Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Chelsea
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe
vs

Anfield Road
7.11.2010. u 17.00h

- Fernando Torres has scored four goals in four appearances in all competitions for Liverpool at Anfield against Chelsea.

- Didier Drogba has scored five goals in his last five starts in all competitions against Liverpool.

- Petr Cech has the highest saves-to-shots ratio in the Premier League this season (91.7%).

- All but one of Liverpool’s 10 league goals this season have come in the second half.

- Liverpool have not scored a league goal that wasn’t either scored or assisted by Gerrard or Torres since the opening day of the season.

- Chelsea have only conceded one goal from inside the box this season.

mozemo li da iznenadimo plavce?
Rocky
Ух. Тешко да можемо ишта да урадимо. Али Ливерпул је ипак Ливерпул. Све је могуће када Ливерпул игра.
rape91
2-0 realno. Samo se nadam da necemo gledati 4-4-2 ili 4-2-3-1 sa poulsenom i lucasom pozadi i raulom i maxijem po krilima. Lane od pocetka.
matori lfc
X je najrealniji,mada mislim da mozemo da ih iznenadimo!
Svebor
iznenadio bih se kad bi smo ih iznenadili, ali zhivot je i onako pun iznenadjenja pa... lfc.gif
Dr Stein
2-1
Dobijamo.Meireles daje gol tongue.gif
Joe
QUOTE (Dr Stein @ Nov 5 2010, 12:55 PM) *
Meireles daje gol tongue.gif

treca sreca! smile.gif
Jamaica
Valjda su ove dve srecne pobede digle moral dovoljno da mozemo da se nadamo necemu......i valjda ce Gerrard biti dovoljno fired up posle het-trika smile.gif
Trunks
Kao i svi, nadam se da ćemo ići against the odds i uraditi nešto. Male su šanse ali ovakve tekme su uvek zajebane za oba tima, ko zna.
Aleksandar88
Docekajmo ih spustenih gaca, pa sta bude ! Sezona pocinje u nedelju tongue.gif !
VuksaLFCCC
A nista ne ocekujem od ove utakmice jer mislim da trenutno nismo dovoljno dobar tim da bi se nosili sa plavcima...u svakom slucaju iznenadjenja su moguca, a nekako ih ocekujem biggrin.gif
1jeAhonen
Bluzeri su zreli za pucanje....vreme je! A gde nego na Enfildu, tu im je opravdano i dozvoljeno i ako iko moze plavcima da stane za vrat, to mozemo mi... Ovo je svakako posebna utakmica vise od regularnog derbija. Pobedu ocekuju svi a odnos snaga trenutno je u korist gostiju i realno ulaze kao favoriti, jos bolje za nas. Mec ne odlucuje nista, tako da ocekujem dobru partiju i jednih i drugih....a ukoliko dodje, ovo bi mogla biti krupna pobeda za nas u seriji dobrih rezultata, koja bi nam itekako ubrzala povratak u vrh tabele . ZATO GO REDS FIGHT FOR GLORY FOR VICTORY!!!
Digital_Jesus
Ja prognoziram 0:0 i jako tvrdu utakmicu.Doduse sve je otvoreno,oni jesu favoriti ali nije da i mi nemamo nikakvih sansi smile.gif
bocejan
Celzi za sada jedini je opravdao svoju konkrentnost za titulu. Jeste da Scums nema poraz, ali ovi su mi daleko ozbiljniji.
Nereseno bi meni bilo sasvim dovoljno. Najbitnije je da ne izgubimo opet kuci.
igzy79
Hocu pobedu!!!!! Moramo da igramo na pobedu i da verujemo u nju!!!!Ne svidja mi se razmisljanje ma sa neresenim rezultatom bih bio zadovoljan samo VICTORY!!!
Vanja Trotter
Прижељкујем потајно победу, али признајем да је тренутно Челси фаворит. Ако ништа, барем нерешено да извучемо.
rape91
koliko god da je celsi dobar igra se na anfieldu,mi imamo tri u nizu i ne vidim razlog zasto su oni favoriti. U najgorem slucaju po nas je 50-50.
Mario_T
QUOTE (rape91 @ Nov 6 2010, 12:36 PM) *
koliko god da je celsi dobar igra se na anfieldu,mi imamo tri u nizu i ne vidim razlog zasto su oni favoriti. U najgorem slucaju po nas je 50-50.

Gledao si tekmu protiv Boltona? Ili 95% ostalih tekmi ove sezone? dry.gif
AnF1elD
Onako istinski osecam da cemo ih dobiti,i da ce Miralesov sut bas na ovoj utakmici proraditi! Nema veze sto plavci igraju extra,ipak je ovo derbi a pre svega Liverpool (bez obzira na nasu ocajnu igru). Dobicemo ih!
Mr.G
Nadamo se dobroj partiji, ne bih nista da prognoziram... Od Meireles-a ne ocekujte mnogo
rape91
QUOTE (Mario_T @ Nov 6 2010, 01:23 PM) *
Gledao si tekmu protiv Boltona? Ili 95% ostalih tekmi ove sezone? dry.gif

odgledao sam sve tekme ove sezone osim protiv sitija. Ono sto mene ohrabruje je nas napredak u poslednjim utakmicama a igra celsija polako pada. U proslom kolu su pobedili veoma srecno,igrac utakmice je bio cech,golove im daje bane...
KingArthur
CITAT (rape91 @ Nov 6 2010, 12:36 PM) *

Tačno je tako thumb.gif Po čemu bi to Čelski bio favorit kad ne igraju ni približno ubedljivo kao na početku sezone. U zadnjim utakmicama sve nešto jedva i na mišiće, a pogotovo se gube u gostima. Ja mislim da ih sutra dobijamo 100% i to lakše nego što se očekuje. Stavljam crvenu na single i to iz 1-1, pa šta bude. Po gol u mreži Čeha po poluvremenu i biću presrećan rolleyes.gif
Prošle sezone smo ih pustili da nas Mančester ne bi prestigao po titulama i to mi je bilo OK, ali sad je vreme da se kreće ka vrhu. Prošle nedelje sam rekao da možemo da uzmemo 45 boda do početka februara i dalje ostajem pri toj tvrdnji lfc.gif .
Samo sutra da odigramo bez pritiska i sa 2:0 da hvatamo priključak beer.gif
rape91
sta radi Hodgson na tekmi bolton-totenhem??!! Verovatno ima slobodan vikend tongue.gif
Under
QUOTE (KingArthur @ Nov 6 2010, 07:11 PM) *
Stavljam crvenu na single i to iz 1-1, pa šta bude

crvena na chelsea (kontramaler) kako god dodje, imas razloga za radovanje...
rape91
QUOTE (Under @ Nov 6 2010, 08:41 PM) *
crvena na chelsea (kontramaler) kako god dodje, imas razloga za radovanje...

dodje X i pravac Brankov most tongue.gif
Aleksandar88
CITAT
sta radi Hodgson na tekmi bolton-totenhem??!! Verovatno ima slobodan vikend

Mozda je isao da pregovara o razmeni Torres za Pavljucenka u nekoj glava za glavu varijanti, eventualno uz nasu doplatu.
collymore
Mislim da moramo biti realni u svakom pogledu,ovaj tim nema igru i s'vremena na vreme daje neke znake zivota sto licno mislim da nije dovoljno da se pobedi Celzi.Tako da bi nama X bio velik kao kuca,jedino sto bi moglo da nas izvuce je ono sto bi se moglo nazvati "los dan Celzija".Nisam neki ljubitelj Rafe i njegovog stila igre al mislim da je on znao da i sa krsem od sastava odigra "dobro" protiv ovakvih ekipa u ovakvim trenutcima,tako da ne bih da sam u Hodzsonov kozi sutra.
Joe
QUOTE (rape91 @ Nov 6 2010, 07:37 PM) *
sta radi Hodgson na tekmi bolton-totenhem??!! Verovatno ima slobodan vikend tongue.gif

ja se nadam da je gledao onog malog Lee-ja... zanimljiv igrac.
Fred Kremenko
Dobijamo, Torres zabija.
VuksaLFCCC
Stevie: No Chelsea regrets

MaPkO89
Ocekujem da ih naguzimo, voli Tores protiv njih
Joe
izgleda da ce ovo biti sastav: Reina, Carragher, Skrtel, Kyrgiakos, Konchesky, Lucas, Meireles, Johnson, Gerrard, Maxi, Torres
Jamaica
Znaci Roy cita forume i stavio je Johnsona na krilo smile.gif
Digital_Jesus
Po meni je glupo drzati Carru na beku.Jednostavno nije dovoljno brz i ekslpozivan za tu poziciju.Samo se nadam da nam se ovo nece obiti o glavu.
Jamaica
Nema Roy muda da stavi Carru na klupu za ovakvu utakmicu.....niti za bilo koju drugu utakmicu.....that being said, to bi mozda smeo da uradi Hidink.....ne mogu da zamislim nikog drugog ko bi to pokusao, ni Murinjo, ni Rafa, Kapelo jos manje..... smile.gif
Digital_Jesus
Ne ne,naravno da Carra "mora" da igra,ali mislim da je bolje da ga stavi na centralnog beka umesto Skrtela(Posto ludi Grk ove sezone ubija),Johnsona na RB a recimo Jovanovica na krilo.Bojim se da ce nas razcepati po toj desnoj strani sad.gif
Narsil
Bilo bi lepo da povedemo kod kuće...nekad...
Take Two
Kakav GJ na krilu, Carra ne beku, nema toga. Kelly u 11, ali i Kuyt. Tradicionalno efikasan protiv Chelsea tongue.gif

Reina, Konchesky, Kelly, Carragher, Skrtel, Lucas, Gerrard, Maxi, Kuyt, Meireles, Torres.
Subs: Hansen, Wilson, Spearing, Poulsen, Shelvey, Ngog, Jovanovic.

Dakle,
25
34 23 37 3
4 21 8 17
18 9

ili,
25
34 23 37 3
4 21
18 8 17
9
Jamaica
Sotir je dobio upalu krajnika sad? isuse.gif

Make or brake za Kelly-ja......i nadam se da je ova druga formacija, ne 442 sa Raulom na krilu, tako ce nas unistiti....

EDIT - ovima ne igraju Drogba i Essien izgleda..... lfc.gif
Digital_Jesus
451 - Imamo solidne sanse

442 - City se ponavlja
rape91
mislim da ce raul biti ss sto a gerrard cm po nacinu na koji su predstavili postavu. Nadam se da nece
Pedja_Nbg
Лукас и Меирелеш на средини, Џерард иза Тореса...
rape91
Govno Webb sudi.Pu!
1 Petr Cech
2 Branislav Ivanovic
33 Alex
26 John Terry ©
3 Ashley Cole
7 Ramires
12 John Mikel Obi
18 Yury Zhirkov
21 Salomon Kalou
39 Nicolas Anelka
15 Florent Malouda

Subs: 22 Ross Turnbull, 17 Jose Bosingwa, 19 Paulo Ferreira, 46 Josh McEachran, 44 Gael Kakuta, 23 Daniel Sturridge, 11 Didier Drogba.
Mario_T
Prisustvo Koncheskog na terenu je koliko-toliko kompenzovano prisustvom Poulsena na klupi. Mozda i imamo sansu da osvojimo barem bod.
MaPkO89
Nadam se da ce Keli pokazati da moze ozbiljno da se racuna na njega, Kajtu svaka cast kako je uspeo da s oporavi. Sta je sa Dzonsonom i Sotirom,nisam obavesten?

Mnogo znaci sto im ne igraju Esjen i Drogba, imamo sanse lfc.gif
bokeli
Idemo gazi lfc.gif
Pedja_Nbg
Ипак 4-4-2. Кујт напред, Меирелеш десно. isuse.gif
Fred Kremenko
Opet smaranje sa Meirelesom na krilu. Au kljuseta matorog.

Idemo bre!
bokeli
Gazi, gazi gaziiiiiiiiiiiiiiii
Wastelander7
IDEMO !!!!!!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.