentu u kome se nalazimo trenutno..i naravno, steta sto Kenny nece moci da racuna na svog najboljeg igraca i vodju na terenu bas u prvim utakmicama koje ce voditi..al dobro, na muci se poznaju junaci smile.gif
Narsil
Da je Hodžson ostao na klupi, verovatno bi opet bila neka sprdnja. Ovako, verujem da će sa mnogo više respekta ući u utakmicu. Dobijamo. 0:2.
dzoker
Mnogo vazna utakmica.Jer posle nje cemo otprlike znati da li ova ekipa moze da napreduje ili je ova sezona gotova...ima prenos na sportklubu 5
rape91
oni skoro da ne igraju odbranu,nasa odbrana je u poslednje vreme smesna tako da 3-4 smile.gif
redsi
Jel ovo nema prenosa na SK?
bocejan
Bas nas nahvali ovaj njihov Holloway. Mozda je to neka mastermind taktika. Umesto da prica da Keni nije za ovaj posao i kako i pored njegovog dolaska smo izgubili utakmicu, on nas hvali. Lukavi su Tangerini.
Scouser
QUOTE (redsi @ Jan 11 2011, 11:54 AM) *
Jel ovo nema prenosa na SK?

ima na SK5 ako imaš SBB D3...

ne verujem da ćemo izgubiti sutra smile.gif

Iako mislim da bi Tores i bez desne noge bio bolji od Ngoga, nekako bih voleo da počne sutra s klupe. Ne znam , ovakvu nezainteresovanost za fudbal nisam video dugo kod nekog. Čak ni to što je van forme nije dovoljno za neki zaključak, jer on meni deluje kao da ga fudbal ne zanima 2%. Da li ima neke probleme van terena ili šta je, jebem li ga, u svakom slučaju već neko vreme nije ni senka od onakvog igrača kakav je do letos bio...
Take Two
QUOTE (bocejan @ Jan 11 2011, 03:24 PM) *
Bas nas nahvali ovaj njihov Holloway. Mozda je to neka mastermind taktika. Umesto da prica da Keni nije za ovaj posao i kako i pored njegovog dolaska smo izgubili utakmicu, on nas hvali.

Ma nije, Holloway je odavno Dalglishev fan, pričao je kako mu je jednom prilikom tražio autogram posle utakmice, valjda dok je ovaj trenirao Blackburn. Lud čovek biggrin.gif
redsi
CITAT (Scouser @ Jan 11 2011, 06:11 PM) *
ima na SK5 ako imaš SBB D3...

isuse.gif biggrin.gif
Vanja Trotter
Torres не може да размишља о фудбалу, жена га стално зове да дође кући, не може сама са двоје деце. biggrin.gif
И против ђубрета је деловао незаинтересовано, изгуби лопту, и уместо да крене да је поврати, он лагано трчкара док ови организују напад. Надам се да ће средити тај проблем који има и да ће поново заиграти као пре.
Kenny је свестан величине клуба којег во(л)ди и зна да су оваквка гостовања утакмице које би требало да добијамо, и то ће и рећи играчима, тако ће и поставити игру, да идемо на победу, док би дедица ишао на бод.
Narsil
Ne kažem da je Dalgliš svemoguća ličnost, ali ako bude uspeo Toresu da vrati potrebno samopouzdanje, da ovaj počne da zabija golove kao nekada, sve će biti u redu. Za ovih par dana, na polju Liverpula je bilo toliko pozitivnig aktivnosti, mislim da će i sutrašnja utakmica biti jedna od njih.
Sotir Vračarević
khm,najava na portalu za blackpool.....
Jamaica
Izgleda da cemo ovako igrati:

Reina
Kelly
Skrtel
Agger
Wilson
Johnson
Lucas
Raul
Maxi
Kuyt
Torres

Od Koncheskog i Poulsena ni traga ni glasa....do jaja biggrin.gif

A Johnson izgleda krilo....ja mislim da je njegova najjaca osobina kad probija od pozadi i pravi visak, ali videcemo kako ce to da funkcionise smile.gif
Joe
imamo 4 centralna beka pozadi biggrin.gif
Jamaica
Realno, Wilson ce osedeti dok doceka da igra CB-a, tako da bolje da igra umesto celavog dok se Aurelio odmara smile.gif

Moze da bude i neki 352 ili nesto na tu foru.....kao kad je Rafa onda izveo 6 odbrambenih igraca protiv Portsmoutha biggrin.gif
sedplas
jel pouzdana ta informacija?? msm ovo za postavu?? zanimljivo ako je tacno.
Jamaica
Naravno da nije, video sam na drugim forumima a oni su videli na Sky-u... smile.gif
LFC - Prijepolje
Dobijamo sa dva gola Torresa (nadam se). Ako veceras zabije dva-tri komada to ce ga podici. Verujem da je najgore proslo. Idemo napred wink.gif
redsi
Ova postava deluje kao vrlo glupa zajebancija...
matori lfc
I ja

I ja ocekujem pobedu...Tores naravno!!!

Periklo
CITAT (redsi @ Jan 12 2011, 05:32 PM) *
Ova postava deluje kao vrlo glupa zajebancija...

Zašto? Meni se sviđa. Kenny se očito ne boji dati priliku klincima (Kelly i Wilson), Johnsona na krilu sam i pisao da bih volio vidjeti jer je dobar prema naprijed i rupa pozadi pa mislim da mu krilo bolje leži, a nema ni ćelavog. Idealno.
Digital_Jesus
Meni se svidja ova ideja da stavi GJ-a na krilo,ako je ovo istina,zaista ce biti interesantno biggrin.gif . Moja prognoza je 1:0 za nas,gol daje Kuyt biggrin.gif
redsi
Zato sto se experimenti ove vrste izvode na nekim nevaznim utakmicama a ne na ovokavoj.I ja sam za to da se GJ proba na krilu ali ne ovde.Uostalom,ovo su samo nagadjanja oko pola 9 cemo da vidimo pravi sastav.
bokeli
za ovakav bi sastav Roya razapeli, al ae da sačekamo zvanično pa da sudimo tongue.gif
sedplas
http://twitpic.com/3peqcp

ovaj lik nas bas gotivi tongue.gif
rape91
zvanicno i Lane i Poulsen
milos7
Ovo je tim:
The LFC team in full is: Reina, Kelly, Agger, Skrtel, Johnson, Poulsen, Lucas, Meireles, Jovanovic, Torres, Kuyt. Subs: Gulacsi, Kyrgiakos, Konchesky, Ngog, Wilson, Maxi, Shelvey.

A pitanje je koja je ovo formacija i ko gde ??
LFC - Prijepolje
Zasto da ne. Trebalo bi da dobijemo i sa ovakvim timom. Hoce Kenny da dokaze da niko nije zaboravljen i da svako treba da se bori da bi usao u prvih 11. Mislim da ce biti pozrtvovani veceras a mozda bude i dobrog fudbala za oko nikad se nezna.
rape91
Nadam se samo da Johnson nije levi bek,ostalo je jasno. Raul iza Torresa,Kuyt i Lane po bokovima
Aleksandar88
Ja se nadam da je nesto ovako:

-------------Torres-------------
Jovanovic------Raul------Kuyt
--------Poulsen------Lucas------
Johnson----Agger-Skrtel--Kelly
---------------Reina--------------
LFC - Prijepolje
CITAT (rape91 @ Jan 12 2011, 08:08 PM) *
Nadam se samo da Johnson nije levi bek,ostalo je jasno. Raul iza Torresa,Kuyt i Lane po bokovima

A mozda i Raul na krilu a Kuyt iza Nanda nemoj da te iznenadi.

http://www.jouj.eu/ch2.htm
1jeAhonen
Sastav za veceras....

Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Kelly, Meireles, Poulsen, Lucas, Jovanovic, rolleyes.gif Torres, Kuyt. Subs: Gulacsi, Konchesky, Kyrgiakos, Maxi, Wilson, Ngog, Shelvey

nothing but WIN
Take Two
QUOTE (Aleksandar88 @ Jan 12 2011, 08:09 PM) *
Ja se nadam da je nesto ovako:

-------------Torres-------------
Jovanovic------Raul------Kuyt
--------Poulsen------Lucas------
Johnson----Agger-Skrtel--Kelly
---------------Reina--------------

Skoro sigurno je to, samo je pitanje da li Kelly ili GJ levo... a u suštini i nije toliko bitno.

Jovanović bi morao da iskoristi priliku, protiv Northamptona se obrukao kao i ostatak tima, valjda neće i sad.

Cole stvarno povređen ili šta?
LFC - Prijepolje
CITAT (Take Two @ Jan 12 2011, 08:34 PM) *
Skoro sigurno je to, samo je pitanje da li Kelly ili GJ levo... a u suštini i nije toliko bitno.

Jovanović bi morao da iskoristi priliku, protiv Northamptona se obrukao kao i ostatak tima, valjda neće i sad.

Cole stvarno povređen ili šta?

voleo bih da je ovakva formacija i postavka mada bi moglo Glen na RB Kelly na CB a Agger na LB jer je igrao par utakmica pre i nije bio los.
Take Two
Dajte neki stream da radi, meni se ništa još ne uključuje unsure.gif
LFC - Prijepolje
CITAT (Take Two @ Jan 12 2011, 08:53 PM) *
Dajte neki stream da radi, meni se ništa još ne uključuje unsure.gif

http://www.show-sports.net/Channel%201.html trebalo bi da bude ovde
Take Two
Ovde ide odlično, ali ja ton ne čujem: http://www.acesport.tv/hd-veetle1.html
sedplas
ako ovo nije 433 onda ne znam sta je fora
Fred Kremenko
Tako bre!
Take Two
Fino. Bravo Kelly & Nando smile.gif
LFC - Prijepolje
TORRES biggrin.gif
milos7
Meireles nije desno krilo, to je samo kod RH mogao da igra
1jeAhonen
vec ga ubode...bem ti gluvi strim.
Take Two
Šta su ti navijači... 0-1 u Blackpoolu, i odmah pevaju "scousers rule the country" etc. biggrin.gif

Sami tražili mad.gif
bokeli
isuse.gif nismo izdržali ni 10 min.
LFC - Prijepolje
ponovo ga glupo primamo
Pedja_Nbg
Има ли нормалних стримова?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.