Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Fulham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
1jeAhonen

vs

Anfield Road
18.12.2010. u 18.30h

iliti Hodza verzus Hodza

U goste nam dolazi ekipa koja ove sezone niže remije u gostima ko od šale...a kako mi igramo od kuće mogli bi biti oprošteni i ovi bodovi. Pa ipak, statistika veli da smo bili bolji u pet od poslednjih šest duela protiv Fulama, a da oni nisu postigli gol na Enfildu u sedam od poslednjih devet utakmica. Nažalost poslednja dva duela završena su nerešeno bez golova na Enfildu.

U nečemu su bolji od samih sebe...Fulamovci naime nisu dobili u gostima poslednjih 26 utakmica, a to je drugi po dužini niz, jer je njihov prethodni niz najduži (bez pobede u gostima od maja 2006 do marta 2008).

Mi smo u prvenstvu na Enfildu dobili sa nulom prethodna tri meča od četiri, i to je skroman niz koji valja nastaviti, nadamo se.....zato za ovu utakmicu, kažem samo POBEDA.
Vanja Trotter
Јадан Јое, увек мори да поставља слике накнадно. biggrin.gif tongue.gif

Па, ваљда ћемо победити, мада је ово бивши дедин клуб, тако да неће он имати срца да игра против њих. :шмрц, шмрц:
Narsil
3:0, Maxi, N'Gog, Babel? Torres maši dobre prilike, a Hodža se smeje zadovoljno? "Ha, vi iz Fulhama, vidite koga vodim i kako igramo!"
milos7
[/quote]
iliti Hodza verzus Hodza

Pa ipak, statistika veli da smo bili bolji u pet od poslednjih šest duela protiv Fulama, a da oni nisu postigli gol na Enfildu u sedam od poslednjih devet utakmica. Nažalost poslednja dva duela završena su nerešeno bez golova na Enfildu.

U nečemu su bolji od samih sebe...Fulamovci naime nisu dobili u gostima poslednjih 26 utakmica, a to je drugi po dužini niz, jer je njihov prethodni niz najduži (bez pobede u gostima od maja 2006 do marta 2008).[/quote]

Ovo za gostovanja Fulama ne cudi, jer je prvi rekord udario roj(preuzeo ih je u 2007.), a drugi zapoceo.
Inace mislim da ima najgori skor od svih menadzera u PL, 55 utakmica na strani, za sada samo 7 pobeda. Svake godine po 2, ako racunamo da ce i Liverpul pobediti makar Vest Hem u gostima.
collymore
0:0 u najavi
kloppeks
Ovo dobijamo, zna ih Čiča k'o zlu paru!
Jamaica
Nezgodan je protivnik, bod ce biti super.
Joe
ako ne osvojimo sva 3 boda ovde, gde cemo? prosle godine smo sa njima igrali X u jednoj od najgorih utakmica Liverpool-a koje pamtim, ako i sad ostanemo bez bodova treba da se ispisemo iz lige.

Jamaica
QUOTE (Joe @ Dec 17 2010, 02:06 PM) *
ako ne osvojimo sva 3 boda ovde, gde cemo? prosle godine smo sa njima igrali X u jednoj od najgorih utakmica Liverpool-a koje pamtim, ako i sad ostanemo bez bodova treba da se ispisemo iz lige.

Pa protiv Blackpoola, Newcastlea, Sunderlanda, Wigana, Stoka.....a i oni su prosle godine imali dobrog menadzera, bila je nezgodna utakmica.... tongue.gif
bokeli
Ovu bi trebali da dobijemo. Jesmo mi posle Rafe dobili Roya, al i oni su posle Roya dobili Hughes-a
Shone61s
Ma lagano 2-0
Digital_Jesus
Dobicemo ih i tako ce se nastaviti saga. Hodza ce gubiti i dalje u gostima a dobijati kod kuce i tim pobedama sebi kupovati vreme pa ce tek na kraju sezone dobiti korpu zbog loseg plasmana na tabeli blue_bandana.gif
MaPkO89
Realno bi bilo 1-1&3+ sto ne znaci da je tim napredovao, nego jednostavno igra se kuci a protivnik je Fulam

Nadam se da nece gurati Dzerarda jer je potrebniji za neke sledece utakmice, ovu sigurno mozemo i bez njega
VuksaLFCCC
Roy: My respect for Super Dan
Tonča
Utakmica je odložena
VuksaLFCCC
CITAT (Tonča @ Dec 18 2010, 11:28 AM) *

Jbg, pretek'o si me biggrin.gif
Vanja Trotter
Није истина то са закрченим прилазом стадиону, утакмица је одложена јер Roy нема срца да победи бивши клуб.
Joe
smor
VuksaLFCCC
CITAT (Vanja Uzelac @ Dec 18 2010, 12:43 PM) *
Није истина то са закрченим прилазом стадиону, утакмица је одложена јер Roy нема срца да победи бивши клуб.

A kao da bi ga pobedio i da se igralo xD
Under
QUOTE (Jamaica @ Dec 17 2010, 02:35 PM) *
Pa protiv Blackpoola, Newcastlea, Sunderlanda, Wigana, Stoka.....a i oni su prosle godine imali dobrog menadzera, bila je nezgodna utakmica.... tongue.gif

ti zaboravio da nas je CrniBazen vec dobio...
Jamaica
QUOTE (Under @ Dec 18 2010, 02:34 PM) *
ti zaboravio da nas je CrniBazen vec dobio...

Post je bio ironican, on je pitao gde cemo da osvojimo bodove ako ne ovde a ja sam nabrojao gde bi trebali a nismo... tongue.gif
dzoker
bas sam se smorio sto su odlozili tekmu sad.gif
1jeAhonen
....znaci odlaganje,aooo ovo ce nam kao ici na ruku, naknadno. wink.gif rezervacija vazi.
matori lfc
http://www.index.hr/sport/clanak/snijeg-ot...ama/529167.aspx Ma kakva tekma,ajde da se grudvamo!
Dee Jay
Ovo neka stara slika, Riera i Aqua.
Narsil
Ima cela serija slika. Torres na njima izgleda kao da ima 15 godina.
VuksaLFCCC
Skrtelu vrucina xD
Rocky
Било би лепо да Ливерпул напокон победи... неког
Narsil
Čemu to, mi uglavnom dobijamo utakmice kod kuće...
Vanja Trotter
Сад сам завршио са прегледом сезоне 2008-2009. Плаче ми се због она 4 јебена бода, а плаче ми се онда још више због овога сад.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.