Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Blackpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
MaPkO89
Dobro je sto ima neko da udje sa klupe dry.gif

Bitno je da su tu i Lukas i Spiring
Dr Stein
Goni se Hodzsone u kurac krasan
Wastelander7
Mi smo prosecan klub trenurno,ali mislim da cemo to biti i duze vreme.
LFCnemanja
CITAT (Wastelander7 @ Oct 3 2010, 04:48 PM) *
Mi smo prosecan klub trenurno,ali mislim da cemo to biti i duze vreme.

jesmo kurac prosecan biggrin.gif ovo je ispod svakog proseka... VRISHTACU jebes mi mater......
VuksaLFCCC
CITAT (Dr Stein @ Oct 3 2010, 04:42 PM) *
Goni se Hodzsone u kurac krasan

Potpisujem
Dr Stein
DONT WANNA GO HOOOOOOOME
THIS IS THE BEST TRIP I'VE EVER BEEN ON
!
Digital_Jesus
Hodzsone - MRS!
Wastelander7
A sve ovo zbog odlaska Xabi Alonsa laugh.gif
dule_lfc
vozdra skandinavski menadzeru...sad bi trebao da podnese ostavku...
AnF1elD
Sta radi vise taj jebeni Hodzson na klupi Livera...on kada je utakmica kao da je dosao samo da je odgleda,i kao da jedva ceka da se zavrsi!! Samo sedi pogrbljen kao najveci debil nad debilima!!! MARSH bre vise sa klupe! Izvinite na recima ali morao sam,ne mogu vise. Jebo ih Hodzson,terajte ga u PM!!!
LFCnemanja
ja mislim da nikakve ostavke nece biti,a jos manje otkaza....jeboteeee namuce se sa neki streamom celu tekmu da bi nakraju otkrio sopcast kanal,bruka dobar...mojoj nesreci nema kraja..odo sad da se ubijem...neka me nose na dushi ovi prokletnici iz liverpoola a i ovi iz kablovse..jaoo majkoooo....
bocejan
Gde jebio ovaj Mirales kada nam je Xabi otisao. Mislim bi bio odlicna zamena, a i jeftinija od Akvamena.

Ne vidim razlog zasto bi Roy ostao. Ipak je imao dosta vremena. Mozda za titulu nismo imali sanse da se borimo, ali opstanak bi nam bio siguran. Sve vodi na slicnost sa Njukastlom, mozda nas i Keni uzme.
Pedja_Nbg
Bring back Rafa adultesuicide2.gif
Wastelander7
Jebote pa mi smo sad 18. adultesuicide2.gif adultesuicide2.gif adultesuicide2.gif
Mr.G
Rafa the greatest!
Aleksandar88
Sacked in the morning!
You're getting sacked in the morning!
Sacked in the morning!
You're getting sacked in the morning!

Pusti snovi adultesuicide2.gif ....
LFCnemanja
ne treba sad smarati sa rafom,opravdano je dobio nogu ali slazem se da ovako kod njega nebi bilo,a za to je kriv onaj ko je predlozio ovog pavijana..jbt ja ne mogu da verujem..pa zar je moguce da ovi igraci ne mogu bolje???
Mr.G
CITAT (LFCnemanja @ Oct 3 2010, 06:03 PM) *
ne treba sad smarati sa rafom,opravdano je dobio nogu ali slazem se da ovako kod njega nebi bilo,a za to je kriv onaj ko je predlozio ovog pavijana..jbt ja ne mogu da verujem..pa zar je moguce da ovi igraci ne mogu bolje???

To je pitanje koje mene muci takodje, ja iskreno verujem da mogu mnogo bolje nego jednostavno nemaju coveka koji moze da izvuce njihov maksimum
All Red
Ljudi, ja shvatam da ste demoralisani, i ja sam, ali zvati Rafu nazad? isuse.gif
bokeli
Roy je doprineo i jednoj lepoj stvari danas tongue.gif . Oborili smo rekord foruma tongue.gif
rape91
predah u prvenstvu nije mogao bolje da se namesti.Ako za ovih 20 dana ne razbistre glavu i krenu da igraju kako treba pola tima treba prodati u januaru a Hodzu sto pre otpremiti sa Anfielda.
Mr.G
Sa Rafom su bila dobra vremena, cak i prosla sezona je bila podnosljiva... A GLEDAJ SAD, bruka...
Mario_T
S jedne strane mislim da ne bi trebalo tako primalno reagovati (= otpustiti menadzera), ali s druge strane ne vidim kako taj covek moze da podigne ovu ekipu. Nikad nisam mislio da cu to reci, ali bi i O' Neill bio bolja opcija od njega u ovom trenutku.
Pedja_Nbg
QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 3 2010, 06:08 PM) *
Ljudi, ja shvatam da ste demoralisani, i ja sam, ali zvati Rafu nazad? isuse.gif

Ја сам био ироничан, за остале не знам smile.gif
Dee Jay
Dobijem internet u stanu i prvo što vidim je da smo izgubili od Blackpoola kod kuće. adultesuicide2.gif isuse.gif
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Oct 3 2010, 06:31 PM) *
S jedne strane mislim da ne bi trebalo tako primalno reagovati (= otpustiti menadzera), ali s druge strane ne vidim kako taj covek moze da podigne ovu ekipu. Nikad nisam mislio da cu to reci, ali bi i O' Neill bio bolja opcija od njega u ovom trenutku.

Ja čisto sumnjam da će biti otpuštanja, uprava ima važnija pitanja kojim se bavi (prodaja kluba). Sumnjam da će se ijedan ozbiljan trener sam nuditi da preuzme klub u ovako lošoj poziciji. Bio bih jako iznenađen da ga najure pre kraja sezone.

Možda jedino ako ulete neki novi vlasnici sa planom, koji već imaju dogovor sa nekim novim trenerom... ali kolike su šanse za to?

BTW, sa Kopa nisu zvali Rafu nazad - skandiralo se "Dalglish". Iskreno sumnjam da i Kenny može da bitno pomeri tim napred. Pisao sam ranije, on bi po meni bio idealna opcija da se odlučilo da se ide u totalni rebuilding, rasprodaja svega pa iz početka sa podmlatkom. Ali sumnjam da je čovek koji će se (uspešno) pretvarati da je sve OK, da je Liverpool i dalje klub koji se bori za sam vrh...
Svebor
Nisam gledao, jesmo pokazali karakter? adultesuicide2.gif
ps
Fala Minimakse, ajd idi sad, radimo...
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Oct 3 2010, 07:32 PM) *
Ja čisto sumnjam da će biti otpuštanja, uprava ima važnija pitanja kojim se bavi (prodaja kluba). Sumnjam da će se ijedan ozbiljan trener sam nuditi da preuzme klub u ovako lošoj poziciji. Bio bih jako iznenađen da ga najure pre kraja sezone.

Znam i ja da nece biti otpustanja, a mislim i da svakom menadzeru treba dati barem jednu sezonu. Problem je u tome sto ja ne vidim nikakvo poboljsanje u nasoj igri. Stavise, kako vreme prolazi, mi igramo sve gore i gore. A da ne pominjem krajnje diskutabilno koriscenje odredjenih igraca i izbor taktike. Ja jednostavno ne vidim kako on moze da preokrene ovu situaciju.
Joe
tuzno sad.gif
Srdjan_Zemun
Znate kako ljudi... Chelsea je imao slicnu epizodu kada je Skolari bio trener, i isto su gubili, pa nereseno, pa gubili, a to je bio maltene isti tim kao i sad. Kada su oterali Skolarija, neki od fudbalera su cak priznali u medijima da nisu hteli da igraju dok je on bio tu.

Mislim da se to sada desava i u Liverpool-u, zbog Amera. Zele da nateraju navijace losim rezultatima, da bojkotom, i kampanjom isteraju govna napolje.

Dr Stein
nema to smisla uopste. kriva je postavka i pristup igri.
Woy is to blame, not the owners
matori lfc
Ovo je dno dna,Hodzo odlaz!
1jeAhonen
Kad brod tone, mišovi prvi beže...Ovo jeste dno i teški su dani pred nama, nažalost došao je Liverpulu- Crni pull ali pregrmećemo mi ovo, odbrojani su im dani. (im - vlasnicima) Svanuće Dan posle njihovog odlaska.
Mr.G
''Roy Hodgson has come down to 4/1 with Sky Bet to be the next Premier League manager to leave their post after Liverpool's humiliating 2-1 defeat to Blackpool.

The Reds went down to goals from Charlie Adam and Luke Varney before Sotirios Kyrgiakos reduced the deficit at Anfield, with the defeat leaving them 18th in the Premier League.Hodgson will now be under immense pressure to oversee a victory in the Merseyside derby when the Reds travel to Everton after the international break.

Speculation is already gathering over his replacement and former Aston Villa boss Martin O'Neill is now 3/1 to be the next Liverpool manager.''

Bilo bi zaista dobro kad bi nas preuzeo Martin O'Neill.
1jeAhonen
Svakako da bi dolazak O Nila mogao značiti nove vetrove i pravi izbor ali ako već prelamamo onda je bolje da novi čovek ima i novi odbor iza sebe...ovako bojim se da će i on biti žrtva a o daljim katastrofama ne smem ni da pomislim.
Periklo
Opasan poraz protiv direktnog konkurenta, ovo je bio "six points counter". blush.gif
1jeAhonen
ovo je bilo four point in row lose at home. sleep.gif ili kako možeš očaj učiniti još očajnijim.
Jamaica
Ovo postaje za smeh sad a ne za plac....

A najtuznije od svega je sto manje-vise svi, ukljucujuci i mene, vide MONa kao dobro resenje u ovom trenutku. For crying out loud laugh.gif
igzy79
Ako sad nije vreme za velike promene onda neznam kad je???!!!!!! NAPRED LIVERPUL1111
Periklo
CITAT (Jamaica @ Oct 3 2010, 09:08 PM) *
Ovo postaje za smeh sad a ne za plac....

A najtuznije od svega je sto manje-vise svi, ukljucujuci i mene, vide MONa kao dobro resenje u ovom trenutku. For crying out loud laugh.gif

Ja imam jedno još luđe - Otto Rehhagel.
Ozbiljno mislim iako očekujem da će se svi grohotom nasmijat. biggrin.gif
collymore
Gledao sam sad golove al situacija kod njihovog drugog gola mi je malo cudna,a ugao iz kog je snimano ne moze da pokaze da li je bio offsajd ili ne i odkud se covek stvorio tamo.U svakom slucaju Johnson je magarcina godine,a i ostatak odbrane je skup jebenih maloumnika koje vozaju trecerazredni napadaci.Kako god slozicemo se da smo danas popodne na stadionu kraj savskog jezera gledali daleko bolji fudbal od onoga koji se trenutno igra na enfildu smile.gif
Jamaica
QUOTE (Periklo @ Oct 3 2010, 09:47 PM) *
Ja imam jedno još luđe - Otto Rehhagel.
Ozbiljno mislim iako očekujem da će se svi grohotom nasmijat. biggrin.gif

We could do a lot, lot worse.

Mada mator je prilicno i lep fudbal verovatno ne bi gledali smile.gif

Ali tesko da moze da bude gori od ovog sta imamo....
Vanja Trotter
Нешто је труло у држави Данској!

Гледам са другом меч, и кад је Блекпул повео 2:0, каже он ''Види се на терену да у клубу нешто не штима''. Мислим, можда јесте мало банално то рећи, али то је разлог што смо данас ту где јесмо.

Незадовољство навијача садашњом управом, која нас је увукла у говна, продаја играча и недовођење адекватних замена, смена тренера, повреде.....

Под хитно променити управу, и довести новог тренера.

Од када пратим клуб нисмо било толико лоши...
dule_lfc
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...art-season.html

ovog mulca treba smeniti i nek se pruzi sansa sammy lee-u dok se ne promene vlasnici pa onda nek se trazi neko dugorocnije resenje.....nemamo ni blizu tako los tim kako igraju a tu je najveci krivac menadzer....14 takmicarskih utakmica je proslo i ni u jednoj nismo licili na tim, izdvojio bi jedino mec sa arsenalom....hodzson mora da ode, on je dobar trener za male klubove, ovakvi izazovi nisu za njega...
Boske90
Tezak udarac za voljeni klub... Mislim ocigledno nesto fali u toj igri, nista vise nije kao pre, da treba smeniti "Roy Hogdson" - a dosta je bilo bacanja bodova, treba da pratim dal ce da ispadnu iz lige ili ne, strasno.
LFC - Prijepolje
Ceo dan ne mogu da se saberem od onoga sta nam se danas dogodilo. Sad sam svestan da promene moraju biti korenite. Do sada sam se tesio i nalazio isprike u svemu ali ... Da odu vlasnici, pola uprave, treneri, fizioterapeuti, menadzer, skauti, predsednik itd. Bre nemogu da spavam a oni siguran sam sem pojedinaca ne haju ni za sta. Danas sam samo od Meirales, Cola i gerrarda nesto video a ostale kao da ne zele da igraju. Odbrana u rasulu moli boga da ne primi gol a nista ne cini. Ako se ispostavi da Torres nije povredjen vec da nece da igra bicu zaista jos vise razocaran. Hajde vise Boze pomozi da nam svane
Srdjan_Zemun
Ma treba dovesti Stanojevica rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Trunks
We've hit a new low.
bocejan
Sada se pa izvinjavaju. Sto da se izvine, ne znaju, nisu oni krivi. Ako znaju, sta se izvinjavaju, nego neka igraju, pa ce rezultatima da se izvine najbolje. Uz to, i da bude u najgori scenario bice pun stadion.

Ne moze trener sa takvim pristupom da bude autoritet i da natera igrace da kidaju. Mozda Kenny ne bi mogao da uradi nesto vise, ali siguran sam da bi se igraci, a pre svega mislim na Stevu, vise trudili.
Stvarno ne verujem da Roy moze nesto vise. Mada, oseca se promena, napravio je cak tri izmene i stavio Raula u sredinu. Mozda ce u sledecoj malo ranije to da vidi.
Dr Stein
^ja ne vidim zasto Steva treba vise da se trudi, jeste da sam mecgledao od 57 minuta ali ono sto sam video jeste njegovo zalaganje i gde e lopta tu je i on.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.