Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Kenny Jr
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
kloppeks
Treba kupiti Jovetica pod hitno. Decko razbija.
vladx
Bese bilo neke price da ga je Rafa zeleo pre 2 sezone, ali da nije bilo para. Nedavno produzio sa Viola-om do 2016, ko god ga hoce, morace dobro da iskesira...mada se sad za svakog trazi 20-30+ mil. dry.gif
matori lfc
http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-...pula-54946.html Jos 1 Dzordan!
Take Two
Glasine:
Liverpool are panicking after Steven Gerrard's ankle injury means they are down to their last 473 midfielders and probably feel pretty stupid for letting Christian Poulsen go in the summer. They'll move for Tottenham oil-tanker Tom Huddlestone in a bid to avert the crisis and inject a menacing lack of pace in the middle of the park. Huddlestone and Charlie Adam together. That's some collection of big bones.

laugh.gif

Neka se oni zajebavaju, ali Huddlestone bi bio Lucasu ozbiljnija konkurencija nego mali Spearing.

Naravno bilo bi milion puta bolje da smo mi uzeli relativno jeftinog Parkera, umesto da se sad hvatamo za čoveka kog je on bez problema izgurao iz tima. Ali šta ćeš kad matorom Parkeru resale value nije zadovoljavajuć, jebo nas moneyball.
Svebor
Tevez rumours:
Nekad
Sad
isuse.gif
Narsil
Ja se ne bih bunio da ga potpišemo i na duži period.
Jamaica
Teveza?
On the pitch, svakako.
Ovo ostalo, što dalje od kluba.

U zbiru, neka hvala smile.gif
Digital_Jesus
Sestomesecna pozajmica bi po meni bilo idealno resenje. Taman da se vidi kakav bi bio u tandemu sa Suarezom pa ako bude islo, da se kupi na neki duzi period. Previse je rizicno kupovati ga odma, jako je problematican + ako ne bude bio dobar, samo bi bacili pare...
Jamaica
Pozajmica može, a posle nje ćao-zdravo.

Za vreme pozajmice će igrati do jaja, Liverpool će mu biti centar sveta i pljuvaće Manchester. Onda će za godinu ipo da igra do jaja još uvek ali će krenuti da sere. A za dve-dve ipo godine će igrati u rezervama dok mu je porodica u Mascheranovoj kuli....
Narsil
E, sad da gledamo u pasulj šta će biti. Tevez je fenomenalan igrač. 6 meseci, pozajmica, slobodno neka dođe. Razmažen je, to stoji, ali na terenu je majstor.
Jamaica
Nije problem Tevez nego Kia Joorabchian. On je robovlasnik. Kada mu bude trebalo još miliona, tad bi Tevez krenuo sa svojim klasičnim pričama. Kao i Mascherano. Sa takvim ljudima ne treba raditi nikakav posao.

Opet, pozajmica na 6 meseci bi bila ok, i ništa više od toga.
rape91
Suarez,Carroll,Bellamy i Tevez-ekipa za film dezurni krivci :-)
Treba sve njih smiriti i istrpeti kad krenu da lude
Carra
CITAT (rape91 @ Nov 7 2011, 08:24 PM) *
Suarez,Carroll,Bellamy i Tevez-ekipa za film dezurni krivci :-)
Treba sve njih smiriti i istrpeti kad krenu da lude

pa zar bez balotelia??? superman.gif
markoliverpool
Tevez je odlican igrac,voleo bih da dodje u Liverpool.
dule_lfc
http://kop-tv.com/go/800/news/transfers-sp...-liverpool.html

"It’s a great feeling, I have been told the current Barcelona coach said that ‘if you don’t go to Barcelona, the second best place to develop is at Liverpool.’ It’s a great, top notch organization."--Marc Pelosi
moses
CITAT (markoliverpool @ Nov 7 2011, 11:55 PM) *
Tevez je odlican igrac,voleo bih da dodje u Liverpool.

+1
dule_lfc
http://www.caughtoffside.com/2011/11/08/li...ar-david-villa/

Liverpool are planning a £34.2million bid for Barcelona striker David Villa but will face competition from Chelsea to land his signature.----hehe pocelo je sa opasnim izmisljanjima
matori lfc
Jeste izmisljotina,ali nama takav igrac treba! A gde ima dima ima i vatre laugh.gif
markoliverpool
http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-...eitu-56468.html

Nije los igrac,nego samo sto je ovo izmisljotina.
Narsil
Za Vilju se ne bih bunio, Kejta nam je još jedna kap u moru, a još je i mator.
milos7
Tevez - dobar igrac, ali slab je u glavi, vec je pokazao da se ne moze kontrolisati, svojim nedolazenjem odnosno dolazenjem u klub kad mu se digne, pa prelazim ne prelazim u argentinu, na kraju necu da igram ko vas jebe
Takav igrac(citaj covek) Liverpulu ne treba
Pozajmica mislim da nije realna, sto bi ga dali tek tako Liverpulu, pre u neku drugu ligu
Narsil
Teveza ne bi trebalo propustiti ako je moguće da ga dovedemo na 6 meseci.
markoliverpool
Tevez odlican igrac . Mng dobar tandem bi bili on ,suarez i gerrard. Sto se tice Keite jeste mator ali na sredini moramo da dovedemo dva igraca,ipak adam nije za velike utakmice,vise je za izmenu. Gerrard i jos dva igraca na sredini i bilo bi extra. smile.gif

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-...ilja-56549.html

biggrin.gif Strasno sta sve nece da napisu biggrin.gif Villaaa smile.gif
anfield_hooligans
Vilja bi mozda dosao da je tu Torres ili/i Rafa. Ovako cemo nekog budjavog engleza da dovedemo, ili necemo nikoga.
dule_lfc
http://www.footylatest.com/liverpool-ready...d-further/25258

Liverpool are rumoured to be interested in Fulham player Mouusa Dembele as Kenny Dalglish continues to mould his squad.----samo nam ovaj fali
markoliverpool
Auu vise sa ovim igracima. Nisu normalni koga oni dovode. Ne znam sta im je. Suarez i Enrique su po meni najbolja pojacanja,ostali su smesni. Ne mozemo sa ovom ekipom nista da trazimo. Sredina cela mora da se promeni osim Gerrarda i krila isto.
dule_lfc
http://www.sportsvibe.co.uk/news/football/...dfielder-12491/

"I was told that he (Comolli) had spoken to the president of Sochaux, but I don't know what they said. We'll see," Boudebouz told France Football.
1jeAhonen
Vilja je jos daleko od Liverpula (naravno i cena je visoka), no sve i da dodje pitanje je sta bi se moglo uraditi...U svakom slucaju jos uvek sanjamo...dok trazimo realne varijante...
Mario_T
QUOTE (1jeAhonen @ Nov 12 2011, 09:52 AM) *
no sve i da dodje pitanje je sta bi se moglo uraditi...

Staviti u ga prvi tim, zavaliti se u (menadzersku) fotelju i gledati ga kako daje golove i zajedno sa Suarezom terorise odbrane u EPL? idea.gif

That being said, nema sanse da dodje kod nas u januaru.
markoliverpool
Boudebouz - nije los igrac,ima dobru levicu,dobar sut i dobar je dribler.
1jeAhonen
Nesto nisam siguran da je to bas tako, posebno s dovodjenjem nekako svi izgube tu svoju fantasticnost....no kamo srece da se to desi. Sto se januara tice vrlo je neizvesno sta ce se naci u ponudi, no svakako moramo nastaviti s pojacavanjem.
CITAT (Mario_T @ Nov 12 2011, 06:23 PM) *
Staviti u ga prvi tim, zavaliti se u (menadzersku) fotelju i gledati ga kako daje golove i zajedno sa Suarezom terorise odbrane u EPL? idea.gif

That being said, nema sanse da dodje kod nas u januaru.
Svebor
That being said, mozhda ne u Januaru, al lepo bi bilo da na leto dodje u Klub koji je uzeo EPL (cinici medj' nama ce reci da ne mozh' ni jabuku da uzmemo ove sezone, al...), npr. pennant.gif
Narsil
Top Spanish Journalist...David Villa.

"
Guillem Balague has responded to last week’s allegations that Barcelona’s David Villa could be in line for a Premiership move by conceding that the striker is finding it slightly tough to find his best form at the Nou Camp.
"
markoliverpool
Danas sam procitao da se Liverpool interesuje za Couthina iz Intera i Lukasa iz Sao Paula.
Take Two
QUOTE (Narsil @ Nov 14 2011, 03:53 PM) *
Guillem Balague has responded to last week’s allegations that Barcelona’s David Villa could be in line for a Premiership move by conceding that the striker is finding it slightly tough to find his best form at the Nou Camp.[/i]"

E stvarno nam je mnogo veliku tajnu otkrio laugh.gif

Gde da se prijavim da postanem "top Spanish journalist", imam iste ovakve informacije? Samo što ne znam Španski...
matori lfc
http://www.sportklub.info/liverpul-opet-hoce-sisoka Za te pare moze!
Joe
QUOTE (matori lfc @ Nov 17 2011, 04:46 PM) *

sta ce nam levi bek sad? tu je odlicni Enrike, mali Robinson koji je najtalentovaniji igrac iz omladinaca, i Aurelio koji sasvim solidno moze da iznese 4-5 tekmi godisnje. smile.gif

Digital_Jesus
Ukoliko postoji mogucnost da kupimo Cissokha za 6m, kao sto pojedini mediji pisu, onda bih ja to definitivno podrzao. Bez obzira sto je Enrique zaista dobar, imati igraca tog kalibra za 6m ne moze da skodi.

Spominje se odlazak Kujta u Inter u januaru. Koliko god Kujt bio borben, jednostavno je tehnicki slab za poziciju na kojoj igra. 10 miliona za njega ne bi bio los posao, a neki kvalitetniji igrac na toj poziciji nam ne bi bio na odmet pogotovo ako Suarez dobije neku suspenziju sad.gif
milos7
Celo leto sam navijao za Sisokoa, ali koji ce kurac sada??

Kajt je zahvalan igrac. Igra gde mu se kaze, cuti kad je na klupi i ne zaboravite da je jebao man prosle godine. Poenta je da njemu odgovara 433, pogledajte mu statistike u holadskoj reprezentaciji
matori lfc
Ja mislim da je Enrike pored Suareza najbolji igrac do sada,ali za te pare bi bio odlicno pojacanje! Ne daj boze da se neko od njih dvojice povredi!
Joe
QUOTE (milos7 @ Nov 18 2011, 01:28 PM) *
Kajt je zahvalan igrac. Igra gde mu se kaze, cuti kad je na klupi i ne zaboravite da je jebao man prosle godine. Poenta je da njemu odgovara 433, pogledajte mu statistike u holadskoj reprezentaciji

nema to veze sa 433, kad LFC bude imao vezni red kao Holandija onda ce i Kuyt kod nas da ima ucinak kao i kod njih...
vladx
Groningen najavio za 14h saopstenje. Ne verujem da ce uraditi isto sto i Bayern, Texeira to LFC?
rape91
vrlo moguce da nas taj Texeira pojaca ali ja se ipak nadam jednom drugom Urugvajcu...
Od jutros u sve vise medija nas povezuju sa Cavanijem. Ajde Henry pljuni lovu

Narsil
CITAT (vladx @ Jan 27 2012, 11:26 AM) *
Groningen najavio za 14h saopstenje. Ne verujem da ce uraditi isto sto i Bayern, Texeira to LFC?

I ja čekam da vidim to. Kažu da je već viđen u Melvudu.
Ali, takođe, mediji kažu da je Dalgliš spreman da da lovu za Kavanija i da je Napoli spreman da ga proda, uz pristojnu nadoknandu, naravno.
milos7
Da li je realno da Napoli koji jos uvek igra LS proda najboljeg igraca??
dejabgb75
CITAT (milos7 @ Jan 27 2012, 02:46 PM) *

Hm...pa možemo se bar nadati, jelte. Ja mislim da su oni dovođenjem Vargasa razmišljali u tom pravcu. Teško je porediti ta dva igrača u ovom trenutku ali je po meni još teže pobediti Čelzi, tj proći dalje u LŠ. Imaju solidne opcije u napadu i mogućnost da kupe još jednog igrača kako god, tako da za oko 30 milki već može biti zaboravljen u Napoliju, naravno nismo jedini na listi kupaca ali se nadam da smo u igri.
LFCRS
CITAT (milos7 @ Jan 27 2012, 02:46 PM) *

po meni je apsolutno nemoguće, uopšte se ne obazirem na tu priču...
nažalost.
Djotun
daj ovog malog iz groningena i da pevamo.. pre champions league fudbala ne mozemo bolje..
vladx
Cavani u ovom roku meni deluje nemoguce, ne vidim da ce ga bilo gde prodati kada su jos uvek u CL.
Joe
ko s enada Cavaniju sad u zimu, taj je mnogo lud... smile.gif

daj tog Urugvajca iz Groningena da vidimo kakav je.

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.