Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Napoli vs Liverpoool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Vanja Trotter
vs

21 October 2010, 18:00

Након још једног пораза у домаћем првенству, окрећемо се такмичењу у лиги Европе, где још увек нисмо доживели пораз. Можемо ли савладати Наполи, и приближити се проласку у наредну фазу такмичења?
matori lfc
Tesko da mozemo...ako izvucemo X da pevamo!
Boske90
pa ko zna, mozda se desi neka pobeda. klub je u losem stanju dosta poraza losa igra itd, tako da ne bih znao sta da kazem.
bocejan
Bilo sta da se desi, nas Hodza ima da bude zadovoljan. Ako je nereseno sa Utrehtom bio dobar rezultat, a najbolju igru smo pokazali u porazu od 2-0, verovatno ce dobro po nas da bude ako izgubimo.
Digital_Jesus
Ako se nesto znacajnije ne promeni u igri naseg tima ne gine nam ni ovde poraz,doduse nadam se da bi mozda ova utakmica mogla biti start serije dobrih rezultata naseg kluba...Realno od ovog gore ne moze.

Bice prenos na B92 u 18:45h.
Vanja Trotter
CITAT
Bice prenos na B92 u 18:45h.

Cool. afro.gif

Пошто нисам ни један меч до сада гледао у ЛЕ, уживо.
Jamaica
QUOTE (bocejan @ Oct 18 2010, 02:10 PM) *
Bilo sta da se desi, nas Hodza ima da bude zadovoljan. Ako je nereseno sa Utrehtom bio dobar rezultat, a najbolju igru smo pokazali u porazu od 2-0, verovatno ce dobro po nas da bude ako izgubimo.

Da nije toliko tuzno bilo bi neopisivo smesno dry.gif

Gerrard and Nando left out

Meni se place.....bukvalno......

With one eye on this weekend's vital Barclays Premier League game against Blackburn, the Reds' boss has opted to leave his star duo behind on Merseyside to give them maximum preparation time ahead of Sunday's fixture.
Pogotovo posle ovoga.....

Inace Raul i Lucas isto ne idu.....znaci Poulsen-Spearing tandem......vrlo moguce najgora kombinacija u istoriji kluba....
bocejan
Sta je pa ovo sada?! Batalili smo i ovo takmicenje kako bi mogli da se borimo za opstanak u PL. St je ljudi sa ovim covekom? Zasto namerno hoce da gubi? Da li ce Napoli da dodje sa rezervnim timom na Enfild?
Ovaj je skroz otisao u PM.
vladx
Iskreno, i meni je mnogo bitniji mec sa Rovers-ima u nedelju. Ako nista drugo, onda zbog toga sto cak i sa eventualnim sutrasnjim porazom i dalje cemo imati sasvim solidne sanse za prolaz koji naravno prizeljkujem, znaci nisam u fazonu da batalimo Evropu.
Ja sam za lepe parice pao na Napoli kuci protiv Utrecht-a (0:0), cak su Holandjani bili i bolji, ali Napoli je od tad popravio formu. Lavezzi, Hamsik, ali pogotovo strepim od Cavani-ja, ne bih imao nista protiv da ga se ubuduce nekako dovatimo. Nazalost, moci cu da gledam samo prvih pola sata, doduse ne znam da li je to dobro ili lose... dry.gif
Narsil
Hoće li ga neko otpustiti, molim vas.
Joe
Aces High
MaPkO89
Najbitnije je da se ekipa spremi za Blekburn, tako da ja pozdravljam sto je izostavio sve ove igrace, i da izgubimo od Napolija sanse za prolaz i dalje su velike, a ako bi doslo do neke povrede onda bi bilo mnogo vece zlo.

Bar ce biti dobra prilika da se pokazu igrace koji ne dobijaju sansu...
Jamaica
Pa i ako izgubimo od Blackburna imamo velike sanse da opstanemo u ligi posto je to izgleda cilj.....a pokazace se Poulsen&Spearing.......i Reina ce biti motm naravno, Ngog dati pocasni gol u 3-1 i to je to...
Pedja_Nbg
QUOTE (Jamaica @ Oct 20 2010, 01:52 PM) *
Inace Raul i Lucas isto ne idu.....znaci Poulsen-Spearing tandem......vrlo moguce najgora kombinacija u istoriji kluba....

Гора је Лукас - Спиринг...
rape91
jos gore je bilo spearing-plessis(ako se tako pise)
Jamaica
Plessis nije medju prisutnima vise.....sad sedi na klupi u Grckoj smile.gif
Narsil
Spali smo na to da odmaramo igrače od Evertona za Blackburn?! Pa, nadam se da ćemo izgubiti jedno 3:0 od Napolija, čisto da Roy brže dobije otkaz.
Take Two
Meni su bile glupave te ideje "uh, ajde da izgubimo što više i igramo što gore, da trener ode" i kad je Rafa bio trener, i Houllier pre njega.

Možda isproba neku novu formaciju, npr.

Poulsen
Babel Cole Jovanović
Pacheco N'Gog

?
Narsil
Sigurno nisam ozbiljan u takvim idejama, Take_Two. Osim u delu za otkaz idiotu.
dule_lfc
mozda jonjo dobije priliku u prvoj....
Jamaica
Oce, kad dodje neki sposoban menadzer smile.gif
Vanja Trotter
Искрено, очекујем пораз.
Без Torresa, Gerrarda, Lucasa, Meirelesa, са ултра-креативним везним редом, и експресно брзим крилама, немамо шта да тражимо у Наполиу. mellow.gif
Dr Stein
QUOTE (Joe @ Oct 20 2010, 07:48 PM) *

sjajno
Rocky
Са њима или без њих... има ли разике? Нека нам(им) је Бог у помоћи.
collymore
Ma donekle mogu i da razumem ovu odluku ali s' druge strane tesko svima koji budu gledali ovu tekmu,ovo je do sad bilo mucenje a na sta ce tek ovo danas da izgleda.
All Red
Izbodeni navijači Liverpula u Napulju!
Vanja Trotter
CITAT (AllRedYNWA @ Oct 21 2010, 12:21 PM) *

Страшно.
И, онда смо ми Срби само такви. dry.gif

Ево једне песмице за нашег тренера.
bocejan
Tako je bilo i u Rimu '84, pa se posle desio Heysel.
VuksaLFCCC
Shelvey u startnoj postavi smile.gif

The Reds side in full is: Reina, Kelly, Carragher, Skrtel, Konchesky, Poulsen, Spearing, Jovanovic, Shelvey, Babel, Ngog. Subs: Jones, Kyrgiakos, Aurelio, Wilson, Maxi, Cole, Eccleston.
Joe
neverovatno koja smo mi seljacka ekipa postali... jebo te sve te jebalo pa nama u sredini konstantno igraju Poulsen, Lucas i Spearing. nema mesta za Aquilanija...
Digital_Jesus
Shelvey se jedini istice za sada,ostale manje-vise ne primecujem.
bocejan
Propadose mi dva sata zivota. A za to vreme mogao sam dete da napravim

Ne vidim razlog zasto Maxi dobija prednost u odnosu na Jovanovica? Babel treba da svima uredjuje Tweeter, to izgleda jedino zna. Kol od kada je usao, uspeo je jednom da centrira i to lose.

Ove smo mogli lagano da bijemo, da nismo dosli sa planom da ne izgubimo.
VuksaLFCCC
Smorio sam se !

A i ovaj komentator sa njegovi komentarima "Mnogo vise smo ocekivali od ove utakmice", ja realno nisam sta mogu ocekivati od glupih zabara vs rezervne postave raspalog kluba...
vladx
S obzirom sta je vecina nas ocekivala, ovo je sasvim ok bod i sasvim solidna partija, ako nista drugo onda zbog toga sto nijednog trenutka nije delovalo da mozemo da izgubimo, cak smo imali i 2 lepe prilike za ceo plen. Sagledavajuci nasu trenutnu situaciju i to da Napoli nije bas za potcenjivanje iako su veceras totalno mlaki bili, za sta smo mi najvecim delom zasluzni, ovo uopste nije bilo lose i podrska momcima!
Lane ok, trebao bi da dobije sansu umesto Maxi-ja, ali daleko je to od onog sto nam treba, mada mislim da i on moze dosta bolje.
A, sad da nekako jebemo Fat Sam-a!
Joe
jedino pozitivnio je to sto nismo izgubili.... Jonjo dok je igrao u sredini delovao je veoma solidno, sto ga je kasnije prebacio na krilo samo djavo zna.... Skrtel - igrac utakmice. Pepe kapiten!
LFCRS
jonjo ima sjajnu i desnu i lijevu nogu, jest da je spor, ali nije los.

ne slazem se da smo igrali solidnu utakmicu. utakmica je bila smor smorova, kao i skoro sve u poslednje vrijeme. znači, otprilike preslikane utakmice ove i prosle utakmice. nesto vise od igre smo imali u drugom poluvremenu.
evidentno je da polako postajemo (ili smo vec postali) osrednji klub, uzgred receno sa nekim seljackim mentalitetom.
timski duh, timska igra 0 bodova. pogledaj nas Bože i pokaži nam put...
jedino me koliko-toliko tjesi to što smo igrali sa kombinovanim sastavom, mada slaba vajda od toga
collymore
Da smo igrali jos 15 dana mi ne bi uspeli gol da damo kao ni oni.Nema kolektivne igre u ekipi vec delujemo ko da smo na utakmici u pripremnom periodu.Jovanovic nije bio los medjutim to jos nije dovoljno primetio sam da je dosta los u igri bez lopte,doda coveku loptu pa se onda sakrije iza protivnickog igraca umesto da se cesce otkriva i ubacuje u prazan prostor.Poulsen-drvo,Kelly-smesan,Jonjo-tu i tamo solidno al nista posebno,Babel-neprimetan,Joe-uneo je odredjenu promenu igru ali nije pomoglo...Zakljucak po nulu smo dosli,nulu smo i dobili
Vanja Trotter
С обзиром како играмо ове сезоне, ово је још највећи успех.
Take Two
QUOTE (Joe @ Oct 21 2010, 09:11 PM) *
Jonjo dok je igrao u sredini delovao je veoma solidno, sto ga je kasnije prebacio na krilo samo djavo zna....

Kako što, pa da zameni Meirelesa. Nisi znao da je odlika svih velikih klubova da imaju nekog CM na desnom krilu?

Ovakve partije su se često igrale i pod Benitezom - u gostima, kad je gusto, i kad nula radi posao. Mene plaši to što znam da mi ovako igramo i sa prvim timom, kod kuće, protiv slabijih, i kad nam treba pobeda. sad.gif
Take Two
Evo kako je Scott Murray počeo svoj minute-by-minute prenos današnje utakmice:

Welcome to coverage of Roy Hodgson's last game as Liverpool manager. If you believe the internet rumours, that is. I'm no wiser than you, really.

He's not helping himself, though, is he. It's all well and good trying to suggest Liverpool's non-performance in last weekend's Merseyside derby was up there with their 5-0 win over Nottingham Forest in 1988 (...) But the refusal to warn Manchester United off Fernando Torres was something else. Come on, Roy, your paying customers are the Liverpool fans. You've got to perform for them, not Alex Ferguson or the rest of the LMA. Say he's leaving over your dead body, even if you don't believe it. That's what the people want to hear. It's not rocket science.

Keeping it real.
All Red
Ja sam zadovoljan današnjim rezultatom. Iskreno, više sam očekivao od Napoli-a. Što se tiče Jonjo-a, dečko je pokazao da apsolutno zaslužuje da igra mnogo više, da ne kažem u prvom timu. Ako može Lukas može i on. Pritom je Jonjo klinac.
P.S. Scott Murray odličan. smile.gif
Krajnje je vreme da promenimo trenera.
Jamaica
Jonjo je bolji od 80% igraca koje imamo, bar na ovom njihovom nivou truda koji nema indiciju da se poveca....

Kad bi igrao koliko zasluzuje, bio bi kao onaj Coutinho iz Intera.....novi Gerrard&Kaka smile.gif

Overjoy-isanje na zvanicnomm sajtu posle 0-0 je ipak pobedilo.... isuse.gif
Daleko da nam je bila najgora utakmica ove sezone, ali predstavljati da je 0-0 sa Napolijem odlican rezultat je....khm....Fulhamovski....
All Red
CITAT (Jamaica @ Oct 22 2010, 11:17 AM) *
Jonjo je bolji od 80% igraca koje imamo, bar na ovom njihovom nivou truda koji nema indiciju da se poveca....

Kad bi igrao koliko zasluzuje, bio bi kao onaj Coutinho iz Intera.....novi Gerrard&Kaka smile.gif

Overjoy-isanje na zvanicnomm sajtu posle 0-0 je ipak pobedilo.... isuse.gif
Daleko da nam je bila najgora utakmica ove sezone, ali predstavljati da je 0-0 sa Napolijem odlican rezultat je....khm....Fulhamovski....

Apsolutno se slažem.
Što se tiče radovanja tu nemam komentar. Kada sam samo video Roy-ovu idiotsku, nasmejanu facu kao da je pobedio sa 3-0 bilo mi je sve jasno. Mada ne bih rekao da je Fulhamovski. Oni su izgleda ipak imali dosta veće ambicije prošle sezone. dry.gif
Svebor
Kad god pomislim da gore ne mozhemo, razuvere me. blowup.gif
Scouser
QUOTE (Svebor @ Oct 22 2010, 03:01 PM) *
Kad god pomislim da gore ne mozhemo, razuvere me. blowup.gif

Magija ph34r.gif
Take Two
Kako se samo zalećete... Jonjo je novi Gerrard i Kaka? isuse.gif

Dečko je odigrao dve utakmice, i to pristojno - ništa natprirodno nije pokazao. Hajde sad da ga proglašavamo za svetsku zvezdu u usponu, pa kad se ispostavi da je samo OK igrač, onda da ga proglasimo za najgoreg veznjaka u istoriji univerzuma (kao Spearinga) dry.gif
Scouser
s tim što ovaj mali bar nagoveštava da može biti nešto od njega za razliku od Spiringa
All Red
CITAT (Take Two @ Oct 22 2010, 03:53 PM) *
Kako se samo zalećete... Jonjo je novi Gerrard i Kaka? isuse.gif

Dečko je odigrao dve utakmice, i to pristojno - ništa natprirodno nije pokazao. Hajde sad da ga proglašavamo za svetsku zvezdu u usponu, pa kad se ispostavi da je samo OK igrač, onda da ga proglasimo za najgoreg veznjaka u istoriji univerzuma (kao Spearinga) dry.gif

On ipak ima samo 18 godina. S obzirom na to šta je do sada pokazao mislim da može da bude kao Gerrard. Ako se bude zajebavao itd. normalno da neće biti, ali to ćemo saznati jedino ako se bude koristio i unapredjivao njegov potencijal.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.