Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: FC Utrecht vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter
vs
30.9.2010. u 19:00h

У лиги Европе нам иде одлично ове сезоне, тако да против бившег Kuytovog клуба очекујемо још једну победу.
All Red
Trio could star v Utrecht

Nadam se samo da će Ngog igrati jer je ipak on taj koji nas vodi kroz LE...mada bi bilo dobro za Torresa da se malo raspuca.
Digital_Jesus
Prognoziram 3:1 za nas biggrin.gif . Iskreno,vise bih voleo da n'gog igra zato sto verujem u njega,mislim da ako bude cesto dobijao priliku da ce se i nadavati golova a jednog dana i sazreti u dobrog spica.Sto bi rekli "novi Henry" laugh.gif . S druge strane ako izvede ovaj trio ni to ne bi bilo lose da se malo uigraju pred Blackpool iako bi njih trebali da otresu bez problema,sada smo u situaciji da i za to strepimo mellow.gif
Vanja Trotter
There are moments giving me satisfaction but I know it's a big job and I can't just wave a magic wand and Liverpool will suddenly dominate English football again. But there were a lot of pleasing factors."

Нико од нас не тражи, и сви знамо да не можемо одједном да будемо доминатни на острву, али како си ти кренуо, борићемо се за опстанак. dry.gif
Wastelander7
Bice teska utakmica,bice DRAW
Narsil
Људи су, изгледа, почели да се плаше прогноза или су превише утучени претходним резултатима да би било шта писали/рекли. Колико видим, оптимизам је убијен у доброј мери, с разлогом.

Немам шта пуно ни ја да кажем - победа.

YNWA
1jeAhonen
Kad u prvenstvu sve lici na staru losu pricu, ovo je "sporedni izlaz" za pobedu... uz kapitena koji igra konstantno i daje golove, ocekujem da spustimo gvozdenu zavesu na gol i ako ne primimo u prvom, da u drugom zavrsimo posao....a ne mora ni tako da bude samo da krenemo kako valja da odigramo u sredini kako valja i u zavrsnici kako valja, da damo i neki pride kako valja i da sve bude kako valja....i teramo dalje.
Mr.G
CITAT (AllRedYNWA @ Sep 27 2010, 09:17 PM) *
Trio could star v Utrecht

Nadam se samo da će Ngog igrati jer je ipak on taj koji nas vodi kroz LE...mada bi bilo dobro za Torresa da se malo raspuca.

Slazem se, Ngog mi je nekako vise sigurniji i stabilniji za ovakve utakmice, ali svakako ne bi bilo lose videti Torresa u dobrom izdanju
collymore
Trebalo bi da dobijemo jer ovo takmicenje nam i nije neki problem nama je problem Premijer liga tamo ne znamo gde je levo.
bokeli
Sad gledah, zajebani su ko domaćini, dok u gostima igraju puno lošije
Nadam se da ćemo odigrati dobru utakmicu, da nećemo zakomplikovati i u ovom takmičenju. Čisto zbog morala ekipe.

Za njih će verovatno igrati Ricky van Wolfswinkel koji se pominjao kao naše potencijalno pojačanje, pa da vidimo kakav je protiv jačih timova tongue.gif . Koliko sam ga pratio, mada je to uglavnom iz nekih pregleda , deluje zanimljivo smile.gif
All Red
CITAT (bokeli @ Sep 29 2010, 12:58 AM) *
Sad gledah, zajebani su ko domaćini, dok u gostima igraju puno lošije
Nadam se da ćemo odigrati dobru utakmicu, da nećemo zakomplikovati i u ovom takmičenju. Čisto zbog morala ekipe.

Za njih će verovatno igrati Ricky van Wolfswinkel koji se pominjao kao naše potencijalno pojačanje, pa da vidimo kakav je protiv jačih timova tongue.gif . Koliko sam ga pratio, mada je to uglavnom iz nekih pregleda , deluje zanimljivo smile.gif

Kad igraju protiv tog jakog tima? smile.gif
Joe
ovi momci su otisli za Holandiju:

Liverpool squad: Reina, Jones, Johnson, Kelly, Kyrgiakos, Skrtel, Carragher, Shelvey, Poulsen, Lucas, Rodriguez, Spearing, Babel, Meireles, Jovanovic, Cole, Kuyt, Eccleston, Ngog, Torres.

ni jedan jedini levi bek na spisku, cak ni Agger-a nema...

edit: a evo i zasto nema Danija i Steve: http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...gerrard-caution
Vlada sa Chubure
mene raduje vest da su na put krenuli svi sem Steve, voleo bih da je i Steva krenuo ali..... napokon da nam na gstovanje idu skoro svi iz prve postave sto moze da bude znak da je Roy nadam se shvatio sta mu je posao.
Iako je Utreht ne zgodna ekipa pobeda se ne dovodi u pitanje, verujem da cemo ih dobiti, iako bi u ovakovim tekmama i fazama takmicenja i bod bio ok.
N'gog je nasa nada, mada bi krajnje vreme bilo da Tores pokaze sta zna! YNWA!
1jeAhonen
CITAT (collymore @ Sep 28 2010, 11:58 PM) *
Trebalo bi da dobijemo jer ovo takmicenje nam i nije neki problem nama je problem Premijer liga tamo ne znamo gde je levo.

aj da ovo ne bude levo skretanje za Albuquerque...ono je kod Blackpoola, al za bolje mesto na tabeli. rolleyes.gif
matori lfc
Napoli ih nije dobio kod kuce,a Utreht kod kuce igra jos bolje! Ipak se nadam makar i minimalnoj pobedi!
VuksaLFCCC
Fernando Torres on the loose!

Boske90
Tako su i prosle godine, igrali su bolje u ligi evrope nego u sezoni... sad neka se potrude da dodju u vrh tabele i budu kao i prosle godine u finalu al i da ga osvoje smile.gif smile.gif smile.gif
Vanja Trotter
Значи, Carragher ће играти левог бека?
Jamaica
Igrao je Kelly levog beka par puta do sad....a koji je Royev problem sa Wilsonom ko to zna.... dry.gif
bocejan
Wilson nije levi bek. A i mozda zbog utakmice sa Nortemptonom, gde ga je crnac izvozao kao magarca.
bokeli
Reina, Johnson, Kelly, Skrtel, Carragher, Lucas, Poulsen, Kuyt, Cole, Meireles,Torres. Subs: Jones, Jovanovic, Kyrgiakos, Maxi, Spearing, Babel, Ngog.
Dr Stein
http://www.tvoo.eu/ch1.html
MaPkO89
Jel razume neko koja je ovo formacija,izgleda Meireles opet igra desno krilo?
bokeli
4-4-2 Meireles i Cole krila
bocejan
Lukasovo vece. Poceo je da pravi gluposti!
vladx
Jbt, kad cemo vec da pocnemo da igramo nesto sto makar lici na fudbal? sad.gif
Kao i pre sa Rafom, tako i sad, nikad mi nista necemo uraditi sa ovakvom sredinom, ovog puta Lucas, Poulsen i Meireles, dobro jos i Spearing-a nisu ubacili! Tu treba samo Meireles od igraca takvog tipa sa Gerrard-om. Placem za VdV-om...
Fred Kremenko
Dovede igraca od 10 miliona, tamo gde nam najvise skripi i onda ga baci na desno krilo.. da bi u sreini ostavio Poulsena i Flekavog da sve prsti od kreativnosti.. Pa jebemu drzavu, hoce prestati sve natraske da ide kod nas..

Au sta promasi Torres!
All Red
E sad je vreme da udje Jova, izadje Lukas. Jova levo, Cole desno i Raul u sredinu. I a u pičku materinu.
bocejan
Ne moze tri pasa da sastavimo.
Under
a i dresovi su uzasni...
bokeli
CITAT (Fred Kremenko @ Sep 30 2010, 08:12 PM) *
Dovede igraca od 10 miliona, tamo gde nam najvise skripi i onda ga baci na desno krilo.. da bi u sreini ostavio Poulsena i Flekavog da sve prsti od kreativnosti.. Pa jebemu drzavu, hoce prestati sve natraske da ide kod nas..

Em Meireles igra na krilu pa je Johnson više u napadu od njega, em i Cole ulazi u sredinu konstantno. Uopšte ga nema levo. Valjda otvara prostor Kelly-u koji niše prešao centar dva puta.

Bilo bi zanimljivo videti onu grafiku na kraju kako smo napadali. Bar 80% je islo desno gde imamo Johnsona u lošoj formi i Meirelesa koji nije krilo
Shone61s
treba nam kreativnost a to neamo uz poulsena i lucasa jebemu sve . . . tuzno tuzno . . .
MaPkO89
Dal je moguce da Rodrigez ulazi isuse.gif
Digital_Jesus
0:0 - 80 minut.Maxi pokusava makazice -.-
bokeli
E sad se resu gaće. Ušo Maxi
Dr Stein
smorio sam se ko zepa. gasim stream.
Steaua vodi 3-2
eto cisto da nam obezbedi prolaz tongue.gif
VuksaLFCCC
Smorih se jbt :S
bocejan
Na zapadu nista novo.
Opet do 80. minuta nema izmene. Opet Mirales na desno. Opet niko ne zna sta treba da radi.

Ne mogu da verujem da nasi igraci ne mogu loptu da prime ljudski. Sve se nesto odbija od noge. Podjemo iz odbrane u napad, dodje lopta do Kuyta i tu je kraj, ili je izgubi ili ona ide nazad. I dokle ce vise Skrtel da igra u prvoj postavi. Sta je zgresio onaj Ager koji je uvek bio bolji od Skrtela, osim neposredno posle one povrede kada skoro godinu dana nije igrao.

Igra se ni trunku ne manja. Ja nista bolje nisam video u odnosu na Sunderland.

JEDNA IZMENA ZA CELU UTAKMICU!!!
kloppeks
Najgori smo!
vladx
Pathetic!
bokeli
Nisam ja ni očekivao da će se jurcati sa ovima po terenu, al nisam brate ni da neće povezati tri pasa.

Ovaj tim + Gerrard bi trebao da dobije u nedelju prvenstvenu, al ne miriše na dobro
Take Two
Gledao sam samo drugo poluvreme, ali i to mi je bilo previše. Nemam pojma šta misli Hodgson.

Počinje Man City - Juventus, a Šaranović objašnjava kako je Mancini čovek koji voli ofanzivu. laugh.gif Voli je kao Benitez i Murinjo zajedno, verovatno zato igra sa tri zadnja vezna... Još se sećam kad je došao na Anfield sa Interom, pa izveo po dva desna i leva beka (Maicon i Zanetti su valjda igrali krila).
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Sep 30 2010, 09:11 PM) *
Nemam pojma šta misli Hodgson.

Ja mislim da ni on sam ne zna sta misli.

Trebao sam da nabavim karte, ali me je lik ispalio dan pred tekmu. Sreca, inace bih imao prilike da uzivam u jos jednoj fantasticnoj fudbalskoj predstavi. dry.gif
Joe
za one koji se pitaju, Agger je povredjen. a polako i postaje najprecenjeniji igrac na planeti, covek bi pomislio da nekog Barezija drzimo na klupi...

sto se tice tekme: tuga...
Wastelander7
CITAT (Wastelander7 @ Sep 28 2010, 01:30 PM) *
Bice teska utakmica,bice DRAW

Morao sam da nadjem.Jer sam dobio na kladionici tongue.gif
vladx
Hodza ponovo spusta nas koji imamo veca ocekivanja i da se svako grdno vara ako nije zadovoljan prvom pozicijom na tabeli...yeah, we're top of the group, we're top of the group... dry.gif
"A, znate li vi da je Celtic ovde isprasen sa 4:0?"..., pa, simpatisem ja Celtic, ali ako njihova away forma u Evropi treba da nam bude parametar, onda...
Ne znam sta me je veceras vise izludelo, nasa bezidejnost, bezmudost, ili Roy-ova nezainteresovanost da nesto menja, a i zasto bi kad je covek zadovoljan, a mi jadni koji smo isfrustrirani smo u teskoj zabludi...
Jamaica
QUOTE (vladx @ Sep 30 2010, 10:00 PM) *
Hodza ponovo spusta nas koji imamo veca ocekivanja i da se svako grdno vara ako nije zadovoljan prvom pozicijom na tabeli...yeah, we're top of the group, we're top of the group... dry.gif
"A, znate li vi da je Celtic ovde isprasen sa 4:0?"..., pa, simpatisem ja Celtic, ali ako njihova away forma u Evropi treba da nam bude parametar, onda...
Ne znam sta me je veceras vise izludelo, nasa bezidejnost, bezmudost, ili Roy-ova nezainteresovanost da nesto menja, a i zasto bi kad je covek zadovoljan, a mi jadni koji smo isfrustrirani smo u teskoj zabludi...

Royova bezidejnos i bezmudost.....svaku utkamicu kao da je dosao da gleda a ne da vodi tim....

Za one koje mrzi da traze:

Roy reacts to Utrecht draw

"It was a good point. We knew it was going to be a tough game. The occasions when they created some chances were largely of our own making. They were the result of unfortunate individual errors. I thought the shape of the team and the way we approached the game - I can have nothing but praise for my team.

Dalje nisam mogao ni da citam....
Dr Stein
WE'RE GETTING SMALLER
Wastelander7
CITAT (Dr Stein @ Sep 30 2010, 09:19 PM) *
WE'RE GETTING SMALLER

Upravo to.Za godinu dana gledace nas kao prosecan Engleski klub kao Fulham,West Ham itd
Vanja Trotter
Hodgson је дебил, кад је задовољан овим бодом. Нисам могао гледати меч, али кад читам ове коментаре нећу ни сажетке да погледам.
Надам се да ћемо већ победити у првенству, и нека Hodgson оде више, јер ово што он ради је катастрофа.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.