Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Put u London 5.2.2011.
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Dr Stein
Kao neko ko je organizovao put na Enfild prošle godine mogu da kažem unapred da ovaj poduhvat može da bude znatno komplikovaniji nego što se misli smile.gif

e sad

bezveze sam naleteo na neke karte za utakmice Liverpula. Na žalost nisu u pitanju utakmice na Enfildu već gostovanja. Na ovom sajtu sam našao da postoje i nešto jeftinije karte za na primer gostovanje na Stamford Bridžu, gde se može proći sa samo 27 funti po karti. U odnosu na naših plaćenih 140 funtaća koliko me sećanje služi, ovo ipak deluje kao bingo. Pritom imajte u vidu da navijanja na ostrvu nema sem ukoliko niste u boxu za gostujuće navijače, tada je drugačija priča smile.gif.

Ja na žalost neću biti spreman za tu avanturu. Usput, danas letovi za London ( www.wizair.com ) nisu luksuz te za taj period kada se igra protiv Čelsija (5. feb. 2011.) povratna karta (od 4 do 9 feb) košta oko 70 €. Dakle , karta i put za stotku, i sasvim dovoljno vremena za planiranje, sounds great. Naravno bez smeštaja i vize... smile.gif

Mislim da je u tih 5 dana dovoljno uzeti jedan za obilazak Liverpula i da se takvo putovanje kompletira na neki način. Uslovi takvog mogućeg putovanja (direktna veza sa BGD) i značajno niži troškovi istog u odnosu na naše prošle godine, obećavaju i ohrabruju one koji zaista žele da vide Liverpul, da se sa ljubavlju iscimaju i potencijalno uživaju ( s nama se nikad ne zna smile.gif )...

lfc.gif

mada, s druge strane kad vidim da se jedva krpe ljudi koji i do rumunije hoće da idu, malo mi cela ova priča deluje utopistički smile.gif

Dakle ovo je Scouserov post.
Ja sad razgovarao sa kevom, kaze nabavi nekog malo starijeg, da budes sigurniji, bla bla kao moze.
Problem je sto ima par karata samo i to moze preko noci da plane tako da bi trebali da porucimo to sto ranije.
sve e lepo gore objasnjeno.
100 i kusur evra za put i karte + nesto za smestaj i pivo smile.gif
Mr.G
Znaci sto pre bi trebali to da resavamo... Sto mi trenutno ne odgovara.
Gde bi mogle da se naruce karte?
Scouser
u tu grubu računicu mora da se doda 100€ za vizu i jedno 65 € za smeštaj (5 dana jeftin hostel). I kinta za tamo... bez 500€ nema trika... još ako se planira put za Pool...
Dr Stein
http://www.tixdaq.com/chelsea-vs-liverpool...y-2011/E-69077/

ovde moze da se naruci karta.

@Skaus
Ja bih bio za varijantu da dodjem tu 4 i zapalim nazad 6 februara.
Bez preteranog "turizmovanja" pivo meso i utakmica.
Avion 6.februara je 60+ funti.
Ali bar ne bih ostao 5 dana nego 2 i ne bi morao bas 500 jevreja da punkem. smile.gif
a da treba shushke, treba.
Scouser
mislim da je bezveze ostati jedan dan u Londonu kako god da okreneš. Ne ideš svaki dan tamo jbg... al dobro kako ko može i voli smile.gif
Mr.G
I ja sam vise za tu varijantu vracanja 6-og, posto ne idem turisticki idem iskljucivo zbog utakmice.
Novembra idem za Nemacku na 7-8 dana to ce da mi bude turisticka poseta i na zalost veliki trosak novca koji nadam se nece uticati na ovo. A sto se tice vize mislio sam da malo manje kosta.
Dr Stein
Mislim da cu u zivotu imati jos par prilika da odem do Londona, na malo duze.
Tako da bi mi ovo bilo sasvim dovoljno.
Aleksandar88
Ne zaboravite eventualni problem oko viza, posto koliko mi se cini Britanija nije u viznom rezimu ostatka Evrope.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.