Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Everton vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe
vs

37. Merseyside derby u okviru Premijer Lige
Goodison Park, 17.10.'10. u 14.30h

Head to Head u PL:
Everton: 8 pobeda
Liverpool: 16
Nereseno: 12
Gol razlika: +9(Liverpool)

vreme je polako da pocnemo da pricamo o derbiju, u nedelju ce to biti i derbi zacelja... ko ce koga gurnuti u ambis? smile.gif

Digital_Jesus
Ukoliko do tada bude otkupljen klub i cela ta situacija bude resena,verujem da ce Liverpool pobediti.Ukoliko ne bude tako,imam utisak da igraci nece biti 100% koncentrisani na utakmicu i da cemo mozda izvuci deblji kraj.
Vanja Trotter
И против Блекпула и Манчестера сам рекао сад или никад, тако да овај пут није фазон да кажем. Све је јасно, МОРАМО ПОБЕДИТИ!
collymore
E sad sledi Holivudski epilog,posto je klub prodat time su resena neka dosadasnja pitanja koja su mucila celu englesku naciju i onda kao na filmu odjednom mi pocinjemo da se dizemo iz mrtvih i krecemo da igramo fudbal...deluje kretenski ali uvek je tako.Ogulicemo Everton bar sa 3 gola razlike(pa cak i bez neke igre) i osvanuti na svim naslovnim stranama njihovih idiotskih novina.
Narsil
Ne smem ništa da izjavim posle Colly-jeve izjave. biggrin.gif

Torres neka ih odvali.
Take Two
QUOTE (Narsil @ Oct 12 2010, 08:22 PM) *
Torres neka ih odvali.

Možda na Playstation-u, teško da će biti spreman. Kuyt sigurno neće, upravo se teže povredio na dobijenoj utakmici (HOL-SWE 4-0)

Znači N'Gog, Maxi, možda se nađe mesta i za Laneta isuse.gif
Mishkin
Sanjao sam 5-0 za Everton smile.gif Sjajno smile.gif
William Bill Shankly
CITAT (collymore @ Oct 12 2010, 06:13 PM) *
E sad sledi Holivudski epilog,posto je klub prodat time su resena neka dosadasnja pitanja koja su mucila celu englesku naciju i onda kao na filmu odjednom mi pocinjemo da se dizemo iz mrtvih i krecemo da igramo fudbal...deluje kretenski ali uvek je tako.Ogulicemo Everton bar sa 3 gola razlike(pa cak i bez neke igre) i osvanuti na svim naslovnim stranama njihovih idiotskih novina.

hahah u glavnim ulogama tog holivudskog hita Steve G i el nino! biggrin.gif
1jeAhonen
Derbi prilika za casni povratak. Bez potcenjivanja tvrdokorne i bodova željne ekipe karamelica, jedan gol prednosti dovoljan bi bio za pobedu, hm.... no pošto smo se još friški s obzirom na promene u klubu i očajne nastupe, ipak nadam se boljoj igri i teškom čupanju bodova iz klješta domaćina. Ne upuštam se u prognoze rezultata. balloon.gif
Boske90
Ma ima da pobedimo, mora to da se desi smile.gif
Jamaica
Mislim da dosta zavisi od toga da li Poulsen pocinje i kad dobija crveni karton smile.gif

Bice zanimljivo u svakom slucaju, i nama i njima trebaju bodovi (za opstanak laugh.gif ), steta sto necu moci da gledam, idem u Istanbul na nedelju dana smile.gif
All Red
CITAT (Jamaica @ Oct 13 2010, 09:42 PM) *
Bice zanimljivo u svakom slucaju, i nama i njima trebaju bodovi (za opstanak laugh.gif ), steta sto necu moci da gledam, idem u Istanbul na nedelju dana smile.gif

Pa ako budemo igrali kao do sada i nije neka šteta. smile.gif
Srećan put, i obidji istorijsko mesto, Ataturk stadion. smile.gif
William Bill Shankly
Ajde bre ljudi kakav opstanak?! tongue.gif 4. mesto i liga sampiona su smao 5 bodova od nas!!! smile.gif
Sad samo kad bi izdrzali sa max 5 razlike do zime, pa onda da Roy skrpi par pojacanja i spremni smo za ligu sampiona. biggrin.gif
Tesko, ali sve je to moguce uz samo malo SRECE!!!!! Samo da verujemo sad kad je najteze... LFC YNWA!!!
Jamaica
QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 13 2010, 10:17 PM) *
Srećan put, i obidji istorijsko mesto, Ataturk stadion. smile.gif

To se podrazumeva smile.gif
bokeli
CITAT (Jamaica @ Oct 13 2010, 09:42 PM) *
Mislim da dosta zavisi od toga da li Poulsen pocinje i kad dobija crveni karton smile.gif

Jamaica kako da nazovem ovo tvoje konstantno pljuvanje po Poulsenu pošto smo svi mi kako ti reče " prozivali Lucasa bez realnog sagledavanja stvari Hail.gif laugh.gif "?
A da ne pominjem Koncheskog i tvoje pljuvanje pre nego što je odigrao i 5 min. za Liverpool, iliti ono tvoje radovanje kad se isti povredio isuse.gif

Eto čisto da pomenem, koliko si realan. biggrin.gif
Jamaica
Nisam se radovao kad se povredio, radovao sam se sto ga necu gledati.

O realnom sagledavanju Poulsena pogledaj sta je radio protiv Portugala....i na prvenstvu....i stalno.....Lucas za celo vreme ovde nije napravio toliko kapitalnih sranja kao ovaj za dve-tri nedelje. Lucas je umeo da bude letargican i bez poente, ali nije srao po utakmicama....
bokeli
CITAT (Jamaica @ Oct 13 2010, 10:52 PM) *
Nisam se radovao kad se povredio, radovao sam se sto ga necu gledati.

Objasni mi razliku laugh.gif ,mada kolko se sećam posle njegove povrede reče " jedan slepac manje" ili nešto u tom fazonu howewer, iako si bio svestan da smo sa njegovom povredom ostali bez levog beka.

CITAT
O realnom sagledavanju Poulsena pogledaj sta je radio protiv Portugala....i na prvenstvu....i stalno.....Lucas za celo vreme ovde nije napravio toliko kapitalnih sranja kao ovaj za dve-tri nedelje. Lucas je umeo da bude letargican i bez poente, ali nije srao po utakmicama....

Lucas nikad neće napraviti kapitalna sranja ko Poulsen jer ga nigde nema. Igra al ne igra .Casper. smile.gif
A osim onog penala šta je to stalno što je zasro u LFC-u. smile.gif

Ne želim uopšte da uporedjujem njih dvojicu, jer se nikad nećemo složiti kao ni što se ne bi složili oko Insue i Koncheskog. Ne radi se ovde o njima.
Ovde je reč o realnom sagledavanju stvari, a realno je da si nerealan biggrin.gif
Periklo
Lucas je za Poulsena Essien.
William Bill Shankly
CITAT (Periklo @ Oct 14 2010, 09:11 AM) *
Lucas je za Poulsena Essien.

Ma obojica su samo za klupu! Ne zna se ko je gori...
collymore
Koja ce to sprdacina od tekme da bude u nedelju biggrin.gif...povratak cirkusa Monty Pajton na ekrane engleskih tv stanica:)
Under
Everton uopšte ne igra toliko loše, koliko su im loši rezultati. kod nas je situacija da igramo mnogo lošije nego što nam to rezultati govore... znači, ima da nas isevaju, pa da se zakucamo za dno lige... da pravimo društvo West Hemu i Wiganu u championshipu...
Vanja Trotter
Градски дерби одлучује о томе ко ће остати у лиги! smile.gif
Narsil
Meni te šale uopšte nisu smešne. Posle svake utakmice slede izjave koliko smo loši i kako će biti bolje, a mi smo sve tužniji. I obavezno sledi izjava ili link kako će Torres proraditi, "Trust Roy", "Nemojte nas osuđivati" i ostalo. 'Ajde našu veru da pretoče u svoje noge i neka odigraju dobru utakmicu.
All Red
CITAT (Narsil @ Oct 15 2010, 12:05 AM) *
Meni te šale uopšte nisu smešne. Posle svake utakmice slede izjave koliko smo loši i kako će biti bolje, a mi smo sve tužniji. I obavezno sledi izjava ili link kako će Torres proraditi, "Trust Roy", "Nemojte nas osuđivati" i ostalo. 'Ajde našu veru da pretoče u svoje noge i neka odigraju dobru utakmicu.

To i meni ide na kurac. Svi se medjusobno hvale, podržavaju, pozivaju navijače da se strpe a igraju sve gore i gore.
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Oct 13 2010, 10:52 PM) *

Ko o čemu baba o uštipcima biggrin.gif

Imam utisak da si ti prošle sezone i pre toga boga molio da Rafa dovede neku budalu na DCM, da bi mogao da argumentuješ svoje loženje na Lucasa upiranjem prsta u dotičnog i vikanjem "Aha, vidite, ovaj je još gori!" Probao si Spearinga da upotrebiš u tu svrhu, ali nešto ti nije išlo, valjda zato što većina nas slabo gleda utakmice rezervi. I najzad stiže Poulsen Spasilac, uz njega je Lucas prosto zablistao, uglavnom na klupi...

Ali ozbiljno, ta "kapitalna sranja" koja Poulsen "stalno" pravi postoje samo kod tebe u glavi. Čovek je napravio jedan glup penal, i šta još? Ne ume da pošalje pas kao Alonso ali to ipak pokušava? Ne carini svaku loptu 3 minuta pre nego što je vrati Carragheru, nego pokuša da odigra nešto napred, ali ne ume? On bar pokušava, dakle nije raspali alibi igrač kao što je Lucas.

Stvarno mi nije jasno što dozvolim da me uvučeš u raspravu o Lucasu svaki put, kad je dečko pronašao svoje idealno mesto u timu, i razbija na poziciji grejača klupe. Ja više od njega i ne očekujem, ali ti izgleda misliš da bi nam tekli med i mleko da je samo on umesto Danca na DM isuse.gif
Joe
ja mislim da uopste ne bi igrali losije sa Lucasom umesto Poulsena, ali ni bolje... i stvarno ne vidim razlog za raspravu po n put 'ko je losiji' smile.gif
Scouser
Poulsen je bolji igrač od Lukasa. Sad to što s vremena na vreme ima neke ubilačke startove koji su više za zatvor nego za karton, to je druga priča. Napravio je penal kad ga je lopta pogodila u ruku i ja više ne znam gde je to on kapitalno sjebao. Lukas i Ngog su dva igrača u pokušaju, što je najgore pruža im se prilika konstantno a napreduju kao puževi.

Naravno, pobeda za vikend bi me prilično iznenadila. Koliko god bio loš, tu je Liverpul smile.gif
Take Two
Znači, nama ne igraju samo Agger i Kuyt, a njima Pienaar, Jagielka, Fellaini, Saha, Anichebe, i Rodwell?

Ili 0-1 ili 1-1, gol iz kornera dry.gif
Pantović
Carra ce da nas trti jos dve godine, uzivancija smile.gif
Lane bese vole da igra protivu Bittersa.
Sta da kazem, sezona pocinje sutra smile.gif
matori lfc
Ja neznam kad smo poslednji put igrali derbi protiv Evertona a da se nezna ko je gore plasiran na tabeli...pobeda bi dobro dosla i njima a i nama...ali mislim da je X najrealniji!
Narsil
Odigrao sam optimističnu dvojku na nas. Inače, iskreno se nadam da će prodaja uticati pozitivno na igrače. Mario je lepo rekao. tongue.gif smile.gif
1jeAhonen
CITAT (Take Two @ Oct 16 2010, 02:23 AM) *
Znači, nama ne igraju samo Agger i Kuyt, a njima Pienaar, Jagielka, Fellaini, Saha, Anichebe, i Rodwell?

Ili 0-1 ili 1-1, gol iz kornera dry.gif

ova dvojica su posebno u secanju od proslosezonskog derbija na Enfildu...a izostanak ostalih svakako je dobrodosao. Lets have a luck!
All Red
CITAT (Narsil @ Oct 16 2010, 02:53 PM) *
Odigrao sam optimističnu dvojku na nas. Inače, iskreno se nadam da će prodaja uticati pozitivno na igrače. Mario je lepo rekao. tongue.gif smile.gif

Ja isto opikao dvojku. Sve mi je prošlo, čekam još samo ovu tekmu. smile.gif Razmišljao sam da stavim X ali nisam imao srca.
Digital_Jesus
Lineup

Liverpool: Reina, Carragher, Kyrgiakos, Skrtel, Konchesky, Maxi, Meireles, Lucas, Cole, Gerrard, Torres. Subs: Jones, Aurelio, Jovanovic, Babel, Ngog, Spearing, Kelly.

Nema ni Poulsena a ni Glena...
Mario_T
Pa nije valjda da ce Meireles igrati kao CM? Ja to prosto ne mogu da poverujem.
Pedja_Nbg
Лукас уместо Поулсена? isuse.gif
Колко год Џонсон био лош, Кара је много гори. adultesuicide2.gif
За Максија није потребан коментар adultesuicide2.gif
vladx
Podrska momcima u crvenom! lfc.gif
Trunks
Ako je JC na krilu a SG iza Toresa, meni je to ok. Meireles na Xabi poziciji a za DMF je manje-više svejedno da li Lucas ili Poulsen. Tako da nemam ništa protiv. smile.gif
VuksaLFCCC
Nista ne ocekujem od ove utakmice, ali imam osecaj da ce biti nereseno...maler xD
Take Two
Šta je sa GJom?
Scouser
povredio se. thigh strain...
Dee Jay
E do kurca.
Scouser
kejhil kako nas vidi tako nas naguzi...
VuksaLFCCC
Al' ga je zabio !!! :S
Dee Jay
Hodgsonova faca. tongue.gif

Šta pevaju i ko peva? Na melodiju "get out of our club..." . Jel to smradovi nešto podjebavaju?
Mario_T
QUOTE (Dee Jay @ Oct 17 2010, 03:11 PM) *
to smradovi nešto podjebavaju?

Ma jok, gde navijaci Evertona nas da zezaju ... dry.gif

Skrtelu i (o, iznenadjenja li) Koncheskom hvala za onaj gol, ne znam ko je gluplji ispao. Cole i Maxi su totalno fucking useless. Fowlere, mozemo li jos nize pasti ...
Take Two
Nisam gledao prvih 15 minuta, ali od tada se Meireles i Lucas takmiče za titulu najgoreg na terenu. Portugalac se malo više vidi, ali izgubio je bukvalno svaki duel na sredini terena (posle jednog popio karton, posle drugog smo primili gol), nije ni čudo da ga gura na krilo. Brazilac standardno, dodavanja unazad ili dva metra u stranu, da bi se počeo neki napad neophodno je izbeći ga, cenim da Gerrard to zna dry.gif

Cole nijedan prodor, jedan dobar centaršut (Maxi ni toliko), deluje kao da ga mrzi da igra. Voleo bih da čujem šta misle oni koji su tvrdili da je JC za klasu bolji igrač od Benayouna dry.gif
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Oct 17 2010, 03:23 PM) *
Skrtelu i (o, iznenadjenja li) Koncheskom hvala za onaj gol, ne znam ko je gluplji ispao.

Molim te, ne zaboravi i Lucasa. Pretrča njega i Koncheskya dasa ko ništa...
Take Two
Koji je ovo voditelj, opet lupeta kako je Kol u Čelsiju uvek igrao po desnom krilu i razbijao, pa ne zna zašto ovde bezveze igra po levom? isuse.gif

Ako neko gleda sa Jamaicom, čestitajte mu neigranje Poulsena u moje ime. Sreća što nije tu da gubi sve moguće lopte na sredini i dobija kartone dry.gif
LjutiKrilo
joj što ne volim da vidim karagera na desnom beku.

roj mora da ide. nije dorastao. totalna bezidejnost u igri.

ps. sanjam dan kada ćemo igrati neku fomaciju koja podrazumeva 2 napadača.
ovo ni na kurac ne liči, krila ne znaju da centriraju ni da probijaju, napadači nam nisu za bunar igru.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.