Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Blackburn
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe
vs

Anfield Road
24.10.2010. u 16.00h

Head to head: (League only)
@Anfield: Liverpool 37 wins, Blackburn 9 wins, 16 Draws.

El Nino has only scored more league goals for the Reds against West Ham and Portsmouth (five), so don't be surprised if he ends his barren run on Sunday.

sto se mene tice, sve sem 3 boda je strasno.

samo dok nam se oni lepo zabavljaju... mogliu bi malo te pozitivne energije i na teren da prenesu. dry.gif

Jamaica
Promakla ti je ova:

Sa koje li je taj covek planete....ili je njemu nova godine sredinom novembra, sobzirom da su rekli da nece igrati do nove godine smile.gif
1jeAhonen
Za nedeljni sudar na Enfildu sa Blekburnom, ekipa ce i ovaj put morati da pretrpi izmene...Kajt je u treningu, dok je jos otvoreno pitanje hoce li igrati Glen Dz...no kakko stvari stoje ne veseli ni Hodzina izjava da ce Dzejmi ponovo igrati desno, na beku sredini i krilu...*misim...sick.
"If Glen doesn't play then Jamie will play at right-back. Carragher will play anywhere you ask him and he is just a marvellous Liverpool player and club servant. He and Steven Gerrard are what Liverpool is all about.
Jamie is a centre back and that is where I think he should be playing. I don't like having to move him to full-back but it would be wrong to put young Kelly into the team and leave someone like Kyrgiakos or Skrtel out. We need the experience.

Ager je takodje van ekipe zbog zdravstvenih problema.

Minimalac ili nularica.
bocejan

Ko je ovde Maxi? Rekao bih ovaj sto ima crni sorc, ali opet on vodi loptu. dry.gif

Nista me ne moze iznenaditi. Pobeda bi produzila zivot Hodzi, poraz bi nadam se skratio. Remi bi trebalo da skrati, ali verovatno bi produzio. wacko.gif
matori lfc
Ja cu odigrati 1 na kladzi,jer Blekburn nam je stara musterija i milim da cemo dobiti sa 2 gola razlike 2:0 ili 3:1 samo da se igraci nesto neistripuju da namerno izgube da bi smenili ujka Roja!
All Red
Izgubili smo od Blackpoola. Više ništa ne očekujem od Hodge.
Digital_Jesus
Ili pobeda ili novi trener . Po meni ne treba vise da mu gledaju kroz prste.
Vanja Trotter
Очекујем још један реми, с обзиром да ће Hodgson опет играти са истом формацијом, неће правити измене до 78. минута.
Shone61s
Iskreno dzabe se svi nadamo . . . kad ce o5 isto sranje da bude . . . ocajna igra bez sredine i izmene u 80 minutu . . . maxi i verovatno poulsen/lucas nevidljivi i tako . . . :/
collymore
Mislim da sem tri boda nista drugo ne dolazi u obzir.Problem nastaje sto u nasem timu nema nikoga ko to moze da uradi.Medjutim i najgori timovi u ligi su imali par pobeda tako da vodeci se geslom "da i corava koka neko zrno ubode",ne bi me zacudilo da iz ovog duela izadjemo ko pobednici...iako iskreno nema materijala za tako nesto.Evo jedne vrlo optimisticne procene:Posle 90 minuta dosadne i ne zanimljive igre koja prevazilazi granice mucenja uz sav trud i umetnicki dojam gomile imbecila od kojih vecina ne zasluzuje crveni dres dobijamo sa 1:0 da ni sami ne znamo kako.
1jeAhonen
tesko da mogu zeleti poraz svom timu i po cenu Hodzinog odlaska, pa ipak rado bih da zaboravim i sutrasnji mech, ukoliko ne donese promene, bilo u rezultatu bilo u treneru.
Narsil
Sve sem pobede je žalosno i strašno. 3 boda i otkaz dekici.
milos7
mislim da se trebalo iskoristiti to sto u 8 kola ima skor od 1 pobede 3 remija i neverovatnih 4 poraza, pritom je dato 7 a primljeno 13 golova.
ni u ligi evrope nista bolje, pa neka se vadi da mu igra druga postava jer ligu dobija i klupa ne samo prvih 11. pobeda i dva remija, sva sreca ili nesreca pa na drugim mecevima samo x-evi, pa je lfc prvi. ali gol razlika 4-1, tj rezultat sa prvog meca, druge dve bez gola.
citam danas, reina i tores hoce da odu, znaci opet u jan treba da se strepi ko ce otici ...
mislim da ovaj cica mora otici, ne znam zasto je najlosiji start u PL malo kao razlog pa se ceka jos ?? danas treba gledati igru a ne rezultat. pobeda mu ne treba obezbediti jos par utakmica, jer svako pobedi neku ali ako je to uspeh pobediti jednu posle 8 utakmica uzastopno bez pobede onda u redu
Boske90
Ja necu nista da komentarisem, odigrao sam keca na liverpool i gledam utakmicu kuci jer sam bolestan, nadam se pobedi red bi bio posle tolko utaklmica i to kao domacini smile.gif a sa kopa veoma poznata pesma ce da se cuje, bar nek ne razocaraju navijace smile.gif
rape91
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...s-listen-live-1

jebo ga maxi vise! Ostalo je ok. Shelvey na klupi smile.gif
Digital_Jesus
Dzaba sto je na klupi kad nece uci pre 80. minuta biggrin.gif

Sto nam novi gazda peva You'll never walk alone biggrin.gif
ivica
ima neko neki link za tekmu?
Take Two
QUOTE (rape91 @ Oct 24 2010, 03:09 PM) *
jebo ga maxi vise! Ostalo je ok. Shelvey na klupi smile.gif

Ma više nego OK, istih 11 igrača je razbilo Everton u prošlom kolu i pobedilo sa 0-4 isuse.gif

Stoka seljačka iz Blackburna će svaki prekid ovako, jedan se zaleti u Reinu, pa ako ne dosudi faul svaki put...
All Red
Cole - Raul. isuse.gif
Fred Kremenko
Pa udji kurvo vise.
Take Two
Bravo, majstore "Dalglish je postao trener Blackburna samo par meseci pošto je smenjen sa mesta trenera u Liverpulu..." isuse.gif

Što priča kad ne zna?
Digital_Jesus
Bogami,veliki napredak u igri u odnosu na sve utakmice ove sezone.
All Red
CITAT (Take Two @ Oct 24 2010, 04:20 PM) *
Bravo, majstore "Dalglish je postao trener Blackburna samo par meseci pošto je smenjen sa mesta trenera u Liverpulu..." isuse.gif

Što priča kad ne zna?

Mnogo se iskenjava. Samo ga slušam kako kenja.
Ovo je prva utakmica koju je moguće gledati bez tuge. Fina igra, dosta šansi.

Da li je to on upravo rekao da je Torres postigao jedan gol ove sezone i to protiv Sunderlanda, prilično bizaran gol?!
Take Two
Evo ga opet, kaže da je Torres dao samo jedan gol - onaj bizaran protiv Sunderlanda. Nema veze što je tu asistirao Kuytu, a gol ustvari dao protiv Birminghama (ili beše WBA?), bitno da se komentator zabavlja...
VuksaLFCCC
Moze neki link ?
All Red
http://atdhe.net/index.html

Ima na sportklub+ ko ima.
Digital_Jesus
Hodza ce dobiti infarkt biggrin.gif
Mario_T
Lepo igramo, definitivno najbolje sto sam ja video ove sezone, samo nam nedostaje malo srece pred golom. Gerrard i Maxi posebno zivahni, jedino je Cole malo (vise) bled. Ako nastavimo ovako u drugom poluvremenu, trebalo bi da pobedimo.
All Red
Ja sam iskreno iznenadjan i oduševljen. Može i bolje da se igra, ali s obzirom na to kako igramo već godinu dana ovo je prilično brza i neočekivana promena. Da smo ovako igrali od početka sezone drugu pesmu bu pevali.

Što se tiče komentatora, čuje se ponekad u pozadini engleski komentator pa razmišljam da napišemo peticiju da pojačaju tog engleskog, a ovog našeg da šutnu. Njima jeftinije, a nama lakše da ne slušamo sranja i malo učimo engleski.
Take Two
Lepo se igralo, otvoreno i bez mnogo grešaka. Meireles jede malu decu na CM, kreće se fenomenalno, box-to-box, ja ga više nikad ne bih stavio na RW. Maxi i Torres su par puta lepo sarađivali, kapiten se dosta trudi, čak je i Lucas delovao OK. Jedino nigde nema Joe Colea, osim one šanse na samom startu.

Odbrana bez posla, samo jme je iznervirao Konchesky pred kraj kad je maestralno krenuo da markira Škrtela kod centaršuta i ostavio igrača samog iza sebe.

Ipak, nije dovoljno dobro - ovako oslabljenom Blackburnu se jednsotavno mora dati gol
Aleksandar88
SOTIR UBICA !!!!!!!!!!!!!
Wastelander7
At last lfc.gif
Take Two
Sotir Hail.gif

Da pohvalim kapitena, dosta opasnije izvodi kornere danas nego inače, idu obično negde prema penalu (umesto nisko na prvu stativu, gde u 99% slučajeva ne bude ništa).
Wastelander7
Koje silovanje biggrin.gif
Digital_Jesus
a da...
Wastelander7
WTF !!!!!????
All Red
Ponovo Končeski u ulozi golmana ali tu je Carra da se pobrine za gol.

Napokon Torres!!! Jbt suze mi na oči krenule!
Aleksandar88
MA DA SE NOSITE BRE PAJSERI ETO VAM !
bokeli
Udri breeeee
Wastelander7
Beautiful lfc.gif .
Napokon uzivam gledajuci Liverpool lfc.gif lfc.gif lfc.gif
Take Two
Bravo za Kola, najzad i on nešto pozitivno da uradi biggrin.gif

Vidi se da Torres nije u formi, iz ovakve šanse trebalo je da da tri gola, možda ima neke psihološke probleme...
Boske90
napokon smile.gif uzivancija, samo je problem sto ovom pobedom verovatno ce osigurati mesto treneru... sto se meni nikako ne svidja
Take Two
Propustih vitalnu informaciju od komentatora, čija je to sestra bila u vezi sa Dirkom Novickijem™?

Propustih vitalnu informaciju od komentatora, čija je to sestra bila u vezi sa Dirkom Novickijem™?
All Red
CITAT (Take Two @ Oct 24 2010, 05:15 PM) *

Ahahahaha nešto slično sam i ja hteo da napišem. Budala nenormalna. Koga boli kurac čija sestra se sa kim kara?
Wastelander7
Ajde dajte jos jedan gol da se lakse dise.
bokeli
Meireles dominira
VuksaLFCCC
Uhh konacno biggrin.gif Volim ovo da vidim, ovu igru da svi trce , da su svi maksimalno ukljuceni u igru, da im nije dosadno na terenu , da stavaru sanse i jos 100 stvari...to je Liverpul kog ja znam smile.gif
All Red
Hoće li prestati da kenja o tome kako se Agger žali na Hodzu?! Morao sam da mutiram TV.
Moram da primetim i da Roy još nije napravio izmenu (mada nema neke potrebe) dok sa druge strane Big Sam sve tri iskoristio. Možda bi mogao Jova da udje umesto Cole-a.
Wastelander7
Ako mi njima ne uvalimo gol do kraja utakmice,oni ce nama -.-
Digital_Jesus
Konacno biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.