Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Bolton vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter
vs

31 October 2010, 16.00h po engleski, a 17.00h pa naški

Прва овосезонска победа у гостима?

Недељ у 16, биће вероватно пренос на СК.
Digital_Jesus
Nadam se da cemo uci u bar neku mini seriju pobeda ako ekipa nastavi da igra onako kao u proslom kolu.Jos ako se GJ vrati u startnu postavu, cisto sumnjam da cemo izgubiti . Nazalost necu moci da gledam ovu utakmicu,bicu u Italiji u tom periodu sad.gif.
Joe
bice tesko, bice 0-2!
bocejan
Bice x, na zalost. Prosle godine na muku zivu se izvukosmo. Ako bi primenili princip od prosle utakmice, a necemo, i da prvo napadnemo a posle, posto moramo, da se branimo, mozda i pobedimo.
Tesko je da Maxi moze da dve uzastopno odigra dobro, mozda Kol uradi sada nesto.
collymore
Mislim da smo posle duzeg vremena konacno uboli premiju i time pokazali da nismo za bacanje.Ukoliko odigramo podjednako dobro kao i na prosloj tekmi protiv Blackburna dobijamo sigurno.Medjutim u nasoj igri kako kod Rafe tako i kod ovoga s vremena na vreme se desavaju da dodju "ONI DANI" kad protiv budjavih ekipa odigramo ko drogirani bez dodirnih tacaka sa fudbalskom igrom...setimo se samo kako nam je pre dve godine raspali MILFsbro laganica otkinuo bodove zbog kojih smo posle ostali bez titule.Bice tesko 0:2 PREMIJA
1jeAhonen
Nema sigurne pobede pogotovu u gostima ali posto nemamo breme obaveznosti, mozemo odigrati dobro nakon podignutog samopouzdanja i ocekivati povoljne vesti iz Boltona. Bez prognoze.
KingArthur
CITAT (collymore @ Oct 27 2010, 06:46 PM) *
...setimo se samo kako nam je pre dve godine raspali MILFsbro laganica otkinuo bodove zbog kojih smo posle ostali bez titule.Bice tesko 0:2 PREMIJA

Tačno tako. Taj jebeni Mildsbro ali i onaj Aršavin sa 4 gola su nas pojebali da ne uzmemo titulu kojoj nikad bliže nismo bili. Ipak mislim da Bolton ne bi trebao da bude nesavladiv za nas i da je došlo vreme da se kreće u pohod ka sredini tabele a ako posle izdrndamo i Čelski, eto i nas u borbi za titulu. Jedna dobra serija pobeda, a ako izuzmemo Totenhem nemamo više nijednu zajebanu tekmu u gostima u narednih 15-16 kola i sa 45 boda TITULA NIJE NEDOSTIŽNA
steva8lfc
QUOTE (KingArthur @ Oct 28 2010, 11:14 AM) *
Tačno tako. Taj jebeni Mildsbro ali i onaj Aršavin sa 4 gola su nas pojebali da ne uzmemo titulu kojoj nikad bliže nismo bili. Ipak mislim da Bolton ne bi trebao da bude nesavladiv za nas i da je došlo vreme da se kreće u pohod ka sredini tabele a ako posle izdrndamo i Čelski, eto i nas u borbi za titulu. Jedna dobra serija pobeda, a ako izuzmemo Totenhem nemamo više nijednu zajebanu tekmu u gostima u narednih 15-16 kola i sa 45 boda TITULA NIJE NEDOSTIŽNA

Hahaha... biggrin.gif svaka cast na ovakvom optimizmu, ja ovako nesto odavno nisam video thumb.gif

p.s. Ja sam zadovoljan i sa 4. mestom wink.gif
Jamaica
Pa realno, ako pobedimo sledecih 15 utakmica bicemo prvi najverovatnije laugh.gif

To sto to ne bi prosno ni na PES-u je druga stvar.... rolleyes.gif

U svakom slucaju, ili da Hodgson savlada svoju crnu seriju u gostima ili da se razilazimo....idealno bi bilo oba....
Trunks
A stvarno je ovaj forum najluđe mesto, svaki put posle krize (čak i prošle sezone) kad se odigra jedna normalna tekma odma se priziva prvo mesto i titula. huh.gif
Jamaica
Sta pricas, pobeda protiv bednih hoofera je jasan dokaz da mozemo da pobedimo sledecih 15 utakmica tongue.gif

Kako bi bilo mnogo da imamo 15 vezanih pobeda, igracemo nereseno sve u Evropi...
Trunks
Taj fazon, zajebi što je rekord 14 povezanih pobeda koji drži Arsenal iz najboljeg doba Anri generacije, Liverpul u najgoroj krizi kluba će da prestigne to. smile.gif
Vanja Trotter
CITAT (steva8lfc @ Oct 28 2010, 02:13 PM) *
Hahaha... biggrin.gif svaka cast na ovakvom optimizmu, ja ovako nesto odavno nisam video thumb.gif

p.s. Ja sam zadovoljan i sa 4. mestom wink.gif

Није то ништа, ја сам као коментар на долазак Meirelesa написао да освајамо титиулу. smile.gif
Mario_T
QUOTE (KingArthur @ Oct 28 2010, 11:14 AM) *
Jedna dobra serija pobeda, a ako izuzmemo Totenhem nemamo više nijednu zajebanu tekmu u gostima u narednih 15-16 kola i sa 45 boda TITULA NIJE NEDOSTIŽNA

Covece, sta ucini jedna pobeda protiv mocnih Roversa. biggrin.gif
Digital_Jesus
Au ljudi pa nemojte tako biggrin.gif . Dal' se secate pre 5-6 godina kada je Barcelona koja je bila isto u najgoroj krizi nadovezala 14-15 pobeda u Primeri biggrin.gif Sve sa Davidsom,Luis Garciom itd...

Salu na stranu,cetvrto mesto i ja prezadovoljan biggrin.gif
Vanja Trotter
Какво 4. место, титула? Нама је ове сезоне 10. место премија.
matori lfc
Bolton nema poraz kod kuce,ali posle sutrasnjeg meca to ce se promeniti...Tores ce ga opet mune!
Joe
The Reliable Source: Same team as last week
Svebor
ajd, pa da vezhemo dve. lfc.gif
Fred Kremenko
Dobijamo. Raul odlucuje lfc.gif
Joe
QUOTE (Joe @ Oct 31 2010, 12:36 PM) *
The Reliable Source: Same team as last week

je bio u pravu... smile.gif

Liverpool: Reina, Konchesky, Carragher, Kyrgiakos, Skrtel, Lucas, Meireles, Maxi, Cole, Gerrard, Torres. Subs: Hansen, Poulsen, Jovanovic, Spearing, Kelly, Shelvey, Ngog.
vladx
Uzdam se u nas prvi clean-sheet posle duze vremena, a verujem da cemo zabiti minimum jedan, tako da...
C'MON YA REDS!!! lfc.gif
1jeAhonen
ima li stream-a?
Aleksandar88
Imas prenos na sport klubu + .

Sta uradi Torres 'bem ti sunce i na kraju usra isuse.gif .
1jeAhonen
nemam sport klub + imam samo smaracki tenis.
steva8lfc
QUOTE (Aleksandar88 @ Oct 31 2010, 05:09 PM) *
Sta uradi Torres 'bem ti sunce i na kraju usra isuse.gif .

Moze li malo detaljnije za nas koji smo propustili smile.gif
vladx
QUOTE (1jeAhonen @ Oct 31 2010, 05:07 PM) *
ima li stream-a?

http://gurutv.yolasite.com/
1jeAhonen
štima! tnx vladx wink.gif
bokeli
Šta je Gerrardu danas sa šutem smile.gif . Da nije obuo manji broj smile.gif
Svebor
kako igramo, samo Sotir mozhe da nas obraduje... dry.gif
Take Two
Slično kao u prošlom kolu, samo malo više odigravanja pravo nikome, i ambiciozniji protivnik.

Torres u onoj jednoj šansi kao da je prvi put video loptu.

Gerrardova dva šuta, u zbiru jedno 25 metara pored gola.

A u odbrani samo se takmiče ko će bolju šansu da napravi za Taylora iz slobodnjaka.

Mršavo, mršavo... ali nekakav napredak u odnosu na ono pre 2-3 nedelje se ipak vidi sad.gif
Joe
nadam se da ce se gerrard, raul i nando probuditi za drugo poluvreme...
Mario_T
Ovo bi mogao biti jedan od onih dana, kakve smo cesto imali ove sezone. Par lepih akcija na pocetku tekme, a posle toga tuga. Gerrard i Torres totalno indisponirani, igra nam nema nikakav flow. Maxi back to his invisible best, a Cole (izuzimajuci jedan! dobar pas) pokusava da pronadje hiljadu i jedan nacin kako da izgubi loptu nakon sto je po ko zna koji put (sigh) sa krila krenuo ka sredini.
Carra
mora hitno lane u igru umesto kola
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Oct 31 2010, 05:53 PM) *
A u odbrani samo se takmiče ko će bolju šansu da napravi za Taylora iz slobodnjaka.

Moras priznati da je onaj sudija par puta vrlo jeftino dao slobodnjake za duele sa Daviesom. A ono pred kraj sa Skrtelom i Elmanderom je isto bilo krajnje diskutabilno (gurnuo loptu, koji bi pokupio Sotir, pa pao preko Skrtelovog kolena).
Rocky
Ај да победе и да изађу и зоне испадања. За Ливерпул је понижавајуће да не буде у првих четири, а камоли да блеји у зони за испадање.
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Oct 31 2010, 05:55 PM) *
Moras priznati da je onaj sudija par puta vrlo jeftino dao slobodnjake za duele sa Daviesom.

Jednom jeste da se Davies odbio od vazduha, ali drugi put ga je Sotir laktom školski odgurnuo, posle se nervirao u stilu "Što lažeš da si video, nema šanse da si video!" biggrin.gif

Meni nije jasno što svaki napad mora preko Koncheskog. OK, pozdravljam da se ne ispucava na slepo kao ranije, ali zar ne može bar jednom da se započne po levoj strani? Ovaj mučenik je psihofizički nesposoban da je iznese, pa može samo da odigrava do Meirelesa ili Lucasa koji imaju po dvojicu na leđima pa mu je svaju put vrate...
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Oct 31 2010, 06:01 PM) *
Meni nije jasno što svaki napad mora preko Koncheskog. OK, pozdravljam da se ne ispucava na slepo kao ranije, ali zar ne može bar jednom da se započne po levoj strani? Ovaj mučenik je psihofizički nesposoban da je iznese, pa može samo da odigrava do Meirelesa ili Lucasa koji imaju po dvojicu na leđima pa mu je svaju put vrate...

It's all part of a great plan. dry.gif
Take Two
AAAAA N'Gog umesto Colea, plan je očigledno i da forsiramo 4-4-2 kad god može isuse.gif

Gojko svako malo deluje kao da nema sliku, nego komentariše napamet, na osnovu onoga što čuje od engleskog kolege. Maxi centrira sa golaut linije, a on će "Da vidimo sad, da li je ofsajd?" isuse.gif
Svebor
ahhhhhhh, ponovo pokushava sa 4-4-2. unsure.gif
Take Two
Meireles-Lucas-Gerrard-Rodriguez. Kakav jebitačan vezni red, to nigde nema. Sve puno Brazilaca, Argentinaca, i ostalih Portugalaca... uz, naravno usnulog Kapitena. I niko osim Lucasa ne igra na svojoj poziciji.

Muka mi je od ovih centaršuteva na Maxija (visina otprilike 1.48) koje nekakog uspeva da zaustavi Zat Knight (1.98) isuse.gif

Utakmica sve više miriše na nulu. OK, polako se vraćamo na najniži nivo iz Rafinog doba, tesna pobeda kod kuće pa tesan remi na strani... sve protiv slabijih timova, naravno. Napredak možda vidimo tamo 2018.

Pedja_Nbg
Играмо убедљиво најружнији фудбал у Енглеској...
VuksaLFCCC
Traljavo, jadno !
Take Two
Igra se 86. minut, a jedina izmena je bila zbog povrede Kkola laugh.gif

Hvala kurcu Hail.gif
Svebor
eeeeeevo gaaaaaaaaa!!!!! biggrin.gif
bokeli
screw.gif
Fred Kremenko
Dobro je mrtvak i od tebe jednom nesto lfc.gif
VuksaLFCCC
A daj jbt, nisam stigao da vidim gol =/
Take Two
Polsen umesto Meireleša. Ovaj vezni red sad ne bi znao ni Ahonen da nacrta.
1jeAhonen
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssss Maksiiiiiiiiiiiiiiii 2guns.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.