Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Bolton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
sedplas
1.1. 2011. 16.00

Utakmica koja ce najvjerovatnije odluciti sudbinu Hodzsona. Bolton koji nije bas odlican u gostima ipak u mojim ocima je favorit danas.
Roj je rekao da ce promjeniti tim i nadam se da to znaci Raul i Lukas na sredini i Stivi iza Toresa. Naravno Maksi i Aurelio na terenu od pocetka. Nadam se najboljem ali ocekujem najgore....

EDIT: mislim da na BHTV-u ima prenos
kloppeks
Opasno me nerviraju sa onim Brilliant photos from Melwood pre svake utakmice, a mi smo u zescem kanalu. Podseca me na propagandu RTS za vreme sankcija. rolleyes.gif
sedplas
CITAT (kloppeks @ Jan 1 2011, 01:05 PM) *
Opasno me nerviraju sa onim Brilliant photos from Melwood pre svake utakmice, a mi smo u zescem kanalu. Podseca me na propagandu RTS za vreme sankcija. rolleyes.gif

Da da, kao "pogledajte, svi su srecni i zadovoljni, svima je raspolozenje na nivou" a ja se ponekad zapitam dal oni uopste treniraju, ili samo bleje na onim ogromnim loptama i slikaju se za "Brilliant Melwood Photos"
Jamaica
The Reds XI in full is: Reina, Johnson, Aurelio, Agger, Skrtel, Lucas, Meireles, Maxi, Kuyt, Ngog, Torres. Subs: Jones, Cole, Babel, Kelly, Poulsen, Gerrard, Kyrgiakos.

Fala svemu nema Koncheskog na vidiku. Hopefuly, we have seen last of him, sad i Insua moze lepo da se vrati iz Turske....i valjda je poslednja Hodgsonova utakmica uz to....mada mislim da cemo pobediti sad, tim nam je dobar i ujednacen, krila na krilima i tako to.... smile.gif
sedplas
potvrdjen tim za danas je sledeci:

-------------------------Reina--------------------------

-----Johnson------Skrtel-------Agger-------Aurellio---

-----Kuyt---------Lucas-----Meireles------Maxi---------

----------------------Ngog--Torres---------------------

Subs: Jones, Cole, Babel, Kelly, Poulsen, Gerrard, Kyrgiakos.

sto se mene tice, ovo je dobro, e sad samo da vidimo kakva ce taktika biti...
Scouser
Srećna Nova svima !

Dobro deluje sastav ali šta vredi kad od ovih ljudi ostadoše samo slova pod Hodžsonom. Ne znam da li sam negde pročitao ili tripujem da Roja ćeraju čim nađu zamenu. To je sasvim u redu. Bolje nego da ga maknu pa da stave Lija privreneno to je bojim se isto sranje...

Sreća pa imam sport klub 5 smile.gif a možda i nesreća... u stvari pre će biti da je to smile.gif

kloppeks
Na cemu je Torres danas! Leti po terenu.
Pedja_Nbg
Stream?
Dr Stein
http://www.tvoo.eu/ch1.html
Pedja_Nbg
Хвала, таман сам упао на гол. blink.gif
Scouser
rokamo faulove za prekide, jednom su morali da nam ga munu
Aleksandar88
Ukljucio sam se u prenos one sekunde kad je Bolton urucio cici ispisnicu iz kluba.
Jamaica
Cao zdravo....mrs...
Dr Stein
ja gledam od 31 in. i prvi put mi je igra licila na nesto,al jbg

sta je uspeo da promasi brat lukas
bokeli
neverovatno, dva igrača sama na drugoj stativi
redsi
isuse.gif isuse.gif isuse.gif isuse.gif isuse.gif isuse.gif isuse.gif isuse.gif
milos7
da je srece da dobije otkaz
bice ovo jos jedan poraz i nikom nista
bocejan
Sve je isto i u novoj godini. adultesuicide2.gif
All Red
Ovo je dobro. Ja navijam za Bolton. Ako i od njih sad izgubimo kući Hodza je završio, a ako nije završio ni posle toga onda bi NESV mogao da se tera malo iz našeg kluba.
AnF1elD
Ma ja ljudi ne verujem sta ovaj Glen Johnson trazi u liveru,pa verujem da bih ja odigrao bolje od njega. Kako je to los igrac,centarsutevi nikakvi,pasevi jos gori,za odbranu da ne pricam. Ovaj gol je njegpva krivica. Pogledajte gde stoji i njegovu reakciju,kao da ga mrzi da potrci i da skoci. UZAS!!
Wastelander7
To je to sad smo ispod prosecni tim -.-
Bataemperor
Najjachi je komentator na sport klubu od malo pre : '' Prosto je neverovatno sta su igraci liverpula promasili, mada je manje neverovatno sada kada smo videli da je u pitanju bio lukash leiva ''xD
MaPkO89
Verovatno sam podlego propagandi koja se konstantno vrsila na forumu biggrin.gif iako sam mislio da Hodzsonu treba dati vremena mislim da je krajnje vreme da pakuje kofere, bolje i da izgubimo od Boltona nego da se agonija produzava, ako preokrenemo bice jos i proglasen herojem
milos7
jbg spasao ga tores
Dee Jay
Taj rad! Osovina Stivi G-Torres.
A pljuvo ga je, a sad ga čovek spase otkaza!
Dr Stein
jebace vas fernando tumbas!
bokeli
najlepša akcija ove godine
Jamaica
Koliko dugo nismo videli ovako nesto smile.gif
Vanja Trotter
Таман стигох кући, и сморих се. 1:1. dry.gif Даћемо га ваљда до краја.
Dee Jay
Šteta. Torres će sigurno munuti bar još jedan do kraja!
Narsil
Dajte gol, molim vas, dajte gol! 'Ajde, bre!
bokeli
Zašto mislite da se Royu odredjuje sudbina na osnovu ove utakmice. I prizivate pobedu Boltona bezveze.

Ako su rešili da mu daju otkaz daće ga bez obzira šta danas uradili.
redsi
Jebace vas Hodza biggrin.gif
Sotir Vračarević
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jamaica
Do jaja lfc.gif

Jos Henry & co da urade svoje i bice idealan pocetak godine biggrin.gif
bokeli
to bre...... lfc.gif
Narsil
CITAT (Narsil @ Jan 1 2011, 05:17 PM) *
Dajte gol, molim vas, dajte gol! 'Ajde, bre!

Hvala vam.
Sotir Vračarević
HVALA TI BOZE!!!
Vanja Trotter
Joe Cole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wastelander7
Tako idemo....pogledao nas Deda Mraz biggrin.gif
AnF1elD
Vidi ga hodza sto je srecan. Kako glupa pobeda,a gol za pobedu jos gluplji...
bocejan
Bas se trudili ovi nasi. Kuyt ko zna koliko je istrcao. Zasluzeno smo dali i drugi. E sada, sto smo mogli da primimo jos 2, nema veze.
I pored ovakvog rezultata, Roj treba da bude najuren.
Dr Stein
zasluzena pobeda
gledah od 31 minuta i cinilo mi se da smo imali neku igru, doduse vise krajem prvog poluvremena
ali bar lici na pass and move za razliku od proslih izdanja.
Roj se raduje kao da je osvojio Intertoto kup tongue.gif
lep dan at the office konacno
Joe
red je bio i mi neku da dobijemo majka mu stara!
Jamaica
Ultraofanzivna izmena Sotir za Aggera je urodila plodom biggrin.gif
Narsil
Gledao sam drugo poluvreme (putovao, jbg) i:

Torres je igrao, nije se manekenisao. Pokušavao, prodirao. Imao par loših dodavanja, ali dobro. Steva se razmahao, odlične lopte delio. Aurelio i Kuyt prodorni, Agger opet u ekipi. Odlično. Kontrolisali smo igru u drugom, jedino je Glendža napravio par grešaka, kod jedne smo mogli takvu golčinu da primimo, ne znam koji mu je kurac. Hodgson je i dalje retard, smeje se i aplaudira kao da je osvojio LŠ, a ne rutinsku pobedu protiv Boltona. E, da, Nando mora da mnogo bolje realizuje ukazane šanse, onu kad je zalomio dvojicu je morao da ubaci, po nekom mom razmišljanju. Sve u svemu, hvala ti, Liverpule, na poklonu za NG. Valjda će Henry sad da nas obraduje.

P.S. I što se tiče te izmene, nije mi jasno, osim ako Agy nije sto posto spreman, ali koji ga kurac menja u 89. minutu? I on je dobar skakač, ako je dekici to bila namera.
Jamaica
QUOTE (Narsil @ Jan 1 2011, 06:02 PM) *
I on je dobar skakač, ako je dekici to bila namera.

Sotir je mnogo, mnogo bolji smile.gif

Ali izgleda da je Sotir unapredjen u napadaca. pogotovo u kasnim fazama utakmica biggrin.gif
vladx
Koliko se radujem pobedi toliko me sad jos vise boli poraz od Wolves-a. Nije da nisam znao da mozemo bolje nego u sredu, ali da smo upola odigrali kao danas dobili bi Wolves barem sa golom.
Daleko je ovo od onoga sto hocemo, pogotovo u defanzivi, ali danas su me najvise obradovale akcije kada brzinski na prvu razmenjujemo dodavanja. I sa Rafom smo to umeli povremeno, samo da neko usadi momcima da uvek trebaju i moraju tako, bio bi to joy to behold.
Ali, da ne kukam danas, daj da se malo uziva na pocetku godine, uskoro ce i Ewood Park...

Oh, Liverpool, we love you!!!
lfc.gif
Scouser
QUOTE (AnF1elD @ Jan 1 2011, 05:54 PM) *
Kako glupa pobeda,a gol za pobedu jos gluplji...

Zaslužena pobeda. Trgli su se u drugom poluvremenu i dobro su odigrali to drugo poluvreme. Imao je Bolton svoje šanse, ali oni stvarno dobro igraju ove sezone...
Sotir Vračarević
QUOTE (Jamaica @ Jan 1 2011, 05:58 PM) *
Ultraofanzivna izmena Sotir za Aggera je urodila plodom biggrin.gif

biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.