Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Northampton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Joe
vs

22.9.2010. u 21h

zelim da gledam Wilsona, Jonja i Pacheca protiv ove ekipe iz League 2... Lucas kapiten!
Vanja Trotter
Ја хоћу да гледам Amooa и Ecclestona. smile.gif
Jamaica
Ako Jonjo i Wilson ne startuju Roy je zasluzio sack bez ikakve dileme...
1jeAhonen
glasam za Kellya i Pacheca, plus Spearing.
rape91
ja hocu da vidim Torresa,ako ce on da ulazi u formu u derbijima jebes ti to.Dobro bi mu dosao jedan hat-trick.A ostalih deset me ne zanimaju.Verovatno Agger kapiten
Jamaica
QUOTE (1jeAhonen @ Sep 20 2010, 08:24 PM) *
glasam za Kellya i Pacheca, plus Spearing.

Hope not smile.gif

QUOTE (rape91 @ Sep 20 2010, 08:32 PM) *
ja hocu da vidim Torresa,ako ce on da ulazi u formu u derbijima jebes ti to.Dobro bi mu dosao jedan hat-trick.A ostalih deset me ne zanimaju.Verovatno Agger kapiten

Mislim da je on rekao da ga ne zanima da bude kapiten i da nece da preuzima tu obavezu....zato je valjda Lucas bio kapiten u pripremama i na pocetku sa Makedoncima....mozda gresim.....
1jeAhonen
CITAT (rape91 @ Sep 20 2010, 08:32 PM) *

slažem se...treba da igraju i bitni igrači, jebeš tim koji se sklapa i rasklapa. batman.gif
Narsil
Мислим да играчу као што је Нандо није баш приоритет да даје по три комада неким нижеразредним клубовима, а пре две - три сезоне је јадио Реал, Манчестер и тако даље.
bokeli
CITAT (rape91 @ Sep 20 2010, 08:32 PM) *

Torres je dao dva komada Linheštajnu pa se to nije odrazilo na njegov učinak u PL.

Neka naša sredina i krila igraju bliže njemu a ne da 80% tekme vise na svojoj polovini i Torresovi golovi će doći
matori lfc
Mislim da ce ova tekma pokazati u kakvom se mi stanju trenutno nalazimo! Naravno pobeda 3:0 minimum.
Narsil
Зар ти није било довољно утакмица да ти покажу у каквом се стању налазимо, а не против нижеразреднох клуба, са поставом ц?
All Red
Ko će sve igrati se otprilike može videti iz ovog linka.

Jones,Wilson,Kelly?,Agger,Kirgy,Spearing,Pacheco,Babel,Ngog. I još dvojica očigledno...Ne znam šta znači ovo glupiranje sa Aggerom koji nam je najbolji CB kog imamo al' ajde...
Dr Stein
Shelvey!
Narsil
N' Gog ће се прославити у оваквим утакмицама. Ценим да ће бар два да постигне сутра.
All Red
CITAT (Dr Stein @ Sep 21 2010, 07:18 PM) *
Shelvey!

Pametno zboriš!

N Gog polako sazreva i čini mi se da on može postati jedan od onih kvalitetnih napadača koji nisu bili wunderkind...
bocejan
Ja hocu da gledam utakmicu! Mislim da nece biti TV prenosa, jer za Liga Kup, Sky sta pusta, to ima da se gleda. A koliko mi je poznato, mi nismo interesantni u ovoj rundi takmicenja.
All Red
CITAT (bocejan @ Sep 21 2010, 08:12 PM) *
Ja hocu da gledam utakmicu! Mislim da nece biti TV prenosa, jer za Liga Kup, Sky sta pusta, to ima da se gleda. A koliko mi je poznato, mi nismo interesantni u ovoj rundi takmicenja.

Sport Klub će prenositi Arsenal - Spurs,Chelsea - Neki tamo i Manchester - Neki tamo...jebem ih ja. Moraćemo da gledamo preko drljavih stream-ova...
Vanja Trotter
CITAT (AllRedYNWA @ Sep 21 2010, 08:40 PM) *
Sport Klub će prenositi Arsenal - Spurs,Chelsea - Neki tamo i Manchester - Neki tamo...jebem ih ja. Moraćemo da gledamo preko drljavih stream-ova...

Неки тамо Њукасл и Сканторп. smile.gif
Јеби га, и ја не волим да гледам преко стримова, јер ми углавном не раде. Снаћемо се некако.

gasha84
QUOTE (AllRedYNWA @ Sep 21 2010, 07:01 PM) *
Ko će sve igrati se otprilike može videti iz ovog linka.

Jones,Wilson,Kelly?,Agger,Kirgy,Spearing,Pacheco,Babel,Ngog. I još dvojica očigledno...Ne znam šta znači ovo glupiranje sa Aggerom koji nam je najbolji CB kog imamo al' ajde...

Pa ocigledno Hodza trenutno iz nekog razloga vise veruje Skrtelu(Carra je tu zacementiran jos neko vreme sigurno)..makar je rekao da ce sutra igrati stopera a Wilson levog beka..
Vlada sa Chubure
ja bih da vidim liverpul u najjacem sastavu, ali...................... to nikad nije bilo u ovoj fazi kupa. Neka igra ko god hoce samo da pobedimo, valjda njih mozemo da prodjemo.
balloon.gif
Dr Stein
Ove obucare bi trebalo pocistiti lagano smile.gif
All Red
The Liverpool team in full: Jones, Kelly, Wilson, Kyrgiakos, Agger, Lucas, Spearing, Jovanovic, Babel, Pacheco, Ngog. Subs: Hansen, Shelvey, Eccleston, Ince, Amoo, Wisdom, Robinson.

Izgleda da je Roy shvatio ovu tekmu ozbiljnije nego što sam mislio. Jova ako sad ne da gol neće nikad. Ovi su taman nivo Jupiter lige. smile.gif

Shelvey isuse.gif Koj smo ga kurac kupovali ako mu nećemo dati šansu u prvom timu.

Ima neko stream?
VuksaLFCCC
Smesno je komentarisati pred ovakvu utakmicu, ako ne pobedimo bar sa 3 razlike onda smo dno dna !

E da , proverio sam nesto, nema nigde streama, niko nece da prenosi tekmu xD
Take Two
Agger je doživotni levi bek, izgleda. I to rezervni dry.gif

Dajte stream dobri ljudi, mrzi me da kopam po myp2p.eu za Carling Cup sekcijom...
All Red
CITAT (VuksaLFCCC @ Sep 22 2010, 08:08 PM) *
E da , proverio sam nesto, nema nigde streama, niko nece da prenosi tekmu xD

I ja sam sad tražio. Nema nigde... Jbg, baš mi se gleda.

CITAT
Dajte stream dobri ljudi, mrzi me da kopam po myp2p.eu za Carling Cup sekcijom...

Nema. Ima samo ova govna što se puštaju na Sport Klubu.
VuksaLFCCC
CITAT (Take Two @ Sep 22 2010, 07:13 PM) *

A takva sekcija postoji na myp2p.eu ?
Vanja Trotter
CITAT
Jones, Kelly, Wilson, Kyrgiakos, Agger, Lucas, Spearing, Jovanovic, Babel, Pacheco, Ngog

Могао је стварно да стави Shelveya. Победа или смрт, што би се рекло. smile.gif

Што се тиче стримова, мислим да Јова рече да се региструјемо на сајт bet365, можда тамо има.
Dr Stein
Pretrazio
Atdhe, myp2p
iraqgoals necve da otvori sajt... to je to za veceras.
Koga stvarno zanima neka prati live commentary na zvanicnom sajtu tongue.gif
Kameni
QUOTE (Take Two @ Sep 22 2010, 08:13 PM) *

Wilson ce igrati beka.

Izgleda da smo ispusili za stream. Jbg, vise mi se gleda ovaj tim nego onaj sto ce da izadje protiv Sunderland-a... dry.gif
Jamaica
Izgleda da niko ne prenosi.....tako da mrka kapa od streamova dry.gif
Vanja Trotter
Ма, пола сата сам тражио и ништа... sad.gif
bokeli
Maxi ni na klupi. Al će harati u subotu zelenim travnjakom tongue.gif
Jamaica
Brojevi igraca na klupi su pobedili smile.gif
Kameni
Jovanovic! biggrin.gif
Vanja Trotter
ТООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
ОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
ООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!
All Red
CITAT (Jamaica @ Sep 22 2010, 09:08 PM) *
Brojevi igraca na klupi su pobedili smile.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

CITAT
Jovanovic!

Jel sam rekao! smile.gif Pitam se da li ćemo ikad moći da vidimo taj gol,tj. da li su snimali uopšte.
Narsil
Одлично!
Kameni
Naravno da jesu.

Slusam neki radio. Agger namestio gol...
Take Two
"Milan Jovanovic has scored his first goal for the club from six yards, after a cross from Daniel Agger."

Biće da je ipak Agger levi bek. Ponovo.
Kameni
Mislim da ipak nije. I ovi na radiju kazu da je Wilson levo. Hodza je danas najavio da ce Agger igrati stopera a Wilson beka. Takodje, na radiju kazu da igramo 442, Pacheco desno, Jovanovic levo, N'Gog i Babel u napadu.

In the other news, Chelsea - Newcastle 1:2 biggrin.gif
Narsil
Neki interent radio?
Vanja Trotter
CITAT
In the other news, Chelsea - Newcastle 1:2

И Scuntorpe:Man Utd 1:2. sleep.gif
Kameni
QUOTE (Narsil @ Sep 22 2010, 09:22 PM) *
Neki interent radio?

http://www.ustream.tv/channel/mrmooliverpool
Take Two
QUOTE (Kameni @ Sep 22 2010, 09:11 PM) *
Slusam neki radio.

Pa daj stream za to...

Hvala, kasnim biggrin.gif
Dr Stein
http://www.ustream.tv/channel/mrmooliverpool
Jamaica
Jel mi se cini ili su nas i ovi zgazili?

Live commentary nije bas ohrabrujuc....

Nego kakav li je to tim Ancelotti izveo pa su mu Ranger i Ameobi dali golove? laugh.gif
Vanja Trotter
Полако, даћемо им још 4 комада у другом полувремену.
Take Two
Slušate negde 2. poluvreme? Onaj je off air...

Vratio se.
Vlada sa Chubure
meni nece da otvori taj link sa radio penosom, tako da sam prinudjen da blenem u livescore! mad.gif
Take Two
E do mojega. Hoćemo sad u produžetke?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.