Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Sunderland
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Vanja Trotter
vs

25.9.2010. u 16h na Anfield Road-u

Last 6 League Games: Liverpool 5 wins; Sunderland 1 win; 0 Draws; +10 Goal Difference (LFC)

После срамотног испадања од стране Northamptona у Лига купу, окрећемо се Премиер лиги, где јуримо другу победу у сезони. Да ли ће Torres коначно прорадити, могу ли Gerrard и другови до тријумфа?
Narsil
Сад ће Joe да неђе неку примедбу на ово. biggrin.gif
Dr Stein
ne pise datum i satnica tongue.gif
Joe
će padne berba ušiju... mad.gif

tongue.gif
bokeli
Protiv ovih treba odigrati presing od samog starta. Naravno ne samo sa Torresom već nešto slično onome što je scum igrao protiv nas u prvom poluvremenu i ne dati im da ubacuju previše lopti ili izvedu desetak kornera
U suprotnom bojim se da bi Bent i Gyan mogli da nam stvore mnogo problema, Ako im dozvolimo da se previše muvaju u naših šesnaest jebali smo ježa.

Rekao bih pravi protivnik. ni slab, ni previše jak da se pobedom konačno krene napred.
Narsil
Они су у завршници узели бод Арсеналу и сва три City-ју, тако да је пожељно да им дамо два - три комада и да се обезбедимо на време. biggrin.gif
Joe
u zadnjih 6 tekmi dali su na 1 gol, to je bio onaj balon prosle sezone... smile.gif
collymore
Ista prica kao i sa Birmingemom.Nama bi dobro dosla pobeda da se izvucemo iz ove bule medjutim nece biti lako jer ni ovi nisu maciji kasalj i mislim da nismo nasli adekvatnu ekipu za vadjenje:D...u prevodu j***e nam milu majku
bocejan
Ne bi trebalo da bude problem ako drzimo loptu u posedu. Ako krenu da centriraju, lose nam se pise jer ovi nasi skacu kao babe.
U napadu bi morali da im ga damo, ne znam zasto ne bi.
All Red
Ako budu odigrali kao prošlu protiv njih biće 5-0. smile.gif I tada smo se raspadali ali je Torres bio raspoložen. Podsetnik
LFC - Prijepolje
Boze pomozi da nas krene. Rekao sam da cemo vezati 5 pobeda zaredom pocev od Sunderlanda. Pa da pocnemo. smile.gif
Vanja Trotter
Joe би и Fowleru нашао нешто да фали. smile.gif

Уколико будемо играли у истој формацији као против отпада, требало би да их добијемо. Уколико не добијемо овај меч, Рој може да се пакује, што се мене тиче...
Rocky
CITAT (Vanja Uzelac @ Sep 23 2010, 02:34 PM) *
После срамотног испадања од стране Northamptona у Лига купу, окрећемо се Премиер лиги, где јуримо другу победу у сезони. Да ли ће Torres коначно прорадити, могу ли Gerrard и другови до тријумфа?

Не
All Red
CITAT (Rocky @ Sep 23 2010, 11:03 PM) *
Не

Kakav duh i vera u tim.
Mr.G
Jako nam je potrebna ova pobeda protiv Sunderlanda da igraci dobiju malo na samopouzdanju, bilo bi zaista bedno da izgubimo i ovu. I da, definitivno vise nema zezanja i pocenjivanja nekog kluba...
Narsil
"A Sunderland defender will play against us after he was released from jail following accusations of rape. Torres, watch out..."

Шта, ко?
Take Two
QUOTE (Narsil @ Sep 24 2010, 10:27 AM) *
"A Sunderland defender will play against us after he was released from jail following accusations of rape. Torres, watch out..."

Шта, ко?

Sisoje Bramble. Optužila neka devojka njega i brata mu da su je silovali u hotelu. Ono, kao, svratila slučajno sa njima dvojicom u hotelsku sobu, pa se ispostavilo da oni imaju nečasne namere rolleyes.gif

Bramble je komedija, ali koliko se sećam dao nam je gol za pobedu (ili bod?) kad je igrao za Wigan, tako da...
Jamaica
Titus Bramble.....nepresusan izvor zabave......a u to se podrazumeva kad od svih igraca na terenu bas on da gol nama.... laugh.gif

A jadnica zalutala u sobu, sta, moze svakom da se desi... rolleyes.gif laugh.gif
vladx
QUOTE (Take Two @ Sep 24 2010, 11:22 AM) *
Bramble je komedija, ali koliko se sećam dao nam je gol za pobedu (ili bod?) kad je igrao za Wigan, tako da...

Za 1:1 na Anfield-u odmah na pocetku 2008. god. Ako se dobro secam, pre tog meca smo imali nekih 5,6 bodova zaostatka za vodecim, ja u Novu godinu usao sa nadom, ali taj njegov gol i 1:1 u narednom kolu kod Boro-a su srusili moje snove, pa sam posle tog meca resio da postanem aktivan na forumu, da se izjadam... tongue.gif

S'land nam je prosle sezone lepo legao odmah posle poraza na OT-u, sad takodje ocekujem reakciju from senior players, u stvari, vise se nadam tome...
All Red
Hodgson plans big changes
Znači:
Reina
Johnson Carra Škrtel Konchesky

Poulsen Raul

Maxi Gerrard Cole

Torres

Eventualno Kuyt umesto Maxija. Hodza će verovatno zameniti mesta Raulu i Gerrardu.
Joe
sve dok su Gerrard, Torres, Cole i Raul na terenu, ja nemam mnogo zamerki...
bocejan
Mozda ce da kaze d anapadmo od pocetka ili da za 5 metra pomerimo odbranu napred ili ce da izvrsi izmenu pre 80. minuta. To su velike promene.
Vanja Trotter
Ја бих волео да гледам Maxia, значи да ћемо бити најопаснији по десној страни. Победа нам је и више од императива у овом мечу, тако да момци, покажите шта знате.
Pedja_Nbg
Ако хоћемо да победимо, боље да се Макси одсели на трибине, ипак нам треба једанаест играча на терену...
Narsil
Макси на трибинама и Макси на терену су потпуно иста ствар. Видимо га једном у кадру, и то је то. Само што не може да изведе аут, али ћемо жртвовати то. sad.gif
gasha84
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...training-photos

Inace, nema prenosa nasih vec ide snimak od 18h na +..

Mishkin
Ocekujem da me ocaraju igrom smile.gif
Narsil
Mishkin увек има најбоље коментаре. drink.gif
Under
QUOTE (AllRedYNWA @ Sep 24 2010, 10:23 AM) *
Hodgson plans big changes
Znači:
Reina
Johnson Carra Škrtel Konchesky

Poulsen Raul

Maxi Gerrard Cole

Torres

Eventualno Kuyt umesto Maxija. Hodza će verovatno zameniti mesta Raulu i Gerrardu.

Jovanovic umesto Maxija a Cole desno... mislim da i njemu (Cole) vise lezi desna strana, na levoj je polukatastrofa. naravno ja bih stavio Agera pre Skrtela, ali to bi pokvarilo procenat celavaca u timu... i zaista se nadam da ce zameniti mesta Raulu i Stevi. ono protiv skama je bilo polukatastroficno, mada se na trenutke videlo da Raul ume, samo mu treba malo da se uigra (i ostali da pocnu da igraju)
1jeAhonen
Sve osim remija bez golova, to ubija svaki motiv preko potreban u ovom trenutku. Benta bih najradije gledao u našem napadu. Očekujem da u desetak minuta ozbiljne igre pokažemo dominaciju i rešimo dileme....Kajt bi mogao još malo da pauzira a maksimalni Rodrigez razigra. Tores bi mogao da konačno postigne double.
bocejan
CITAT (gasha84 @ Sep 24 2010, 03:38 PM) *
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...training-photos

Inace, nema prenosa nasih vec ide snimak od 18h na +..

Valjda od sutra pustaju jos ona tri kanala. Oni idu u sklopu D3 paketa, na zalost to jos nije stiglo do Nisa. Jer ocigledno ni sam Fowler ne zna gde smo.
VuksaLFCCC
*ebo kup, ovu tekmu moramo da dobijemo !
matori lfc
Sanderlend ima dobru ekipu(mozda i njihova najbolja ikad) i u dobroj su formi,a mi...tako da me X ne bi iznenadio!
Take Two
QUOTE (Under @ Sep 24 2010, 07:24 PM) *
Jovanovic umesto Maxija a Cole desno... mislim da i njemu (Cole) vise lezi desna strana, na levoj je polukatastrofa.

Ajde ti meni reci kad si ga video da je desno nešto odigrao? Kod Murinja je igrao levo ili kroz sredinu u 90% slučajeva. Kod naslednika je uglavnom bio povređen, ali kad je bio na terenu, to je obično bilo levo.

That said, i ja bih ga probao na desnoj strani, pošto nam nekakva promena neophodna. Može i da ih sve natera da obuju levu kopačku na desnu nogu i obrnuto što se mene tiče, ne znam, ali nekako mora da ih razdrma.

BTW, Ulije nam preko novina teši trenera zbog poraza protiv N'hamptona i podseća da je čak i njega jednom Grimsby izbacio iz Carling Cupa. Mora da je Hodgsonu sad mnogo lakše isuse.gif
Dr Stein
Reina, Johnson, Konchesky, Carragher, Skrtel, Gerrard, Poulsen, Meireles, Cole, Kuyt, Torres.

dobra postava.
nadam se Gerrard blize protivnickom golu nego Meireles, ali ako je suditi po onome sto smodo sad gledali...
VuksaLFCCC
Dobro je da nam se Kuyt vratio... ako bi kojim slucajem ( nedaj Boze) izgubili ovu utakmicu , borba za opstanak nam ne gine ... smile.gif
Jamaica
Lepo, (verovatno) najjaca postava koju imamo. Ako ne pobedimo, i ne budemo igrali nesto sto lici na fudbal, jebali smo jeza....
Pedja_Nbg
Искрено, више бих волео да гледам Агера него Шкртела (а и Карагера?).
Jamaica
Pa da, ali ocigledno da Roy ne misli isto i da nema izgleda da se to promeni... dry.gif

A inace smo i vrlo nepredvidljivi sa onim njegovim "imacemo 11 izmena"....ne treba biti neki strucnjak i zakljuciti ko ce na teren...
Narsil
И ја бих воле Agger-a више неко Терминтора, али јбг.

'Ајмо, момци!

lfc.gif lfc.gif lfc.gif
Dr Stein
kada je mislio da ce promeniti sastav, mislio je u odnosu na mec sa obucarima, znalo se od prilike ko ce biti.
samo sam mislio da se Kuyt nece vratiti, ali pored Miskovica Kuyt na krilu je sladak kao milka sa lesnikom.
Take Two
QUOTE (Dr Stein @ Sep 25 2010, 03:06 PM) *
nadam se Gerrard blize protivnickom golu nego Meireles, ali ako je suditi po onome sto smodo sad gledali...

Pošto igramo kod kuće sa Sunderlandom, a ne u gostima Man Utd, to verovatno neće biti toliko bitno. Nema šanse da će Gerrard onoliko visiti pozadi, očekujem da obojica krenu napred kad bude trebalo.

Ovaj stream za sad radi OK: http://entertainmenow.net/channel1.php
Aleksandar88
Kako sam se ispalio, umalo se ne slomih kad sam skocio iz fotelje sad.gif ...

laugh.gif Koja komedija od gola ! Hail.gif Torresu za nesebicnost.
All Red
Ja sam tek ušao na stream kad ono Torres bleji pred golmanom iiiiii Kuyt gol!
Narsil
Хахахахахахаха.
Dr Stein
^Lord Byron?

pametno i sretno smile.gif
Take Two
Nelegalan gol, jebiga. Očigledno nije izveo slobodnjak nego je poslao unazad da golman izvede.

Ali šta ima veze, kakav smo mi kod njih primili prošle godine, ovo nije ništa biggrin.gif
Mishkin
Ima li neki valjani stream?
Narsil
http://entertainmenow.net/channel1.php
All Red
CITAT (Take Two @ Sep 25 2010, 04:08 PM) *
Nelegalan gol, jebiga. Očigledno nije izveo slobodnjak nego je poslao unazad da golman izvede.

Ali šta ima veze, kakav smo mi kod njih primili prošle godine, ovo nije ništa biggrin.gif

A jel sudija svirao? Nisam gledao...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.