Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Stoke vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
1jeAhonen
vs

Britannia Stadium
13.11.2010. u 18.30h

Head to head(Premier League):
Liverpool 1 win, 3 draws, +3 goal difference(Liverpool)
VuksaLFCCC
Mislim da se tema otvara 24h pre pocetka meca...
Aleksandar88
Nije vazno kad se otvara, u sustini kad ko stigne tongue.gif . Kad igramo sreda-nedelja svi su pod utiskom vikenda pa se i tema za narednu utakmicu kasnije otvori wink.gif .
Narsil
Dajte Džou da otvara teme o utakmicama, najbolje to radi.

Prognoze bez, Roy out!
Digital_Jesus
Mislim da cemo ovu utakmicu dobiti,a sledecu ponovo odigrati neresno ili izgubiti.Makar i pobedili 5:0 ,voleo bih da vidim Roju ledja.Sa njim nemamo buducnost,mogu da nam se dogode ovakve mini-serije dobrih rezultata ali kontinuitet i zdrav mentalitet necemo imati.
Joe
uf bice tesko protiv ovih drvoseca, moramo jace i bolje nego protiv wigana ako mislimo da dobijemo ovu...
Pantović
The Reds team in full is: Reina, Konchesky, Carragher, Skrtel, Kyrgiakos, Lucas, Gerrard, Maxi, Kuyt, Meireles, Torres. Subs: Jones, Kelly, Shelvey, Poulsen, Jovanovic, Babel, Ngog.

Aj dajte neki lep stream!
Fred Kremenko
Da ne primimo iz auta ili nekog slicnog govneta, i bice ok.. Torres ili Gerrard ce izmisliti jedan.
vladx
Jos uvek ne mogu potpuno da se smirim sto nismo dobili Wigan-a, ali realno sam pre ovonedeljnih duela mislo da mozemo dobiti Wigan, a kod Stoka da ce ostati na nekoj nuli, tako da ako bijemo veceras Potters-e, bice smile.gif.
Dobro je sto se Soto vratio, treba neko da se rve.
rape91
voleo bih da raul igra cm a kuyt rm ali mislim da cemo igrati 4-4-2
1jeAhonen
probaj ovaj

http://www.atdhe.net/28133/watch-stoke-city-vs-liverpool
remizinho
ili ovaj
stokavlivdza
Fred Kremenko
Da mi 20 minuta ne mozemo 3 pasa da sastavimo, sa ovim sirovinama... Joj bre
1jeAhonen
najgore je igrati protiv onih koji veze nemaju i jos pritom napadaju...par gadnih lopti, i situacija smirena...igra lici na dosadasnje defanzivne takticke zamisli u prvom poluvremenu, jedva da smo par puta stigli do gola.
Scouser
kako mi idu na k... ove stoke to je strašno. Al više od njih mi na isti idu ovi naši, igraju ko pičkice
1jeAhonen
par suteva u okvir gola to je sve...tvrda utakmica...mnogo gadan Jones, ali situacija pod kontrolom uz par Sotirovih ispadanja na ivici žileta. bićemo bolji u drugom...
Joe
jadan fudbal igramo... bo g te mazo me se naddzokavamo sa ovim majmunima. Torres ako izmulja nesto, izmulja... sa ovakvom igrom se ne dobijaju tekme.
rape91
10 minuta pridje u pripremi za izvodjenje auta a ostalih 35 ne mozemo da se povezemo. Ajde Hodza ako imas muda izbaci lucasa i pusti Gerrarda i Raula da budu cm,protiv ovih nam dmf ne treba.Mogao bi Lane da udje,njemu lezi ovakva bagra
Mr.G
Jako ocajna igra... Kao da nisu svesni da nam trebaju bodovi
BeFair
Povraca mi se kad vidim Hodgsona. Covek ne shvata da ne vodi Fulam nego LIVERPOOL!!! Protiv svakog protivnika u gostima se brani. Na Anfieldu kad igramo i kad SLUCAJNO prvi postignemo gol, odmah pocinje zatvaranje i bunkerisanje. Zar je to igra (igra zapravo i ne postoji) dostojna jednog Liverpoola? Meireles desno vec ko zna koju utakmicu zaredom?!?! Kakav moron od trenera je to

Zaista je zalosno kakvog trenera imamo. Neka se gubi sto pre iz Liverpoola zajedno sa onim njegovim pacenikom od levog beka Konchesky!!!
gasha84
Ne znamo 'de bijemo..
1jeAhonen
CITAT (gasha84 @ Nov 13 2010, 07:30 PM) *
Ne znamo 'de bijemo..

...a ja bi reko dA bijemo. evo ugurase nam ga...
Dee Jay
adultesuicide2.gif
bokeli
pa bilo je i vreme. aj u tri lepe angry.gif
Wastelander7
MA IDITE U PIZDU MATERINU :@ :@ :@ :@ :@
Fred Kremenko
Sta mi igramo i kakve golove primamo.... Tugo tuzna od fudbala...
Mr.G
Dobro je, sad ce bar krenuti malo da igraju...
milos7
sta treba da se dogodi da ode Hodzson ?
Protiv Celsija se vidi da tim ima koliki toliki potencijal ali konceski mu igra beka a nema pojma
meireles je vezni a igra krilo
ALOO DEBILCINO !!!
Mr.G
Samo nam je falilo i Torres da se povredi
1jeAhonen
ovom delapu treba vezati ruke. evo i prve sanse...uzh...a evo i druge...uyh..
milos7
CITAT (1jeAhonen @ Nov 13 2010, 07:53 PM) *
ovom delapu treba vezati ruke. evo i prve sanse...uzh...a evo i druge...uyh..

Mislis Hodzi ? biggrin.gif
Dr Stein
INSUA VRATI SE!
Wastelander7
Ma preslikana sezona od prosle -.-.-
Joe
ubedljivo najodvratniji fudbal igramo na svetu poslednjih godinu dana.... jadan Torres, sa kakvim on imbecilima igra pa to nema nigde.

Wastelander7
MA JEBITE SE PICKICE JEDNE !!!!!!

Ekipu treba skroz menjati -.-
gasha84
I to bi bilo to. Ne znamo de teramo..
milos7
Zasto za pocetak ne promeniti trenera
Benitez je usrao, da je neznalica dokazuje u Interu. Ovaj slepac sada je imao 13 kola i nema ni 5 pobeda, a sto je najgore igra ne obecava
Igra se dobro na momente jedna od 5 utakmica
ODLAZI VISE !!!
Joe
1 bod smo uzeli od Wigana i Stoka!
Dr Stein
QUOTE (Joe @ Nov 13 2010, 08:23 PM) *
ubedljivo najodvratniji fudbal igramo na svetu poslednjih godinu dana.... jadan Torres,(Gerrard, Pepe) sa kakvim on imbecilima igra pa to nema nigde.

I'd put it that way.
gomila mediokriteta
Take Two
Renesansa je kratko trajala... vrhunac sezone su bila dva gola protiv Čelsija, sad nastavljamo stabilni kurs nadole...

QUOTE (Joe @ Nov 13 2010, 08:26 PM) *
1 bod smo uzeli od Wigana i Stoka!

Nije to ništa, sad kad dobijemo sledećih 15 za redom, u trci smo za Ligu Šampiona biggrin.gif
bokeli
E moj Liverpoole, kakva bagra i šljam trčkara tvojim travnjakom........

Matoroj drtini kupiti kartu za skandinaviju u jednom pravcu.......
1jeAhonen
Jones stavlja tacku na ovo "obecavajuce" gostovanje....a gazimo ih ko bosi po trnju. Poraz sa ovakvom igrom cista realnost, ni dosad se nisu menjale stvari pa neće ni posle ovog...nažalost. Što se bodova tiče, ni sa jednim bodom ne bismo bili zadovoljni ali u ovom meču i taj jedan je bio nedostižan. Peti poraz, u ovoj fazi ne nagoveštava ništa dobro, posebno posle jedne sasvim kratke serije budjenja.
The full-time whistle goes at the Britannia Stadium, and Stoke have beaten an impotent Liverpool 2-0 with goals from Ricardo Fuller and Kenwyne Jones bag.gif
Joe
mi ne mozemo da drzimo loptu u nogama i na zemlji vise od jednog minuta protiv ovih seljackih ekipa... sansu nismo stvorili, samo dzokamo ko volovi... zalosno. place mi se koliko smo samo bedni.

Dr Stein
JEDINI PRAVI KOMENTAR NA VECERASNJU TEKMU
1jeAhonen
aman ljudi, ma to je samo jedna tekma u kojoj je čak i Lukas uspeo da zaradi crveni....U svakom bedaku ima ponečeg i dobrog.
Joe
ja krivim Glena Dzonsona za poraz!
Shone61s
Danas nema niti jednog pojedinca kojeg bi izdvojio da je bio SOLIDAN ( NE ODLICAN ILI DOBAR ! ),bukvalno ni 1 igrac nije nista pokazao danas ...
a ovaj konceski je biggest fail in history ...
steva8lfc
QUOTE (Joe @ Nov 13 2010, 08:36 PM) *
ja krivim Glena Dzonsona za poraz!

Mada postoje velike sanse da Tores bude glavni krivac!

Kako bih ja ovom Hodzsonu objasnio par stvari mocagom po glavi pa to nije zdravo...
bocejan
CITAT (Joe @ Nov 13 2010, 08:32 PM) *
mi ne mozemo da drzimo loptu u nogama i na zemlji vise od jednog minuta protiv ovih seljackih ekipa... sansu nismo stvorili, samo dzokamo ko volovi... zalosno. place mi se koliko smo samo bedni.

To je po meni odlucujuce. Igramo najruzniji fudbal na planeti i to neuspesno. Molicu Boga svaki dan dok ovaj ne leti iz kluba!!!
rape91
motka po glavi
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.