Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Blackpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe

vs

3.10.2010. u 16h na Anfield Road-u

zanimljivosti vezane za utakmicu: The Reds have not met Blackpool since January 1971 when the two sides played out a goalless draw in front of the Kop, while on their previous visit to L4 they claimed a 3-1 victory.

tri boda su imperativ, ako ovde ne uzmemo sve bodove pa gde cemo?
VuksaLFCCC
Kako pa gde cemo? Pa u Championship
Vanja Trotter
Блекпул нам је конкурент у борби за опстанак, биће густо.

Ако не победимо, што се мене тиче, Хоџа може да иде.
Digital_Jesus
CITAT (Vanja Uzelac @ Oct 1 2010, 10:36 AM) *
Блекпул нам је конкурент у борби за опстанак, биће густо.

Ако не победимо, што се мене тиче, Хоџа може да иде.

+1
collymore
Bice to jedan veooommaaaa neizvestan mec.Gde mislim da cemo posle duge i neizvesne borbe da izvucemo 1:0
Scouser
QUOTE (Joe @ Oct 1 2010, 07:53 AM) *
tri boda su imperativ, ako ovde ne uzmemo sve bodove pa gde cemo?

Gde nećemoooo ! smile.gif (fora s mora)
Mishkin
Guzicemo se ko '71 smile.gif
A ja pocinjem svoj bojkot! Do pobede!
1jeAhonen
tesko je sad bilo kome zapretiti...sad kad i zadnji misevi dolaze na Enfild da traze bodove...
eh kad bi kormoran postao fenix pa da padne jedna petarda...no prosla je serija "tezih" susreta, iako nas sledece kolo ocekuje tradicionalni derbi (zacelja), ocekujem da tri boda ostanu kod kuce...rezultat (ne)bitan.
Mr.G
Kako stvari stoje bice zajebano protiv Blackpool-a... Mislim da je dotle je doslo
bocejan
Ulazimo u mec iz zone za ispadanje. isuse.gif
Posle 6 kola!
1jeAhonen
...onaj scum stalno remizira, ocajan, dobije nas i jos je u vrhu tabele..a nas zadese tri rivala u pet kola...i posle treba cupamo bodove od "malih timova", sto ne umemo...ako zaredjamo s pobedama, od sutra eto nas. Vreme je....
Digital_Jesus
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-lb-listen-live

The Reds team in full is: Reina, Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Skrtel, Poulsen, Gerrard, Cole, Meireles, Torres, Kuyt. Subs: Jones, Maxi, Jovanovic, Lucas, Spearing, Ngog, Kelly.
Take Two
Carra levi bek, očekivano isuse.gif

Meireles verovatno opet desno krilo, Gerrard na centru a Kuyt napred sa Torresom. Zašto menjati tim koji ne dobija dry.gif
Mario_T
Agger i dalje povredjen? A ako se Carra bunio kad ga je Rafa protiv 'Boroa hteo staviti na desnog beka, pitam se kako se danas oseca ... unsure.gif Po prvi put na poziciji LBa nakon marta 2004. godine, kako kaze LFC.tv. Ako Meireles bude ponovo igrao po desnoj strani, cika Royu bi trebalo uraditi jednu lobotomiju.
All Red
CITAT (Digital_Jesus @ Oct 3 2010, 03:10 PM) *
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-lb-listen-live

The Reds team in full is: Reina, Johnson, Carragher, Kyrgiakos, Skrtel, Poulsen, Gerrard, Cole, Meireles, Torres, Kuyt. Subs: Jones, Maxi, Jovanovic, Lucas, Spearing, Ngog, Kelly.

isuse.gifisuse.gifisuse.gifisuse.gifisuse.gif Razbiće nas Blekpul!
Digital_Jesus
Ne preterujte sa tolikim optimizmom biggrin.gif . Roy izgleda ponovo gresi sleep.gif ,ako se ovde ne uzmu 3 boda sto se mene tice Roy nek pakuje kofere.
Rocky
Па ово је нешто ново. Одушевљавали су ме они који су пред сваку утакмицу били убеђени да добијамо са бар 2-3 гола разлике. Сада се, колико видим доста људи прибојава. Напокон, разбијена је монотоност. Значи ли то да ће и у Енглеској монотоност бити разбијена тј. да ће Ливерпул победити?
matori lfc
I ja se slazem sa vecinom,ako ne pobedimo Blekpul-Hodza treba da pakuje kofere!
Take Two
Gledam pred početak utakmice ovaj dosadašnji učinak, bio sam u prvom trenutku ubeđen da je neka greška u pitanju. Ali nije:

Draw
Lose
Win (yay, 1-0 protiv WBA, woo!)
Draw
Lose
Draw

isuse.gif

Carra je žestoko počeo na LB, kao pod Ulijeom isuse.gif
Fred Kremenko
Torres se opet povredio ph34r.gif
MaPkO89
Eto kad gura Toresa u usranoj ligi evrope,a zna kako je staklen angry.gif
Take Two
Fantastično. isuse.gif

Repriza prošle sezone with a vengeance.

Jedina razlika je što sad Skrtel nosi traku posle sudara glavama sa Carragherom, a ne obrnuto.
Wastelander7
Ne vredi.Treba potpuno obnoviti ekipu.Samo ostaviti Gerrard,Caraghera i par jos igraca a ostale sve prodati.
Periklo
Pa Carragher je jedan od najgorih. rolleyes.gif
Wastelander7
Ali zbog postovanja smile.gif
All Red
Očekivano. Torres je odradio svoj fond utakmica, sad pauza pa onda opet. Jedina razlika je to što više ni ne postiže golove.

Koliko mi ide na kurac ovaj komentator.
- Agger je kritikovao Hodgsona.
- Liverpool ispao iz Carling Cupa rezultatom 2-1 posle produžetaka (?!)

Informiši se rodjače...
Mario_T
4-4-2, Meireles na desnom krilu i odnos poseda lopte 41-59 ... Za fucking Blackpool! Pa da li ce taj covek ikad naucitiI? Da li je on slep pored ociju!?
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Oct 3 2010, 04:23 PM) *
4-4-2, Meireles na desnom krilu i odnos poseda lopte 41-59 ... Za fucking Blackpool! Pa da li ce taj covek ikad naucitiI? Da li je on slep pored ociju!?

Igramo na kontre, nadamo se Kyrgiakosovom skoku kod kornera. To je plan igre za mrtvi Blackpool.

Cole opet konstantno ulazi u sredinu, iako je iza njega mrtvi Carra koji ne može da se ubacuje ni daq hoće.
All Red
Neko trpa Blackpool, a nekoga Blackpool trpa.
Digital_Jesus
Kako ih nije sramota? angry.gif
Take Two
Nema kraja, ovo je kao limbo contest - how low can we go?

"Johnson je kao igrač Chelsea bio uhapšen zato što je krao sapune i šampone" isuse.gif

Kao da nije dovoljno što GJ pravi glupe penale i izgleda kao idiot, nego još i ovaj mora da izmišlja glupave anegdote o njemu...
Wastelander7
Nedostaje mi Liverpool od pre dve sezone sad.gif
Pedja_Nbg
Ипак је Блекпул премоћан за нас. adultesuicide2.gif
Mr.G
CITAT (Wastelander7 @ Oct 3 2010, 04:40 PM) *
Nedostaje mi Liverpool od pre dve sezone sad.gif

Slazem se.
Prosla sezona je bila zlatna u odnosu na ovo...
All Red
Ljudi, bez ikakve ironije i zajebancije. Mi ako nastavimo ovako nema nas sledeće godine u PL...

Idem da pikam Fifu, tamo je Liverpool jak.
Wastelander7
Ja prosto nemogu da verujem ph34r.gif ph34r.gif ohmy.gif ohmy.gif .Ovo je BRUKA
Mario_T
Johnson ... isuse.gif Najpre onaj penal, a sad i ovo ...
milos7
Lepo sam rekao jos kad su ispali iz kupa da necu da gledam ovu katastrofu i sad cekam nesto do 17h ubijam vreme i kao aj da vidim, blekpul ubili i arsenal i celsi i rekoh ma ovde nema sanse da se iznerviram, kad ne lezi vraze ...
LFC ima samo jednu pobedu u 7 kola, alo, ovu ce da izgube i bice u zoni ispadanja
Hodzson je rekao dajte mi 10 kola da se onda tek komentarise, mislim da treba da pokloni 3 kola u kojima i da osvoji svih 9 ne moze da bude bolje pozicioniran vise od 10. mesta, pa ako je to uspeh za ovaj tim onda u redu.
Sve je rekao, sa jednom pobedom, petoligasi i bivsi drugoligasi im daju lekcije na enfildu, a svaki tim pa cak oni iz dna ako nista drugo bar na svom terenu deluju kao TIM a ne kao grupa gradjana...jos je krenuo sa dovodjonjem specijalaca tipa konceski i poulsen
Meireles umesto da igra pozadi da povezuje igra desnog veznog
Sve si rekao spakuj se Hodzi sa Amerima i mnostvom igraca i pali, nadam se da ce 6og okt prodati klub bilo kome, jer ovo je stvatno udarilo u dno
Mr.G
CITAT (AllRedYNWA @ Oct 3 2010, 04:48 PM) *
Ljudi, bez ikakve šale i zajebancije. Mi ako nastavimo ovako nema nas sledeće godine u PL...

Pa i nismo za PL, bolje da odemo u Championship, bar cemo da pobedimo neku
Take Two
Ne brinite ništa, u drugom poluvremenu sledi junački comeback za herojskih 2-2 protiv moćnog protivnika. Hodgson će objasniti koliko je ponosan na svoje igrače, i okriviti Torresa zato što se povredio.

Dogodine ćemo se sa Blackpoolom boriti za povratak u prvu ligu...
Wastelander7
Trebalo bi dodati na Home stranici...
Šta bi vas zadovoljilo u sledećoj sezoni?
5.Opstanak
All Red
CITAT (Take Two @ Oct 3 2010, 04:51 PM) *
Ne brinite ništa, u drugom poluvremenu sledi junački comeback za herojskih 2-2 protiv moćnog protivnika. Hodgson će objasniti koliko je ponosan na svoje igrače, i okriviti Torresa zato što se povredio.

Dogodine ćemo se sa Blackpoolom boriti za povratak u prvu ligu...

I to je pitanje...nije Blackpool toliko loš...
bocejan
Championship je za nas. Da se procisti malo, pa da se igraci potrude da se vrate, a onda ce da ginu da bi ostali.

Zvanicno od danas pljujem Roya na sve strane. Za ovo nije nikakva kriza u upravi kriva, ove smo sa sve Lukasaom trebali da bijemo.
Mario_T
Eto, nama treba engleski menadzer, koji razume EPL, koji razume igru, kome nece trebati period navikavanja ... E, tugo nasa ... Ne znam, ja ne mogu pretociti u reci ono sto sada osecam ... Takav osecaj nemoci, beznadja, da unapred znam da necemo dobro igrati (a kamoli pobediti) ... Neopisivo ...

A ako onaj sorry excuse za menadzera zeli da ikako motivise onu grupu gradjana (kako mozes onako odigrati po ovakvom danu, na punom Anfieldu - sa izuzetnom Sotira i Pepea), neka im kaze da ce nakon tekme podneti ostavku. I da to naravno i uradi po zavrsetku iste.
rape91
isti nam je kurac i da izjednacimo,nego ko da da dva gola. Jedino ako SG pukne film pa sam nesto uradi. Mi pola ne mozemo da predjemo dodavanjima.Ocekujem da u 80. ubaci Lucasa ili Spearinga da bismo dobili na pas igri tongue.gif
Wastelander7
Ala smora...sad sam se setio da sam danas u Fifi 11 u Manager Modu igrao protiv Blackpoola i izgubio 2-0 i isto prvi gol dao onaj Adams ali ne iz penala. dry.gif
Digital_Jesus
Bice 2:2 , Roy ce da prica kako je video napredak u igri.Presipanje iz supljeg u prazno -.-
All Red
Hoće li ovaj jebeni komentator prestati da sere i laže. Napokon normalna izmena...
Dr Stein
"najs tach" sto bi rekli englezi
Wastelander7
GJ katastrofa sad sam poceo gledati i odma video njegova dva centarsuta
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.