Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Newcastle vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Periklo
VS

Dan utakmice, a još nema teme.
Prvi put ove sezone mislim da ćemo dobit u gostima. Zadnjih godina su bili naše standardne mušterije, nikad me nije bilo strah kad igramo s njima, sad još ostali i bez managera koji ih je odlično vodio. Naše gostovanje kod Spursa mi daje nadu da je Woy shvatio da se i u gostima ima pravo igrat napadački.
bocejan
Kako mi igramo u gostima tako oni igraju kuci.
igzy79
Idemo,jos jedna pobeda pa jos jedan pobeda i tako u nedogled!!!!
dzoker
Iskreno ove sezone sam pred svaki mec u gostima bio skeptican i uvek nekako ocekivao poraz sad.gif ,ali sada sam stavio dvojku i nekako sam siguran da cemo dobiti igrali mi ruzno ili lepo biggrin.gif .Voleo bih da tores donese pobedu.P.S. sto ste ovoliko dugo cekali da otvorite temu?
rape91
ajmo po drugu u nizu,pa da za tri-cetiri kola dodjemo blizu vrha. Dosta derbija u narednim kolima a mi imamo relativno lep raspored dok chelsea ocekuje Tottenhal,Arsenal i Scum u tri kola. Stizemo!
Jamaica
Ako ne dobijemo ovaj cirkus od kluba u gostima ozbiljno se kandidujemo da postanemo veci cirkus od njih....
Digital_Jesus
Stavio 2 na tiket.Ocekujem goleadu kao prosli put kada je bilo 5:1 za nas smile.gif . Raul konacno postize gol na ovoj utakmici biggrin.gif !
Aleksandar88
^ Bacio nas 2 na tiket takodje, da pojacam ugodjaj tj. nerviranje wink.gif .
Svebor
Ako ih ne bombardujemo iz bunkera (sto je vrlo verovatno), stavljamo im dva-tri komada. Ajmo Crveni! lfc.gif
Joe
Same team as Monday except Torres in for Babel.
matori lfc
Bilo bi vreme da napokon dobijemo u gostima!
Dee Jay
ofsajd
All Red
Jbg, nije ovo West Ham. Napuniće nas ovi samo tako. Po kvalitetu samih igrača logično je da ih dobijemo, kao i Blackpool, Stoke i ostalu boraniju.

HODZA OUT!!!
Trunks
Nula od igre.
Aleksandar88
Jbg gol iz cistog ofsajda, plus cicina postavka u najboljem slucaju izvucicemo remi.
All Red
CITAT (Trunks @ Dec 11 2010, 07:03 PM) *
Nula od igre.

Koje igre?
Scouser
A Tores igra kao da se on porađao prošlog vikenda a ne žena njegova...Šta god da promeni Hodža biće ok, čak i Aurelija umesto Ngoga da ubaci, samo nek menja nešto jebo ga konj mada verovatno i konj neće. Al zato dominiramo u Rafinom stilu: kontrolisanje igre, Sotir do Škrtela, Škrtel do sotira, pa Lukas...pa Sotir do Škrtela pa Škrtel do Sotira...pa Pepe
Svebor
isuse.gif
Periklo
Ngog jedini nešto igra, ostali u svojoj standardnoj gostujućoj formi.
LFCRS
CITAT (Scouser @ Dec 11 2010, 07:22 PM) *
A Tores igra kao da se on porađao prošlog vikenda a ne žena njegova...Šta god da promeni Hodža biće ok, čak i Aurelija umesto Ngoga da ubaci, samo nek menja nešto jebo ga konj mada verovatno i konj neće. Al zato dominiramo u Rafinom stilu: kontrolisanje igre, Sotir do Škrtela, Škrtel do sotira, pa Lukas...pa Sotir do Škrtela pa Škrtel do Sotira...pa Pepe

svaka čast za prvu rečenicu, jesam se ismijao. slazem se sa ostatkom posta.
bokeli
laugh.gif lfc.gif
All Red
Ne znam za vas ali ja sam potpuno, da ne kažem nenormalno, miran u ovom trenutku. Čak i da nam daju još 3 gola ne bih se uzbudio. Nekada sam se nervirao, lomio stvari, skakao od sreće, ali od 2.-3. utakmice pod Roy-em sve je to nestalo. Kuytov gol sam propratio istim (ne)uzbudjenjem kao i Nolanov.

Torres isuse.gif

Ovaj Rendžer ušao i iscepao u dva poteza...
rape91
Sta radi ovaj Skrtel pobogu? Jeba ga mocni rendzer dva puta
All Red
75. minut, još nema izmene. A i zašto menjati savršen tim.
Pardon, ušao Babel u 72.

Evo i Bartona. isuse.gif
Wastelander7
Zasto mi moramo uvek izgubiti od pajsera -.-
gasha84
Skrtelu bas ne ide danas..
rape91
Hodzu svrbi nos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Uvedi nekog
milos7
zna li neko kada ce matori kreten otici ???
Take Two
QUOTE (rape91 @ Dec 11 2010, 07:58 PM) *
Sta radi ovaj Skrtel pobogu? Jeba ga mocni rendzer dva puta

Treća sreća isuse.gif

Bar je ovo drugo poluvreme interesantno, iako nas i dalje jebu. Ono prvo je bilo mrtvo da mrtvije ne može biti, i jedni i drugi pokušavaju bunker pa nešto iz kontri/prekida, a ni jedni ni drugi ne umeju ništa od navedenog da odigraju kako valja.

(Jovanović u 85., sad su najebali!)

Šta kažu kladionice, kolike su šanse da Bik Koji Sedi ode u januaru?

80 min: GOAL!!! Newcastle United 2-1 Mr Roy & His Timid Travelling Troupe. This had been coming. A long ball down the middle. Ranger again makes a nuisance of himself, putting Skrtel off and allowing Barton to nip into the box and poke it round Reina and into the bottom-left corner of the net. Oh Mr Roy! What have you done! Again!
Dee Jay
Mr Roy & His Timid Travelling Troupe! laugh.gif
VuksaLFCCC
Evo ga i 3, bravoo... =/

Ima li kraja ??
Dee Jay
Ala se raduje Jaba hut.
gasha84
Hahahaha! Pa ovo je smesno..ajde Henry, reaguj!!!
Aleksandar88
Hehehehe sjeba me i za pare ( usli Lester, Palermo i Dortmund adultesuicide2.gif ) isuse.gif . Valjda ce drtinu da sutnu.
rape91
Igraci koji kod Hodze igraju startnu se osecaju jako sigurno,mogu da igraju kako hoce,da daju 3 autogola,pogrese 17 puta,ne cuvaju igraca ali nema sanse da ce da ih zameni pre 80 min.
Hodza out!
Svebor
Skrtel katastrofalan, Toresa ne pamtim ovako losheg. uffffffffff... vomit.gif
bokeli
CITAT (gasha84 @ Dec 11 2010, 08:12 PM) *
Skrtelu bas ne ide danas..

Očekivao sam da će Grk i Skrtel imati problema protiv nekog tima sa brzim napadačima. a Newcastle-ovi to nisu. Igraju na snagu, dobro skaču, što i ne bi trebao biti problem za nas, al izgleda da ipak jeste.

Raspad živi, komplet ekipa, bez izuzetaka
All Red
Moram da čestitam Roju Hodzsonu. Znam da mu nije bilo lako da preuzme onako mrtvi tim od prošle sezone i da ga vrati na put stare slave, ali niko se nije ni nadao da će čovek obarati sve rekorde kluba. Nalazimo se na najnižoj tački od kada ja pratim klub, a pratio sam ga i kada ga je vodio moćni francuz. S obzirom da sam već izrazio svoju sumnju prema sposobnosti i finansiskoj moći novih vlasnika, sada ću samo reći da ako ne smene Hodzu do kraja sezone, zamrzeću ih kao i prethodne.
Take Two
90 min +1: GOAL!!! Newcastle United 3-1 Mr Roy's Abject Shower. Carroll is 25 yards out. There are four red shirts ahead of him, but none react. So Carroll pokes the ball forward a tad, takes a stride forward, and hammers a low screamer into the bottom-right. Even from that distance, poor Reina had no chance. That is a wonderful finish, but totally shameful defending by Liverpool.

Ej, Lucas i Meireles, stoje, gledaju ga, i poluokrenuti su da ih ne napuca slučajno u lice! Pa pizda vam materina, idi kući pa gledaj na TVu ako se bojiš da te lopta ne pogodi!!!
AnF1elD
Ja sam jos odavno odpisao ovu sezonu,i nimalo se nerviram oko nase (ne)igre. Siguran sam da bih imali mnogo bolju igru da su umesto ovog matorog doveli O'nila. Covek koji igra ofanzivno,a ne ovaj debil koji sedi na klupi kao navijac i jedva ceka da se mec zavrsi. Ne ide mi u glavu kako je on doveo Fulham do finala Kupa Uefa! Promena managera donece nam rezultat,siguran sam!
Forsaken
opet smo pukli od raspalih lesina,kao i obicno
hodzson je matora drtina koja je odavno trebala da leti napolje!!!Uobicajen stajling igre:damo gol pa onda bunker!!MRS HODZA
milos7
CITAT (AllRedYNWA @ Dec 11 2010, 08:27 PM) *
Moram da čestitam Roju Hodzsonu. Znam da mu nije bilo lako da preuzme onako mrtvi tim od prošle sezone i da ga vrati na put stare slave, ali niko se nije ni nadao da će čovek obarati sve rekorde kluba. Nalazimo se na najnižoj tački od kada ja pratim klub, a pratio sam ga i kada ga je vodio moćni francuz. S obzirom da sam već izrazio svoju sumnju prema sposobnosti i finansiskoj moći novih vlasnika, sada ću samo reći da ako ne smene Hodzu do kraja sezone, zamrzeću ih kao i prethodne.

Ako ne smene do kraja??Ako ne smene do kraja godine, do pocetka prelaznog, da bi nov menadzer mogao da dovede svoje igrace, a ne da ih dovede Roj pa da novi ne zna sta ce sa poulsenima i konceskima, ONDA su totalni idioti kao i oni prethodni koji ga i dovedose.
Sta reci, skor u gostima 1-2-6 !!! Blekpul u gostima ima 4 pobede.

A i na oficielnom sajtu non stop posle utakmica se mole Bogu da roj ode. A poznato je da su navijaci sa Kopa jedni od najodanijih menadzerima. Rafu nikad nisu bojkotovali za 5 god iako je imao dosta gresaka ali ipak nazalost bio je bolji od ovog.

Hodzson je nesto uspeo, da obori rekorde, mislilo se ne moze gore nego sezona 2009/10, ali IPAK MOZE I MOCI CE
djolelfc12
da Fowler sacuva! skrtel nikad nije gore odigrao!
1jeAhonen
Drugo poluvreme traljavo nikakvo...organizacija igre konfuzna, petljanja s loptom, gomilanje igrača u napadu usporavanje i protivavionski šutevi u 16 yardi.Martin Škrtel u svojoj najgoroj utakmici...ko na štulama, uvek u raskoraku. Kerol zabio sa 25 metara onako ko da kaže šta ću s ovom loptom...Reini na dušu. Tačka na zasluženu pobedu domaćina za povratak u dobar ritam...a nama novi poraz za ubijanje i onako slabašne nade u bolje dane.

CITAT (bokeli @ Dec 11 2010, 08:27 PM) *
Očekivao sam da će Grk i Skrtel imati problema protiv nekog tima sa brzim napadačima. a Newcastle-ovi to nisu. Igraju na snagu, dobro skaču, što i ne bi trebao biti problem za nas, al izgleda da ipak jeste.

Raspad živi, komplet ekipa, bez izuzetaka

Barton je živi primer sporosti kratkonogi kasač ali kako je nameštao onu loptu na tako providne padobran kombinacije da svaki put udje na Kerola...pa to je očaj i još kod nas prošlo iz prve baby.gif ..

...i zaista kad se već nije u promeni uprave išlo i na promenu menadžera, vreme je za Muratov Verdict i svilen gajtan barem da u Novoj godini krenemo od nule na bolje.
dzoker
Jebote odigram 1 na hanover,dortmund,2 na city,1x na kajzerslautern i jebenu dvojku na liverpul koji me upucao u mozak!! adultesuicide2.gif Vise nikad ne igram na klub za koji navijam!Stvarno sam zbog trenutnog stanja nas i njih ocekivao nasu pobedu...iz kola u kolu stalno sam u fazonu jbg bice bolje ali ocigledno hodzson ne moze vise od 7-8 mesta i promena je neophodna!Kad bi nam dosao ovaj klop iz dortmunda bilo bi belaja!
bocejan
CITAT (Take Two @ Dec 11 2010, 08:28 PM) *
Ej, Lucas i Meireles, stoje, gledaju ga, i poluokrenuti su da ih ne napuca slučajno u lice! Pa pizda vam materina, idi kući pa gledaj na TVu ako se bojiš da te lopta ne pogodi!!!

To je i meni prvo zapalo za oko. Jos Lukas nesto rukama pokazuje, kao "sto niste izasli?". Jos u prvom poluvremenu sam video da ne postoji nacin da damo gol, pa pocetak drugog nisam ni hteo da gledam.

Skrtel je napravio najvecu gresku sebi i svojoj zemlji, kada je prestao da igra hokej. Mozda bi uspeo u skotskoj ligi, ali za Falkirk ili tako neke.

O Toresu smo vise puta pricali, igra bas onako kako sam zamisljao da ce da igra kada je presao. Razuverio me, ali se sada sve lepo slozilo. Ako moze uopste da se vrati na stare staze, treba mu za sada podrska jos jednog napadaca, a da nije N'Gog.

Hodzson video da ne mozemo da stignemo 2-1 pa pustio Jovanovica, kako bi cisto dao sansu coveku. Covek nije imao u planu 2 izmene da napravi.

JAO KADA CE VISE TAJ DAN, KADA CU NA SAJTU DA PROCITAM DA JE OTISAO?!
Narsil
Volim te, Liverpule, ali neki ljudi ne rade dobro za tebe. Molim te, otarasi ih se.
Joe
katastrasno...
VuksaLFCCC
CITAT (dzoker @ Dec 11 2010, 11:13 PM) *
Jebote odigram 1 na hanover,dortmund,2 na city,1x na kajzerslautern i jebenu dvojku na liverpul koji me upucao u mozak!! adultesuicide2.gif Vise nikad ne igram na klub za koji navijam!Stvarno sam zbog trenutnog stanja nas i njih ocekivao nasu pobedu...iz kola u kolu stalno sam u fazonu jbg bice bolje ali ocigledno hodzson ne moze vise od 7-8 mesta i promena je neophodna!Kad bi nam dosao ovaj klop iz dortmunda bilo bi belaja!

Ja sam to shvatio pre nekih godinu-dve.

Hodza out. Nadam se da vlasnici Liverpula nece dozvoliti ovu bruku i katastrofu i da ce sto pre izbaciti matoru drtinu. blue_bandana.gif
bocejan
Negde sam nasao kvotu da Hodzson leti. 20/1 to znaci da je malo verovatno. Ide nam ona luda nedelja sa utakmicama. Sva sreca pa ce biti Cetiri skakaonice, da se iskuliram od Hodzinih ideja.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.