Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Blackpool vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe
Boxing Day Fixture

vs

Bloomfield Road
26.12.2010. u 16.00h

The Reds make their first competitive trip to Bloomfield Road since August 1970 when the two sides played out a goalless draw.

Blackpool fixture latest

nadam se da ce u ovom derbiju Pool-ova, Liverpool pobediti...
Jamaica
Ako Roy uspe da izgubi obe utakmice protiv Blackpoola ne zasluzuje otkaz nego zid...
Narsil
Plača?
bocejan
Onaj pred streljackim odredom. Izgubili smo kuci od njih, a kako igramo u gostima nista drugo se i ne ocekuje.
Mozda ponovno odlaganje. Blekpul je prvi odlozio vec neke utakmice, sto znaci da im je teren isti kao i nasa forma u gostima.
Vanja Trotter
Ако се буде играло, губимо или нерешено. Зато што ће дедица поново фурати све исто, по старом.
Periklo
Treba iskoristit finu kvotu na 1x.
collymore
Slozio bi se sa svima da bi i drugi poraz od Blekpula ove sezone bio previse,tako da ocekujem pobedu u svakom slucaju.Medjutim tu postoji i onaj drugi faktor kad je ova utakmica u pitanju prvenstveno mislim na to da cemo uzeti tri boda uz dosta muke
Narsil
Mi ovu utakmicu moramo da dobijemo, ne znam šta da je, Gargamel je mora dobiti.
gasha84
Gerrard and Agger to return
Scouser
odloženo, dakle pobedili smo ! smile.gif
Digital_Jesus
Nazalost,necu biti u mogucnosti da gledam ovu utakmicu,putujem za Tokyo veceras smile.gif . Verovatno necu moci da gledam ni ostale utakmice do devetog januara kada se vracam kuci.Praticu rezultate i dolazicu na forum sa vremena na vreme(bar se nadam biggrin.gif) . Sto se tice same utakmice,reci su suvisne.Ili pobeda ili sramota. Nadam se da cu za par dana kada budem bio ponovo online videti dobijena 3 boda i jos bolje - ostavku Roja smile.gif
Narsil
Lepo se provedi.
Svebor
Jeste, lepo se provedi i dovedi nam Hondu. biggrin.gif
Joe
Tokyo, jebi se! blago tebi!
Narsil
LFC TV na Areni, ceo dan. Evo, sad je tekma sa Blekpulom. dry.gif
redsi
CITAT (Digital_Jesus @ Dec 23 2010, 04:29 PM) *
Nazalost,necu biti u mogucnosti da gledam ovu utakmicu,putujem za Tokyo veceras smile.gif . Verovatno necu moci da gledam ni ostale utakmice do devetog januara kada se vracam kuci.Praticu rezultate i dolazicu na forum sa vremena na vreme(bar se nadam biggrin.gif) . Sto se tice same utakmice,reci su suvisne.Ili pobeda ili sramota. Nadam se da cu za par dana kada budem bio ponovo online videti dobijena 3 boda i jos bolje - ostavku Roja smile.gif

Pa sta radis prijatelju u Tokiju?
Digital_Jesus
Hvala na lepim zeljama biggrin.gif . Takodje vama zelim ludnicu za praznike biggrin.gif .

@redsi Verovao ili ne,u Tokyo idem ni manje ni vise nego zbog kompjuterske igrice zvane DotA biggrin.gif . Upoznao sam se sa jednim Japancem jos pre par godina igrajuci tu igricu online.Prosle godine je on putovao evropom pa sam ga pozvao u Srbiju da me obidje,i posle toga on me je zvao da "skoknem" do njega u Japan biggrin.gif . Vodim jos dva prijatelja samnom,ima da razvalimo Tokyo ;D. Inace lik je fino obezbedjen,varijanta je da cemo nas trojica biti sami u nekoj ogromnoj kuci u centru Tokija...Ja i dalje ne mogu da verujem ph34r.gif
redsi
Idi bre...Pa jel vam placa avion?Japan i Tokio su moja stara turisticka zelja, pa kad vidim da neko ode uznemirim se biggrin.gif Ajd neka je sa srećom, proveravacemo ti IP da ne lazes biggrin.gif
Digital_Jesus
Hvala smile.gif Nismo se iskusavili za avion,nasli smo povratne karte jos pre par meseci za 650e ,ostalo ce uglavnom ici na njega smile.gif. Provescemo se i za tebe biggrin.gif
Narsil
Samo Warcraft na razvijanje, nikad Dota! tongue.gif
rape91
Evo da se i ja pohvalim,26. idem put Londona na deset dana. U Liverpoolu sam verovatno 30. ali tesko da mogu da se uklopim za tekme Liverpoola. Odgledacu sigurno neku Londonu ali stadium tour je obavezan u Liverpoolu.
Vanja Trotter
Ајте бре, сви путујете Токио-Њу Јорк-Пекам, а нисте могли доћи у Пазову на окупљање. tongue.gif
Narsil
Taj lokal je pretvoren u neko fensi mesto, ako sam dobro razumeo sve ono na fb-u što je rečeno. Stoga smo i poslednji okup tamo održali.
Vanja Trotter
Да, видео сам то. Скроз без везе.
rape91
tokom noci su se dogodile neke izmene tako da postoji mogucnost ako izboksujem za karte, da svoj 20.rodjendan(1.januara) proslavim na tekmi protiv Boltona. lfc.gif
Dr Stein
sjajno brate, iscimaj se maximalnno samo, it's worth it smile.gif
collymore
Zna li neko igra li se ova tekma uopste???????
Tonča
^Odlučiće se 3 čuke pred početak tekme.
Digital_Jesus
Evo drugari cisto da vam se javim da sam doputovo,ovo sto sam danas video je mnogo vise nego sto sam ocekivao biggrin.gif.Necu verovatno moci sutra da gledam tekmu posto idemo negde da pijemo valjda smile.gif Ajd cenim 3:0 za nas pa cemo videti prekosutra biggrin.gif
Narsil
Нећеш да гледаш утакмицу јер идеш да пијеш?
Scouser
QUOTE (Digital_Jesus @ Dec 25 2010, 02:28 PM) *
Evo drugari cisto da vam se javim da sam doputovo,ovo sto sam danas video je mnogo vise nego sto sam ocekivao biggrin.gif.Necu verovatno moci sutra da gledam tekmu posto idemo negde da pijemo valjda smile.gif Ajd cenim 3:0 za nas pa cemo videti prekosutra biggrin.gif

Aj ako stigneš vidi pošto je soni trojka u akihabari biggrin.gif
Dr Stein
http://www.youtube.com/watch?v=0VJ1aSpArJk
Big in Japan it's easy to be biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=YpClHhxNmk4
I pesma zbog koje sam banovan sa metal hammera pre jedno 5 godina
kada sam rekao da su japanci zloban narod smile.gif

sutra 0:2

Narsil
"Today's game at Bloomfield Road has been called off due to a frozen pitch.
The fixture will now take place at Bloomfield Road on Wednesday 12th January, kick off 8pm."
Jamaica
E nek se jebu, gleda mi se utakmica bas, bilo koja sa Liverpoolom... dry.gif
bocejan
Znao sam. To je prva ekipa koja je pocela da odlaze utakmice, a kako se vreme nije poboljsalo, sta drugo je moglo i da se ocekuje.
Narsil
I to smo samo mi odloženi.
Jamaica
I Bittersi.
Narsil
E, jeste, sad videh i to.
collymore
Ko zna za sta je to dobro.Kapiram da je i ovima iz FA dojadilo da gledaju blamazu nasu iz kola u kolo pa nam dali slobodno.Taman sam resio a idem na gledanje kad ono...
Jamaica
QUOTE (collymore @ Dec 26 2010, 01:44 PM) *
Ko zna za sta je to dobro.Kapiram da je i ovima iz FA dojadilo da gledaju blamazu nasu iz kola u kolo pa nam dali slobodno.Taman sam resio a idem na gledanje kad ono...

Bio bi red da dodjes jednom biggrin.gif

Sad imamo dve vezane kod kuce, to bi morali da pobedimo...
Joe
smor
Vanja Trotter
Не смор, него жешћи смор.
bokeli
Šteta.

Mada možda je bolje ovako, gledao sam prošle nedelje Eintracht-Borussiu D. činilo mi se da svi beže od lopte po onom ledu.
Tonča
Jbte, 'oće li se igrati neki fudbal skorije, ili da palim u Kuvajt?!
bokeli
Inače dobro stojimo posle današnjih rezultata. LŠ nam je malo dalje neg inače ( ako je uopšte iko razmišljao da bi mogli da je se dočepamo ) a Stoke nam je postao ozbiljan konkurent za ligu evrope dry.gif
Narsil
Ono što je pozitivno je da utakmice igramo posle prelaznog roka, ako ne računam Bolton.
Mario_T
Ja mislim da je pozitivno da nismo izgubili bodove protiv uvek nezgodne ekipe Blackpoola. biggrin.gif
Dee Jay
Digital_Jesus
CITAT
Aj ako stigneš vidi pošto je soni trojka u akihabari

Hocu smile.gif Svakako planiram da idem tamo.

Sto se tice pomeranja utakmica,izgleda da sam ja jedini kome je to leglo biggrin.gif . Taman cu moci da se nagledam Liverpoola kad se vratim smile.gif
redsi
Ako je do 200e da ti uplatim na racun biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.