Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Povrede/suspenzije
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
1jeAhonen
Dirk Kajt ce biti postedjen igra za repku protiv Turske, tako da ga ocekujemo u sastavu protiv čekićara.
Fabio Aurelio se vraća nakon duže pauze, odigrao je 75 minuta sa rezervama i očekuje se da će biti spreman za subotu.http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/i-m-ready-for-west-ham

Ostali povredjeni su kao što se zna...Ko, moguć povratak protiv WHema, Ager (ne očekuje se povratak protiv WHema), Džonsonov povratak je moguć nakon pregleda na Melwoodu, Tores iako povredjen odgovara svojim reprezentativnim obavezama ali nastup protiv Whema neizvestan.

ah...umalo zaboravih...Lukas je na jednoj utakmici suspenzije nakon prošle utakmice, gde je bio isključen.
1jeAhonen
nažalost nakon nepotrebnog forsiranja (neobjašnjivom željom selektora) Stivi Dži je zaradio povredu koja će ga odvojiti s terena narednih mesec dana...kao i prošle sezone stižu pehovi...

na listi povredjenih je i Spiring (članak)....
Jamaica
Zar ne bi trebalo ovo u temu o igracu, da ne radimo duplo sve? smile.gif
1jeAhonen
Ja preporucujem administratorima da odluce. Mislim ta bi trebalo da imamo ovu temu, nezavisno od igraca jer se radi o timu. Po meni ima potrebe za ovom temom kao posebnom.
Tonča
Ako mislite da je preglednije i ako vam više odgovara ja ne'am ništa protiv.

Nek ostane bar neko vreme. Tako ćemo najbolje videti kolika je potreba za temom.
1jeAhonen
...bolje da je nema što se povreda igrača tiče. Ja nisam mogao da pronadjem gde da je ukačim, želeo sa mada je ukačim u igrače jer recimo o Auerliju se nije pisalo dugo a aktuelno je samo u vezi jedne utakmice a opet tu se piše o svemu i svačemu, a onda sam video da nema mesta ni medju utakmicama. Po meni svaka utakmica bi trebalo da ima pregled raspoloživih igrača ali ne mora obavezno, pa ima smisla da ovo bude podtema ili posebna tema. Kako god...
Jamaica
Ima logike, ali i dalje mislim da ce biti dosta duplog ili da cemo onda topice o igracima koristiti samo kad neko da neki intervju......a sobzirom da ove godine Kuyt i Lucas nisu PR menadzeri a Poulsen ubrzano postaje, bice dosadno vrlo brzo smile.gif

QUOTE (1jeAhonen @ Nov 20 2010, 11:33 AM) *
Po meni svaka utakmica bi trebalo da ima pregled raspoloživih igrača ali ne mora obavezno, pa ima smisla da ovo bude podtema ili posebna tema. Kako god...

Ovo je dobra ideja. Ko otvara topic o utakmici bi mogao da uradi research mali pre toga i da stavi u prvi post ko je povredjen sigurno/mozda suspendovan i tako...

I ako ovaj topic ostaje, bar edituj da krece velikim slovom biggrin.gif
1jeAhonen
CITAT (Jamaica @ Nov 20 2010, 11:45 AM) *
I ako ovaj topic ostaje, bar edituj da krece velikim slovom biggrin.gif

Ne mogu da ga naknadno editujem niti da ista menjam kroz opcije...ima ko moze balloon.gif
vladx
QUOTE (1jeAhonen @ Nov 20 2010, 12:02 PM) *
Ne mogu da ga naknadno editujem niti da ista menjam kroz opcije...ima ko moze balloon.gif

wink.gif
bocejan
Ode i Kara mesec dana. sad.gif
Jedina pozitivna stvar je sto bi Pepe trebalo da bude kapiten u ovom periodu. thumb.gif
Digital_Jesus
CITAT (bocejan @ Nov 29 2010, 04:35 PM) *
Ode i Kara mesec dana. sad.gif
Jedina pozitivna stvar je sto bi Pepe trebalo da bude kapiten u ovom periodu. thumb.gif

Kakav crni Pepe?Zar nije Lucas najavio nasledjivanje trake posle utakmice sa Rabotnickim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif?
Take Two
Kuyt valjda, pa onda Reina.

A pre Lucasa, sto puta bih dao traku Torresu... alibi igrač nema šta da kapiteniše ostalima.
All Red
CITAT (Take Two @ Nov 29 2010, 11:38 PM) *
A pre Lucasa, sto puta bih dao traku Torresu... alibi igrač nema šta da kapiteniše ostalima.

Torres mi nekako nije za kapitena, o Lukasu da ne pričam. Nakon Velikog Stivija Džija i Kare prvi izbor bi mi bio Reina jer ima sve što je potrebno da bi bio kapiten.
Take Two
Ne znam, Torres i ovako dosta kenja saigračima kod svake gluposti koju naprave, traka bi mu bar dala autoritet za tako nešto. Iskustvo ima iz Madrida, u prilično sličnim okolnostima...

Reina i Kuyt su mi isto OK, ali jedan je prilično daleko od centra, a drugi se prečesto sapliće o svoje noge da bi izigravao neki autoritet.

Ipak, njih dvojica pre mentalno labilnog Torresa, a i Torres, i Johnson, i Agger, pa i Kyrgiakos pre Lucasa.
All Red
CITAT (Take Two @ Nov 29 2010, 11:54 PM) *
Ne znam, Torres i ovako dosta kenja saigračima kod svake gluposti koju naprave, traka bi mu bar dala autoritet za tako nešto. Iskustvo ima iz Madrida, u prilično sličnim okolnostima...

Reina i Kuyt su mi isto OK, ali jedan je prilično daleko od centra, a drugi se prečesto sapliće o svoje noge da bi izigravao neki autoritet.

To jeste, mada kako mi igramo ove sezone nisu mu daleko njegovi igrači.

Ja nisam primetio da Torres mnogo prigovara igračima ili podiže tim (osim kada da gol). Više mi izgleda da je usresredjen na svoj deo posla, što je ok i što volim kod napadača. Mada i to što kažeš, bio je kapiten u Atleticu. U svakom slučaju bolje on nego Lukas ili neka slična budala kojih, nažalost, ima dosta u timu.
Jamaica
Zar nije Torres bio kapiten u Atletiku neko vreme?

A sto se tice Reinine udaljenosti od centra, to njemu nikada nije predstavljao problem....seti se utakmice sa Scumom kad je Ngog dao gol ili onda sa Wolvesima kad je bilo ono sranje laugh.gif
Narsil
Naravno da jeste. Na traci je nosio:"You'll never walk alone."
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Nov 30 2010, 09:27 AM) *
Zar nije Torres bio kapiten u Atletiku neko vreme?

Čuj "neko vreme"... pa bio im je kapiten valjda od svoje sedamnaeste. Nešto kao Stanković u Zvezdi tongue.gif

Ali nije se pokazao, koliko sam ja pratio španski fudbal u to vreme, Atletiko je igrao njanjavo i bili su isto što i danas, also-rans. Mada to su tamo svi osim dva kluba, šta očekivati...
All Red
CITAT (Narsil @ Nov 30 2010, 09:45 AM) *
Naravno da jeste. Na traci je nosio:"You'll never walk alone."

Pisalo je We'll never walk alone. I nije imalo veze sa Liverpool-om.
Jamaica
QUOTE (AllRedYNWA @ Nov 30 2010, 12:09 PM) *

Najverovatnije nije. Ali opet, zasto bi koji kurac pisalo na engleskom? smile.gif
Narsil
CITAT (AllRedYNWA @ Nov 30 2010, 12:09 PM) *

E, sad, da li je pisalo "We" ili "You" - ne znam, iako sam sve vreme mislio da je ovo drugo.

A, ja nisam ni rekao da je imalo veze sa nama, s obzirom da je priča za to da je Nando sa svojim najbližim prijateljima imao trip te poruke.
1jeAhonen
Nažalost jedna vrlo gadna vest. Veliki igrač lavljeg srca Džejmi Karager, moraće da pauzira 12 nedelja zbog povrede ramena i to će ga nažalost odvojiti od timskih zadataka i vrlo verovatno izbaciti iz igračke forme pa skoro do samog kraja sezone. Povratak je ipak predvidjen za kraj februara, početak marta.

http://uk.eurosport.yahoo.com/30112010/58/...-carragher.html
Jamaica
Ta Carragherova povreda je, ma koliko ovo bilo tesko reci, mozda cak i blessing in disguise. Kako za tim tako i za njega. Mi cemo videti kako odbrana funkcionise bez Carre i da li je neophodno da igra svaku jebenu utakmicu, a ako to prodje dobro, onda ce on morati da se potrudi da se vrati u prvi tim, sto moze da znaci samo bolja forma sa njegove strane. Posto Roy da tako nesto uradi bez povrede muda ne bi imao sigurno....i Wilson ce dobiti minutazu sigurno, sobzirom da Aggera nema do daljnjeg isto...

Sve u svemu, neka se sto pre oporavi smile.gif
1jeAhonen
Па мислим да је Карагер уз све мане ипак поштено зарадио повреду у дуелима у којима је често падао и кидао али да је наша срећа што имамо централних бекова, пре свега Сотира, и да тим не би требало да претрпи већу штету (спорост им је заједничка али и чврстина). Мислим такође да је недостатак Агера за сада неприметан уз сво поштовање овом Данцу. Вилсон...но комент.

Ако нас нужда и даље буде терала на промене биће то јако лоше....

Она клупа коју смо имали против Тотенхема била је права клупа (Бабел, Кол,Сотир,Јовановић,Аурелио) састављена од играча који треба и могу да буду у првом тиму. Сви остали треба прво да се изборе за клупу, када из тима испадну класни играчи замењују их исто такви а не дебитанти, таленти и наде или неки отпад какав смо виђали у Рафино време.

Подржао бих идеју да у нападу у тиму буде од почетка игра и други шпиц и то ће решење давати тактичких предности. Наравно треба да буде и ефикасно.
gasha84
Kaze Roy da su Pepe i Sotir kandidati za kapitena..inace, Gerrard-ov povratak se ocekuje za Newcastle sledece nedelje a Agger-ov tek za Christmas..
Vanja Trotter
Carragher је ипак командовао одбраном, биће тешко без њега. Херкулес ће у први тим, али то нам је онда дупли погодак, јер имамо штопера + даваће голове. smile.gif
All Red
CITAT (Jamaica @ Nov 30 2010, 01:04 PM) *
Ta Carragherova povreda je, ma koliko ovo bilo tesko reci, mozda cak i blessing in disguise.

Taj rad... Sotir će ući i razbiti. Možda i nije loše.

Svidjaju mi se ovi novi lekari, svaki put kada se neko povredi se oporavi brže nego što je to bilo očekivano.
1jeAhonen
Sotir ima da kida i sabija samo tako! Nego sta bi s onolkim na lepe oči dobijenim kartonima..?
Joe
mislim da je to Carrino 'komandovanje' precenjeno, od kako je Sami otisao niko ne komanduje nasom odbranom... Pepe non-stop prica, sad ce mozda slusati njega.
Mario_T
Pepe za kapitena, ne mogu shvatiti zasto se uopste i diskutuje o tome. Sto se tice Carraghera, naravno da je ovo big blow. S druge strane, tu su Skrtel i Sotir, Agger bi se trebao vratiti u pogon za nedelju-dve dana (mislim da je na lfc.tv pisalo nesto o tome, ili mozda bese Liverpool Echo), a tu je i Wilson. CB nam svakako nije deficitarna pozicija.
Pedja_Nbg
И Кели... kewlpics.gif
matori lfc
Neka,taman nek malo odmori,sto rece Jamaica drukcije ni nebi neko drugi igrao umesto njega!
1jeAhonen
Povreda koju je zaradio Ngog na utakmici s Njukaslom sanirana je s nekoliko kopči i očekuje se da igrač bude spreman za naredne okršaje.

No najvažnije bi bilo da se Džerard vrati kako se i očekuje za utakmicu sa Fulamom 17.decembra.
1jeAhonen
Joe Cole i Jay Spearing su na listi igrača koji se neće pojaviti zbog povreda u sastavu za meč sa Čelsijem.
Pedja_Nbg
Ко зна зашто је то добро...
1jeAhonen
.......ha teško da bi mogli da "bijemo bluzere" njihovom zahrđalom puškom...
Jamaica
Spearing = new Aurelio? smile.gif
1jeAhonen
...nadamo se ne samo po povredama. Ako je nenametljiv po karakteru, dugo će trajati njegov uspon, tim bolje i za njega i za tim.
Take Two
Dakle, Kelly u autu 5 nedelja. Priličan maler, dečko je igrao odlično i činilo se da brzo napreduje. A sad, imaće još mesec dana igre do kraja sezone.

Utakmicu sa Man Utd bi takođe trebalo da propuste Meireles, Agger, Kyrgiakos, Aurelio, i Carroll. isuse.gif

Opet, to su valjda konzervativne procene, možda neko od njih ipak zaigra unsure.gif
milos7
Imace posle ceo april i maj, ali steta za jednog od najboljih ove sezone, i nekog ko je sezonu poceo kao mlad igrac, koji ce dobijati priliku a zavrsice kao clan prvih 11.
Sa Man ne bi valjalo prvenstveno da ne bude Meirelesa. A mozda i Agera, ali koliko je kilav, ne verujem da ce se oporaviti mada bih voleo. Kirjakos nij povredjen, cak ni na zvanicnom ne pise. A Aurelio i Kerol su za Man na tribinama 100%
Take Two
Piše ovde. Ali ovde ne piše...

Sotira su izubijali u revanšu sa Spartom, jedva je i tu završio. Propustio je West Ham ali čvrst je on, mogao bi da se oporavi za Man Utd... mada će verovatno Škrtel i Carragher imati prednost u sredini, desno Johnson, levo Wilson. Jedino ako budemo igrali sa trojicom centralnih... sad.gif
Joe
QUOTE (Take Two @ Mar 1 2011, 01:50 PM) *
Dakle, Kelly u autu 5 nedelja. Priličan maler, dečko je igrao odlično i činilo se da brzo napreduje. A sad, imaće još mesec dana igre do kraja sezone.

Utakmicu sa Man Utd bi takođe trebalo da propuste Meireles, Agger, Kyrgiakos, Aurelio, i Carroll. isuse.gif

Opet, to su valjda konzervativne procene, možda neko od njih ipak zaigra unsure.gif

ne mogu da verujem da su Agger i Aurelio povredjeni! prodati sto pre, ako smo pametni...
bocejan
Pa Aurelia smo ostavili bez ugovora, ali smo se predomislili pa posto ga niko nije uzeo do kraja avgusta, mi smo se predomislili. Dali Insuu, doveli celavu propalicu, oterali propalicu i stavili Glena na beka.Transfer politika isuse.gif
Aurelio igra sve manje meceva. Da ga prodamo tesko, jer ako ga bez ugovora niko nije hteo, sto bi ga kupovali?
Take Two
A šta nam smeta Aurelio na platnom spisku, sumnjam da je izboksovao neku visoku platu... "dajte 150,000 nedeljno inače odoh u Leyton Orient!" dry.gif

Clarke sad kaže da bi za United mogli da budu spremni Carroll, Agger, i Aurelio. Sva trojica treniraju ali ne punim intenzitetom, u normalan režim se vraćaju Aurelio u četvrtak, a Agger u četvrtak ili petak. Carrolla će isto testirati krajem nedelje.

Skačemo sa superpesimističnih na superoptimistične prognoze...
All Red
Carroll i ako bude spreman ne treba da igra. Polako sa njim, dok mu skroz ne prodje povreda... Mene više interesuje šta je sa Meirelesom jer bez njega nema leba...
milos7
CITAT (Take Two @ Mar 1 2011, 08:00 PM) *
A šta nam smeta Aurelio na platnom spisku, sumnjam da je izboksovao neku visoku platu... "dajte 150,000 nedeljno inače odoh u Leyton Orient!" dry.gif

Clarke sad kaže da bi za United mogli da budu spremni Carroll, Agger, i Aurelio. Sva trojica treniraju ali ne punim intenzitetom, u normalan režim se vraćaju Aurelio u četvrtak, a Agger u četvrtak ili petak. Carrolla će isto testirati krajem nedelje.

Skačemo sa superpesimističnih na superoptimistične prognoze...

Gde si citao to za Kerola? Ja citam to isto (slicno) na zvanicnom, pominje raula, agera i aurelija, kerola nigde ...
bokeli
CITAT (Take Two @ Mar 1 2011, 02:46 PM) *
Piše ovde. Ali ovde ne piše...

Sotira su izubijali u revanšu sa Spartom, jedva je i tu završio. Propustio je West Ham ali čvrst je on, mogao bi da se oporavi za Man Utd... mada će verovatno Škrtel i Carragher imati prednost u sredini, desno Johnson, levo Wilson. Jedino ako budemo igrali sa trojicom centralnih... sad.gif

Daće Fowler da se tvoje predvidjanje ne ostvari. Ako Wilson bude igrao levo moglo bi da ispadne smešnije od one Konchesky-eve predstave jesenas na gostovanju njima.
Under
bolje Wilson levo, nego Carra desno!
Take Two
A najgore od svega je Carra levo, to samo Houlier može da voli biggrin.gif
Under
QUOTE (Take Two @ Mar 2 2011, 12:52 AM) *
A najgore od svega je Carra levo, to samo Houlier može da voli biggrin.gif

a dobro sad, necemo preterivati wink.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.