Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: FA Cup 2010/2011
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
Under
AFC Wimbledon prosao Ebbsfleet Utd. fantasticno... ove godine, cilj je Wembley...
Jamaica
Ciji cilj, nas ili njihov? Ako je ovo prvo, letis mnogo visoko tongue.gif

A Wimbledon su samo penali delili od utakmikce sa MK Donsima sad.gif
Under
pa njihov. mi rutinski ispadamo...
Jamaica
laugh.gif i isuse.gif za zreb....

Reds to face United
Vanja Trotter
Дакле, и из FA Cupa смо испали у првој рунди.
Narsil
Ne seri.
Under
tehnicki gledano, to je treca runda... sto i nije tako lose tongue.gif
Vanja Trotter
Да су нека боља времена, рекао бих да ћемо проћи, али са дедом на челу шта друго да очекујемо?
All Red
Mančester gubi od Zapadnih Čekića 4:0. Još samo mi da im se najebemo majke u FA kupu. A ko zna šta će biti do tada, ko će biti menadzer i ko će igrati za nas. Ne očekujem neke radikalne promene ali one i nisu toliko potrebne da bi ovaj tim zaigrao dobro.
Jamaica
Pogodite ko sudi rolleyes.gif
bokeli
rolleyes.gif Zezaš da je iko sumnjao
Jamaica
I to sto kazes biggrin.gif
Dr Stein
samo da mi izadjemo lepo
4231
sa SG iza FT i da ih pocstimo sa Toaleta.
ako se bude Woy stekao na igracima, caos
Vanja Trotter
Игра се на Old Traffordu, суди знате-већ-ко...
Побеђујемо!
Vanja Trotter
Leeds се за сада добро држи против Тобџија, а коментатор прича како смо ми заинтересовани за Kisnorboа, те да би био добар потез да га доведемо, с обзиром да није скуп. rolleyes.gif
Wastelander7
Bogatasi igraju 2-2 protiv Leicestera biggrin.gif
vladx
Torres mi donese kintu u 92! tongue.gif
Jes' da nije neka cifra, ali rekoh da uplatim za 100din da otpratim tiket veceras, Zvezda 1 u basketu, Rangers 2-4 gola, Hercules v Atl. M. GG3+ i Crawley Town v Derby County GG3+. smile.gif
Crawley je samo upotpunio prilicno zanimljiv vikend u FA Cup-u, pocelo je sa remijem Leeds-a na Emirates-u, pa Burton Albion dobio Boro 2:1, Leyton Orient u gostima Norwich City sa 1:0, Saints-i slavili 2:0 protiv Tangerines-a, Stevenage 3:1 Barcodes, Nott's County v Fat Had 2:1 away...magija Kupa! smile.gif

Svi rezultati 3. kola:

# Saturday 8th January 2011

# Arsenal 1 - 1 Leeds United
# Millwall 1 - 4 Birmingham City
# Lincoln City 3 - 4 Hereford United
# Burton Albion 2 - 1 Middlesbrough
# Southampton 2 - 0 Blackpool
# Scunthorpe United 1 - 5 Everton
# Hull City 2 - 3 Wigan Athletic
# Stoke City 1 - 1 Cardiff City
# Preston North End 1 - 2 Nottingham Forest
# Torquay United 1 - 0 Carlisle United
# Norwich City 0 - 1 Leyton Orient
# Brighton & Hove Albion 3 - 1 Portsmouth
# Watford 4 - 1 Hartlepool United
# Swansea City 4 - 0 Colchester United
# Blackburn Rovers 1 - 0 Queens Park Rangers
# Burnley 4 - 2 Port Vale
# Coventry City 2 - 1 Crystal Palace
# Bristol City 0 - 3 Sheffield Wednesday
# Fulham 6 - 2 Peterborough United
# Doncaster Rovers 2 - 2 Wolverhampton Wanderers
# Huddersfield Town 2 - 0 Dover Athletic
# West Ham United 2 - 0 Barnsley
# Sunderland 1 - 2 Notts County
# Reading 1 - 0 West Bromwich Albion
# Sheffield United 1 - 3 Aston Villa
# Bolton Wanderers 2 - 0 York City
# Stevenage 3 - 1 Newcastle United

# Sunday 9th January 2011

# Tottenham Hotspur 3 - 0 Charlton Athletic
# Manchester United 1 - 0 Liverpool
# Chelsea 7 - 0 Ipswich Town
# Leicester City 2 - 2 Manchester City

# Monday 10th January 2011

# Crawley Town 2 - 1 Derby County

Ponovljene utakmice i parovi naredne 4. runde:

Tuesday, 11 January 2011

Wycombe v Hereford (prva utakmica 3.kola)

Tuesday, 18 January 2011

Cardiff v Stoke
Man City v Leicester
Wolverhampton v Doncaster

Wednesday, 19 January 2011

Leeds v Arsenal

Saturday, 29 January 2011

Arsenal/Leeds v Huddersfield
Aston Villa v Blackburn
Birmingham v Coventry
Bolton v Wigan
Burnley v Burton Albion
Doncaster/Wolves v Stoke/Cardiff
Everton v Chelsea
Fulham v Tottenham
Notts County v Leicester/Man City
Sheff Wed v Wycombe/Hereford
Southampton v Man Utd
Stevenage v Reading
Swansea v Leyton Orient
Torquay v Crawley Town
Watford v Brighton
West Ham v Nott'm Forest
Under
kako Fulham i Dowd siluju totenhema xexexe

a evo sad i Gojko mrsi muda i komentarise eventualni Torresov prelazak u chelsea
vladx
Jesu bitters-i, ali fuck off chelsea! smile.gif
vladx
Jbt, sta ova mala govna imaju za sponzora? mad.gif Jbs ovaj mec, i da: c'mon Wimbledon!
redsi
Kakvo spektakularno kenjanje za Scum od strane onog mamuna sto radi mutv...
Aleksandar88
CITAT
Jbt, sta ova mala govna imaju za sponzora? mad.gif Jbs ovaj mec, i da: c'mon Wimbledon!

A zasto ne bi nosili S*n reklamu, zbog solidarnosti sa Lpool-om huh.gif ? To je petoligaski klub, a ako se ne varam u tim nizim ligama praksa je da se za gotovo svaki naredni mec nalazi novi spoznor po principu ko vise plati lepe ga na dres. Svaka cast njihovim navijacima non-stop se cuje njihovo skandiranje na Old Toilet-u Hail.gif. Navijam za njih wink.gif.

Edit: Samo sto ovo napisah primise ga.
vladx
QUOTE (Aleksandar88 @ Feb 19 2011, 06:43 PM) *
A zasto ne bi nosili S*n reklamu, zbog solidarnosti sa Lpool-om huh.gif ?

Zabole mene sta ce oni da nose, ali zbog ovoga mi nikako ni u ovom mecu ne mogu biti simpaticni. Ionako, u borbi za direktni plasman u Football League navijam za AFC Wimbledon.
Under
QUOTE (vladx @ Feb 19 2011, 06:55 PM) *
Ionako, u borbi za direktni plasman u Football League navijam za AFC Wimbledon.

tesko da ce Wimbledon direktno uci, imaju 6 bodova vise i 5 utakmica vise... nadam se da ce proci kroz playoff.

City najjaci sastav protiv Notts Co. nema zajebavanja sa nezgodnim gostima. Kolarov na krilu?
Aleksandar88
haha.gif Wenger i Arsenal !
vladx
Po mom ukusu ovo je najbolji rezultat iz ove tekme. U 99,99% slucajeva voleo bih da ekipe poput Orient-a nekako izbace Arsenal, ali imajuci u vidu ko ceka pobednika iz ovog duela, bolje da arse ide kod scum-a. Ipak, revans na Emirates-u donece O's memorable day & plenty of cash! smile.gif
Vanja Trotter
Челси ће на крају завршити сезону без трофеја и на 5. месту. smile.gif Шта бих дао за то....
Браво за Лејтон, иду на излет на Емирате. smile.gif
Narsil
I to će lepo da im se isplati. Bukvalno. I onda će da se pokolju sa šljamom, koji je prošao golom Vesa Brauna. isuse.gif
Jamaica
Manchester City v Manchester United
Bolton Wanderers v Stoke City

Putuj Evropo..... sad.gif
Digital_Jesus
Jel sam plasman u finale nekog od ova dva tima im garantuje LE sledece godine ili moraju da osvoje kup da bi dobili pravo na to?
Jamaica
Ovo prvo, Bolton ili Stoke ce igrati Ligu Evrope sledece godine.....

Mada mislim, ali nisam 100% siguran, da ukoliko City zavrsi peti i osvoji FA kup onda i sesti ide....ali vazi da ce City zavrsiti peti, tako to da otpisemo odmah.....i Scum da zavrsi pesti isto tako.......ostaje nam samo da osvojimo smile.gif
Aleksandar88
Odlicno. Konacno sezona u kojoj cemo u potpunosti moci da se posvetimo prvenstvu, a ne putesestvijama po raznim Sibirima i Makedonijama.
Jamaica
Najzad cemo moci da se osetimo kao Everton i imamo sezonu od 40 utakmica....ura! biggrin.gif
Digital_Jesus
Ma opusteno, uzimamo mi LE , toliko smo bili ubedljivi u tom takmicenju ove godine da ce svaki drugi epilog istog biti sokantan laugh.gif
bocejan
Postoji mogucnost da kao 6. idemo u slucaju da ispadne Birmingem ili taj tim koji bude igrao finale. Da mi lepo osvojimo LE, pa da zajebemo tog peteog koji bude bio.
Jamaica
Odakle da ispadne tim, iz lige? Nema to veze, Pompey nije igrao zbog finansija, jedino neko od ovih ako se opredele da ne idu ali mrka kapa od toga....pa i Milwall je ucestvovao smile.gif

A ako budemo peti necemo zajebati nikoga, defending champions imaju posebno mesto, i to direktno u grupe tongue.gif
vladx
QUOTE (bocejan @ Mar 13 2011, 10:43 PM) *
Postoji mogucnost da kao 6. idemo u slucaju da ispadne Birmingem ili taj tim koji bude igrao finale. Da mi lepo osvojimo LE, pa da zajebemo tog peteog koji bude bio.

Nije mi jasno kakve veze ima da li ce neko ispasti ili ostati u ligi?
bocejan
CITAT (vladx @ Mar 13 2011, 11:00 PM) *
Nije mi jasno kakve veze ima da li ce neko ispasti ili ostati u ligi?

Ja sam se zajb'o. Tacnije, lose sam preveo.
Putuj Evropo! sad.gif
Periklo
CITAT (Jamaica @ Mar 13 2011, 09:02 PM) *
Ovo prvo, Bolton ili Stoke ce igrati Ligu Evrope sledece godine.....

Mada mislim, ali nisam 100% siguran, da ukoliko City zavrsi peti i osvoji FA kup onda i sesti ide....ali vazi da ce City zavrsiti peti, tako to da otpisemo odmah.....i Scum da zavrsi pesti isto tako.......ostaje nam samo da osvojimo smile.gif

Pa nije meni toliko nemoguće da City bude peti. Siguran sam da će završit iza Scuma, Robova i CSKA. Ostaje još Tottenham koji zaostaje 5 bodova i ima utakmicu manje. Nije nemoguće s obzirom da City igra sve gore kako sezona odmiče.
Samo ne vidim kako ovi jadnici mogu izbacit Scum. isuse.gif
rape91
Kako je lepo videti Ferdinanda kako juri Balotelija da ga bije a ovaj nije navikao da njega jure pa mu je tsko da odoli biggrin.gif A De Jong ih smiruje laugh.gif
Idiotski start Scholesa,videlo se da mu lopta nije bila ni na kraj pameti,vec samo Zabaleta
Shone61s
ma otresi truli junajted... jebem ih u usta smile.gif !
vladx
Cisto iz radoznalosti, jel bese ako Citeh osvoji Kup, a u prvenstvu zavrse kao 5., u slucaju da budemo 6. imamo mesto u kvalifikacijama za LE? unsure.gif
Fred Kremenko
Valjda biggrin.gif Bolton, molim vas osvojite kup biggrin.gif
Take Two
QUOTE (rape91 @ Apr 16 2011, 08:29 PM) *
Kako je lepo videti Ferdinanda kako juri Balotelija da ga bije a ovaj nije navikao da njega jure pa mu je tsko da odoli biggrin.gif A De Jong ih smiruje laugh.gif

Najbolje je što je Balotelli prvo pobegao jedno 10 metara, a onda kad se napravila gužva i po petorica ih držala, krenuo kao da se vraća i otima, držte me da ga ne odrobijam laugh.gif

Šta li mu je rekao, retard? Ne zna on da je Rio opasan gangsta, negde skoro u Ali G rangu...
Dr Stein
QUOTE (Take Two @ Apr 16 2011, 09:26 PM) *
Šta li mu je rekao, retard? Ne zna on da je Rio opasan gangsta, negde skoro u Ali G rangu...

taj rad...
Baloteli je meni prejak lik, kao lako uspe da provocira ljude, i kakve gluposti pravi...
nikad ga ne bih pozeleo ni blizu naseg kluba ali kad zamislim lika kako gadja igrace na treningu strelicama za pikado
prosto bi mi bilo zao da od jednom postane normalan...

btw drago mi je sto je scum ostao bez trofeja.bas onako fino.
Take Two
Kome nije drago... Ferguson prošle nedelje počeo da priča kako bi mogli opet da osvoje treble, kad ono penis. Još kad ih bi Schalke ili Barca otresli, pa neka onda slave oneble.
Dr Stein
nek slave taj mrtvi EPL. To je banana takmicenje biggrin.gif
Mario_T
QUOTE (Dr Stein @ Apr 16 2011, 10:45 PM) *
nek slave taj mrtvi EPL. To je banana takmicenje biggrin.gif

Legendarno. biggrin.gif
Jamaica
QUOTE (vladx @ Apr 16 2011, 08:41 PM) *
Cisto iz radoznalosti, jel bese ako Citeh osvoji Kup, a u prvenstvu zavrse kao 5., u slucaju da budemo 6. imamo mesto u kvalifikacijama za LE? unsure.gif

To nam je poslednja karta biggrin.gif
Vanja Trotter
Ispade danas Arsenal od Sanderlenda. Dakle, već imamo eliminisane Mančestere i Arsenal, Čelsi je odigrao nerešeno sa Birmingemom. Otvara nam se put ka još jednom finalu. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.