Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: 3. turnir Fan Klubova
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Tonča

Danas je održan žDreb u kafiću Oko u Ruzveltovoj.

Grupa A
Juventus, Manchester United, Lazio, Newcastle

Grupa B
Milan, Arsenal, West Ham, Borussia Dortmund

Grupa C
Chelsea, Barcelona, Everton, Inter

Grupa D
Liverpool, Roma, FK Olimpija (gost turnira)
, možda Leeds United

Juventus (domaćin - orgnaizator), Milan (dvostruki šampion), Chelsea (finalista 2. turnira), Liverpool (finalista 1. turnira) su bili nosioci. Juvea A, Milan B, dok su Chelsea i Liverpool žrebani za B i C.

Inter je kasnio sa prijavom pa je trebalo da učestvuje 14 ekipa (2x4 i 2x3), ali je na insistiranje predstavnika MUFC-a stavvljeno na glasanje da se Interu dozvoli učestvovanje što je automatski značilo da će samo jedna grupa imati tri tima i da će u toj grupi biti Olimpija čiji su predstavnici ranije zamolili da igraju manje utakmica, tj. da budu u grupi sa tri tima.
Motiv lika iz Manchestera mi baš nije bio jasan, ali vam ovo pričam iz razloga što smo upravo mi i Roma bili za to da se igra ili sa 14 ili sa 16 timova (Leeds možda naknadno uleti u našu grupu) a nikako sa 15 jer onda svega jedna grupa ima tri timova i ukršta se sa grupom od 4. Ali eto, valjda neka kosmička pravda, šta znam. smile.gif

Ukšrtaju se grupe po sistemu A1-B2, B1-A2, C1-D2, D1-C2, ali timovi iz iste grupe idu u drugu polovinu žDreba tako da se mogu sastati tek u finalu (ako dobro skapirah).

Kick-off je u 11 časova, dok timovi moraju da se pojave kompletni na Adi u 9:30 kako bi se obavilo grupno i pojedinačno slikanje i ostale pripreme.

Svi timovi dobijaju paket vode, osim nas - mi dobijamo paket piva! tongue.gif

Turnir počinje minutom ćutanja zbog tragične smrti člana West Hama Rajka Rankovića.

LFCSerba učestvuje u sledećem sastavu:
Lou
Scouser
Stara
Pera Kojot
Murphy
Dule
Hans
Joe

neRIISE ©, koji će ujedno i primiti specijalnu nagradu za "Mladoženju godine" smile.gif
Tonča (GK)
Djuka neće moći zbog posla da prisustuvje čitavom turniru, ali ga očekujemo makar malo na Adi.

Under je trener, menadžer i sve što uz to ide. smile.gif

Mislim da sam dobro pohvatao iz dosadašnjih prepiski čitav tim. smile.gif
Ako sam slučajno sjebo, ispraviću. tongue.gif
Narsil
Значи, са Евертоном можемо да се укрстимо. biggrin.gif

Ја ћу да дођем да обавим сликања и да вас бодрим, ионако се селим за Бг у четвртак.

RIP, Рајко.
Mishkin
Gledam ove grbove i realno imamo najlepsi. Najruzniji je Celzi ali ubedljivo.
I ja cu doci, da dam koji gol kad bude trebalo smile.gif
LFCRS
u pravu si nas je najljepsi, al relano

u pravu si nas je najljepsi, al relano
Vanja Trotter
Лепо је видети да се код нас организују овакве ствари.

RIP, Рајко.
Jamaica
Nas i Romin jedini izgledaju kao da je u njih ulozen trud smile.gif

A CSKA sabija stvarno laugh.gif
Under
meni se svidja i Laciov. momci imaju blog (ako sam dobro razumeo Borisa, sajt i forum su u izradi) i napravili su svoj logo specijalno zbog turnira.
Jamaica
On mi je promakao, dobar je i njihov smile.gif
Narsil
Доводим профи фотографа. biggrin.gif

Него, иде неко ко не игра, осим мене?
Tonča
Što se grbova tiče, meni je Laziov jako lep, osim što mislim da nije baš rpepoznatljiv. Ovako umanjen, da nisam znao da igra Lazio ne bih mogao da pogodim koji je klub u pitanju. Romin je simpa, kao i West Hamov (mada mi tu boja nije najjasnija). Naš i ta tri su jedini grbovi u koji je uložen trud.

Dr Stein
Cekam izvestaj od Undera i Tonce, kako bilo?
Mishkin
Sve sam cuo smile.gif Tonca na srpskom znaci macka! Ole!
PS. Najbolji potez uprave je odlazak Vracara na brod smile.gif
Dr Stein
double post.brisi
Tonča
Ukratko: izgubili smo u finalu na penale posle 1:1, pošto smo izjednačujući gol primili par minuta pred kraj.

Grupu prošli sa dve pobede: Olimpiju 2:1 posle preokreta, Romu drknuli 5:1 ako se ne varam (jebem im majku bezovraznu i nevaspitanu!).
U 1/4 finalu protiv Chelsea se sjebali i primili gol Hans i ja usled nedostatka komunikacije, ali brzo izjednačili i dobili na penale. Arsenal u polufinalu - vodili, primili gol i onda ih idzuli na penale.
Dr Stein
pa tako je!
ole!
ma jock!

sta reci, svaka cast, opravdali ste cast da predstavljate crvenu boju za razliku od nekih danas.
U maju se osvaja.
Joe
btw Tonca je MVP turnira! u maju po titulu! smile.gif
Srdjan_Zemun
Pre svega, veliki pozdrav svima smile.gif

Ovo mi je prvi post na forumu rolleyes.gif

Bio sam danas na Adi i gledao majstore. Momci jos jednom svaka cast!!!

P.S. Steta je samo sto nisu sve ekipe imale sportskog duha kao Liverpool i Inter (tu mislim na Arsenal i Romu).
matori lfc
Svaka cast! Jer Koli bio trener?
Tonča
Under Menadžer, Žare prvi pomoćnik, Colly brinuo za zdravlje igrača (pokrio me trenerkom u pauzi između tekmi wub.gif ), Jamaica analitičar, i Vlada sa Čubure Finansijski direktor (kupio brdo piva za igrače!). smile.gif
Mario_T
Svaka cast momci (kako igraci, tako i staff wink.gif ), osvetlali ste nam obraz. U maju po titulu! smile.gif
Boske90
Znaci Tonca im je objasnio neke stvari kako je branio svaka cast MVP turnira, a ja mislim da je ako se nevaram najlepsi gol dao Lu protiv "FK OLIPIJA", crveni su strasno igrali danas svaka im cast smile.gif ... alucard.gif
Jamaica
Jedan je Misa Tumbas, specijalni gost turnira, u nedostaku Kalenica laugh.gif
collymore
Imali smo takav strucni stab da nismo mogli nikako da omanemo,cak smo i protiv Intera imali rezultat do samog karaja al sve u svemu bolje nego prosli put.
Jamaica
Protiv Intera bi bila druga prica da nam najbolji igrac nije bio suspendovan smile.gif
tommy johnson
e "skauzeri " wink.gif u onoj nasoj tugi i vasem slavlju posle penala nisam stigao da vam cestitam na prolasku pa to sad radim. Bili ste bolji i zasluzeno prosli dalje . Nesrecno primiste bzv gol u finalu. pozdrav od Igy-a wink.gif
Scouser
Ma uzdravlje ! Biće bolje na proleće pa što kaže Riise da se titula vrati kući...doduše po prvi put! biggrin.gif
collymore
Od one slike sa Misom ima da napravim bilbord smile.gif))))...sad sam je video na sta lici smile.gif)))
Joe

to je ta ekipa + misa tumbas! biggrin.gif
Dr Stein
There's only one David Seaman !

a moze i kao Grobbelaar da prodje
biggrin.gif
Liverpool Lou
Sjajno je bilo... Ako nismo najbolji fudbaleri, sigurno smo najbolja ekipa i to ubedljivo... Jos jednom se izvinjavam zbog crvenog kartona u polufinalu. Jbg padne roletna, mada je sudija to svakako mogao i morao drugacije da resi... Macka MVP ubedljivo i zasluzeno. Opako brani, ali kako ljubi... wub.gif
Under
jeste da sam najavljivao pohod na titulu, ali zadovoljan sam i ovako... malo je falilo...

momci svaka čast, neću da vas menjam!
tommy johnson
Da li ste zainteresovani da jednom mesecno , kada se dogovorimo unapred, igramo u nekom balonu fudbal. Mislim da jednom mesecno svako moze da izdvoji po 200 kinti da odigramo lepo, taman da se uigramo za sledeci turnir i mi i vi...

Joe
QUOTE (tommy johnson @ Oct 4 2010, 06:16 PM) *
Da li ste zainteresovani da jednom mesecno , kada se dogovorimo unapred, igramo u nekom balonu fudbal. Mislim da jednom mesecno svako moze da izdvoji po 200 kinti da odigramo lepo, taman da se uigramo za sledeci turnir i mi i vi...

ja sam za smile.gif
Boske90
I ja sam za fudbalicu u baloncicu tongue.gif
Srdjan_Zemun
Ako poziv vazi i za nas ostale, obicne smrtnike, ja sam za smile.gif

Mada bih ja rado i jednom nedeljno smile.gif
rape91
QUOTE (Srdjan_Zemun @ Oct 4 2010, 08:03 PM) *
Mada bih ja radu i jednom nedeljno smile.gif

Manojlovic?
I ja bih! biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Tonča
Evo još malo slika, a nadam se da će i underko uskoro da baci one neke sa piknika! smile.gif

Sličice
tommy johnson
super, ja imam Underov broj pa cemo se mi cuti i dogovoriti dosta ranije, pa ce vam on na vreme reci da se organizujete. E sad imam jedan predlog i voleo bih da cujem vase misljenje o svemu.

otvorite novu temu ako treba pa mi post tamo prebacite

Posto smo i pre ovih Juveovih turnira par puta igrali turnire mislim da je veliki vremenski razmak da se ceka 6 meseci na turnir. Jednom u mesec,dva bi smo organizovaali turnir na ADI....Ipak se videla velika zelja svih klubova i igraca da se pokazu, kada bi igrali cesce to bi bilo mnogo bolje, opet to ne treba da bude mnogo cesto da se ne izgubi draz, ali jednom u 2 meseca je ja mislim sasvim u redu da se igra.

- birali bi dal da igramo 4+1 ili 5+1 ....( licnoja sam za 4+1 jer je manja guzva)
-igrali bi 2x15 min
-igrali bi samo mi domaci, dakle 8 klubova ( juve,chelsea,arsenal,inter,roma,l'pool,milan, barsa)
- ne bi bilo medijski ispraceno, jer je cilj da se druzimo i zezamo
- skupljali bi samo 1500 din po ekipi, cisto da kupimo pehare i lopte
-svaka ekipa bi delegirala jednog igraca , koji najbolje zna sa fudbalom da sudi mec suprotne grupe dok njegov tim ne igra
-sastali bi se pred turnir par dana, da odredimo grupe, i te formalnosti, i skupimo lovu...

dakle bez medija i sranja, ipak smo mi navijaci a ne manekeni.

Ovaj Juventusov turnir bi ostao glavni turnir i igrao bi se u Maju i Oktobru i ucesvovao bi veliki broj timova.
Boske90
Slike su skroz super, a ovo za turnir je super ideja ne bi bilo lose da se to organizuje... I da se pika neka fudbalica smile.gif
Srdjan_Zemun
CITAT (rape91 @ Oct 4 2010, 08:11 PM) *
Manojlovic?
I ja bih! biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif

Bozeeeeeee, sta ti pada na pamet rolleyes.gif rolleyes.gif angel_not.gif
toffee
QUOTE (Liverpool Lou @ Oct 4 2010, 03:49 PM) *
Sjajno je bilo... Ako nismo najbolji fudbaleri, sigurno smo najbolja ekipa i to ubedljivo... Jos jednom se izvinjavam zbog crvenog kartona u polufinalu. Jbg padne roletna, mada je sudija to svakako mogao i morao drugacije da resi... Macka MVP ubedljivo i zasluzeno. Opako brani, ali kako ljubi... wub.gif

Prvo tebe da pozdravim, na zalost samo ovde, jer tamo nisam hteo. Jedva sam te prepoznao sa tom bradurinom, a provalio sam te kad si dao gol Olimpiji i kad si izasao na klupu, a ja bacio pogled i video burmu tongue.gif . Bio si najbolji igrac tamo, medjutim cak je i na nas najjaci utisak ostavio covek kojem samo fali da bude celav da bi izgledao 100% kao Brus Grobelar, i kakav god animozitet imali prema vasem klubu, tom coveku kapa dole. I tebi, jer si moj drug. Dosli smo da navijamo protiv vas u penal seriji protiv Chelsea, i otisli kuci razocarani. Kasnije se osmeh na lice vratio, dok smo jeli u kafani Blackpool je objasnjavao neke stvari, i odjednom smo se oraspolozili laugh.gif . I u maju se necu prvi javiti, jer mora da se zna neki red, i ko predstavlja stariji klub i ciji je red da prvi pridje kome smile.gif . Salu na stranu, znas da sam drkadzija i inace, i da sam bio sam verovatno bih se javio, ovako znajuci da bi morali da se izljubimo jer smo isti lebac jeli i jedemo godinama, nisam hteo, jer bi me ovi moji gledali kao govno, a ipak sam ja neko ko ih predvodi. Kad te rasterete malo ovi tvoji grobari, bracne obaveze i kocka, mozes mi se javiti da organizujemo neku (ne) prijateljsku tekmu, pokusacu da ubedim ove moje.

EDIT Nadam se da me ne mrzis vise zbod zuljeva Tomija Hasa, jednostavno nisam ja bio kriv tongue.gif
All Red
Kliknite za pregled priloga

Pošto je bilo priče o grbovima moram pohvaliti novi Inter Serbia grb koji je odličan.
toffee
LOU, oglasi se laugh.gif
Narsil
Да је Марко играо у финалу, сигуран сам да би добили исто. Објективно смо бољи од Интера.

Тонча капитен! smile.gif
Narsil
Ко је сликао победнике од наших? Марија ( из табора Интера) ме је замолила да јој проследим слику?
Liverpool Lou
QUOTE (toffee @ Oct 6 2010, 04:35 PM) *
LOU, oglasi se laugh.gif

Verovatno bi i mene cudno gledali da smo se izljubili, ali bi na taj nacin poslali sjajnu poruku sa ovog turnira. Tomi Has je odavno zaboravljen, a SP u fudbalu me je odvojilo od kocke na neko vreme (mada kakvi su rezultati u PL i Bundes-u koje najvise pratim, mozda i bolje). Ja sam bas razmisljao da li si tu, ali te nisam provalio i zato se nisam javio. Ono sto vam nikada necemo osporavati je da ste stariji klub, a oko svega ostalog mozemo samo da udjemo u bespotrebnu zucnu raspravu bez ikakvih sansi da se pocetni stavovi promene. wink.gif Ja sam uvek za bilo kakav vid druzenja i bas bi bilo lepo da organizujemo prijateljsku utakmicu, a posle i neko pice.
Under
od najavljenih albuma (nazalost) nema nista, zato sto se nisu sve ekipe slikale. ja sam uzeo cd sa slikama "odgovornijih" ekipa a trebalo bi biti i fotki iz igre (mada s obzirom kad smo mi igrali prvi mec sumnjam da ima nas). nisam jos pogledao fotke, ali ko je zainteresovan neka mi se javi pa cemo da iskombinujemo nesta za fotke.
Tonča
Panini:

PS: Ako neko pita zbog čega je zastava naopako, Joe će da mu polomi i ruke i noge! smile.gif
All Red
CITAT (Tonča @ Oct 30 2010, 01:44 PM) *
PS: Ako neko pita zbog čega je zastava naopako, Joe će da mu polomi i ruke i noge! smile.gif

Baš sam hteo da pitam ali sam na vreme pročitao PS. smile.gif
Joe
ja sam je 'namerno' okacio naopacke, za srecu... wink.gif

za ljude koji mozda ne znaju ko je ko(na forumu), a interesuje ih:

stoje( s'leva na desno): Under (menadzer), NeRiise (kapiten), Murphy, Joe, Liverpool Lou, Hans, Jamaica
cuce(s'leva na desno): Dule(na forumu je ducman, al' nije aktivan), Tonca, Pera Kojot, Scouser

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.