Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Aston Villa
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter
vs

6 December 2010, 21:00

Last 4 matches:

English Premier League (EPL) ‎(EPL)‎ Dec 29, 2009 Aston Villa 0 - Liverpool 1
English Premier League (EPL) ‎(EPL)‎ Aug 24, 2009 Liverpool 1 - Aston Villa 3
English Premier League (EPL) ‎(EPL)‎ Mar 22, 2009 Liverpool 5 - Aston Villa 0
English Premier League (EPL) ‎(EPL)‎ Aug 31, 2008 Aston Villa 0 - Liverpool 0
Digital_Jesus
Bez Steve i Dzejmija sumnjam da mozemo do pobede,ne mislim da im nismo dorasli bez njih dvojice nego ce glavni problem biti Rojeva taktika.I sa full sastavom jedva pobedjujemo a sada nazalost mislim da nemamo sta da trazimo ovde. Cenim da ce Ulije da nam fenkira -.-
VuksaLFCCC
Bice veoma tesko, jedino sto cemo imati vremena do ponedeljka da se odmorimo. Moramo da se nadamo dobrom rezultatu, iako je to tesko !
collymore
Jos jedna od ekipa koja nam u ovom trenutku nikako ne lezi,medjutim oduvek smo bili alfa i omega za Aston Vilu bez obzira ko da je igrao za njih i bez obzira u kakvoj smo se formi nalazili.Mislim da ukoliko odigramo pametno imamo cemu da se nadamo.Ono sto je sigurno,bicemo uskraceni za Dzejmijeve auto golove kao i za kreativnost nasih igraca koji izadju na teren tog dana,tako da ljudi sta da vam kazem 1:0 na misice puna kapa.
Jamaica
QUOTE (collymore @ Dec 4 2010, 08:39 PM) *
Jos jedna od ekipa koja nam u ovom trenutku nikako ne lezi,medjutim oduvek smo bili alfa i omega za Aston Vilu bez obzira ko da je igrao za njih i bez obzira u kakvoj smo se formi nalazili.Mislim da ukoliko odigramo pametno imamo cemu da se nadamo.Ono sto je sigurno,bicemo uskraceni za Dzejmijeve auto golove kao i za kreativnost nasih igraca koji izadju na teren tog dana,tako da ljudi sta da vam kazem 1:0 na misice puna kapa.

Srecom, u ligi ima samo 19 takvih ekipa biggrin.gif
dzoker
prilicno sam siguran da cemo ih nakantati lagano,jer kad god sam igrao na kladzi aston vilu i gledao tekme primali su najgluplje golove na svetu,cak i od nas primaju smesnije golove!
All Red
Meni je brat, koji navija za Inter ali ne voli LFC prošli put pevao: Ona me je Ason Vila, zbog vina me napustila, tako da se nadam da ćemo sada da im jebemo kevu.
kloppeks
Ja sam optimista, pa sta bude!
Drazze mi je to, nego da kad izgubimo kazem: Jel sam vam lepo rekao... rolleyes.gif
1jeAhonen
Aston vila ne zna gde bije...tolko su se nagutali poraza i losih partija da ce biti pravo cudo ako ih tako grogirane na uspavamo nasom opijajucom taktikom defanzivne igre na sredini i uvlacenja u sesnaesterac.

No salu na stranu, utakmica se igra u za nas nepovoljnom terminu, ponedeljkom a protivnik ne predstavlja izazov kao prosle sezone. Uz mali oprez prema napadacima *Agbonlahor,Ajrlend,Dauning... pobeda se ocekuje. With the hope in our hearts.......Go reds!!!
Take Two
Direktan duel dva najgora trenera koje je Liverpul imao još of G. Sounessa! Tako bih ja najavio utakmicu da se za nešto pitam na Sport Klubu.

Predviđam rezultat minus 1 minus 2. Za nas.
Vanja Trotter
Aston Villa је екипа која мене увек изненађује, пошто се деси на пример да победе Man Utd 1:0 на Old Traffordu, а онда губе од 10 пута слабијих. Биће тешко без Gerrarda, Carraghera ( rolleyes.gif ), али ваљда ће Lucas и екипа да угурају нешто.
bokeli
VS

I can not wait biggrin.gif
Take Two
QUOTE (bokeli @ Dec 6 2010, 12:14 AM) *
VS

I can not wait biggrin.gif

laugh.gif Hail.gif
Take Two
Gerard Houllier says he wanted to sign Cristiano Ronaldo before Manchester United but Liverpool wouldn't let him. Houllier also wanted to invent a small metal box full of millions of songs for people to listen to on the bus years before Apple did, but Liverpool wouldn't let him. Plus he had a really good idea about 20 years ago that involved creating a system of shared digital information linked through global telecommunications networks and accessible to all, which he was going to call the Houlliernet. But Liverpool wouldn't let him

biggrin.gif

http://www.guardian.co.uk/football/2010/de...awcross-man-utd

Šta mislite, koliko će vremena večeras trebati komentatoru da pomene kako je Ulije trenirao Liverpul, pa zato "odlično poznaje ove igrače"? Iako nijedan od tih igrača nije bio u klubu u njegovo vreme, a većina nije bila ni u zemlji?

Ja tipujem na prvih 10 minuta.
redsi
Igrači koje je on trenirao biće na tribinama...Pa, zavisi od komentatora, ako bude Višković, biće verovatno mamuran, verovatno čovek prosljavljao vanzemaljski uspeh nebeske nacije...Ups, zaboravih da je u svadji sa engleskim Lordom Srđanom Đokovićem...
All Red
Torres ne igra zbog žene. Napadački tandem čine Babel i Ngog.

Fernando Torres is absent after his wife went into labour.

Liverpool: Reina, Johnson, Konchesky, Skrtel, Kyrgiakos, Meireles, Lucas, Kuyt, Maxi, Babel, Ngog. Subs: Jones, Kelly, Aurelio, Poulsen, Cole, Jovanovic, Shelvey.
Joe
neka nam je Fowler u pomoc!
igzy79
Idemo na pobedu!!!! Koga nema bez njega se moze!!!!
bokeli
CITAT (AllRedYNWA @ Dec 6 2010, 08:10 PM) *
Torres ne igra zbog žene. Napadački tandem čine Babel i Ngog.

Fernando Torres is absent after his wife went into labour.

Liverpool: Reina, Johnson, Konchesky, Skrtel, Kyrgiakos, Meireles, Lucas, Kuyt, Maxi, Babel, Ngog. Subs: Jones, Kelly, Aurelio, Poulsen, Cole, Jovanovic, Shelvey.

Pošteno, dvojica menjaju jednog smile.gif
Jamaica
Zasto drvo umesto Jovanovica?
Periklo
Ne znam zašto, ali ovo me podsjetilo na on uscenu iz Kengura kad Živac treba vozit onog lika na porođaj, a lud jer će propustit tekmu. laugh.gif
rape91
QUOTE (Jamaica @ Dec 6 2010, 08:15 PM) *
Zasto drvo umesto Jovanovica?

Zato sto bi onda Maxi igrao desno a to je igrao samo u prethodnih deset godina,nije se jos navik'o unsure.gif

Justice for Lane!
Jamaica
QUOTE (rape91 @ Dec 6 2010, 08:26 PM) *
Zato sto bi onda Maxi igrao desno a to je igrao samo u prethodnih deset godina,nije se jos navik'o unsure.gif

biggrin.gif

Isto vazi za Jovanovica u napadu verovatno laugh.gif

Bitno da je Roy pao na Babelove twitter price da je on napadac...

Nego, izgleda da smo zadnji put kad smo igrali bez Gerrarda i Carre na Anfieldu dobili Derby 6:0 smile.gif
vladx
Babel daje u prvom, Lane u drugom i dovoljno!
C'MON YA REDS!!! lfc.gif
rape91
ja cekam iz X-1 za 5000
Fred Kremenko
Kakva je to fancy fora, ides sa zenom da se poradjas... Idi bre... sta da nece on da vadi bebu napolje... Al stvarno, koga nema bez njega se mora... Ajde Babel tele pogubljeno, utovaraj!
Dee Jay
Babel bio kod Ulijea! Take, nije prošlo ni 10 minuta.
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Dec 6 2010, 09:07 PM) *
Babel bio kod Ulijea! Take, nije prošlo ni 10 minuta.

E jebiga, zakasnio sam na početak da čujem. Majstor teniser strikes again biggrin.gif

Ovo inače od starta miriše na nulu. Nama u napadu N'Gog i Babel, a njima Agbonlahor i... Ireland? isuse.gif
bokeli
trpaj.... lfc.gif
Dee Jay
Dobro je, oće nas prekidi. Dva gola iz prekida u dve utakmice, nije loše.

Izgleda će da bude ko protiv Derbija onomad.
Take Two
Hehe, obojica, lepo. Samo da sad ne čuju i Agbonlahor i Ireland smile.gif

Bio ogfsajd, ali nema veze.
All Red
To bre Babele i Ngogže!!!
redsi
Drvo je procvetalo!
VuksaLFCCC
Brijanjeee smile.gif)
Take Two
Kakav je ovo znalac... kaže Kirjakos sigurno još uči Engleski, pošto je tek ove sezone došao u Liverpul. U Rendžersu se verovatno sporazumevao na Grčkom, ili možda na Škotskom.
All Red
CITAT (Take Two @ Dec 6 2010, 09:43 PM) *
Kakav je ovo znalac... kaže Kirjakos sigurno još uči Engleski, pošto je tek ove sezone došao u Liverpul. U Rendžersu se verovatno sporazumevao na Grčkom, ili možda na Škotskom.

Kao i obično lupa gluposti. Mada sada nije pravio kardinalne kreške tipa: "Liverpool je ispao iz Karling kupa nakon poraza od 2-1".
bokeli
Dobro je za sada. Velika želja uz puno trčanja dala rezultat
All Red
Voleo bih da ubaci Jovu. Brz je, odmoran, a ne možemo ništa izgubiti.
MaPkO89
Ako je neko drvo na terenu onda je to Kajt, svaki dodir sa loptom je bio katastrofa

Drago mi je da ga je Babel smestio i mogo bi cesce da dobija sansu umesto N goga, gori sigurno nije

djolelfc12
"ocigledno tores vise nije ono sto je bio" joooj poludecu!!! igra solidna, samo kujt ne zna sta ce sa loptom, ali dobro...uobicajeno je to za njega
Joe
Kuyt je Kuyt dace neki odbitak ili ce asistirati i tako ce kupiti jos koju godinu u pvom timu, a decko ne ume da primi loptu... on i Ngog su takve dve prevare da je to strasno, sreckovici.

Dr Stein
QUOTE (Take Two @ Dec 6 2010, 09:43 PM) *

gledam utakmicu i kazem sebi sad ce Take Two na ovo da da repliku sa Skotskom samo da odem na poluvremenu do kompa.
hahahaha.
Take Two
Kako reče da se zove majka Torresove dece, O'Ljilja? laugh.gif
bokeli
školski
All Red
Ljudi, pa Lukas nije loš uopšte.
Take Two
"Johnson je iiiizraziti dešnjak, sigurno ne bi ni uputio udarac levom nogom."

Jeste da je dao neke od najlepših golova levom, sa 20ak metara, ali nema veze.

QUOTE (AllRedYNWA @ Dec 6 2010, 10:19 PM) *
Ljudi, pa Lukas nije loš uopšte.

Pa nije, posebno kad se uopšte ne ide napred.

OK, igramo bez najboljih igrača i sve je ušlo iz kontre, ali ipak - bunker kod kuće protiv raspale Vile? To je isto kao bunker protiv Stoka u gostima, samo što oni nisu bili toliko raspali.
bokeli
i da vodi 5-0 ne bi se setio da napravi izmenu dry.gif
All Red
CITAT (Take Two @ Dec 6 2010, 10:29 PM) *
Pa nije, posebno kad se uopšte ne ide napred.

OK, igramo bez najboljih igrača i sve je ušlo iz kontre, ali ipak - bunker kod kuće protiv raspale Vile? To je isto kao bunker protiv Stoka u gostima, samo što oni nisu bili toliko raspali.

Slažem se da je bedno, ali Lukas do skoro ni u odbrani nije postojao. Sada bar nešto radi, čak je uputio i jedan pas unapred, doduše totalno neupotrebljiv ali ipak je gurnuo na pravu stranu.
Dr Stein
jebo te Aurelio daj Jovanovica!
Jamaica
Lepo, razbili smo jos jedan bedan tim prilicno ubedljivo, ali ovo je sramota da igramo ovakav bunker i ove izmene sto nemaju veze sa zivotom.... dry.gif

Maxi lfc.gif

I najzad smo usli u pozitivnu gol razliku laugh.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.