Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Gde kupiti?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Sly
Interesuje me jel igde u BG/Srbiji mogu da se kupe majice ovoga tipa??? Vidjao sam ih u Baru al se nije imalo kesa sad.gif

http://store.liverpoolfc.tv/products/mens/...c-tee/pid-32131
Narsil
Наручиш их са сајта кад отерамо Амере.
All Red
CITAT (Narsil @ Sep 21 2010, 07:00 PM) *
Наручиш их са сајта кад отерамо Амере.

laugh.gif
Mada ti se više isplati da odeš tamo jer kad ti DHL lupi carinu i usluge itd. jebaće ti kevu. A u to se ne računa onih 20 evra koje platiš LFC-u kao za dostavu...
Sly
Sa dostavom bi me izaslo oko 30e ali nzm koliko bi mi DHL uzeo, pa racunam, da ako ima u Baru, ima i u BG/Srbiji...
Mario_T
QUOTE (AllRedYNWA @ Sep 21 2010, 07:04 PM) *
A u to se ne računa onih 20 evra koje platiš LFC-u kao za dostavu...

LFC uopste ne naplacuje puno (nekih 8 funti ako se ne varam, i to po celoj Evropi, sto je poprilicno pristojna cena isporuke), kako u usporedbi sa drugim online prodavnicama, tako i uprkos cinjenici da su nam ona dva lesinara na celu kluba.
All Red
CITAT (Mario_T @ Sep 21 2010, 11:15 PM) *
LFC uopste ne naplacuje puno (nekih 8 funti ako se ne varam, i to po celoj Evropi, sto je poprilicno pristojna cena isporuke), kako u usporedbi sa drugim online prodavnicama, tako i uprkos cinjenici da su nam ona dva lesinara na celu kluba.

Donekle se ne varaš. Na sajtu piše 5 funti za UK, 8 za rest of Europe i 15 za world. Jedini problem je to što oni nas ne smatraju Evropom pa nam naplate 15. Ni to ne bi bilo mnogo da ti posle ne dodje DHL i traži pare za dostavu,pa za carinu,pa za usluge carinjenja i na kraju te sve ispadne više nego duplo više od porudzbine. Konkretno, ja sam kupio nešto u vrednosti od 75 evra a na kraju me je sve koštalo 190. angry.gif Ja sam svesno ušao u celu priču znajući da će mi DHL naplatiti svaku kap kerozina koju su utrošili, ali nisam znao da će me baš toliko rasčerečiti.
Trunks
Ne plaća DHL kerozin. biggrin.gif Mnogo bi ti više naplatili da se stvarno šalje DHL-om. To ide običnim air-mailom ali kod nas kreće mafijanje sa špediterskim uslugama od trenutka kad roba stigne na aerodrom.
Narsil
Мени је из Немачке стигао пакет за 20 евра. 14 евра пакет + 6 евра птт. smile.gif Не знам како функционише са Енглезима, али мој другар стално наручује дискове оданде и не деру га баш претерано.
Trunks
Fora je što zavisi od slučaja do slučaja, nema pravila. Ja sam samo jednom imao to sranje od špeditera, u ostalim slučajevima je isto bilo tako od 5-10 evra za shipping i to je to.
Joe
zavisi od vrdnosti posiljke, mislim ako predje 20 i neki euro onda ti jebu kevu sa carinama , uslugama itd itd... i naravno od robe koju si narucio, na garderobu je carina jebacka.
Trunks
Nije to baš tako, tj. nema veze sa carinom taj problem već sa špediterima kojima je država dala odrešene ruke da se bogate, nekome je odgovaralo. Ali u pravu si za garderobu itd., najlakše i najjeftinije su mi do sad stizale knjige i cd-ovi. Elektronika i tako to jako teško.
Mario_T
QUOTE (Trunks @ Sep 22 2010, 03:21 AM) *
Ali u pravu si za garderobu itd., najlakše i najjeftinije su mi do sad stizale knjige i cd-ovi. Elektronika i tako to jako teško.

Te stvari uvek stizu bez problema. Secam se kad sam ovde u NL narucio sva cetiri dela Song of Ice and Fire preko Amazon.com; mislim da je isporuka kostala nekih smesnih 15-20 dolara.

Ali garderoba i elektronika van EU su zesca zezancija.
Sly
Znaci nigde u Srbiji nema da se kupi, da ne bih rizikovao? ohmy.gif
All Red
Ja sam naručio jedan duks i još par nekih zezancija tipa privezak za ključeve, novčanik i sl. Carina me je ispala 4.425 RSD, a "Usluga carinjenja(DHL)" 3.540 RSD. Dakle, ja sam za nešto što sam platio malo preko 70e (bez dostave od 20e) platio carinu 80e. Ne znam kako bi bilo kad bi se naručilo nešto jeftinije. U svakom slučaju ja sam došao do zaključka da je bolje da skupim pare, odem tamo, nakupujem se i prošvercujem sve. smile.gif
VuksaLFCCC
CITAT (Narsil @ Sep 22 2010, 12:51 AM) *
Мени је из Немачке стигао пакет за 20 евра. 14 евра пакет + 6 евра птт. smile.gif Не знам како функционише са Енглезима, али мој другар стално наручује дискове оданде и не деру га баш претерано.

Sve zavisi, ja sam iz nemacke za patike koje su vredne 80e i cipele koje su vredne 120e, znaci sve ukupno 200e paket...a carina mi je bila 70e

@Sly
Zanima me gde si to u Baru nasao ???
Sly
Negde u centru, ne poznajem Bar bas najbolje, radnja se zove CAKAN Sport cini mi se
All Red
Imate u Budimpešti prodavnicu Lion sport.
http://www.lionsport.hu/catalog/index.php
Nisam ulazio tamo jer nisam imao vremena ali kroz izlog video da je prodavnica fantastična. Prodaje se sve vezano za fudbal. Ima čak i sto za stoni fudbal Liverpool!
Grujica
a jel zanima mozda nekog ovaj old skul http://www.classicfootballshirts.co.uk/pre...-shirt-xxl.html velicina je m
Wastelander7
Zanima me gde se ima kupiti sal i kapa u Novom Sadu...a i neke trenerke ili majice sa grbom liverpool ili slicno??
kalabaster
Probaj u Spensu. Ulaz sa strane gde je Bulevar cara Lazara, kod spoljasnjeg bazena. Radnja je odmah pri pocetku. Treba da imaju kape, salove, dukseve, dresove, pa cak i satove Liverpool-a.
Narsil
Adidas shop. Bilo koji. Kape i šalove preko catapulta. U Bg-u ima radnja, zove se "Fine day" gde imaju čak i ramove za slike. Šolje, duksere, majice, šalove, kape, kačkete, prišivače, priveske, ramove...
All Red
CITAT (Narsil @ Nov 24 2010, 09:59 AM) *
Adidas shop. Bilo koji. Kape i šalove preko catapulta. U Bg-u ima radnja, zove se "Fine day" gde imaju čak i ramove za slike. Šolje, duksere, majice, šalove, kape, kačkete, prišivače, priveske, ramove...

Gde?
Narsil
Čumićevo sokače, prođeš Crno - Beli butik, pa na kraju tog prolaza.
All Red
Nisam znao za to. Hvala.
Tonča
^Mislim da se radnja zove "Budi fin".
Ili je možda i promenila ime u "fine day". smile.gif
Narsil
Vrlo moguće, mada ne mogu sad sa sigurnošću da tvrdim. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.