Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Manchester UTD vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Scouser
Manchester UTD vs Liverpool, Fa Cup, 9. Januar u 14:30h

Aj i ja jednom da otvorim topić tongue.gif

Hodža odradio razgovor pred tekmu, konferencija otkazana, da l će je biti sutra, će vidimo rolleyes.gif

Končeski i Škrtuljko su malko sjebani ali će biti fit. Može se očekivati i povratak Meireleša, da se pridruži Stevici i Lukasu na sredini... dakle ako dobro mogu da prebrojim, trojica u sredini znači usamljeni Tores napred? Ili Raul na krilce alien.gif
Joe
ne znam sta da mislim, ne ocekujem nista od ove utakmice... mada mozda iznenadimo.
All Red
Ja se ne bih ni ususdio da pomislim na pobedu. Doduše, mi se protiv ovakvih timova napalimo ali sumnjam da će biti iznenadjenja.
Narsil
Ja uvek očekujem pobedu protiv gmizavaca. Makar i u ovom stanju.
Vanja Trotter
Ја верујем да можемо даље, али постоји једна ствар која ме плаши, а име јој је Roy Hodgson.
dzoker
Bas sam popizdeo sto mu nisu dali otkaz pred ovu tekmu,jer sad ako nekim cudom pobedimo mislim da ce matori da ima kredit jos minimum mesec dana! adultesuicide2.gif
AnF1elD
Vise se nicemu ne nadam!
All Red
Ja ne shvatam zašto se svi sada hvataju za te "kredite", "poslednje šanse" i tako to. Ako su novi vlasnici odlučili da ga odjebu uradiće to kada nadju adekvatnu zamenu a ako nisu neće to uraditi do leta. Nema odlučujućih utakmica i nema kredita. Čak i da pobedi Scum 5-0, Hodza je i dalje težak debil koga treba da se otarasimo, ali nažalost o tome ne odlučujemo mi nego naši vlasnici, koji mi se sve više ne svidjaju svakim danom koji prodje bez ikakvog pozitivnog pomaka.
Jamaica
QUOTE (All Red @ Jan 7 2011, 08:12 PM) *
Ja ne shvatam zašto se svi sada hvataju za te "kredite", "poslednje šanse" i tako to. Ako su novi vlasnici odlučili da ga odjebu uradiće to kada nadju adekvatnu zamenu a ako nisu neće to uraditi do leta. Nema odlučujućih utakmica i nema kredita. Čak i da pobedi Scum 5-0, Hodza je i dalje težak debil koga treba da se otarasimo, ali nažalost o tome ne odlučujemo mi nego naši vlasnici, koji mi se sve više ne svidjaju svakim danom koji prodje bez ikakvog pozitivnog pomaka.

Jel si razmislio mozda da rade na stari Liverpool nacin, iza zatvorenih vrata i bez prljavog vesa u medijima?
All Red
CITAT (Jamaica @ Jan 7 2011, 08:23 PM) *
Jel si razmislio mozda da rade na stari Liverpool nacin, iza zatvorenih vrata i bez prljavog vesa u medijima?

Jesam, i iskreno se nadam tome, samo mi se oni ne svidjaju od prvog dana i sada čekam da me razuvere. Relativno skoro su nas preuzeli tako da imaju vremena da poprave situaciju i dajem im vremena, ali nikako da se oslobodim loših misli vezanih za njih. Prosto mi se ne svidjaju. Za sada.
collymore
Ne smem ni da pomislim kakav ishod ovde moze da bude.Hodza verovatno je posavetovao momke u velikom stilu "...Jebiga momci...sta da vam kazem" biggrin.gif
Dr Stein
QUOTE (Scouser @ Jan 7 2011, 05:00 PM) *
Raul na krilce alien.gif

smajli adekvatan.
kako god. utakmica sa scumom je najvece lozenje za mene.
ako budu igrali Agger Skrtel Aurelio mozda i budemo imali neke sanse.

sve u svemu, ocekujem pobedu.
kao i uvek
kloppeks
Ovo mozda i dobijemo, ali posle se agonija nastavlja!
Boysie
Najgore je sto smo toliko nazadovali da bi nasa pobeda bila iznenadjenje,a do pre par godina bi smo ih lagano prali,4-1 smo ih dobili na trafordu a sad bi bilo iznenadjenje da izvucemo bod stvarno mi se vomit.gif od ovog debila na klupi.Ali i posle svega lfc.gif
Narsil
Ovo je FA, tako da nećemo izvući bod ni u kom slučaju.

Elem:

"Boys and girls of Manchester! Just popped over from Liverpool to invite you to a game of footy tomorrow afternoon. But I'm fucking fucked if you pricks are gonna win it! "

Sotir Vračarević
QUOTE (Scouser @ Jan 7 2011, 05:00 PM) *
Manchester UTD vs Liverpool, Fa Cup, 9. Januar u 14:30h

Aj i ja jednom da otvorim topić tongue.gif

Hodža odradio razgovor pred tekmu, konferencija otkazana, da l će je biti sutra, će vidimo rolleyes.gif

Končeski i Škrtuljko su malko sjebani ali će biti fit. Može se očekivati i povratak Meireleša, da se pridruži Stevici i Lukasu na sredini... dakle ako dobro mogu da prebrojim, trojica u sredini znači usamljeni Tores napred? Ili Raul na krilce alien.gif

brate,jebacemo im kevu dace Fowler!

izvini Stevo(ovo je kao mnogo malim slovima)
Narsil

"Važi, Fergi, u 21h, kod tebe."
Sotir Vračarević
Braco i sestre,krajnje je vreme!!!!

Svi koji zive u BG-u neka budu u 14:00 u nedelju na Trgu Republike(za CAROVE kod KONJA!)odatle idemo svi zajedno da gledamo tekmu.
ko ne moze da stigne(a nema razloga realno!?!?!?!?!?!!)neka mi se obrati na pp za info daljnji..
Narsil
Džerard kaže ono što se od njega očekuje.
bocejan
Uh kako ce da se nalozi i publika i igraci(valjda), sto Keni ima da nas vodi. Opet ce verovatno da ga izduvamo, ali mi se sada vise gleda nego jutros.
milos7
OTISAO JE !!!
Najgori trener u istoriji LFC
Valjda ce se Keni nekako snaci da izbaci djavole
Vanja Trotter
Једва чекам да видим краља на клупи! Убеђен сам да можемо до победе, играчи ће имати огроман мотив, а и краљ је сигурно бољи мотиватор од дедице.
Scouser
Da vidimo i kakav će biti autoritet za ove naše đilkoše...ja se nadam najboljem
Vanja Trotter
Ако су свесни тога ко им је тренер, биће им добар ауторитет, а и зависи какав је његов однос према играчима. Мада ће га сигурно гледати с великим поштовањем.
VuksaLFCCC
BREAKING : Sewage overflow in various parts of London as Man Utd fans all hit the toilet at the same time

Ja ne znam da li ima nesto lepse nego pobeda protiv Scuma za navijace a i za Kennyev moral wink.gif
Jamaica
Sad imamo sanse....honeymoon efekat da nas pogodi, nismo valjda toliki invalidi da nam se to ne desi sa dva menadzera za redom, i veci indijanci od nas krenu dobro sa novim menadzerom smile.gif

Ferguson se verovatno smorio kao nikad u zivotu laugh.gif Pajser otisao a jedini covek koji ga je pobedjivao na redovnoj bazi se vraca smile.gif
Narsil
E, što mi žao Fergija. laugh.gif

Valjda će osmeh da im se ozari na licima. Sad imaju nekog sa autoritetom!
Svebor
Samo fali Stevie Highway na krilu... biggrin.gif
Periklo
http://www.youtube.com/watch?v=FXGY3TXlAq4
Kad se sutra zaori Toiletom... dancing.gif
bokeli
CITAT (Jamaica @ Jan 8 2011, 04:52 PM) *
honeymoon efekat da nas pogodi, nismo valjda toliki invalidi da nam se to ne desi sa dva menadzera za redom, i veci indijanci od nas krenu dobro sa novim menadzerom smile.gif

Jedino taj neki fazon da nas strefi, ne vidim šta bi nam drugo sutra pomoglo.

Nije da smo držali treninge pod njim, al aj poznaje igrače pa da vidimo šta će izvesti sutra
Joe
nadam se: Raul(ako je zdrav) i Lucas na sredini, Gerrard iza Torres-a u napadu, Maxi i Kuyt/Cole po krilu...

VuksaLFCCC
Nije Joe otvorio temu, odmah neka promena biggrin.gif

Znaci mozda promena i u timu, mislim na rezultatsku promenu u odnosu na dosadasnju igru.
Digital_Jesus
Osecam da ce Kenny da zavuce debeljku biggrin.gif

btw evo jedna slika iz Tokya za forum biggrin.gif

Uploaded with ImageShack.us
Narsil
Mogao si malo veću, još jedno 6 dana da mi otvara stranicu.
Take Two
QUOTE (Narsil @ Jan 9 2011, 09:36 AM) *
Mogao si malo veću, još jedno 6 dana da mi otvara stranicu.

Šta se žališ, ne može manje kad je dečko Big in Japan tongue.gif

Ima li nekih indicija šta Dalglish namerava da uradi sa timom za danas (i dalje)? Nisam član na lfc.tv pa ne mogu da gledam one klipove, reko' možda je nešto bitno rekao u njima, osim obaveznog štiva bla bla čast veliki klub navijači bla bla...
rape91
danas 1-1
Pedja_Nbg
The team in full is: Reina, Aurelio, Kelly, Agger, Skrtel, Meireles, Lucas, Maxi, Kuyt, Gerrard, Torres. Subs: Gulacsi, Kyrgiakos, Wilson, Shelvey, Poulsen, Ngog, Babel.
redsi
Where is Johnson? biggrin.gif
Pedja_Nbg
Жена му се порађа. gathering.gif
rape91
Johnson se poradja biggrin.gif
Nema Laneta,Cola, i Hitmana(mozda ode zajedno sa Hodzom)
Tonča
A Džova je i kod Kennya u nemilosti? smile.gif
Ili se prejedao za Božić? laugh.gif
LFC - Prijepolje
Ovaj tim bi i ja odabrao. Pitam se zasto nisu odmah doveli Kenny-a nego su eksperimentisali sa Hodzsonom pa keni je kao trener i posle Liverpoola sa Blackburnom osvojio titulu sto dokazuje kvalitet. Mozemo danas da ih izbacimo. Novi trener nova nada. Kvalitet igraca nije sporan. Da ih danas dobijemo na silu pa posle kad krene uigravanje i taktika Kralja bice sve lakse i lepse.
Svebor
Ajd pa, s verom u Faulera, za Kralja Kenija i Enfild! lfc.gif
Take Two
Sve me je poslušao osim što je ubacio Skrtela umesto Sotira, i Kelija umesto GJa smile.gif

Ko će danas u Scumu da igra po levoj strani, nije valjda Nani? unsure.gif

Uh, Giggs, još gore... jadan Kelly.
dzoker
Postava je odlicna!Najbolja moguca...aj boze pomozi!
rape91
nema Vidica,jebi ga nece dobiti i cetvrti crveni...
Nema ni Rooneya,VDS-a,Scholesa
vladx
C'MON YA REDS!!! lfc.gif
emir_lfc
ajde bre karaj te glupi Manchester!!! biggrin.gif
Pedja_Nbg
QUOTE (Take Two @ Jan 9 2011, 02:06 PM) *
Ko će danas u Scumu da igra po levoj strani, nije valjda Nani? unsure.gif

Uh, Giggs, još gore... jadan Kelly.

Затвориће га Кели, видећеш. yinyang.gif
Take Two
Neće valjda ovako kako su nacrtali, sa Kuytom u napadu, Gerrardom na centru, a Meirelesom na krilu? Neće valjda... jebo nas Sammy Lee...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.